4 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

4 Temmuz Hangi Burç

4 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 4 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

4 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Hayal dünyasında yaşayan biri olarak biliniyor olabilirsiniz. Sıkça iyi bir kitap eşliğinde yatağınızda uzanmayı ya da bisikletinizle beraber bir kaçamak düşünüyorsunuz. Tüm bunlardan kendinizi geri çekmemelisiniz ama bu sizin için bir takım zorluklara yol açabilir. Aklınızın bir süreliğine seyahate çıkmasına izin verin ya da istemiyorsanız yapmayın, ama hayal kurmaktan nasıl kurtulabileceğinize dair düşünün.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Ay, sabah saatleri itibariyle yarın tutulmanın gerçekleşeceği Oğlak burcunda seyahat etmeye başlıyor. İlişkilerinizde ve iş ortaklarınızda sorumluluk duygusunun ön planda olacağı bir gün.Partnerinize zaman ayırmanız gerekebilir. Yarın gerçekleşecek tutulmanın etkisiyle yürümeyen ilişkilerinizi sonlandırabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün patronunuzdan kötü haberler alabilirsiniz; bu durum günün geri kalanında ruh halinizi bozabilir. Özellikle resmi işlerinizde dikkati elden bırakmayın ceza alabilirsiniz. Öfkenizi kontrol altında tutun!Bir çalışma arkadaşınız bu durumda nasıl bir yol izlemeniz ile ilgili size sağlam tavsiyeler verecektir. Dinlemelisiniz. Özel yaşamınızda ise kendinizi suçlamak yerine düşüncelerinizi sevdiğiniz kişi ile paylaşmalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Tanımadığınız veya az samimi olduğunuz insanların talepleri ve istekleri için uğraşacağınız bir gün yaşayacaksınız. Bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ederek adım atmalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Düşüncelerinizi korkusuzca ortaya atmaktan korkmadığınız için, çoğu kez tepki almaya adaysınız. Savunduğunuz konularda taviz vermek gibi bir tavrınız yok. Gücünüzü rahatlıkla kullanabileceğiniz konular ayağınıza gelecektir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
06° 50' 23" R
Ay
Boğa
11° 11' 48" R
Merkür
Boğa
27° 24' 11"
Venüs
Koç
29° 28' 59"
Mars
Koç
02° 23' 08"
Jüpiter
Koç
03° 06' 59"
Satürn
Kova
25° 12' 14"
Uranüs
Boğa
16° 05' 42"
Neptün
Balık
25° 10' 53"
Plüton
Oğlak
28° 24' 52"
Chiron
Koç
15° 18' 09"
Lilith
Yengeç
04° 48' 43"
True Node
Boğa
22° 32' 57"
Son Güncelleme : 28/05/2022 07:10

Astroloji Gündemi

28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Mayıs 2022, Cumartesi 28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Ay halen Boğa burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Bugün de maddi manevi huzur, güven, konfor ve istikrar arayışındayız...... Devamını Oku >>