4 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

4 Temmuz Hangi Burç

4 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 4 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

4 Temmuz 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Orijinal düşünceli kişileri sevmenize rağmen, hemen samimi olamıyor ve kişileri kendi bağlamınızda irdeliyorsunuz. Bugün, maddi konularda ilginç araştırmalar ve farklı kişilerin fikirlerin yola çıkarak, kazançlarınızı belirleyici işler yapacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün kendi potansiyelinin farkına varacaksın. Özellikle yaratıcılık gerektiren konularda farklı deneyimler kazanarak, gelişimine devam edebilirsin. Sosyal medyaya olan ön yargıların artış gösterebilir. Sosyal medya üzerinden tanıştığı kişinin davranışları düşüncelerini olumsuz yönde etkileyebilir. Sinema gecesi için yaptığın planlar, evde ani tadilat işleri çıkması ile birlikte bir başka güne ertelenebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Arkadaşların tarafından sorgulanmaktan hoşlanmıyorsun. Bu durumunu yakın arkadaşın ile paylaşabilir ondan bu konuda hassasiyet bekleyebilirsin. Baskın karakterli arkadaşların ile bu sebepten karşı karşıya gelebilirsin. Ekonomik açıdan rahatladığını hissediyorsun. Bu durum yaptığın harcamaların artmasından anlaşılıyor. Gereksiz para harcaması ve israftan kaçınmalısın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç burcu duygusal tutumlarınızın aklınızı karıştırmasına izin vermeyin. Düşünceleriniz ne kadar esnek olursa olsun, sizin de vazgeçemeyeceğiniz kurallarınız olmalı. Herkese göre şekil almaktan ve sürekli uyum sağlamaktan kaçınmalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Kendinizi ifade etmek istediğiniz konular bugün gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Yaşam alanınızı daha keyifli bir hale getirmek için evinize küçük dokunuşlar yapabilir, dekoratif objeler satın alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
15° 59' 05" R
Ay
Oğlak
24° 04' 39" R
Merkür
Boğa
23° 16' 48"
Venüs
Aslan
01° 18' 30"
Mars
Aslan
09° 59' 57"
Jüpiter
Boğa
04° 39' 32"
Satürn
Balık
07° 06' 54"
Uranüs
Boğa
20° 31' 32"
Neptün
Balık
27° 31' 56"
Plüton
Kova
00° 04' 19"
Chiron
Koç
19° 03' 25"
Lilith
Aslan
16° 44' 18"
True Node
Boğa
03° 13' 59"
Son Güncelleme : 07/06/2023 02:00

Astroloji Gündemi

6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları 6 Haziran 2023, Salı 6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları Ay, Oğlak burcundaki yolculuğunu sürdürürken sorumluluk ve düzen odaklı olabiliriz. Projelerimizi somutlaştıracak, büyütüp, g... Devamını Oku >>