22 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

22 Haziran Hangi Burç

22 Haziran doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 22 Haziran'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

22 Haziran 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Meditasyon yoga ibadet ederek ruhsal ve fiziksel enerjinizi yükselterek haftanın yorgunluğunu tamamen üzerinizden atabilirsiniz. Bugün arkadaşlarınızın davetini reddetmeyin olabildiğince sosyal olmalı karamsarlık duygunuzdan bir an önce ardınızda bırakmalısınız. Evli Yengeçler bugün eşiniz ile duygusal bağınızı güçlendirebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Haziran 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Gökyüzü maddi konularda sıkışıklıklar yaşayabileceğinize işaret etmekte. Sizi zorlayan insanlara dikkat etmeli hakkınızı aramayı bilmelisiniz. İş işten geçmeden önce. Özel yaşamınızda da çıkarcı dost yüzlü düşmanlarınızı fark edecek uzaklaşıp ilişkinizi dışardan gelen etkilerden korumayı başarabileceksiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Akşam saatlerinde eğlenceli konularla ilgileneceksiniz. Sevdiğiniz insanla iletişiminiz hızlanacak. Çocuğunuzla ilgili ayrıntılara odaklanabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Haziran 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Üzerinizde hissettiğiniz baskıyı azaltmak için bugün harekete geçebilirsiniz. Olabilecek planlar yapın ve hayallerinizi gerçekler üzerine kurun. Başarılı olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Evinizle ilgilenmeniz gerekebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Haziran 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Sevdiğiniz insanla olan ilişkilerinizde keyifli iletişiminizle özenli davranabilirsiniz. Bazı fikirleriniz hayattan keyif almanızı engelleyebilir. Planlarınızda birtakım değişiklikler yapmalısınız

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları