22 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

22 Haziran Hangi Burç

22 Haziran doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 22 Haziran'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

22 Haziran 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün hassasiyetiniz çok yüksek. Alınganlığınız tavan yapabilir. Yaşadığınız aşk varsa, birçok zorluklara maruz kalacaksınız.. İnatçı tavırlarınızın ardındaki nedenler anlaşılmasa da, daha sonra dostlarınız hak vereceklerdir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Haziran 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Uzun bir süreden sonra aşık olacaksınız ve eskiden tattığınız duyguları yeniden hatırlayacaksınız.  Finansal anlamada sıkıntılar yaşıyordunuz, fakat bu problem ortadan kalkıyor. Kariyerinize odaklanın ve anın tadını çıkarın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Haziran 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Günün büyük bölümünde Ay, boşlukta hareket ediyor. Maddi beklentileriniz varsa bugün sonuçlandırmakta zorlanabilirsiniz. Saat 17:01 olunca Ay, Balık burcuna geçiyor olacak. Bu saatten sonra pozitif bir akşam sizleri bekliyor olacak. Yeni eğitimlere merak salabilirsiniz. Karamsar ruh halinizden eser kalmıyor. Ay ve Güneş arasındaki güzel etkiyle de yüzünüzü güldürecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün Güneş artık burcunuzda, isteklerinizi gerçeğe dönüştürme ve kendinizi gösterme zamanı başlıyor. Işığınız ve cazibenizle parlayabilirsiniz. Önümüzdeki bir aylık dönem sizin zamanınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Haziran 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Kendinize acı veren insanlara karşı aşırı merhamet etmeyin ki o zaman bağımlılıklarınızdan kolay kurtulabilirsiniz. Çünkü bu mazeret sizi duygusal anlamda aşağı çeker. Bugün bu konuya ayrıca dikkat etmelisiniz. Hürriyet Aile /

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Haziran 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Yapmak istediklerinizi listeleyerek ve bir sıra dahilinde tutarak ilerlemeniz istediğiniz şeylerin olmasını kolaylaştırabilir. Eviniz ve ailenizle ilgili konularda olumlu gelişmelere neden olabilecek ya da geleceğinize katkısı olacak bir fırsat yüzünü gösterebilir. Uzlaşmacı olmanız durumunda bazı ilişki veya iş birlikleriniz olumlu etkilenebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Genel anlamda aşırı iyimserlik veya aşırı kötümserlik türünde düşüncelerin ön plana çıkabileceği, tutamayacağımız sözler verebileceğimiz ya da altından kalkamayacağı işler için onay veren kişilere inanabileceğimiz, belirsizlikler, kafa karışıklıkları, sert cümleler veya karışıklıklar ya da hayalperestlik ve gerçeklerden uzaklaşma türünde başlıklar ön planda olabilir. Öğle saatlerinde değişken koşullar planlanan şekilde davranmayı zorlaştırabilir veya beklenmedik durumlarla uğraşabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
04° 53' 51" R
Ay
İkizler
21° 00' 09" R
Merkür
Terazi
25° 27' 14" R
Venüs
Akrep
19° 16' 40" R
Mars
Terazi
08° 18' 25" R
Jüpiter
Kova
23° 01' 08" R
Satürn
Kova
07° 01' 35" R
Uranüs
Boğa
14° 12' 04"
Neptün
Balık
21° 25' 11"
Plüton
Oğlak
24° 20' 01"
Chiron
Koç
10° 54' 59"
Lilith
İkizler
07° 54' 47"
True Node
İkizler
03° 25' 52"
Son Güncelleme : 27/09/2021 22:20

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>