28 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

28 Ağustos Hangi Burç

28 Ağustos doğumluların burcu Başak Burcudur. 28 Ağustos'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

28 Ağustos 2020 Başak Burcu Yorumu

Çevrendeki bazı kişilerin rahat tavırları seni oldukça rahatsız ediyor. Sanatsal alanla uğraşan Başak burçları için verimli bir gün. Yeni hobiler edinebilirsin. İlişkisi yeni biten bir Başak burcuysan kafanı dağıtmak adına arkadaşların ile daha çok vakit geçirebilirsin. Kontrolsüz gelişen programlara katılabilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Ağustos 2019 Başak Burcu Yorumu

Mükemmeliyetçi tarafın ön planda!Bugün mükemmeliyetçi tarafın ön planda olacak. Hiçbir şeyi kolay kolay beğenmediğini, seçici olduğunu gözler önüne sereceksin! Yaptığın işleri tekrar tekrar kontrol ederken kendini bulabilirsin. Aslında günlük rutinini daha akıcı hale getirmek isterken, detaylara takılarak daha ağır bir hale sokabilirsin. Ev alışverişinde ihtiyaçlara odaklanmakta fayda var. Odanda yapacağın temizlik ve kullanmadığın eşyalarını etrafındakilerle paylaşman, seni oldukça rahatlatacak. Duygusal yakınlık hissettiğin bir arkadaşının daveti şaşırmana neden olabilir. Uzun zamandır görüşmediğin bir arkadaşınla iletişime geçeceksin. Sana anlatacağı şeyler karşısında nasıl tepki vereceğini şaşırabilirsin

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumu

Bugün genel olarak huzurlu bir gün geçireceksiniz. Uzun süredir görmediğiniz akrabalarınızla görüşme fırsatı bulabilir ve onlarla hasret giderebilirsiniz. Zihinsel faaliyetleriniz oldukça güçlü olacağı bugün , sizin için çok önemli bir karar alabilirsiniz. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber sizi oldukça heyecanlandırabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Ağustos 2017 Başak Burcu Yorumu

Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Ağustos 2016 Başak Burcu Yorumu

Gün boyunca maddi konularda ani fırsatlar elde edebileceğiniz, sevdiklerinize duygularınızı daha açık ifade etmeniz gereken, rüyalarınızla mesajlar alabileceğiniz, hissettiğiniz hiçbir duyguyu bastırmadan, nezaketle insanlarla paylaşmanızın faydalı olacağı bir zamandasınız. Dua, meditasyon ve enerji çalışmalarından fayda elde edeceğiniz bir zaman dilimindesiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
24° 34' 60" R
Ay
Boğa
18° 44' 56"
Merkür
Koç
19° 23' 01"
Venüs
Koç
29° 26' 54"
Mars
İkizler
24° 26' 59"
Jüpiter
Kova
25° 42' 06"
Satürn
Kova
12° 17' 55"
Uranüs
Boğa
09° 44' 15"
Neptün
Balık
21° 52' 48"
Plüton
Oğlak
26° 45' 50"
Chiron
Koç
09° 47' 14"
Lilith
Boğa
19° 27' 53"
True Node
İkizler
11° 29' 32"
Son Güncelleme : 14/04/2021 10:40

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>