2 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

2 Ağustos Hangi Burç

2 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 2 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

2 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

İlişkilerinizde cesaret verici yönünüz ve cömert davranışlarınızla bugün kazanan siz olabilirsiniz. Olaylara tavrınız bazı şeyleri değiştirebilir. Stresli sorunlarla başa çıkmayı bugün çok harika bir şekilde başarabilirsiniz. Cesaretinizle olayların üstüne gitmek isterken uzayan ve sonu belli olmayan durumları kesip atabilirsiniz. Kendinize güvenin ve harekete geçin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Gökyüzü iş hayatınızda başarılı gelişmelere işaret etmekte. Pek çok kişiyi şaşırtacak yapamazsın dediklerini yaparak derslerini verecek ilişkilerinizi sınırlandıracaksınız bugün. Özel yaşamınız da ise eş ya da sevgilinizin ilgisi sevgisi güvende hissetmenizi sağlayacak.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Mars ile Uranüs arasındaki zorlu etkileşim, kariyer hayatınızda ani değişimlere dikkat etmenize işaret edebilir. Partnerinizin anlamsız öfke dolu iletişimi sizi şaşkına çevirir. Son anda seyahat planlarınızda değişiklikler gündeme gelebilir. Söz gümüşse sükut altındır. Sakinliğinizi korumanız sizin olayları daha rahat kontrol ermenize yardım eder.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Bugün iş yerinde yanlış anlaşılmalarla karşılaşacaksın. Bugünlerde doktor kontrolüne gitmek zorunda kalabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. İmaj değişikliği için uygun bir gündesiniz. Kendinizi sosyal platforma ifade etmek isteyebilirsiniz. Hassasiyet duyduğunuz konularda ani tepki vermemeye çalışın. Gün içinde yeni niyetler içindesiniz. Yeni başlayan işlerden dolayı heyecanlanabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları