4 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

4 Temmuz Hangi Burç

4 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 4 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

4 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Sizin yeniliklere açık olduğunuzu işaret ediyor. Sürekli yeni şeyler denemeye açık bir insan olduğunuz ortada. Evinizde de bu hobilerinize çok fırsat buluyorsunuz. Yakın bir zamanda gireceğiniz kalabalık bir ortam görüyorum. Girmiş olduğunuz bu ortamda bir arkadaşınızdan alacağınız tavsiyeyle kısa zamanlı bir kursa başvuru yapacaksınız. El işlerinde yeteneğinizi geliştirecek olan bu kursta son derece keyifli zamanlar geçireceksiniz. Geçirdiğiniz zamanlar sonucunda yeniden başka kurslara katılmak isteyecek ve kendinize ait yeni bir arkadaş ortamı yaratacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Rutin sahibi olmanın bir kafese sıkışıp kalmak olduğunu kim söylemiş? Her gün yaptığınız belirli aktiviteler, egzersizler ve işler olabilir. Bunları her gün yapıyor olmanız sizin sıkıcı biri olduğunuzu değil aksine ne kadar tutarlı olduğunuzu gösterir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Kardeş ve yakın akrabalarla eleştirel diyalog içinde kalıp pek çok işi tamamlayabilirsiniz. Taşınma, araba alım satımı gibi işlerle uğraşabilirsiniz. Kazalara ve sakarlıklara açık bir gün acele işe şeytan karışır, sakinliği elden bırakmayın. Herkesin annesi olma şansınız yok bunu da aklınızdan çıkarmayın. Hayatta kimleri koruyup, kollayacağınızı bilmelisiniz. Sınırınızı çizin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Kendinizi ifade etmek istediğiniz konular bugün gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Yaşam alanınızı daha keyifli bir hale getirmek için evinize küçük dokunuşlar yapabilir, dekoratif objeler satın alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Bu hafta Mars'a ev sahipliği yaparken Oğlak burcundaki Plüton size gücünü kanıtlamak isteyecektir. İkili ilişkilerde hiç tartışmaya girmeden karşınızdakilerin öfkesini sevecenlik ve hoşgörüyle yatıştırmanızı tavsiye ederiz. Yoksa ortalık bir anda toz bulutuyla kaplanır.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Kişisel imajınızda, hedeflerinizde ve odak noktası olarak belirlediğiniz konularda atılım yapabilirsiniz. Tüm bu başlangıçların teması aile veya kendi klanını kurmak üzerine yoğunlaşacaktır.Kendi iç dünyanıza dönüp değerlendirme yapma şansına da sahip bulunuyorsunuz. Ancak gizli düşmanlıkların ortaya çıkabileceği, ikili ilişkilerinizde veya ortaklıklarınızda size duygusal baskı oluşturan durumlarla karşılaşabileceğiniz ihtimaline karşı da hazırlıklı olmalısınız. Bu Yeni Ay hayatınıza güçlü ve konusunda uzman bir terapist kazandırabilir. Özellikle iç dünyanızın irdelenmesi ve gelişimi konusunda yardım alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
07° 51' 04" R
Ay
Terazi
06° 49' 52" R
Merkür
Yay
08° 13' 41" R
Venüs
Oğlak
19° 47' 56"
Mars
Akrep
20° 35' 43"
Jüpiter
Kova
25° 14' 05"
Satürn
Kova
08° 52' 51"
Uranüs
Boğa
11° 48' 08"
Neptün
Balık
20° 24' 12"
Plüton
Oğlak
25° 00' 31"
Chiron
Koç
08° 36' 56"
Lilith
İkizler
14° 53' 55"
True Node
İkizler
01° 42' 30"
Son Güncelleme : 29/11/2021 23:50

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2021, Pazartesi 29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Başak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Yaklaşık bir buçuk yıldır devam eden İkizler Yay hattındaki tutulma... Devamını Oku >>