21 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

21 Ağustos Hangi Burç

21 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 21 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

21 Ağustos 2023 Aslan Burcu Yorumu

Bir yerlerde sorunlar doğarken bir yerlerde bunların çözümleri ortaya çıkacaktır. Bugün yönünüzü çözümlere ve gelişime ayırdığınızda fiziksel ve ruhsal olarak daha iyi hissedebilirsiniz. Potansiyelinizden şüphe duymak yerine bunları artık kullanmaya başlamalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ağustos 2022 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslan; bugün sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz ama çok para harcayabilir, dolandırılabilirsiniz. Maddi konularda dikkatli olmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

Aceleci davranmaktan olabildiğince kaçının çünkü bu aceleci ve huzursuz tarafınız etrafınızdaki kişileri rahatsız edebilir. Belirsizlik içerisinde kalmadan kararlarınızda net olmalı istediğiniz şeyleri net bir şekilde belirtmelisiniz. Aynı şekilde bu durum hem kariyerinizde hem de aşk hayatında geçerli olacak. Eğer partnerinizden soğuduysanız ve artık istemiyorsanız bunu karşıdaki kişiye yansıtmalısınız. Karşı taraf ile açık konuşmalı ve gerçekten isteyip istemediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Bugün arkanızdan dedikodu edenler çok olacak bu duruma gülüp geçmelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Ekonomik yapılandırmalarınız açısından oldukça destekleyici bir gün. İstediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Projeleriniz varsa güzel olumlu geri dönüşler alacağınız bir dönem içerisindesiniz. Kendinizi motive ederek sizlere söylenen olumsuz kelimeleri dağıtabilirsiniz. Önünüze gelen fırsatları iyi değerlendirmeniz sizin elinizde. Fırsat sizsiniz unutmayın. 

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Yeni umutlar besliyorsun!Sevgi gezegeni Venüs, bugün toprak burcuna geçiyor. Güzel havanın tadını çıkarmak isteyeceğin bir gün. Yeni umutlar ve yeni heyecanlar duyacaksın içinde. Bir araya geneleceğin arkadaşlarınla hem çok eğlenecek hem de ortak bazı kararlar alacağınız konuşmaların önünü açacaksın. Özel sektörde çalışan bir Aslan burcuysan, çalışma ortamındaki rekabet seni yorabilir. Bu rekabetli ortamdan uzaklaşmak istesen de zorunluluklarını düşüneceksin. İlişkisi olan bir Aslan burcuysan, sevgilinin geçmişe yönelik hatalarını telafi etme çabası karşısında rahatlayacaksın. Akşamüzeri tanışacağın insanlarla iletişimine dikkat etmen gerekecek.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
00° 20' 55" R
Ay
Kova
17° 19' 18" R
Merkür
Aslan
27° 15' 44" R
Venüs
Aslan
13° 31' 31" R
Mars
İkizler
01° 15' 42"
Jüpiter
İkizler
12° 40' 18"
Satürn
Balık
19° 00' 01"
Uranüs
Boğa
26° 34' 16"
Neptün
Balık
29° 49' 21"
Plüton
Kova
00° 53' 01"
Chiron
Koç
23° 31' 40"
Lilith
Terazi
02° 34' 53"
True Node
Koç
09° 00' 36"
Son Güncelleme : 22/07/2024 19:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>