2 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

2 Haziran Hangi Burç

2 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 2 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

2 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Kendi içine yöneldiğin bir güne merhaba diyorsun. Zaman ayırdığın hobilerin sana ek iş sağlama konusunda yardımcı olabilir. Üretmekten bugün daha farklı keyif alıyorsun. Yeteneklerin konusunda kendini geliştirmek için daha fazla çabalıyorsun. İş yerinde içinde bulunduğun vaziyeti iyi değerlendirip ona göre kararlar alabilirsin. Patronlarının dikkatini çekiyorsun.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Bugün çalışmak, masa başında oturmak veya evde pineklemek için iyi bir gün değil. Dışarı çıkıp, keyif yapın ve güneşin enerjisinden yararlanın. Eski bir tanıdığınızdan haber alabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Bugün başkalarından beklentilerinizde daha samimi ve gerçekçi olmaya bakın. Ailevi konularla ilgili dalgalanmalar gündeme gelebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Bugün işle ilgili kararlar alırken zorlanabilirsiniz. Kafa karışıklığı net sonuca ulaşmanızı engeller. Anten gibi her bilgiye açık olduğunuz için, bilgi kirliliği size iyi gelmeyecektir. Görüşleri dinlemeli, sentezden geçirmeli son kararınızı öyle vermelisiniz. Arkadaşlıklar aniden duygusal bir bağa dönüşebilir. Ama ne kadar kalıcı olduğunu zamanla anlarsınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2016 İkizler Burcu Yorumu

Hayatınızın toplumsal ve sosyal alanlarında bugün çaba gösterme konusunda zayıf hissedebilirsiniz.Olayları akışına bırakıp zaruri ihtiyaçlarınızı giderip akşam saatleri Ay’ın boşluk anlarında akışta kalmalısınız. Merak ettiğiniz zihinsel fenomenler üzerinde araştırmalar yapmak isteyeceksiniz. Mesleki kazanımlarınızı planlamak da buna dahildir.Genel olarak ise; Ay bugün saat 18:00'de boşluğa girecek. Enerjinizi dengeli kullanmalısınız. Ani ve içgüdüsel tepkilerden, hareketlerden kaçınmalısınız. Sabırsızlık göstermek ve tepkisel davranmak size zarar getirebilir. Güneş ve Neptün arasında yer alacak mücadeleli kare açı sayesinde fiziksel olarak yorgun ve isteksiz hissedebilirsiniz. Ruh haliniz pek neşeli olmayabilir, oturduğunuz yerden hayallere dalmak ve hiçbir şey yapmadan bu süreci yaşamak isteyebilirsiniz.Başkaları ile çatışmaya girmek istemezsiniz. Size dıştan gelen etkilere tam olarak nasıl yanıt verdiğiniz de çok belirgin olmaz. Akıl karışıklığı ve isteksizlik bu transitin en göze çarpan etkilerindendir. Bugün sahip olduğunuz hedefler, beklentiler, yapmanız gereken şeyler arasında bir ikilem olabilir ve gerçekleri görmekte zorlanabilirsiniz.Kandırılma ve aldanma ihtimali yüksek bir gün. Her duyduğunuza inanmayın, güvenmeyin. Kimsenin ipi ile kuyuya inmeyin, kişisel güvenliğinizi riske atacak durumlardan uzak durun. Risk almak, yatırım yapmak, iş değiştirmek, gelen teklifleri değerlendirmek içinde hiç uygun değil.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
24° 58' 41" R
Ay
Boğa
23° 29' 57"
Merkür
Koç
20° 12' 05"
Venüs
Koç
29° 56' 49"
Mars
İkizler
24° 41' 35"
Jüpiter
Kova
25° 46' 19"
Satürn
Kova
12° 19' 23"
Uranüs
Boğa
09° 45' 37"
Neptün
Balık
21° 53' 36"
Plüton
Oğlak
26° 45' 60"
Chiron
Koç
09° 48' 36"
Lilith
Boğa
19° 30' 34"
True Node
İkizler
11° 28' 11"
Son Güncelleme : 14/04/2021 20:20

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>