9 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

9 Temmuz Hangi Burç

9 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 9 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

9 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Parlak bir gün. Çevrenizden iltifatlar duyacaksınız. Ve aranan simaların başında geleceksiniz. Bu kadar popüler olmanız hiç şüphesiz neşeli ve sorunsuz bir tip olmanızdan. Fiziksel pırıltınız da dorukta. Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Şu anda manevi konular kafa yoruyor olabilirsiniz. Belki dini bir kuruma hizmet etseniz bu siz ilham kaynağı olacak. Ya da bazı derin düşünceleri ateşleyen bir şeyler yapıyor olabilirsiniz. Bir aile üyesiyle aranızdaki ilişkiyi gözden geçirmeyi bile düşünmüş olabilirsiniz. Bugün, bazı şeyleri aydınlığa kavuşturmak ve zorlu kişisel bir durumu iyileştirmek için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gereken bir gün.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilir güzel bir organizasyon sayesinde eski dostlarınızla görüşebilirsiniz. Gelecek hedefleriniz ile ilgili atmak istediğiniz adımlar için fırsatlar bugün önünüze gelebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Aşırı yemek yemek ve midenizi yormak metabolizmanızı zorlar. Bugün tükettiklerinize özen gösterin. Ev için yapacağınız masraflar boyunuzu aşabilir. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız. Daha sonra altından kalkamazsınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeçler Saat 00:10 Ay-Neptün karşıtlığında hayatı güzel yanlarıyla ele almak isteyeceğiz. Ancak bir sorun varsa, tabii ki gerçekçi olmamızda yarar var. Saat 07:13 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, gelişime odaklı düşünmenin, çaresizlik duygusunu yenmekle mümkün olacağını hatırlatıyor.Saat 08:27 Ay-Pluto görünümü,  ilişkinizde iletişimin önyargılı ve eleştirel olmaması gerektiğini, ortaklaşa kararlar vermenin önemini vurguluyor. Saat 11:06 Ay-Güneş görünümünde, etrafımızdaki kişileri iyice gözlem altına alırız. Değerlerimizi savunuruz. Yanlış bir şeyler gördüğümüzde bunları kendi kriterlerimiz doğrultusunda bazen eleştirebiliriz. Bu çok doğaldır. Ailemize düşkün oluruz. Etrafımızdaki insanlarla elden geldiğince anlaşmaya çalışırız. Yakınlarımıza yardımcı olmaya çalışırız. Saat 12:30 Ay-Jüpiter kavuşumu, çevremizi düzenleme, gerekli ve gereksizleri ayıklama anlamında olumludur. İstediğimiz şekilde hareket edebiliriz. Eğer aklımıza bir şey takılmışsa, onu hızlıca hallederiz. Okuruz, bilgileniriz, öğreniriz. Sevdiklerimize yardımcı oluruz. Saat 17:18 Ay-Merkür görünümü, hem zihnimizi rahatlatacak hem sözlerimizin olumlu yönde dışa yansımasını sağlayacak. Saat 23:08 Ay-Mars görünümü gayet olumludur. Hem çevrenizle olan bağlantılarda hem de aşk hayatınızla ilgili konularda arzu ettiğiniz şekilde davranmanızı sağlar. Kimi zaman titiz, hassas çoğu zaman sevdiklerinize düşkün ve derinlikli düşünmeniz, başkaları tarafından hoş karşılanır. Cumartesi gününüzün arzu ettiğiniz şekilde geçmesi dileğimle,

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
24° 37' 45" R
Ay
Aslan
22° 10' 12" R
Merkür
İkizler
18° 00' 02" R
Venüs
Yengeç
15° 49' 15" R
Mars
Aslan
02° 26' 20"
Jüpiter
Balık
02° 08' 34"
Satürn
Kova
13° 05' 35"
Uranüs
Boğa
13° 08' 34"
Neptün
Balık
23° 10' 17"
Plüton
Oğlak
26° 17' 25"
Chiron
Koç
12° 32' 27"
Lilith
Boğa
26° 21' 44"
True Node
İkizler
10° 40' 13"
Son Güncelleme : 15/06/2021 15:30

Astroloji Gündemi

15 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 15 Haziran 2021, Salı 15 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 15 Haziran 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında... Devamını Oku >>