24 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

24 Haziran Hangi Burç

24 Haziran doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 24 Haziran'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

24 Haziran 2023 Yengeç Burcu Yorumu

Kendi eviniz varsa, bugün bunun değerini daha iyi anlayacaksınız. Eğer bir eviniz yok ama satın almak istiyorsanız, bakmaya başlamanın zamanı geldi. Şu sıralar, özellikle tarla olarak yatırımlar değer kazanmaya başlayacak fakat sonuç almanız biraz zaman alabilir. Bununla birlikte, söz vermeden önce tüm olasılıkları dikkatlice değerlendirmeniz önemli. Bu, içgüdülerinizle hareket edeceğiniz bir zaman değil.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Haziran 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün sosyal konular büyük ölçüde gündeminizi oluşturabilir. Arkadaşlarınızla birlikte program yapmak size iyi gelecektir. İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda otorite figürleriyle ilişkiniz sizi etkileyebilir. Çalışma hayatınızda alacağınız desteklerle daha rahat bir gün geçirebilirsiniz. İlerleyen saatlerde harcamalarda aşırıya kaçabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Haziran 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Güneş, burcunuzda ilerlerken; düşündüğünüz konuları pratiğe dökerek isteklerinizi yeniden gündeme getireceksiniz. Siz kalıcı başarılardan yanasınız ve çalışkan, disiplinli, belli bir potansiyeli olan kişileri seviyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Haziran 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün günün tamamında Ay boşlukta. Maddi konularda şans ve şanssızlıklar bir arada olabilir. Başarılarınız özgüven ve motivasyonu arttırıyor olacak. Sevdikleriniz için harcamalar yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Haziran 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç; şartlar henüz netlik kazanmasa da harekete geçmeye hazır olabilirsin.  Sezgilerine güvenerek adım atabilir ve hakkını korumak için gerekirse mücadele edebilirsin. Ancak beklentilerinin yerine gelmesi için karşındakilerle iş birliği içinde olmanda fayda var.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Çok içinizden gelmese de görev gibi gördüğünüz bir ziyareti gerçekleştirmeniz gerekecek. Bugünlerde bir yakınınızın küçük bir sağlık problemi nedeniyle gereksiz endişeler yaşayabilirsiniz. Bu günkü parlak enerjiniz, sizi ütopik düşünceler içine sokabilir. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber, sizi yapmak istediğiniz planlardan uzaklaştırabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 29' 26" R
Ay
Balık
28° 09' 42" R
Merkür
Başak
19° 43' 59" R
Venüs
Aslan
22° 03' 52" R
Mars
Terazi
21° 05' 59" R
Jüpiter
Boğa
14° 36' 22" R
Satürn
Balık
01° 35' 27" R
Uranüs
Boğa
22° 41' 28"
Neptün
Balık
26° 00' 46"
Plüton
Oğlak
27° 55' 37"
Chiron
Koç
18° 14' 10"
Lilith
Aslan
29° 28' 50"
True Node
Koç
24° 55' 15"
Son Güncelleme : 29/09/2023 00:20

Astroloji Gündemi

28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 28 Eylül 2023, Perşembe 28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>