9 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

9 Temmuz Hangi Burç

9 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 9 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

9 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Kısmında hayatınızda birçok olumlama meydana gelecek. Bu ara insanlar ile çok fazla yan yana gelmeniz gerekebilir. Her ne olursa olsun yine de mutlu olmak için insanlara karşı daha duyarlı ve dikkatli olmayı seçin. Böylece her şey sizler için daha iyi bir şekilde gelecek.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Partnerinizle aranıza mesafeler girdi ve birbirinize özlem duymaya başladınız. İş hayatınızda zorlayıcı bir göreve imza atabilirsiniz. Fakat, her işin altından başarıyla kalkabilecek potansiyele sahipsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Sizden beklenmeyeni yapmak istediğiniz bir gün. İnsanları özellikle sürekli sizden beklenti içinde olan insanları şaşırtmak istiyorsunuz. Düşünceleriniz hayatınızı şekillendirirken, bir miktar kurallarınızın dışına çıkmak size çok iyi gelebilir. Kendinizi keşfetme sürecindesiniz. 

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeçler, Saat 03:11 Ay-Pluto görünümü, güven olgusunun ilişkilerde bizzat önemli olacağını, sizin de buna göre kararlarınızı vereceğinizi işaret ediyor. Değerleri koruma altına alacaksınız. Güven ve huzur veren kişilerle olmak, bağlantıda bulunmak isteyeceğiz. Saat 12:14 Merkür-Jüpiter görünümü, parasal konularda olumlu bir bakış açısı sunuyor. Ancak karar vermeden önce artı ve eksilerini iyi hesap etmemiz lazım. Bu görünüm kazanç sağlayan işleri teşvik edicidir. Karşımıza çıkan bir fırsat her yönüyle ele alınmalıdır. Maddi açıdan doyurucu olabilir ancak gelecek vaat ediyor mu diye bakmak lazım. Bir şey satın alırken kalitesini önemseyelim. Ucuz alacak kadar zengin değilim sözünü unutmayalım. Saat 19:10-19:58 arasında uzun sürece Ay-Boşluk etkisi altındayız. Hangi konuda olursa olsun önümüze ardımıza bakacağız. İstemeden de olsa, bazı kişilerle aranızda anlaşmazlık çıkması mümkündür. Bu nedenle maddi ve manevi anlamda güvenliğimize özen gösterelim. Bilmediğimiz meseleler üzerinde inatlaşmayalım. Normal zamanlarda halledilebilecek bir meselenin, bu zaman dilimi içinde garip bir şekilde çıkmaza girdiği çok görülmüştür. Mevzu ne olursa olsun, sakin ve kontrollü olmak, olgun yaklaşımlarla çözmeye çalışmak faydalıdır. Rutin programınızı uygulamanız, beklemede kalmanız yararlıdır. Saat 19:58 sonrası Ay-İkizler burcunda seyrine başladığında, problemleri akıllıca ele alınız. Dağılmayınız. Her şeyi bir kez daha kontrolden geçiriniz. İletişimde konusunda başarılı olmak isteyen kişiler Ay-İkizler geçiş günlerinde, dış dünya tarafından alkışlanmak, takdir görmek için, yeni bir şeyler öğrenmeye çalışırlar. Bu yolu deneyebilirsiniz. Ancak canınız bir şeye sıkılıyorsa ve derdinizi kimseye anlatamıyorsanız benim tavsiyem bugün hislerinizi bir günceye veya bir kağıda dökün ve rahatlayın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Parlak bir gün. Çevrenizden iltifatlar duyacaksınız. Ve aranan simaların başında geleceksiniz. Bu kadar popüler olmanız hiç şüphesiz neşeli ve sorunsuz bir tip olmanızdan. Fiziksel pırıltınız da dorukta. Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün görüşmeler, ziyaretler ve sohbetler açısından güzel. Yakın çevrenizde hareketli saatler, değişiklikler yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
24° 35' 47" R
Ay
Balık
21° 38' 47" R
Merkür
Terazi
10° 11' 49" R
Venüs
Yay
11° 06' 26" R
Mars
Terazi
21° 26' 18" R
Jüpiter
Kova
22° 19' 47" R
Satürn
Kova
06° 54' 58"
Uranüs
Boğa
13° 31' 08"
Neptün
Balık
20° 55' 48"
Plüton
Oğlak
24° 20' 40"
Chiron
Koç
10° 01' 27"
Lilith
İkizler
10° 07' 24"
True Node
İkizler
02° 17' 46"
Son Güncelleme : 17/10/2021 21:20

Astroloji Gündemi

Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz 17 Ekim 2021, Pazar Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz Ay Balık burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Merkür ve Venüs arasındaki uyumlu açı yakınlarımızla kolay iletişime ge... Devamını Oku >>