26 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

26 Eylül Hangi Burç

26 Eylül doğumluların burcu Terazi Burcudur. 26 Eylül'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

26 Eylül 2021 Terazi Burcu Yorumu

Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Eylül 2020 Terazi Burcu Yorumu

Uzun zamandır emek verdiğin ilişkin adına, güzel geri dönüşler kapıda... Sevdiğin kişiye, birlikte yapacağınız kış tatili için farklı önerilerde bulunabilirsin. Dolabındaki parçaları daha iddialı seçimlerle değiştireceğin cesur bir alışveriş listesi hazırlıyorsun. Bu değişim hali hayatının her alanına yayılmış durumda. Yeni bir araba almak için birikim yapmaya karar verebilirsin. Evli bir Terazi burcuysan, sosyal medyadan kaynaklı kıskançlıklar yaşanabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Eylül 2019 Terazi Burcu Yorumu

Bugün kendinizi biraz yalnız hissederseniz, modunuzu yükseltmek için müzikten faydalanmayı deneyebilirsiniz. Radyo ya da favori albümlerinizi dinlemek gerçekten işe yarayabilir. Şarkı söylemeyi ya da enstrüman çalmayı seviyorsanız, kendinizi bu şekilde de şımartabilirsiniz. Başkaları yokken söylemeyi ya da çalmayı tercih etseniz bile, çok geçmeden daha iyi hissettiğinizi fark edeceksiniz. Ayrıca müzik eşliğinde temizlik ya da düzenleme yapmayı da deneyebilirsiniz ki bu şekilde ev işleri keyifli bir hale gelecektir. Bugün kendinize karşı nazik davranmak için ekstra özen gösterin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Eylül 2018 Terazi Burcu Yorumu

Ay'ın Koç burcundaki yerleşimi kariyer alanınızda mantık yerine, hislerle karar almanıza yardım eder. Ama hissettiklerinizin hepsi doğrudur. Üçüncü göz enerjisinden faydalanmayı sakın unutmayın. Partnerinizin size baskı kurmak isteyen tavrını kabullenmeniz gerekiyor. Bu yaşam tarzına göre önceliklerinizi belirlemelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Eylül 2017 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler, saat 07:36 Ay-Neptün görünüm etkisinde, yanılmamak için şöyle etraflıca durumları ele alabiliriz. Özellikle hayati bir mesele söz konusuysa, buna daha fazla dikkat etmemiz gerekiyor. Hani sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yer ya, biz de bu saatte bu şekilde hareket etmeye özen göstermeliyiz. Saat 09:31 Ay-Mars görünümü, bir şeyleri yerli yerine koymanın, dağılanları toparlamanın, gereksizleri ayıklayıp atmanın kısaca hayata tutunmanın önemini gösteriyor. Belki birçoğunuz sağlığınızla yakından ilgileniyorsunuz kimileriniz bir yolculuk düşünüyorsunuz veya bir kısmınız gizli bir sorunu halledebilmek için çaba sarf ediyorsunuz. Hangisi olursa olsun ilgilenmek gereği duyabilirsiniz. Saat 16:13 Satürn-Kuzey düğüm görünümü, tüm güzel ve olumlu yönlerinizi ışıklandıran, sizi toplumsal ilişkilerde güçlendiren bir kuvvettir. Yeni bir yapılanma, toparlanma olanağı sunar. Mesleki konulardan özel hayatınıza kadar bir çok alanda doğru kararlar alınır. Bilinçli bir çabayla her türlü sorun çözüme kavuşabilir. Yetenekli olduğunuz alanlarda başarı elde edilir. Karşınıza çıkabilecek fırsatlar sayesinde insanlar sizi tanır, başarılı bulur. Mutlu ve keyifli paylaşımlar, grup kurmak, dostluklar geliştirmek, iyi hamlelerde bulunmak mümkündür. Tecrübeleriniz başkalarına ışık olur, giydiğiniz yakışır, sözleriniz dinlenir. Bir işi aşkla yaparsınız, bir projeyi üstlenirsiniz, daha fazla insana ulaşırsınız. Günü en olumlu şekilde değerlendirmeniz, keyfine varmanız dileğimle,

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Eylül 2016 Terazi Burcu Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. İşlerinizde en iyisini yapmak için çaba gösterebilirsiniz. Kurduğunuz ilişkiler gelecek yönünde sizi besleyebilir. Kişisel anlamda çevrenizdekiler tarafından desteklendiğinizi hissedebilirsiniz. Gün içinde meslek grubundan kişilerle organizasyon yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
04° 56' 18" R
Ay
İkizler
21° 29' 41" R
Merkür
Terazi
25° 27' 04" R
Venüs
Akrep
19° 19' 28" R
Mars
Terazi
08° 20' 03" R
Jüpiter
Kova
23° 00' 58" R
Satürn
Kova
07° 01' 32" R
Uranüs
Boğa
14° 11' 59"
Neptün
Balık
21° 25' 07"
Plüton
Oğlak
24° 20' 00"
Chiron
Koç
10° 54' 53"
Lilith
İkizler
07° 55' 03"
True Node
İkizler
03° 25' 54"
Son Güncelleme : 27/09/2021 23:20

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>