2 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

2 Haziran Hangi Burç

2 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 2 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

2 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

İş hayatınızda en iyisini yapmak için çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi heyecanlı hissedebilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle fikirsel düzeyde tartışma içinde olabilirsiniz. Gün içinde annenizle ilgili konuları ihmal etmemeye çalışın. Öğleden sonraki zamanlar imaj değişikliği için uygun olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Ay'ın Terazi burcunda boşlukta olacağı öğleden sonraki saatleri hobilerinizle ilgilenerek değerlendirebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili önemli konuları gündüz saatlerinden halletmeye çalışın.Ay'ın Akrep burcuna giriş yapacağı 19:05 itibariyle sağlığınızla ilgili konular ön plana çıkıyor. Önümüzdeki birkaç gün iş yoğunluğunuz fazla olabilir, kendinizi ihmal etmeyin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Çok duygusal davranıyorsunuz. Halbuki çabuk ve mantıklı kararlar vermelisiniz. Bu durum iş hayatınızda zorluklarla karşılaşmanıza yol açıyor. Biraz kendinize güvenle altından kalkamayacağınız iş yok. Ulaşmak istediğiniz hedefe ancak böyle ulaşabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Çalışan ya da mesaiye kalacak olan bir İkizler burcuysan, haftanın tüm ağırlığını üzerinde hissedebilirsin. Ancak bir yandan da kendini salmak istemeyerek, içsel hareketliliğini ortaya çıkaracaksın. Hala aklında olan bir kişi var, sana yapacağı jesti beklersen zaman kaybedebilirsin. Atak olmak için sen ne bekliyorsun? Karşı cinse daha cazip ve ateşli görüneceğin bir dönem başlıyor. Zevklerini ve dürtülerini yönetmek yerine serbest bırakmaktan yanasın. Evliliğinde sorunları olan bir İkizler burcuysan, bir an önce ne olacaksa olsun diyebilirsin. Ancak bu aceleciliğin yanlış kararlar almanla sonuçlanabilir. Sakinliğini korumalı ve sorunların kaynağına inmelisin. İlişkisi olan bir İkizler burcuysan, sevgilinle farklı aktivitelere katılabilirsin. Bugün aynı zamanda tarzında yapmak istediğin değişiklikler için alışverişe çıkabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler, saat 01:38 Mars-Kuzey düğüm görünümü, hedefe yönelik ve kendimizden emin bir şekilde ilerlememizi, gelişmemizi sağlayan bir destek kuvvettir. Gelişimi önemseriz ve planladığımız şekilde ilerleyebiliriz. Saat 06:10 Ay-Pluto görünümü, ev, aile, miras, nafaka, ortaklaşa paylaşımlar, ilişkinin durumu hakkında mutlaka derinlemesine düşünmek lazım. Bu inceleme yapılmadan, birbirinize eleştirel tavır, ön yargılarınızla yaklaşarak bir yere varamayız. Saat 11:54 Ay-Merkür görünümü, geçmişi irdelememize ve kendi kendimize endişe yapmamıza yol açabilir. Saat 18:21 Ay-Satürn görünümü, gün içinde sizin bir çok meseleyi endişeli bazen de fazlasıyla eleştirel tarzda ele almanıza, bütünden ziyade detayları önemsemenize neden olabilir. Ev içinde sorumlulukların eşit şekilde paylaşımı, evinizle alakalı işlerin birlikte yapılması bu görünümün stresli değil, doğru şekilde kullanılmasında yararlıdır. Sevgi bir çiçek gibi yüreğinizde büyüsün. Güzellikler içinde bir gün geçirmeniz dileğimle,

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Haziran 2016 İkizler Burcu Yorumu

Saat 17.00'a kadar olan zaman diliminde aşk hayatınız, çocuklarınızla iletişiminiz ve finansal konularda problemlerle karşılaşabilir, iletişim hataları yaşayabilirsiniz 17.00'dan sonraki zaman diliminde duygularınızın ve ruhsal gücünüzün yükseleceği, enerjinizi istediğiniz konuya ve hedefe yönlendirebileceğiniz, kendiniz için niyetlerde bulunmanız gereken ve ilişkilerde yüksek tepkilerden kaçınarak ılımlı davranmanızın faydalı olacağı bir zaman diliminde olacaksınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
07° 52' 20" R
Ay
Terazi
07° 07' 12" R
Merkür
Yay
08° 15' 39" R
Venüs
Oğlak
19° 48' 42"
Mars
Akrep
20° 36' 35"
Jüpiter
Kova
25° 14' 15"
Satürn
Kova
08° 52' 57"
Uranüs
Boğa
11° 48' 06"
Neptün
Balık
20° 24' 12"
Plüton
Oğlak
25° 00' 33"
Chiron
Koç
08° 36' 54"
Lilith
İkizler
14° 54' 03"
True Node
İkizler
01° 42' 30"
Son Güncelleme : 30/11/2021 00:20

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2021, Pazartesi 29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Başak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Yaklaşık bir buçuk yıldır devam eden İkizler Yay hattındaki tutulma... Devamını Oku >>