2 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

2 Haziran Hangi Burç

2 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 2 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

2 Haziran 2024 İkizler Burcu Yorumu

Güne güzel bir kahvaltıyla başlıyorsun. Yakın çevrenden gelen haber maddi konuda rahatlamanı neden oluyor. Acil ihtiyaçlarını tamamlamak için harekete geçiyorsun. Bugüne kadar yaptığın birikimlerin işine yaradığını görmek seni mutlu ediyor. Gece geç saatlerde yediğin yiyecekler mideni rahatsız edebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2023 İkizler Burcu Yorumu

Sosyal yaşamınızda kimin iyi kimin kötü olduğunu anlamak için kalbinizin sesini dinleyin. İş konusunda bir şeyler daha kolay ve istediğiniz yönde gerçekleşebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2022 İkizler Burcu Yorumu

Yöneticiniz Merkür retro hareketinden çıkacak ve durağan konuma gelecek. Parasal konularda yeni adımlar atmamanızda, özellikle ani çıkabilecek harcama konularında temkinli hareket etmenizde fayda var.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Geçmiş zamanda yaptığınız bir hatanın bedelini ödediğinizi gösteriyor. Aşk haytanızda yaptığınız bu hatanın sonucunda üzücü günler geçirmişsiniz. Konuştuğunuz kişiye karşı sarf ettiğiniz bir cümleden dolayı oldukça kırgın bir dönem geçirmişsiniz. Ancak ne olursa tam anlamıyla olmasa bile karşınızdaki kişinin gönlünü almayı başarmışsınız. Konuştuğunuz kişiyle aranızda her ne kadar sorun yok gibi görünse bile yine de içten bir şeyler eksik. Bunu hissediyorsunuz ancak yine de görmezden geliyorsunuz. Karşınızdaki kişi bu durumdan oldukça etkilenmiş durumda. Konuştuğunuz kişi ile karşılıklı olarak etkileşim içerisindesiniz. Ancak karşınızdaki kişinin içine sinmeyen birtakım durumlar söz konusu.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Ay'ın Terazi burcunda boşlukta olacağı öğleden sonraki saatleri hobilerinizle ilgilenerek değerlendirebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili önemli konuları gündüz saatlerinden halletmeye çalışın.Ay'ın Akrep burcuna giriş yapacağı 19:05 itibariyle sağlığınızla ilgili konular ön plana çıkıyor. Önümüzdeki birkaç gün iş yoğunluğunuz fazla olabilir, kendinizi ihmal etmeyin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Bugün çalışmak, masa başında oturmak veya evde pineklemek için iyi bir gün değil. Dışarı çıkıp, keyif yapın ve güneşin enerjisinden yararlanın. Eski bir tanıdığınızdan haber alabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 44' 11" R
Ay
Akrep
13° 46' 36" R
Merkür
Aslan
19° 42' 28" R
Venüs
Aslan
05° 00' 37" R
Mars
Boğa
26° 26' 37"
Jüpiter
İkizler
11° 18' 25"
Satürn
Balık
19° 13' 04"
Uranüs
Boğa
26° 19' 50"
Neptün
Balık
29° 53' 02"
Plüton
Kova
01° 02' 48"
Chiron
Koç
23° 28' 59"
Lilith
Terazi
01° 48' 48"
True Node
Koç
09° 58' 14"
Son Güncelleme : 15/07/2024 21:10

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>