2 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

2 Haziran Hangi Burç

2 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 2 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

2 Haziran 2022 İkizler Burcu Yorumu

Duygusal alışverişler yapabileceğiniz bir gün olabilir, bütçe ve harcamalar konusunda dikkatli olmalısınız. Duygusallığın olduğu ortamlardan, film ve müziklerden keyif alabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Bugün sinirli görünüyorsunuz! Öfkenizi bu kadar uyandırabilecek tek bir kişi var, o da sizsiniz. Bugünkü durumlar, tutum değişikliği ile sonuçlanan vicdan krizleri için elverişlidir. Bundan sonra kelimelerinizi daha dikkatli seçmeyi hatırlamanız muhtemeldir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Bir grupla birlikte yapılan aktivitede sadece bir kişinin kararıyla hareket etmeniz diğerlerinin sorun çıkarmasına neden olabilir. Bu yüzden çoğunluğun fikrine uyum sağlanmalıdır.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Ay burcunuzda seyahat edecek. Neşenize neşe katacak bir gündesiniz. Arkadaşlarınızın yanında hoşça vakit geçirebilirsiniz. Yeni kişilerle tanışıp sosyal çevrelerinizi geliştirirsiniz. Partnerinizle neşeli ortamlarda bulunursunuz. Gün içinde aniden plan değişikliği yapabilir. Birden çok konuyu aynı anda çözebilirsiniz. Konuşmaktan yorulacağınız bir gündesiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Sosyal yaşamınızda bazı özel durumlarla ilgili konularda sizi sürekli aynı yanılgıya düşürmek ve aynı hatayı yaptırmak isteyen kişilerin varlığını öğrenebilir ve bunlara karşı sert bir tavır içinde olmak isteyebilirsiniz. Sizin içsel güzelliğinize karşı etrafınızdaki kişilerin de bir o kadar yanlış duygular beslemesi sizleri arkadaşlık konularında derin düşüncelere sevk edebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler, saat 01:38 Mars-Kuzey düğüm görünümü, hedefe yönelik ve kendimizden emin bir şekilde ilerlememizi, gelişmemizi sağlayan bir destek kuvvettir. Gelişimi önemseriz ve planladığımız şekilde ilerleyebiliriz. Saat 06:10 Ay-Pluto görünümü, ev, aile, miras, nafaka, ortaklaşa paylaşımlar, ilişkinin durumu hakkında mutlaka derinlemesine düşünmek lazım. Bu inceleme yapılmadan, birbirinize eleştirel tavır, ön yargılarınızla yaklaşarak bir yere varamayız. Saat 11:54 Ay-Merkür görünümü, geçmişi irdelememize ve kendi kendimize endişe yapmamıza yol açabilir. Saat 18:21 Ay-Satürn görünümü, gün içinde sizin bir çok meseleyi endişeli bazen de fazlasıyla eleştirel tarzda ele almanıza, bütünden ziyade detayları önemsemenize neden olabilir. Ev içinde sorumlulukların eşit şekilde paylaşımı, evinizle alakalı işlerin birlikte yapılması bu görünümün stresli değil, doğru şekilde kullanılmasında yararlıdır. Sevgi bir çiçek gibi yüreğinizde büyüsün. Güzellikler içinde bir gün geçirmeniz dileğimle,

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 38' 13" R
Ay
Balık
12° 08' 38" R
Merkür
Yay
20° 52' 21" R
Venüs
Yay
18° 21' 21" R
Mars
İkizler
18° 55' 11"
Jüpiter
Balık
28° 52' 55"
Satürn
Kova
19° 50' 38"
Uranüs
Boğa
16° 02' 52"
Neptün
Balık
22° 38' 52"
Plüton
Oğlak
26° 46' 45"
Chiron
Koç
12° 09' 58"
Lilith
Yengeç
25° 39' 59"
True Node
Boğa
13° 09' 25"
Son Güncelleme : 01/12/2022 00:10

Astroloji Gündemi

30 Kasım 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 30 Kasım 2022, Çarşamba 30 Kasım 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabaha karşı erken saatlerde 03:15’te Ay’ın Balık burcuna geçişiyle birlikte önümüzde uyum ve dengeleri sağlamak için bir hay... Devamını Oku >>