28 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

28 Ağustos Hangi Burç

28 Ağustos doğumluların burcu Başak Burcudur. 28 Ağustos'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

28 Ağustos 2022 Başak Burcu Yorumu

İçgüdüleriniz sevgi dolu, hayali ve barışçıl bir duruma doğru çekilebileceğinden, bugün her şeyi dengede tutmak zor olabilir. Bu pozisyona karşı çalışan sert, savaşan bir güç var. Ben merkezli ve cesur olan bu güçlü enerjiden sakının. Bildiğiniz şeylere bağlı kalın ve size tam olarak uymuyorsa, başkalarının seviyesine inmeyin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Ağustos 2021 Başak Burcu Yorumu

Bugünlerde aşk hayatınızdaki fırsatları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Zamanı iyi geçirirken bilgi edinmeyi de sevebilir ve keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Ağustos 2020 Başak Burcu Yorumu

Ufkunuzu geniş tutmalı ve kalıplaşmış düşüncelerinizi yıkmalısınız. Yenilikler ve değişim gözünüzü korkutmamalı sizin gibi sabit bir burcun insanı için bunları yapabilmek ilk etapta zor olsa da siz her hangi bir şeyi istediğinizde gerçekleştirebilecek irade gücüne sahipsiniz. Şimdi iradenizi ortaya koyma zamanı. Özel ve aile yaşamınızda ilişkileriniz de emek verip sevdiğiniz insanların sizi ödüllendirir tarzda yaklaşımlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bugün kendinizden emin cesur ve çekici tavırlarınızda karşınızda kim olursa olsun iyi ve olumlu ilişkiler kurar ve kendiniz için olumlu şartlar yaratabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Ağustos 2019 Başak Burcu Yorumu

Bugün gökyüzünde oluşan açılar sayesinde yaratıcılığın oldukça yüksek bir seviyede olacak ve bu yaratıcılık sana en iyi müzik yoluyla gelecek. Eğer bir enstrüman çalıyorsan, bugün işler senin için çok daha kolay gidebilir. Eğer çalmıyorsan, biraz sabırla kafanın içinde dönen şarkıyı kayıtlı sesler ve ritmler sayesinde kaydedebileceğin bilgisayar programları var. Elinde bu yazın hiç şarkısı olmayabilir ama seni mutlu eden bir şey keşfedecekti ve esas önemli olan da bu.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumu

Ay, karşıt burcunda hareket ediyor. Çalışmaya ara vermiş bir Başak burcuysan, evde yapabileceğin, kendini çok fazla yormayacağın işlere yönelebilirsin. Dile getiremediğin, zorlandığın konuları ertelemek istemiyorsun. Sorunların üstesinden gelmek için önce yüzleşmen gerektiğinin farkındasın. Evliliğinde sorunları olan bir Başak burcuysan, eşinle ciddi konuşmalar yaparak, üçüncü kişileri hayatınızdan uzaklaştırma kararı alabilirsiniz. Çevrendeki kişilerin sana her zamankinden daha yakın davranmalarıyla, nedensiz bir şüphe duyabilirsin. Bir süre önce borç verdiğin paranın geri dönmesi, seni biraz olsun rahatlatacak.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 54' 26" R
Ay
Yay
07° 28' 19" R
Merkür
Boğa
19° 02' 15"
Venüs
Yengeç
28° 14' 50"
Mars
Aslan
08° 07' 26"
Jüpiter
Boğa
03° 58' 56"
Satürn
Balık
07° 02' 58"
Uranüs
Boğa
20° 21' 05"
Neptün
Balık
27° 29' 17"
Plüton
Kova
00° 07' 10"
Chiron
Koç
18° 56' 02"
Lilith
Aslan
16° 22' 41"
True Node
Boğa
03° 32' 25"
Son Güncelleme : 03/06/2023 20:50

Astroloji Gündemi

3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 3 Haziran 2023, Cumartesi 3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Akrep burcunda ilerleyen gergin ve yorgun Ay saat 03:51’de son açısını Venüs ile son açısını kurduktan sonra sabah 08:04’e de... Devamını Oku >>