4 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

4 Haziran Hangi Burç

4 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 4 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

4 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Yarın Ay tutulacak. Ailenin maddi durumu ile alakalı, hiç hoş olmayan beklenmedik bir gideri karşılamak durumunda kalabilirsin. Bu durum ne kadar canını sıksa da ailene yardım etmenin verdiği gurur sana iyi geliyor. Özel sektörde çalışan bir İkizler burcuysan üstlerine karşı fikirlerinde radikal değişiklikler olabilir. Onlar ile zıtlaşabilirsin. Kendini özgür hissettiğin bri alanda çalışmak istiyorsun.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Sorumluluklarını düzenliyorsun!Geçtiğimiz aydan bu yana kişisel anlamda beklentide olduğun konularla ilgili net sonuçlar alabilirsin. Planlarının değişmesi an meselesi. Sorumluluklarını düzenlemek isteyeceksin. Uzun zamandır kardeşlerinle ilgili bazı konularda fikir ayrılıkları yaşıyor olabilirsin. İç dünyanı iyileştirirken kimseden fazla bir şey istemiyor, daha güçlü hareket ediyorsun. Yalnız bir dönem geçirdiğin için, şimdi kendini bulmuş gibi hissediyorsun. Hız ve renkler hayatına girdiği için kendini hissedeceksin. Cilt problemlerini ve alerjilerini destekleyecek şeyler yememeye özen göstermelisin. Bugün seni kendi rutininden alıp götürecek gelişmelere sahip, bilgin olsun.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler Saat 04:23 Ay-Güneş olumlu görünümü, rahatlatıcıdır. Arkadaşlık ilişkileriniz güçleniyor. Bu saatlerde etrafınızdaki insanlarla aranızda güzel alışverişler söz konusu. Uyum sağlamanız kolay. Bireyliğimiz ön planda. Tercihlerinizi istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Harekete geçmek istiyorsanız kimseye uymak zorunda kalmazsınız. Saat 08:10-5 Haziran saat 13:53 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Özgürce hareket etmenin önüne geçen durumlar sizi rahatsız ettiğinde, güven duyduğunuz bir arkadaşla sohbet etmek gayet faydalıdır. Yeni haftanın her birimiz için olumlu geçmesi dileğimle,

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Hafta sonunda tanıştığınız biri bugün bir ziyaret yapıp sizi sevindirebilir. Başladığınız işi tamamlama alışkanlığınız bugünlerde biraz sekteye uğramış gibi. Bu konularda bir zamanlama hatası yaptığınızın farkına varacaksınız. Bir akraba ilişkinizdeki çözümsüzlük size basit ve gereksiz geliyor, ama çözmek için inisiyatifi ele geçiremiyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Haziran 2016 İkizler Burcu Yorumu

Bugün insanlarla fazla iç içe geçmelerden kaynaklanan bir takım gerginlikler yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızı ulu orta yaşamak, insanların bu konudaki müdahalelerine de hazırlıklı olmak anlamına geliyor. Sınırlarınız olmalı.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
21° 13' 55" R
Ay
Koç
07° 53' 05"
Merkür
Koç
12° 35' 39"
Venüs
Koç
25° 13' 02"
Mars
İkizler
22° 23' 22"
Jüpiter
Kova
25° 05' 40"
Satürn
Kova
12° 05' 01"
Uranüs
Boğa
09° 32' 49"
Neptün
Balık
21° 45' 55"
Plüton
Oğlak
26° 44' 20"
Chiron
Koç
09° 35' 27"
Lilith
Boğa
19° 05' 09"
True Node
İkizler
11° 54' 15"
Son Güncelleme : 11/04/2021 00:40

Astroloji Gündemi

10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 10 Nisan 2021, Cumartesi 10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 10 Nisan 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>