15 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

15 Temmuz Hangi Burç

15 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 15 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

15 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Bilinçaltınızdan gelen bazı imgeler bilinç düzeyine çıkabilir ve esin kaynağı, teşvik ya da her ikisini birden vaad edebilir fakat siz şu an bunları anlamlandıramayabilirsiniz. Bu sabah çok güzel bir rüyanın orta yerinde uyanıp hayal kırıklığına uğramış olabilirsiniz. Düşüncelerinizi ve görülerinizi-onları yazmaktan utansanız bile- not alın. Şimdilik kompozisyon yoksunu ve size oldukça tuhaf görünen bu resimler ileride büyük anlamlar ifade edebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Özgürlüğünüzü destekleyen arkadaşlarınızla birlikte olduğunuz zaman kendinizi daha mutlu ve enerjik hissediyorsunuz. Bugün sizi motive edecek arkadaşlarınızla ortak organizasyon planları yapacak ve bazılarımız iş ortaklarımızdan ayrılarak, bireysel iş kurma çabaları içinde olacağız. Bugün yeteneklerinizin desteklenmesini istiyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Şu anda kırılgan olan egonuzu desteklemenin bir yolunu bulun. Başkalarının yardım ve nasihatlerini geri çevirmeyin. Eğer kendinize acıma duygusuna olan eğiliminizi aşa bilirseniz, başkalarına yardımcı olacak işler gerçekleştirebilirsiniz. Aksi takdirde dinlenmek ve rahatlamak için yollar bulun. Sinirlerinize mola vermek gerekir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Yakın çevre, komşu ve akrabalık ilişkileri açısından yapıcı bir günde olabilirsiniz. Sağlam bir iletişim kurmak için uygun bir gün olabilir. Konuşmalarınız başkaları üzerinde uzun vadede etki bırakabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken her yaptığınızla gözde ve göz önünde olabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz, dizginlemeniz zor olsa da göstermekten çekinmeyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

İletişim ve arkadaşlık konularında olağanüstü fedakarsınız. Böylece yeni tanıştığınız kişiler ile dostluklarınız uzun süreli oluyor. Ancak içlerinden bazıları kalıcı olmayabilir. Sebebi ise bu ilişkilerin menfaatte dayalı olması. Hislerinize ne kadar güvenseniz de atlayabileceğiniz noktalar olabilir. Güvendiğiniz insanların fikirlerini alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
07° 52' 20" R
Ay
Terazi
07° 07' 12" R
Merkür
Yay
08° 15' 39" R
Venüs
Oğlak
19° 48' 42"
Mars
Akrep
20° 36' 35"
Jüpiter
Kova
25° 14' 15"
Satürn
Kova
08° 52' 57"
Uranüs
Boğa
11° 48' 06"
Neptün
Balık
20° 24' 12"
Plüton
Oğlak
25° 00' 33"
Chiron
Koç
08° 36' 54"
Lilith
İkizler
14° 54' 03"
True Node
İkizler
01° 42' 30"
Son Güncelleme : 30/11/2021 00:20

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2021, Pazartesi 29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Başak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Yaklaşık bir buçuk yıldır devam eden İkizler Yay hattındaki tutulma... Devamını Oku >>