9 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

9 Temmuz Hangi Burç

9 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 9 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

9 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün yarım kalan işlerinizi tamamlayabilir ve ertelediğiniz konuşmaları gerçekleştirebilirsiniz. Gündüz saatleri boyunca Ay boşlukta ilerleyeceği için bu süreçte dış koşullardan daha fazla etkilenebilir ve zaman zaman alıngan olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Bencil olmamanız sizi tahmin ettiğinizden de ileriye taşıyor. Yaptıklarınızın sonuçlarının insanları nasıl etkileyeceğini göz önünde bulundurarak davranışlarınızı değiştirmeniz herkesin gözünde çok daha iyi bir konuma gelmenizi sağlıyor.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Gün boyunca aşk hayatınızda muazzam olumlu etkiler alırken, partneriniz ve yakın dostlarınızla kaliteli iletişim kurabilir, olası sorunlarınızı çözümleyebilir ve eğitim öğretim işleriniz ile yurtdışı bağlantılı işlerde fırsatlar elde edebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeçler, Saat 03:11 Ay-Pluto görünümü, güven olgusunun ilişkilerde bizzat önemli olacağını, sizin de buna göre kararlarınızı vereceğinizi işaret ediyor. Değerleri koruma altına alacaksınız. Güven ve huzur veren kişilerle olmak, bağlantıda bulunmak isteyeceğiz. Saat 12:14 Merkür-Jüpiter görünümü, parasal konularda olumlu bir bakış açısı sunuyor. Ancak karar vermeden önce artı ve eksilerini iyi hesap etmemiz lazım. Bu görünüm kazanç sağlayan işleri teşvik edicidir. Karşımıza çıkan bir fırsat her yönüyle ele alınmalıdır. Maddi açıdan doyurucu olabilir ancak gelecek vaat ediyor mu diye bakmak lazım. Bir şey satın alırken kalitesini önemseyelim. Ucuz alacak kadar zengin değilim sözünü unutmayalım. Saat 19:10-19:58 arasında uzun sürece Ay-Boşluk etkisi altındayız. Hangi konuda olursa olsun önümüze ardımıza bakacağız. İstemeden de olsa, bazı kişilerle aranızda anlaşmazlık çıkması mümkündür. Bu nedenle maddi ve manevi anlamda güvenliğimize özen gösterelim. Bilmediğimiz meseleler üzerinde inatlaşmayalım. Normal zamanlarda halledilebilecek bir meselenin, bu zaman dilimi içinde garip bir şekilde çıkmaza girdiği çok görülmüştür. Mevzu ne olursa olsun, sakin ve kontrollü olmak, olgun yaklaşımlarla çözmeye çalışmak faydalıdır. Rutin programınızı uygulamanız, beklemede kalmanız yararlıdır. Saat 19:58 sonrası Ay-İkizler burcunda seyrine başladığında, problemleri akıllıca ele alınız. Dağılmayınız. Her şeyi bir kez daha kontrolden geçiriniz. İletişimde konusunda başarılı olmak isteyen kişiler Ay-İkizler geçiş günlerinde, dış dünya tarafından alkışlanmak, takdir görmek için, yeni bir şeyler öğrenmeye çalışırlar. Bu yolu deneyebilirsiniz. Ancak canınız bir şeye sıkılıyorsa ve derdinizi kimseye anlatamıyorsanız benim tavsiyem bugün hislerinizi bir günceye veya bir kağıda dökün ve rahatlayın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Dolunay, sevdiğiniz insanın taleplerini artıracak. Fazlasıyla kendinize dönük olmanız sevdiğiniz kişiyi anlamanızı zorlaştırabilir. Onun hayatındaki değişimlere odaklanmak durumunda kalabilirsiniz. İlişkiler, bu dolunay gündeminizin merkezinde yer alacak.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
28° 36' 54" R
Ay
Oğlak
16° 34' 30" R
Merkür
İkizler
01° 57' 16" R
Venüs
Koç
19° 30' 16"
Mars
Balık
26° 00' 02"
Jüpiter
Koç
01° 37' 39"
Satürn
Kova
25° 02' 07"
Uranüs
Boğa
15° 37' 01"
Neptün
Balık
25° 01' 18"
Plüton
Oğlak
28° 30' 27"
Chiron
Koç
14° 55' 56"
Lilith
Yengeç
03° 51' 34"
True Node
Boğa
22° 30' 13"
Son Güncelleme : 19/05/2022 17:50

Astroloji Gündemi

19 Mayıs 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 19 Mayıs 2022, Perşembe 19 Mayıs 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Ay; 06:59 ila 09:35 saatleri arasını boşlukta geçirdikten sonra uyum ve dengenin burcu Terazi’ ye ilerleyerek ilişki ve işbir... Devamını Oku >>