1 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

1 Haziran Hangi Burç

1 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 1 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

1 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Yeni bir atılımın eşiğindesiniz. İş hayatınızda hareketlenmeler var. Herşeyi gereğinden fazla ciddiye almaz ve yersiz alınganlıklardan kurtulursanız kazançlı çıkan her zaman siz olursunuz. Bu da ruhsal çöküntüye sebep olabilir. Aman biraz dikkat edin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Bugün kariyerinizle ilgili konularda kendinize güven duygunuzu sorgulamanız gerekebilir. Dostlarınızla birlikte fikir alışverişi yaparak beklentilerinizi onlarla paylaşmanız yeni ufuklar kazandıracaktır.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Bugün kendi isteklerinizi bir kenara bırakarak aile ilişkilerinizde destek vermeniz gereken konular söz konusu olabilir. Birlik ve beraberlik duygunuzun yüksek olduğu bugünü yardımlaşarak geçirmeniz kendinizi iyi hissettirecektir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Venüs ile Jüpiter arasındaki olumlu etkileşim iş hayatınızda size bolluk ve bereketin kapılarını açacak. Diğer yandan yaşam tarzınızın bir parçası olan sosyal faaliyetlerinizde artış olur. Bu beş gün farklı bir davete katılabilirsiniz. Seyahatlerin de gündemde olacağını aklınızdan çıkartmayın.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler, Saat 15:42 itibariyle Başak burcunda oluşacak ilkdördün etkisinde endişeleriniz yüzeye çıkar. Bunların nedeni, aileniz, çocukluğunuz veya ilişkilerinizde bugüne dek yaşanan sorunlardır. Acı izlenimler, verilen ödünler, güvence eksikliği ve genel anlamdaki zorluklar insanı yormuştur. Aslında kişi bütün bunların üstesinden gelecek gücü olduğu halde ilkdördün etkisinde güçsüz, çaresiz olduğunu düşünür. Kendine boş yere engeller, güvensizlik çemberi içinde hapsedebilir. Oysaki bunları mantıklı şekilde ele alarak, önümüze bakmalıyız. Yoksa sürekli bir şeyleri kafamıza takarak kendimizi üzebiliriz. Saat 18:23 Venüs-Satürn görünümü, sosyal ilişkilerimizi mantıklı bir şekilde gözden geçirmemizi sağladığı gibi, ikili ilişkimizin de aynı şekilde ele alınmasında yardımcıdır. Hayata bakış açımızdan tutun da, beraberlikteki sadakate kadar her türlü meseleyi gözden geçireceğiz. Tabii ki huzur bulmak, rahat etmek, ilerisi adına güzel bir şeyler olsun istiyoruz. Eğer ayrı bir hedefimiz, ayrı bir yolumuz varsa, ister dostluk ister özel hayatımızda kimseye taviz vermek zorunda değiliz. Bir şeyleri telafi ederim diye değil, hakikaten olgun kişiyi ve sevgiye değer veren insanı hayatımızda isteyeceğiz. Bu görünüm, bir yanıyla flörte açık olmamızı sağlasa da, aslında bizim arzumuz ilişkide karşı tarafın yaklaşım biçimi, hayatı ele alışındaki samimiyet. Buna göre değerlendirmede bulunacağız. Saat 21:14 Ay-Neptün karşıtlığı, kararlarınızı bilinçli şekilde gözden geçirmenizin mutlak gerekli olduğunu gösteriyor. İnsanlar dışarıdan baktıklarında belki ne düşündüğünüzü fark etmeyecekler. Ancak siz dış etrafınızdaki insanları gayet iyi gözlemleriniz. Eviniz veya ailenizle ilgili konular bu saatlerde öne çıkar. Bugünümüz, dünden daha güzel, yarınlarımız her zaman güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Haziran 2016 İkizler Burcu Yorumu

Bugün 13.00'dan sonra yaşamınızda size sunulan teklifleri değerlendirmeniz faydalı olurken, iş ve özel hayatınızdaki görüşmeleriniz keyifli, kalıcı kararların alınabileceği, uzun vadede sizi olumlu etkileyecek bir enerjide olacak.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 11' 01" R
Ay
İkizler
24° 26' 59" R
Merkür
Terazi
25° 25' 46" R
Venüs
Akrep
19° 36' 16" R
Mars
Terazi
08° 29' 50" R
Jüpiter
Kova
22° 59' 59" R
Satürn
Kova
07° 01' 12" R
Uranüs
Boğa
14° 11' 33"
Neptün
Balık
21° 24' 43"
Plüton
Oğlak
24° 19' 56"
Chiron
Koç
10° 54' 12"
Lilith
İkizler
07° 56' 43"
True Node
İkizler
03° 26' 07"
Son Güncelleme : 28/09/2021 05:20

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>