24 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

24 Haziran Hangi Burç

24 Haziran doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 24 Haziran'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

24 Haziran 2024 Yengeç Burcu Yorumu

Uzun süredir hazırladığınız planların eyleme dönüştürülmesine az kaldı. Hâlâ şüpheleriniz olsa bile bu işi daha fazla ertelemeyin. Dört bir yandan yardım teklifleri alacaksınız. Fakat yapıcı eleştirilere açık olmanız gerekecek, neticede sizin iyiliğiniz isteniyor. Bu hareketli dönemde vücudunuz için de bir şeyler yapmayı unutmayın. Beslenmenize dikkat edin ve bir hobiyle uğraşarak kendi içinizde denge sağlayın. Karşılaşacağınız stresle ancak bu şekilde baş edebileceksiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Haziran 2023 Yengeç Burcu Yorumu

İlişkilere öncelik verebilirsin bugün. Bunun için de kimseden izin alman gerekmeyecek. Sanki başka şeyler yoluna girince ancak o zaman ilişkiye odaklanabilirmişsin gibi düşünmemelisin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Haziran 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla güzel bir gün geçirebilirsiniz. Ay boğadayken güzel yemek organizasyonları size çok iyi gelecektir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Haziran 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Geç saatlerde yaptığınız yoğun sosyal aktiviteler, sizi daha sonra hepsini hatırlamak istediğiniz yeni isimler ve yüzlere boğmuş olabilir. Bugün onlardan bazılarıyla telefon, kartpostal ya da e-posta aracılığıyla irtibata geçmenizin tam zamanı olabilir. Büyük olasılıkla onlar sizi etkilediği kadar siz de karizmanız ve içtenliğinizle onları etkilediniz, bu yüzden harekete geçmekten hiç çekinmeyin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Haziran 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Son zamanlarda çok değiştiğini söyleyen kişilerle karşılaşabilirsin. Özellikle bugün diyaloğa gireceğin bir iş arkadaşınla aklınızın uyuşmadığı konular gündeme gelebilir. Tartışma çıkması halinde düşüncelerini olduğu gibi söylemekten çekinmeyebilirsin. Geri alamayacağın sözler sarf etmen olası. Ailesi ile yaşayan bir Yengeç burcuysan odanda yalnız kalmak isteyebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Haziran 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç; şartlar henüz netlik kazanmasa da harekete geçmeye hazır olabilirsin.  Sezgilerine güvenerek adım atabilir ve hakkını korumak için gerekirse mücadele edebilirsin. Ancak beklentilerinin yerine gelmesi için karşındakilerle iş birliği içinde olmanda fayda var.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 06' 26" R
Ay
Akrep
05° 44' 52" R
Merkür
Aslan
18° 52' 49" R
Venüs
Aslan
04° 11' 59" R
Mars
Boğa
25° 58' 53"
Jüpiter
İkizler
11° 10' 26"
Satürn
Balık
19° 14' 04"
Uranüs
Boğa
26° 18' 22"
Neptün
Balık
29° 53' 18"
Plüton
Kova
01° 03' 44"
Chiron
Koç
23° 28' 36"
Lilith
Terazi
01° 44' 25"
True Node
Koç
09° 59' 28"
Son Güncelleme : 15/07/2024 05:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>