23 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

23 Haziran Hangi Burç

23 Haziran doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 23 Haziran'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

23 Haziran 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Enerjiniz yüksek ve ideallerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Egonuzu ifade edemediğiniz zaman, huzursuz ve kaprisli oluyorsunuz. Emir almamak gibi takıntılarınız sizi zorlayabilir; bugün başarıyı yakalayacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Haziran 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün tanımadığınız insanlarla konuşmak ve onlar hakkında bir şeyler öğrenmek sizi çok mutlu edecek. Farklı hayatlar olduğunu görmek ve duymak kendini hayatınıza şekil vermek konusunda size yardımcı olacak.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Haziran 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Burcunuzda seyretmekte olan Güneş size enerji ve canlılık verirken bitmemiş duygusal meseleleriniz ise size ağırlık enerjisi verebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 08:58 Güneş Uranüs görünüm etkisinde Cumartesi günümüz başlayacak. Geleceğimizi garanti altına almamızı sağlayacak yenilik ve değişimlerin göstergesi olan bu görünüm sayesinde hedefler belirliyoruz, kendimizi yeniliyor ve iyileştiriyoruz. Saat 09:46 Ay-Satürn görünümü, sorumluluk almanın ve başarılı olmanın işaretçisidir. İlişkinizle ilgili konulara ciddiyetle yaklaşırsınız. Duygularınız biraz mesafeli olsa da, tutkulusunuz. Saat 12:26 Merkür-Pluto karşıtlığı, zihnimiz duygusal düşünmeye açık. İstiyoruz ki, ilişkimizde veya iş ortaklığımızda aradığımız güveni, huzuru bulalım ve beklentilerimize uygun şekilde gerçekleşsin. Kendimizi kandırıyoruz belki de, bu ilişkide her şey güzel olacak diye. Belki de hayatımızda hiç kimse yok, günün birinde gelecek olanın hayalini kuruyoruz. Ancak gerçekler bir adım ötede. Bir baskı var üzerimizde, bizi anlamayan bir sevgili, eş veya birileriyle karşı karşıya kalmışız. Saat 12:41 Ay-Kuzey düğüm görünümü, aile-kişisel veya çocuklarınızla ilgili konularda yaşanan bazı sorunları aşmakta zorlandığınızı hissedersiniz. Parasal anlamda güçlendiğinizde bu sorunları geride bırakacağınızı düşünürsünüz. Harcamalara dikkat etmeniz gerekir. Çünkü problemlerin bir çoğu bu yüzden oluşmaktadır. Saat 15:24 Ay-Mars görünümü, aşk hayatımız, çocuklarımız ve bizim için önemli olan her şeyi abluka altına alabiliriz. Çünkü zarar görmelerini veya bizden uzaklaşmalarını istemeyiz. Ancak işler bizim istediğimiz gibi yürümeyebilir. Kaygılanırız, gerginlik duyabiliriz. Maddi konular bizi sıkıştırabilir. Saat 19:34 Ay-Venüs görünümü, hayatın tüm keyifli, güzel ve olumlu yanlarına kavuşmak ve maddi yönden de güçlenmek isteyen bireyin hassasiyetini işaret eder. Arzular yüreğimizin içinde büyür. Ne olursa olsun, kazanmak, yükselmek isteriz. Geri adım atmayız ve neyi hedefliyorsak onu elde etmek için mücadele veririz. Mutlu, keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Haziran 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün size zor günlerinizde destek veren bir arkadaşınızla uzun uzun konuşma fırsatı bulabilirsiniz. Yeni birlikteliklere açık bir görüşme olabilir. Uzun zamandır beklediğiniz mutluluk şimdi avuçlarınızın içinde. Ne istediğinizi bilmeniz, çevrenizdekilerin uyarılarına rağmen gösterdiğiniz kararlı tutum meyvelerini verecek. Şimdi bütün sorun bunu korumanızda.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
07° 23' 11" R
Ay
Boğa
18° 08' 39" R
Merkür
Boğa
27° 10' 51"
Venüs
Boğa
00° 08' 59"
Mars
Koç
02° 48' 32"
Jüpiter
Koç
03° 12' 39"
Satürn
Kova
25° 12' 39"
Uranüs
Boğa
16° 07' 34"
Neptün
Balık
25° 11' 26"
Plüton
Oğlak
28° 24' 26"
Chiron
Koç
15° 19' 32"
Lilith
Yengeç
04° 52' 32"
True Node
Boğa
22° 33' 12"
Son Güncelleme : 28/05/2022 20:50

Astroloji Gündemi

28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Mayıs 2022, Cumartesi 28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Ay halen Boğa burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Bugün de maddi manevi huzur, güven, konfor ve istikrar arayışındayız...... Devamını Oku >>