22 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

22 Haziran Hangi Burç

22 Haziran doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 22 Haziran'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

22 Haziran 2023 Yengeç Burcu Yorumu

Umutlu olmak ve daha umutlu olmak arasında bir fark olmadığını düşünebilirsiniz. Bunu kırmak için bir şeylerin üzerine koyduğunuzda şartların nasıl değiştiğini hatırlayın. Kendiniz için yaptıklarınızı küçümsemeyin ve bu sayede fazlasını bulacağınızı bilerek yaşamalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Haziran 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Bu, merdiveni birkaç basamak yukarı itmek için iyi bir gün. Hali hazırda iyi olduğunuz konularda elinizdekiyle yetinmektense bir üst kademeye çıkmayı veya kendinizi daha farklı bir alanda sınamayı deneyebilirsiniz. Daha fazlasını üstlenebileceğinizi düşünüyorsanız, tam da bunu yapmak için bir mentorla konuşmayı düşünün! Muhtemelen sizden oldukça etkileneceklerdir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Haziran 2021 Yengeç Burcu Yorumu

İnsanlar tarafından bazı anlarda çok soğuk biri gibi düşünülüyor hayatınızda meydana gelen olaylar ile oldukça belirgince kendini belli ediyor. Aslında insanları bu düşünceye iten tek durumu da sizler yapıyorsunuz. Herkes ile beraber olmak istemeyen, içindeki yumuşak kalpli insanı herkesten uzak tutan bir yapınız olduğunu görüyorum. İnsanlar da sizleri tanıdıkları zamanlarda aslında ne kadar yanıldıklarını da düşünebilirler. Bu durum karşısında bir kere sizleri tanıyan kişiler bir daha her ne olur ise olsun sizlerden gitmek istemeyebilirler. Sizler gerçekten hak eden insanlara hak ettiği kadar özel değeri en iyi şekilde vermeyi başaran bir isim olacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Haziran 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün anda kalmak yerine daha çok geçmişte veya gelecekte olabilir, anı kaçırabilirsiniz. Umutsuz olduğunuz bir konuda şans gelebilir. Önceden yapılan başvurulardan haber ve sonuçlar gelebilir. Manevi tarafınızı besleme zamanı. Aynı tavırları sergileyerek farklı sonuç beklememeli.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Haziran 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Oldukça yaratıcı enerjili bir gün. Mekanı ve zamanı sanatsal hedeflerine yönelik değerlendirmelisin. Şu an tıpkı hayallerini gerçeğe dönüştürecek güce sahip bir büyücü gibisin. Bu sihri başkalarına da yansıt, insanlara yardım etme gücünü hafife alma. Varlığın güçlü bir ışık saçıyor. Bugün karşılaştıklarına karşı hayırsever ve bonkör ol.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
27° 04' 16" R
Ay
Aslan
05° 57' 26"
Merkür
Koç
19° 10' 02"
Venüs
Koç
14° 06' 09"
Mars
Balık
19° 07' 33"
Jüpiter
Boğa
20° 47' 60"
Satürn
Balık
15° 16' 25"
Uranüs
Boğa
21° 35' 01"
Neptün
Balık
28° 27' 53"
Plüton
Kova
02° 02' 32"
Chiron
Koç
19° 52' 02"
Lilith
Başak
21° 49' 03"
True Node
Koç
15° 33' 49"
Son Güncelleme : 16/04/2024 17:04

Astroloji Gündemi

25 Mart 2024 Terazi Burcunda Ay Tutulması - Burçlara Etkileri 30 Mart 2024, Cumartesi 25 Mart 2024 Terazi Burcunda Ay Tutulması - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar 25 Mart'taki Terazi burcundaki Ay Tutulması ile bazı defterleri yeniden ama son ke... Devamını Oku >>