1 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

1 Eylül Hangi Burç

1 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 1 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

1 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Kendinizi iyi hissedeceğiniz bir ortam yaratmak için çaba gösterebilirsiniz. Cesaretinizle taktir toplayabilir, iş ve özel yaşamınızda saygı kazanabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Eşiniz ile birlikte romantik ve tutkulu bir gece geçirmeye hazır olun. Bugün, iş hayatınız ile ilgili önemli bir ileti alabilirsiniz. Sevdikleriniz ile birlikte rahatlatıcı ve huzur verici bir tatile çıkmaya çalışın. Protein ağırlıklı besinler tüketmeye özen gösterin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başak; bugün kendini finansal konulara kafa yorarken bulabilirsin. Maddi kaynakları ve gelirini arttırmak yönünde bu zamana kadar denemediğin bir alanda çalışma yapabilir rutinlerinin dışına çıkabilirsin. Bardağın hem dolu hem de boş tarafını aynı anda değerlendirmen; farklı bir farkındalık gelişmeni sağlayabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar saat 08:33 Ay-Neptün görünümü, hayallerinize uygun bir ilişki yaşama arzunuzu yükseltir. Eğer mutlu bir beraberliğiniz varsa, bunu hem maddi hem de manevi anlamda sağlamlaştırmak istersiniz. Saat 12:06 Ay-Jüpiter karşıtlığı, fikirlerimizi başkalarıyla ortak çıkarlarımız adına paylaşmaya hazırız. Ancak hep bana diyenlerle uzlaşmaya açık değiliz. Saat 15:15 Ay-Pluto görünümü, aşk hayatınız, eğitim ve iş yaşamınızla ilgili konularda bu görünüm size kuvvet sunuyor. Kazanmak, kazandığımızı sağlama almak, garantide olmak isteyeceğiz. Ancak güven olgusunun ne kadar kıymetli olduğunu bilerek hareket edelim. Saat 22:07 Ay-Merkür görünümü, düşündüğümüz bir planı gerçekleştirmekte zorlanmanın işaretçisidir. Bu durum zihnimizi yorabilir. Sakin olalım ve bir daha duruma bakalım. Gönülden sevgilerimle,

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Daha çok kişisel isteklerinize odaklanabilirsiniz. Hayata ve etrafınıza karşı keyfinizi artıracak aktiviteler içinde bulunacaksınız. Ruhunuz ve vücudunuz arasındaki bağlantıyı koparmayın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Ruhsal anlamada değişim içindesiniz. Gereksiz patlamalar yaşayabilirsiniz. Bugün düzen içinde bir karışıklık mevcut. Düzeltmeniz gereken konuların sizden uzaklaşmasına tahammül edemediğiniz için, sinirli ve agresif olabilirsiniz. Yapacağınız işlere hiç kimseyi karıştırmamaya çalışmalısınız. Konuya daha hakim olabileceksiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
04° 54' 40" R
Ay
İkizler
21° 09' 60" R
Merkür
Terazi
25° 27' 11" R
Venüs
Akrep
19° 17' 36" R
Mars
Terazi
08° 18' 58" R
Jüpiter
Kova
23° 01' 05" R
Satürn
Kova
07° 01' 34" R
Uranüs
Boğa
14° 12' 02"
Neptün
Balık
21° 25' 10"
Plüton
Oğlak
24° 20' 00"
Chiron
Koç
10° 54' 57"
Lilith
İkizler
07° 54' 52"
True Node
İkizler
03° 25' 52"
Son Güncelleme : 27/09/2021 22:40

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>