21 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

21 Ağustos Hangi Burç

21 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 21 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

21 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

İlerlediğiniz yolda yalnız olmadığınızı ve sizinle benzer sorunları yaşayan insanların olduğunu hatırlayın. Onlar bu aksaklıklarla nasıl başa çıkıyorlar birinci ağızdan öğrenin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslan; seninle birlikte çalışan kişilerin desteğiyle projeleri sonuçlandırabilir, geleceğini güvence altına alacak oluşumlara gidebilirsin. Bugün hem kariyerinle hem de sosyal yaşamınla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir, hedeflerine cesaret ve sağlam adımlarla ilerleyebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Rutin işlerinizi teker teker halletmek için harika bir gün. Mesai bitiminden sonra arkadaşlarınızla bir akşam yemeği keyfi yapabilirsiniz. Kemiklerinize özen gösterin. Sağlık konularına vakit ayırıp gerekli tahlilleri yaptırmalısınız. Ofisinizde dekorasyon değişikliği yapabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Plan ve projeler alanında yenilikçi olacaksınız. Yeni, farklı ve sürprizli her şey daha fazla ilginizi çekecek. İstediğiniz bir iş karşınıza gelebilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Planladığınız seyahatlerin, almak isteyip de ertelediğiniz majör eğitimlerin, hukuksal başlangıçlarınızın artık yükselen bir enerjiyle hayatınıza dahil olmasını kutlayabilirsiniz.Uluslararası işlerde başlangıçlar, hukuki kazanımlar ve aklınızı kullanabileceğiniz tüm konu ve girişimlerde başarı kazanmanızın kaçınılmaz olduğunu görebileceksiniz. Akşam saatlerine doğru ilginç ve sıra dışı fikirlerinizle takdir toplayabilirsiniz. Havacılık konularına merak geliştirebilir, yolculuğa çıkmak için girişimde bulunabilirsiniz. Burç burç yorumları günlük burç yorumları

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları