2 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

2 Haziran Hangi Burç

2 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 2 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

2 Haziran 2023 İkizler Burcu Yorumu

Sosyal yaşamınızda kimin iyi kimin kötü olduğunu anlamak için kalbinizin sesini dinleyin. İş konusunda bir şeyler daha kolay ve istediğiniz yönde gerçekleşebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2022 İkizler Burcu Yorumu

İletişim kurmanın günün kurtarıcısı olduğunu farkedeceksin. Eğer insanlar ne düşündüğünü veya ne hissettiğini bilmiyorlarsa, onlarla muhatap olmanın zorlaştığını göreceksin. Bir tartışma veya konuşma başlatmaktan çekinme; ilk adımı sen at. Belki de bir süredir, çatışmadan kaçındığın için önemli bir konuyu bir kişiye açmaya çekiniyorsun. Şimdi bu mesele üzerine konuşmanın tam zamanı.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Onlar abartılı bir şekilde konuyu ele alıp sizi sorgulayabilir ve daha iyi adımlar atmanız için sizi zorlayabilirler. Yada siz üzerinizdeki bu baskıyı mantıklı olarak ele alırken onlara karşı duygusuzca yanaşabilirsiniz. Bu arada başkalarından görmeyi arzu ettiğiniz maddi destekler konusunda terslikler çıkabilir. Üzerinizde yoğun bir baskının varlığı adım atmanızı güçleştirebilir. İç dünyanızdaki çatışmalar, yuvanızla alakalı konularda ve ikili ilişkinizde fazlasıyla görülür. Karşınızdaki insana karşı kimi zaman bağımlı kimi zamansa koparıcı etkiler altında davranır bir türlü kesin bir yol tutturmazsınız. Satürnün etkisi olan bu durum doğaldır ki ikili ilişkilerinizde bir süre daha sizi etkilemeye devam edecektir. Bugün tüm bu etkilerin üstüste geldiği bir gün olarak zorlu geçebilir. Yapmanız gereken kendinizi ve çevrenizi eleştirmekten uzak durarak yeteneklerinizi en kolay şekilde işinizde göstermek olmalıdır.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Kendi içine yöneldiğin bir güne merhaba diyorsun. Zaman ayırdığın hobilerin sana ek iş sağlama konusunda yardımcı olabilir. Üretmekten bugün daha farklı keyif alıyorsun. Yeteneklerin konusunda kendini geliştirmek için daha fazla çabalıyorsun. İş yerinde içinde bulunduğun vaziyeti iyi değerlendirip ona göre kararlar alabilirsin. Patronlarının dikkatini çekiyorsun.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Duyarlı davranıyorsun!Bugün Ay saat 01:57'den 14:47'ye kadar boşlukta hareket edecek. Olaylara objektif bakabilmek, kendini daha güçlü hissetmeni sağlayacak. Bazen iyi şeyler biter ki, daha iyileri başlayabilsin. Etrafındaki insanların duygu durumuna normalde olduğundan daha fazla duyarlı davranacaksın. Uzun süredir devam eden bir ilişkin varsa, evlilik fikri tam anlamıyla aklına yatabilir. Hiç aklında olmayan bir seyahat organizasyonu önüne çıkabilir ve planında olmayan gelişmeler yaşayabilirsin. Her ne kadar tatil planını çok önceden yapmış olsan da bugün seni bir sürpriz beklediğini bilmelisin. Akşam saatlerinde yakın bir arkadaşının davetini reddetmeyeceksin. Bugün aynı zamanda spora yazılabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Çalışan ya da mesaiye kalacak olan bir İkizler burcuysan, haftanın tüm ağırlığını üzerinde hissedebilirsin. Ancak bir yandan da kendini salmak istemeyerek, içsel hareketliliğini ortaya çıkaracaksın. Hala aklında olan bir kişi var, sana yapacağı jesti beklersen zaman kaybedebilirsin. Atak olmak için sen ne bekliyorsun? Karşı cinse daha cazip ve ateşli görüneceğin bir dönem başlıyor. Zevklerini ve dürtülerini yönetmek yerine serbest bırakmaktan yanasın. Evliliğinde sorunları olan bir İkizler burcuysan, bir an önce ne olacaksa olsun diyebilirsin. Ancak bu aceleciliğin yanlış kararlar almanla sonuçlanabilir. Sakinliğini korumalı ve sorunların kaynağına inmelisin. İlişkisi olan bir İkizler burcuysan, sevgilinle farklı aktivitelere katılabilirsin. Bugün aynı zamanda tarzında yapmak istediğin değişiklikler için alışverişe çıkabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
28° 33' 37" R
Ay
Yay
16° 02' 47" R
Merkür
Başak
10° 44' 46" R
Venüs
Aslan
17° 35' 48" R
Mars
Terazi
16° 24' 51" R
Jüpiter
Boğa
15° 05' 11" R
Satürn
Balık
02° 00' 45"
Uranüs
Boğa
22° 50' 40"
Neptün
Balık
26° 12' 25"
Plüton
Oğlak
27° 58' 42"
Chiron
Koç
18° 32' 28"
Lilith
Aslan
28° 41' 25"
True Node
Koç
25° 07' 22"
Son Güncelleme : 21/09/2023 22:30

Astroloji Gündemi

21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 21 Eylül 2023, Perşembe 21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>