2 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

2 Haziran Hangi Burç

2 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 2 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

2 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Gündeminizi aşk, yaratıcılık, heyecan duyduğunuz konular oluşturuyor. Kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz, yaratıcılığınızı kullanacağınız uğraşlara yönelebilirsiniz. Harcamalarınızı abartmamaya özen göstermelisiniz. Şans oyunlarında kısmetiniz açık olabilir. Gün içinde eksik iletişimden doğan küçük tartışmalardan sakınmalısınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

İkizler; bugün sakin ve dingin enerjiler içinde olabilirsin. Geçmişten gelen düşmanlıklar ve mali sıkıntılar tekrar karşına çıksa da sorunları güçlü kişilerin desteğiyle çözebilirsin. Gelecek hedeflerinle ve kariyerinle ilgili hayallerini gerçekleştirmek için planlar yapabilirsin. Duygu ve düşüncelerinin birbirinden farklı olması özel ilişkinde zorlanmana neden olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Çalışan ya da mesaiye kalacak olan bir İkizler burcuysan, haftanın tüm ağırlığını üzerinde hissedebilirsin. Ancak bir yandan da kendini salmak istemeyerek, içsel hareketliliğini ortaya çıkaracaksın. Hala aklında olan bir kişi var, sana yapacağı jesti beklersen zaman kaybedebilirsin. Atak olmak için sen ne bekliyorsun? Karşı cinse daha cazip ve ateşli görüneceğin bir dönem başlıyor. Zevklerini ve dürtülerini yönetmek yerine serbest bırakmaktan yanasın. Evliliğinde sorunları olan bir İkizler burcuysan, bir an önce ne olacaksa olsun diyebilirsin. Ancak bu aceleciliğin yanlış kararlar almanla sonuçlanabilir. Sakinliğini korumalı ve sorunların kaynağına inmelisin. İlişkisi olan bir İkizler burcuysan, sevgilinle farklı aktivitelere katılabilirsin. Bugün aynı zamanda tarzında yapmak istediğin değişiklikler için alışverişe çıkabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler, saat 01:38 Mars-Kuzey düğüm görünümü, hedefe yönelik ve kendimizden emin bir şekilde ilerlememizi, gelişmemizi sağlayan bir destek kuvvettir. Gelişimi önemseriz ve planladığımız şekilde ilerleyebiliriz. Saat 06:10 Ay-Pluto görünümü, ev, aile, miras, nafaka, ortaklaşa paylaşımlar, ilişkinin durumu hakkında mutlaka derinlemesine düşünmek lazım. Bu inceleme yapılmadan, birbirinize eleştirel tavır, ön yargılarınızla yaklaşarak bir yere varamayız. Saat 11:54 Ay-Merkür görünümü, geçmişi irdelememize ve kendi kendimize endişe yapmamıza yol açabilir. Saat 18:21 Ay-Satürn görünümü, gün içinde sizin bir çok meseleyi endişeli bazen de fazlasıyla eleştirel tarzda ele almanıza, bütünden ziyade detayları önemsemenize neden olabilir. Ev içinde sorumlulukların eşit şekilde paylaşımı, evinizle alakalı işlerin birlikte yapılması bu görünümün stresli değil, doğru şekilde kullanılmasında yararlıdır. Sevgi bir çiçek gibi yüreğinizde büyüsün. Güzellikler içinde bir gün geçirmeniz dileğimle,

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2016 İkizler Burcu Yorumu

Çok duygusal davranıyorsunuz. Halbuki çabuk ve mantıklı kararlar vermelisiniz. Bu durum iş hayatınızda zorluklarla karşılaşmanıza yol açıyor. Biraz kendinize güvenle altından kalkamayacağınız iş yok. Ulaşmak istediğiniz hedefe ancak böyle ulaşabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları