13 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

13 Haziran Hangi Burç

13 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 13 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

13 Haziran 2022 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler burçları, bugün kendinizi biraz kaybolmuş ve yanlız hissedebilirsiniz. Büyük işleri başarmak için tüm enerjinizi ve coşkunuzu kullanma arzusuyla yanıp tutuşsanız biraz bugün biraz daha kendinizle başbaşa kalarak sakin karar vermeniz gerekiyor.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Bir yakınınızın hamilelik haberini alabilirsiniz ya da bir çocuğunuz olabilir. Bu haber ile birlikte hanenize resmen neşe girecek. Yeni bir bebeğin aileye katılacak olduğu fikri bile oldukça mutlu olmanıza sebep olacak. Bir konuda içinizi kemiren durum olduğunu görüyorum. Sanki sakladığınız bir sırdan dolayı yoğun şekilde vicdan azabı duyuyorsunuz. Vicdan azabı çektiğiniz konu her ne ise bir süre daha canınızı sıkmaya devam edecek. Ancak bir zaman sonra üzerine gitmenin anlamsız olduğunu fark edeceksiniz. Böylelikle de vicdanınızı rahatlatmak için gereken şey her ne ise bunu yapacaksınız. Bunu yapmanız geçekten de iyi olacak. Çünkü vicdanınızı rahatlatmanız kadar sonucun da hayırlı olduğunu görüyorum.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Fikirlerini tatbik etmek konusunda yetersiz kaldığını hissedebilirsin. Evli bir ikizler burcuysan eşinin ailesi ile sıkıntılarını gideriyorsun. Hoş bir aile sohbeti gerçekleşebilir. Sorunları konuşarak çözmenin faydasını fark ediyorsun. Empati ve iletişim yönün gelişme gösteriyor. Bu alışkanlığını kaybetmek istemiyorsun. Fakat kötü niyetli insanlara karşı dikkatli olmalısın.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Boşlukta ilerleyen Ay, saat 07:02'de Akrep burcuna geçiyor. Bugün ofis ortamındaki koşullarınız öne çıkabilir. Yaşadığınız veya duyduğunuz bazı şeyler içten içe işinizden soğumanıza neden olabilir. Özellikle ofiste özel hayatınızı kendinize saklamanız iyi olacaktır. Ay-Uranüs arasında meydana gelen karşıtlık nedeniyle bugün sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Aniden gelişen bir problem büyüyebilir. Evcil hayvanınız da sorunlar çıkartabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
13° 57' 04" R
Ay
Yay
23° 03' 01" R
Merkür
Boğa
20° 25' 13"
Venüs
Yengeç
29° 17' 39"
Mars
Aslan
08° 45' 32"
Jüpiter
Boğa
04° 12' 46"
Satürn
Balık
07° 04' 25"
Uranüs
Boğa
20° 24' 39"
Neptün
Balık
27° 30' 13"
Plüton
Kova
00° 06' 13"
Chiron
Koç
18° 58' 35"
Lilith
Aslan
16° 30' 01"
True Node
Boğa
03° 27' 01"
Son Güncelleme : 04/06/2023 23:00

Astroloji Gündemi

4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Haziran 2023, Pazar 4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları Sabah 06:42’de Yay burcunda meydana gelecek dolunay ile güne başlayacağız. Dolunay anının haritasını çıkarmak istediğimizde ü... Devamını Oku >>