1 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

1 Eylül Hangi Burç

1 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 1 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

1 Eylül 2022 Başak Burcu Yorumu

Bugün hazırlıklarınızı tamamlayın ve işe koyulun. Ne yapmak istiyorsanız onu başarabileceğiniz bir hava var. Uğraştığınız şeyler hakkında ne kadar pratik olursanız o kadar başarılı olacaksınız. Tek seferde çözüme ulaşmaya çalışmak yerine her şeyi adım adım halledin. Unutmayın, asıl ödül yolun sonu değil yolculuğun kendisidir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Geçmişte yaşadığınız tecrübelerden ders çıkartarak gelecek planlarınızı yapabilirsiniz. Altıncı hissinizin daha yoğun bir şekilde çalıştığı dönemdesiniz bu yüzden hayatınızdaki işlere yoğunlaşarak birçok gerçekliği açığa çıkartabilirsiniz. Eğer hayatınızda bir şeylerin eksik olduğunu düşünüyorsanız size iyi gelecek aileniz ile vakit geçirmeyi deneyebilirsiniz. Bugünlerde bazı organizasyonlar yapabilir ve bu organizasyonlarda yer alabilirsiniz. Ufkunuzu genişletmek için bazı alışverişler ve geziler yapabilirsiniz bu geziler sizlere çok iyi gelecek ve sağlığınızı da olumlu etkileyebilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Duygusal anlamda neler hissettiğinizden emin olamıyorsunuz. Flört ilişkilerinde değişken bir ruh haline bürünmeye başladınız. İpucu basit; âşık olmadan ilişki kurmayın. Çünkü bu yıl hala aşkı tadamadıysanız mutlaka aşık olacaksınız demektir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar saat 08:33 Ay-Neptün görünümü, hayallerinize uygun bir ilişki yaşama arzunuzu yükseltir. Eğer mutlu bir beraberliğiniz varsa, bunu hem maddi hem de manevi anlamda sağlamlaştırmak istersiniz. Saat 12:06 Ay-Jüpiter karşıtlığı, fikirlerimizi başkalarıyla ortak çıkarlarımız adına paylaşmaya hazırız. Ancak hep bana diyenlerle uzlaşmaya açık değiliz. Saat 15:15 Ay-Pluto görünümü, aşk hayatınız, eğitim ve iş yaşamınızla ilgili konularda bu görünüm size kuvvet sunuyor. Kazanmak, kazandığımızı sağlama almak, garantide olmak isteyeceğiz. Ancak güven olgusunun ne kadar kıymetli olduğunu bilerek hareket edelim. Saat 22:07 Ay-Merkür görünümü, düşündüğümüz bir planı gerçekleştirmekte zorlanmanın işaretçisidir. Bu durum zihnimizi yorabilir. Sakin olalım ve bir daha duruma bakalım. Gönülden sevgilerimle,

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 23' 42" R
Ay
Akrep
29° 58' 09" R
Merkür
Boğa
18° 22' 51"
Venüs
Yengeç
27° 43' 50"
Mars
Aslan
07° 48' 46"
Jüpiter
Boğa
03° 52' 07"
Satürn
Balık
07° 02' 13"
Uranüs
Boğa
20° 19' 20"
Neptün
Balık
27° 28' 49"
Plüton
Kova
00° 07' 37"
Chiron
Koç
18° 54' 46"
Lilith
Aslan
16° 19' 06"
True Node
Boğa
03° 34' 24"
Son Güncelleme : 03/06/2023 08:00

Astroloji Gündemi

3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 3 Haziran 2023, Cumartesi 3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Akrep burcunda ilerleyen gergin ve yorgun Ay saat 03:51’de son açısını Venüs ile son açısını kurduktan sonra sabah 08:04’e de... Devamını Oku >>