4 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

4 Temmuz Hangi Burç

4 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 4 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

4 Temmuz 2023 Yengeç Burcu Yorumu

Orijinal düşünceli kişileri sevmenize rağmen, hemen samimi olamıyor ve kişileri kendi bağlamınızda irdeliyorsunuz. Bugün, maddi konularda ilginç araştırmalar ve farklı kişilerin fikirlerin yola çıkarak, kazançlarınızı belirleyici işler yapacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Temmuz 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün yakın çevre ve kardeşlerle ilgilenebilirsiniz. Kısa seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Eğitim konusunda ince eleyip, sık dokuyabilir ve çok çalışabilirsiniz. Ama gizli kadın düşmanlarınızla sorunlar gerçekleşebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün birçok konuda yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Teklifleri kabul ederken zaman planlamanızı iyi yapın. İnsanların takdiri hayattan tatmin olmanızı sağlayacaktır. Sağlığınız için aksattığınız düzene bir an önce girmeye çalışın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Günün enerjisi belirli olaylar, etkinlikler ve diyaloglardan kaçınmana sebep olabilir. Biraz rahatsızlık duyacağın meselelerle karşılaşabilirsin. Mesela arkadaşlarının gitmek istediği yerlere sen gitmek istemeyebilirsin. Bu durumlar seni mutsuz etmesin. Ya basitçe onlara katılarak işin üstesinden gel ya da ortamdan uzaklaşarak meselelerle ilgilenmeyi ve yüzleşmeyi ertele.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün patronunuzdan kötü haberler alabilirsiniz; bu durum günün geri kalanında ruh halinizi bozabilir. Özellikle resmi işlerinizde dikkati elden bırakmayın ceza alabilirsiniz. Öfkenizi kontrol altında tutun!Bir çalışma arkadaşınız bu durumda nasıl bir yol izlemeniz ile ilgili size sağlam tavsiyeler verecektir. Dinlemelisiniz. Özel yaşamınızda ise kendinizi suçlamak yerine düşüncelerinizi sevdiğiniz kişi ile paylaşmalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
00° 40' 31" R
Ay
Yay
24° 46' 15" R
Merkür
Yengeç
08° 58' 59"
Venüs
Yengeç
05° 17' 52"
Mars
Boğa
09° 07' 37"
Jüpiter
İkizler
06° 08' 22"
Satürn
Balık
19° 22' 18"
Uranüs
Boğa
25° 16' 16"
Neptün
Balık
29° 53' 60"
Plüton
Kova
01° 34' 29"
Chiron
Koç
23° 00' 37"
Lilith
Başak
29° 08' 03"
True Node
Koç
12° 19' 27"
Son Güncelleme : 21/06/2024 16:50

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>