26 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

26 Eylül Hangi Burç

26 Eylül doğumluların burcu Terazi Burcudur. 26 Eylül'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

26 Eylül 2020 Terazi Burcu Yorumu

Ay'ın sabah saatlerinde Kova burcuna girişi ile keyifli bir ruh haline bürünüyorsunuz.Aşk hayatınız, hobileriniz ve çocuklarınızla kurduğunuz ilişkiler ön planda olacaktır. Öğleden sonraki saatlerde etkili olacak Ay – Güneş üçgenini partnerinizle aşk tazelemek için değerlendirebilirsiniz. Hobilerinize vakit ayırmak sizi mutlu edecektir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Eylül 2019 Terazi Burcu Yorumu

Bugün kendinizi biraz yalnız hissederseniz, modunuzu yükseltmek için müzikten faydalanmayı deneyebilirsiniz. Radyo ya da favori albümlerinizi dinlemek gerçekten işe yarayabilir. Şarkı söylemeyi ya da enstrüman çalmayı seviyorsanız, kendinizi bu şekilde de şımartabilirsiniz. Başkaları yokken söylemeyi ya da çalmayı tercih etseniz bile, çok geçmeden daha iyi hissettiğinizi fark edeceksiniz. Ayrıca müzik eşliğinde temizlik ya da düzenleme yapmayı da deneyebilirsiniz ki bu şekilde ev işleri keyifli bir hale gelecektir. Bugün kendinize karşı nazik davranmak için ekstra özen gösterin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Eylül 2018 Terazi Burcu Yorumu

Ay'ın Koç burcundaki yerleşimi kariyer alanınızda mantık yerine, hislerle karar almanıza yardım eder. Ama hissettiklerinizin hepsi doğrudur. Üçüncü göz enerjisinden faydalanmayı sakın unutmayın. Partnerinizin size baskı kurmak isteyen tavrını kabullenmeniz gerekiyor. Bu yaşam tarzına göre önceliklerinizi belirlemelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Eylül 2017 Terazi Burcu Yorumu

Dostunu ve düşmanını net gördüğün bir gün. Bu yüzden sosyal çevrendeki insanlara ait kararlar alabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Eylül 2016 Terazi Burcu Yorumu

Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları