14 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

14 Haziran Hangi Burç

14 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 14 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

14 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Partneriniz ile birlikte evlenme kararı alabilirsiniz. Bugün çevrenizdeki insanlardan borç almamaya özen göstermelisiniz. Yaşam kalitenizi artıracak bazı takviyeler alın ve sağlığınız için spor yapmaya başlayın.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Özellikle işle ilgili konularda bugün biraz daha sert bir tavır takınmalısınız. Diğer insanların söyledikleri yüzünden hep kendinizi geri plana çekiyordunuz. Artık buna dur deme zamanı geldi.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Etrafındaki değişimlere hazır ol!Çalışma alanında değişiklikler söz konusu. İş yerinden birinin departman değişikliği veya işten ayrılma haberini alabilirsin. Bugün genel olarak yaşayacaklarının seni oldukça şaşırtması olası görünüyor. Aile şirketinde çalışıyorsan, banka hesaplarındaki hareketlilik, kredi alımı gibi konular gündemini oluşturabilir. İlişkini yakın bir tarihte sonlandırdıysan, duygusal iniş çıkışların yoğunlaşabilir. Spor ya da kısa yürüyüşler yapmak sana iyi gelecektir. Fakat ağır sporlar yapmaktan kaçınmalı özellikle bel bölgeni korumalısın. Akşam saatlerinde yakın bir arkadaşını arayarak dertleşebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler 14 Haziran saat:00:54-10 Temmuz saat:05:32 tarihleri arasında Aslan burcunda ilerleyecek Venüs, sosyal hayatınızı canlandırıcı, hayattan zevk almanızı sağlayıcı, yeni ortamlara girmenizde yardımcıdır. Sahne ışıkları, göz önünde olma, herkesin dikkatini çekebilme yönünde bir hayli şanslısınız. Aşkta egonuzu yükseltici bir süreç olduğu için, ilişkide ipleri kendi elinizde tutmaktan hoşlanırsınız. Kısa süreli aşklar yaşanabilir, popülerliğiniz bir hayli yükselebilir. Fakat etkisi çok hızlı ve gelip geçici tarzdadır. Yaşadığınız özel duygunun kalıcı olması için hem çaba göstermek hem de karşınıza çıkan kişiyi iyi tanımak önemlidir. Bu dönemde toplum içinde kendinizi bir hayli üstün biri olarak lanse edebilirsiniz. Beğenilmeyi arzu ettiğiniz için, dikkat çekmeye çalışırsınız. Girdiğiniz ortamlarda ilgi uyandırmak hoşunuza gider. Fiziksel anlamda bir hayli beğenilirsiniz. İlişkiniz hakkında olumlu konuşulması hoşunuza gider. Eğer ilişkiniz yoksa dert etmeyiniz. Çünkü bu süreçte fazlasıyla göz önünde olacağınız için, size hayır denmesi pek mümkün olmaz. Venüsün tüm güzel enerjileri sizleri ışıklandırsın. Gönülden sevgilerimle,

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

İş alanlarınızda gözünüzü açık tutmalı ve net olmayan koşulların sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Enerjiniz düşük olabilir. Hayat planlarınızı yaparken gerçekçilikten uzaklaşmayın.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Haziran 2016 İkizler Burcu Yorumu

Çocuklarınızın yaşantılarıyla ilgili anlayış farkı nedeniyle baskı uygulama durumunda olabilirsiniz.Unutmayın ki sizin onlara herhangi bir konuda yaptırım baskısı uygulamanız onlardan gelecek tepkilerin de sizin üzerinizde duygusal bir baskı oluşturması bir gerçektir. Akşam saatlerinde içsel dengenizi keyif aldığınız etkinlikler sayesinde bulabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
29° 20' 02" R
Ay
Koç
12° 36' 28" R
Merkür
Terazi
24° 09' 47" R
Venüs
Akrep
12° 52' 36" R
Mars
Terazi
04° 36' 33" R
Jüpiter
Kova
23° 26' 29" R
Satürn
Kova
07° 10' 34" R
Uranüs
Boğa
14° 21' 22"
Neptün
Balık
21° 34' 23"
Plüton
Oğlak
24° 21' 55"
Chiron
Koç
11° 10' 08"
Lilith
İkizler
07° 17' 02"
True Node
İkizler
03° 43' 21"
Son Güncelleme : 22/09/2021 06:00

Astroloji Gündemi

02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek 21 Eylül 2021, Salı 02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek Saat yaklaşık 03:00’ te Balık burcunda gerçekleşen dolunay; duygularımızı en üst seviyede yaşayacağımız, bol bol rüya göreceğ... Devamını Oku >>