11 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

11 Ağustos Hangi Burç

11 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 11 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

11 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün iş hayatınızda yaşanabilecek tartışmalara karşı uyarıyor sizleri çalışansanız işveren ve müdürlerinizle iletişime önem verin sakin davranarak olayları büyütmemeye özen gösterin. İş verenseniz ise çalışanlarınız arasında sürekli baş gösteren huzursuzluğu bir an evvel sona erdirecek yaptırmanızın zamanı geldi. Birçok fırsat iş yerinde yaşanan sen ben tartışması yüzünden geldiği gibi değerlendirilemeden gitmektedir. Aklınızı ve otoritenizi kullanmamanız için hiçbir sebep yok. Özel yaşamınızda ise yakın arkadaş ve dostlarınızla bir araya gelip günün stresinden uzaklaşacak keyifli aktiviteler içinde olabilirsiniz. Bu esnada sürpriz bir karşılaşma ile aşk hayatınız canlanabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Duygularınız çok yüksek, ama günün devamında daha sakin hissedeceksiniz ve eğlenme şansı yakalayacaksınız. Bir akrabanız veya arkadaşınız, sorun yaşayan, darda olan bir arkadaşınıza yardımcı olmanızda size destek olacak.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Bugün burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Kendi kendine öfkelendiğin anlar yaşayabilirsin. O yüzden bugün istemeden de olsa fikirlerini söylerken eşinin kalbini kırabilirsin. Öğleden sonra ise bazı olaylara sevinmen ve duyduklarından motive olman çok kolay olacak. Sevincini yaşaman güzel ancak mütevazı davranman yararına olacaktır. İlişkisi olmayan bir Aslan burcuysan, hoşlandığın kişiye duygularını açma konusunda kararsız kalabilir, onun adım atmasını bekleyebilirsin. Aile içerisinde ev, araba gibi konularda yeni düzenlemeler olabilir. Akşamüstü ise kardeşlerinle yapacağınız iş birlikleri, kısa yolculukları gündeme getirecek.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

KURALINA göre hareket ettiğiniz zaman işlerinizi kolayca sonuçlandırabiliyorsunuz. Haklı olduğunuzda vazgeçmiyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar Saat 02:25 Merkür-Pluto olumlu görünümü, maddi ve manevi anlamda bir hayli titiz düşünmenizi sağlıyor. Ancak bu titizlik verimli bir şekilde ilerlemenizde yardımcı olacaktır. Merkür-Başak burcunda akıllıca kararlar verilmesinde yardımcınızdır. Endişeye gerek yok. Sadece kendinize güvenmeniz yeterli. İnancınızı kaybetmeyiniz. Saat 08:22-20:23 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Belirli bir yön tutturmak ve bu yön üzerinde ilerlemek zor olduğu gibi, ne istediğinizi veya neyin sizi mutlu edebileceğini de tam olarak kafanızın içinde oturtmanız en mantıklı yoldur. Saat 20:23 itibariyle Ay-Yay burcu problemlerinizin altından kalkabilmenizde ışığınız olur. Sizin gibi  hayatın güzelliklerinin tadına varmaktan hoşlanan kişiler için bu enerji keyiflendirici bir akşamın işaretçisidir. Gönlünüzden geçenlerin gerçekleşeceği bir gün dileğimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 57' 23" R
Ay
İkizler
21° 39' 00" R
Merkür
Terazi
13° 39' 39" R
Venüs
Yay
18° 49' 40"
Mars
Terazi
26° 21' 52"
Jüpiter
Kova
22° 24' 36"
Satürn
Kova
07° 02' 41"
Uranüs
Boğa
13° 13' 39"
Neptün
Balık
20° 46' 43"
Plüton
Oğlak
24° 23' 53"
Chiron
Koç
09° 42' 42"
Lilith
İkizler
10° 56' 35"
True Node
İkizler
01° 55' 24"
Son Güncelleme : 25/10/2021 07:00

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>