26 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

26 Eylül Hangi Burç

26 Eylül doğumluların burcu Terazi Burcudur. 26 Eylül'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

26 Eylül 2021 Terazi Burcu Yorumu

Çok hoş olduğu halde yaşadığınız ilişkinin tadını yeterince çıkartamıyorsunuz. Aklınızdan hala çıkartamadığınız birisi var gibi. Çevrenizdekiler her şeyin yolunda olduğunu sanıyor. Bugün sezgilerinize güvenebilir, işinizle ilgili yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Girişimde bulunmasanız bile geleceğe yönelik programlar tasarlayabilir ve harekete geçmek için gereken çalışmayı yapabilirsiniz. Ödemelerle ilgili çıkacak sorunlar karşısında hemen paniğe kapılmayın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Eylül 2020 Terazi Burcu Yorumu

Kendinizi göstermeniz için harika bir gün. Şakalarınız komik, görünüşünüz çarpıcı ve zekanız keskin. Kim sizi tanımak istemez ki ?!

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Eylül 2019 Terazi Burcu Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Eylül 2018 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler, saat 02:50 Güneş-Satürn görünümü, kişisel kararlarımıza, isteklerimize engel koymaya çalışan kişilerle aramızda yaşanan sorunları işaret ediyor. Biz barışçıl, kucaklayıcı davrandıkça, ailemiz veya başkaları bunu anlamıyor. Her şey içinden çıkılmaz hale gelmiş gibi hissederiz. Oysaki bu geçici bir süre bizi test edecek, ardından çözüm bulmamız kolaylaşacaktır. Tartışmayalım. Olayları büyütmeyelim. 26 Eylül saat 03:11 - 18 Şubat 2019 saat 12:08 tarihleri arasında Balık burcuna gerileyecek Chiron, her türlü ilişkide vericilik, empati ve yardım severlik ölçünüzün haddinden fazla artışıdır. Yani o kadar iyisinizdir ki, neredeyse kendinizi unutacak kadar. Size göre iyi olmaktan başka çareniz sanki yok gibidir. Zor şartlarda çalışırsınız ancak sanki çok rahatmış gibi şikayetçi bile olmazsınız. Kendi kafanızda belli kıstaslarınız vardır. Günlük hayatta o kıstaslara göre hareket edersiniz. Size göre her şeyin mükemmel olmasından sorumlu gibisinizdir. Bu yüzden haddinden fazla çalışabilir, sağlığınızı göz ardı edebilirsiniz. Oysaki eğer zararlı alışkanlıklarınız varsa, bu geçişte mutlaka diyetinize, zararlı alışkanlıklarınıza dikkat etmelisiniz. Eğer bunların şifa bulmasını istiyorsanız bilmediğiniz yöntemler denemek yerine doktora görünmeli, tıbbın ileri yöntemlerinden yararlanmalısınız. İşlerin iyi yapılması için çevrenize yardımcı olurken, siz aynı konumda yıllarca görev alabilirsiniz. Onun için lütfen bu süreçte fedakarlıklarınızı, kendinizi ve bilinç altınızdaki korkularınızı mantıklı bir şekilde gözden geçiriniz. Saat 13:28 - 27 Ekim saat 10:16 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Partnerinizin tutumu, veya ufak tefek olsa bile sorunlar gerginlik yaratabilir. Bu durumda elden geldiğince bilinçli ve sakin olmakta yarar var. Yaralarınızın şifa bulması ve günü güzellikler içinde geçirmeniz dileğimle,

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Eylül 2017 Terazi Burcu Yorumu

Kalabalık çevrelerde ve büyük organizasyonlarda geçirilebilecek bir gün olacak. Yakın çevrenizdeki insanlarla kısa vadeli planlar yapabilirsiniz. Bu planlar, ufak seyahatleri kapsayabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
04° 26' 39" R
Ay
Terazi
20° 42' 49" R
Merkür
Kova
02° 02' 42" R
Venüs
Oğlak
11° 34' 14"
Mars
Yay
29° 57' 30"
Jüpiter
Balık
05° 30' 04"
Satürn
Kova
14° 35' 12"
Uranüs
Boğa
10° 49' 60"
Neptün
Balık
21° 12' 31"
Plüton
Oğlak
26° 42' 18"
Chiron
Koç
09° 00' 43"
Lilith
İkizler
21° 03' 54"
True Node
Boğa
29° 12' 57"
Son Güncelleme : 24/01/2022 14:30

Astroloji Gündemi

24 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 24 Ocak 2022, Pazartesi 24 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Terazi burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Gün boyunca ilişkiler ve işbirlikleri odak noktamız olabilir. Günü... Devamını Oku >>