22 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

22 Haziran Hangi Burç

22 Haziran doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 22 Haziran'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

22 Haziran 2022 Yengeç Burcu Yorumu

İlişkilerinizde yaraları sarmak isteyebilirsiniz. Zarar gördüğünüz ya da verdiğiniz konularda yapacağınız itiraflar gündeme gelebilir. Sosyal çevrenizde ve kariyerinizle ilgili konulardaki eksiklikleri fark ediyorsunuz. Artık yapmanız gereken her şeyin, amacınıza ve içinde bulunduğunuz ilişkilere göre olması için çalışacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Haziran 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün keyif aldığınız işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz. Kendinizi rahat ifade edeceğiniz insanlarla görüşmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlere yön vermek iyi olacaktır. Sezgilerinizi kullanırsanız işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Hobileriniz için harcama yapabilirsiniz. Eviniz için yapacağınız değişiklikler için uygun bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Haziran 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Güneş tutulmasının ardından haftaya kararlılıkla başlayabilirsiniz. Kendinizden emin ve cesur adımlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Sağlam ve özgüvenli bir duruş sergileyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Haziran 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Günün büyük bölümünde Ay, boşlukta hareket ediyor. Maddi beklentileriniz varsa bugün sonuçlandırmakta zorlanabilirsiniz. Saat 17:01 olunca Ay, Balık burcuna geçiyor olacak. Bu saatten sonra pozitif bir akşam sizleri bekliyor olacak. Yeni eğitimlere merak salabilirsiniz. Karamsar ruh halinizden eser kalmıyor. Ay ve Güneş arasındaki güzel etkiyle de yüzünüzü güldürecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün özellikle finansal kaynaklar ile ilgili yeni düzenlemeler yapma konusunda daha istekli davranabilir ve geleceğe yönelik ciddi bir yatırım yapma taraftarı olabilirsiniz. Ancak partnerinizin bu konuya karşı biraz çekimser kalması sizin ona fazlasıyla cesaret vermenizi gerektiriyor olabilir. Projeler ve birtakım görüşmeler sonucunda kendinizi herhangi bir alanda yükseltmeniz için harcanan tüm emekler karşılığını bulacaktır.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Haziran 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeçler, yöneticiniz Ay, saat 01:44 itibariyle İkizler burcunda seyrini sürdürecek. Perşembe günümüz bu enerjinin etkisindebaşlarken, farklı bir şeyler yapmak, yaratıcı çalışmalarda bulunmak, geri plana çekerek kendinizi gözden geçirmek anlamında önem taşıyor. Duygusal konularda ise gün boyu kuşkulu tarzda düşünmek kimi zaman çelişkiler içinde kalarak ne yöne gittiğinizi bilememenin huzursuzluğu içinde kendinize yüklenmeniz gibi yansımalar görülebilir. Bir yandan kafanızın içindeki sorulara cevap aramaya çalışırken diğer yandan verdiğiniz cevabın sizi tatmin etmediğini fark edebilirsiniz. Saat 23:05 Ay-Jüpiter görünümü, bizi rahatsız etmekte olan bazı özel meseleleri kendi içimizde analiz etmemizi sağlıyor. Epeydir bir şeyleri dışa yansıtmak istemiyoruz. Çünkü bizi anlayacak insan o kadar az ki. Bu görünüm ailemizle, sevdiklerimizle huzur içinde yaşama isteğimizi gösteriyor. Huzursuzluk, tartışmak istemiyoruz. Şansınız bol, huzurunuz yerinde, gönlünüz her dem mutlu olsun. Kalben sevgilerimle,

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
06° 25' 41" R
Ay
İkizler
25° 34' 52" R
Merkür
İkizler
17° 13' 29" R
Venüs
İkizler
06° 04' 33"
Mars
Koç
24° 57' 43"
Jüpiter
Koç
07° 13' 10"
Satürn
Kova
24° 49' 24"
Uranüs
Boğa
17° 37' 29"
Neptün
Balık
25° 26' 33"
Plüton
Oğlak
27° 51' 55"
Chiron
Koç
16° 14' 04"
Lilith
Yengeç
08° 15' 39"
True Node
Boğa
21° 51' 09"
Son Güncelleme : 28/06/2022 05:55

Astroloji Gündemi

27 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 27 Haziran 2022, Pazartesi 27 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Hafta ortasında Yengeç burcunda bir yeniay gerçekleşeceğinden enerjilerin artık kapanış aşamasında olduğu bir haftaya giriş y... Devamını Oku >>