15 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

15 Temmuz Hangi Burç

15 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 15 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

15 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün uzun vadede kazançlı çıkacağınız işlere yönelerek kısa vadede sonuç alabileceğiniz işlere karşı dikkatli olmanız cazip görünen her konuyu fırsat olarak değerlendirmemeniz için uyarıyor sizleri. Bugün işinizle ilgili konularda ani kararlar vermemeli alışkanlıklarınızı zor da olsa değiştirmelisiniz. Ortak iş yapan İkiz'ler haklarınıza sahip çıkarak fikir ve düşüncelerinizi özgürce ifade etmeli ve idareyi ortağınıza bırakmadan hareket etmelisiniz. Ortak iş yaptığınız kişilerle ortak noktalarda bulaşamadığınız takdirde Birlikte yola devam etmek yerine kendi işinizi kurmanız sizler için çok daha olumlu sonuçları beraberinde getirecektir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Hedeflerin değişiyor!Ayın tam ortasından geçerken yarın Türkiye saati ile 23:22'de karşıt burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Yaşam koşullarının zorlayıcı tarafı, seni ek gelir araştırmalarına sokabilir. Kendi hayatını yoluna sokmak isterken gündemin yoğunluğu hedeflerinin değişmesine neden olabilir. Eğer kendi işi olan bir Yengeç burcuysan muhasebe işlerindeki karışıklık bugün seni biraz zorlayabilir. Vergi, banka borçlanması, kredi ödemeleri gibi konularda aksaklıklarını düzene sokmak için yardım alabilirsin. İlişkisi olan bir Yengeç burcuysan, sosyal medya kullanımı aranızda sorun haline gelebilir. Yanlış bir davranış sergilemediğini düşünüyor olabilirsin. Ancak sosyal medyaya aşırı kapılman ilişkinize hasar veriyor olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Son derece güçlü istekler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Enerjinizi kontrol etmeniz zor olabilir. Alkollü içeceklere ve yemeklere düşkünlük gösterebilirsiniz. Gereksiz harcamalar yapmaktan ve parasal sıkıntılarınızı yansıtmaktan kaçının. Sevdiğinize karşı anlayışlı davranmalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın sorumluluklar ve işe yönelik konular var. Aynı zamanda ailevi konular da harekete geçirici olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün rahat ve işleri oluruna bırakır bir ruh haline çok yatkınsınız. Yapılması gereken pek çok şey nasıl olsa bir şekilde tamamlanır bakış açısı hakim olunca daha da güçleşebilir. İş arkadaşlarınızın desteği kıymetli olacak.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
21° 21' 29" R
Ay
Boğa
22° 02' 14" R
Merkür
İkizler
12° 13' 21"
Venüs
İkizler
03° 24' 21"
Mars
Yengeç
11° 10' 09"
Jüpiter
Kova
29° 45' 43"
Satürn
Kova
13° 24' 31"
Uranüs
Boğa
11° 18' 52"
Neptün
Balık
22° 39' 53"
Plüton
Oğlak
26° 45' 41"
Chiron
Koç
11° 14' 56"
Lilith
Boğa
22° 31' 08"
True Node
İkizler
10° 43' 41"
Son Güncelleme : 11/05/2021 23:30

Astroloji Gündemi

11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Mayıs 2021, Salı 11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Mayıs 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>