21 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

21 Eylül Hangi Burç

21 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 21 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

21 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Dolunay günündeyiz. Bu dolunayla birlikte ilişkinizle veya ilişkilerinize bakış açınızla ilgili bir farkındalık içinde olabilirsiniz. Dolunayın dönüştürücü etkisi en çok da farkındalık alanınız etkiliyor.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Ay'ın Akrep burcundaki seyahati iletişim trafiğinizi artırıyor.Kardeşleriniz, komşularınız ve yakın çevrenizle ilişkileriniz ön planda olacaktır. Kısa süreli seyahatleriniz için destekleyici bir gün olacaktır. Bugün katılacağınız eğitimlerden ve seminerlerden verim alırsınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Bugünün tamamında Ay, İkizler burcunda ilerliyor. Sabahın ilk saatlerinden itibaren oluşan Ay'ın sert açıları nedeniyle iş hayatınızda agresif bir gün geçirebilirsiniz. Üstünüzde çalışan kişilerin yaptırımları canınızı sıkabilir. Jüpiter ve Neptün arasındaki açıyla akşama doğru aile içerisindeki problemler büyümeye başlayabilir. Duygusal olarak kırılgan olabilirsiniz. Aileden birinin sağlık problemi ortaya çıkabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Merkür Güneş kavuşumu kişisel yetenekler konusunda yenilenmeler getiriyor. Kendinizi rahat ifade edeceğiniz bir gündesiniz. İş konularınızda performans geliştirici yenilikler olası.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Parasal konularda duygularınızla değil, mantığınızla adım atmak işinize yarayabilir. Ortaklaşa para hanenizdeki değişimler ve olaylar sizi her tür olumsuzluktan koruyacak. Maneviyatınıza güvenin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Öğlene doğru karar mekanizmanız ve hareket alanınız kısıtlıyken, öğleden itibaren kariyerinizi ilgilendiren alanlarda görüşmeler yapabilir, işinizi geliştirebilir, otorite figürleriyle diyaloglara dalabilirsiniz.Karar almaktan ziyade fikir alışverişi yapmaya özen göstermelisiniz. Ortaklaşa kazanılan gelirlerde fırsatlar veya cazip öneriler önünüze gelebilir. Sahip olduğunuz erdemlerden dolayı arkadaşlarınıza baskı kurabilecek ve yönlendirecek bir yapıda bulunuyorsunuz. Maddi kaynaklarınızı çocuklarınızın gereksinimlerine uyumlandıracaksınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
28° 59' 01" R
Ay
Boğa
16° 17' 38" R
Merkür
Terazi
11° 14' 08" R
Venüs
Yay
15° 44' 42" R
Mars
Terazi
24° 22' 24"
Jüpiter
Kova
22° 21' 20"
Satürn
Kova
06° 58' 54"
Uranüs
Boğa
13° 20' 48"
Neptün
Balık
20° 50' 14"
Plüton
Oğlak
24° 22' 23"
Chiron
Koç
09° 50' 08"
Lilith
İkizler
10° 36' 44"
True Node
İkizler
01° 55' 08"
Son Güncelleme : 22/10/2021 07:20

Astroloji Gündemi

Ay Boğa Burcunda 21 Ekim 2021, Perşembe Ay Boğa Burcunda Boğa burcundaki Ay’ın etkileri altında yeni bir gün bizleri beklemekte... Maddi manevi olarak huzur, güven, istikrar ve konfo... Devamını Oku >>