21 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

21 Eylül Hangi Burç

21 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 21 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

21 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Çevrenizdeki muhtemel yenilenmeler haberler, yerel dergiler veya gazeteler aracılığıyla karşınıza çıkabilir ve gündeminiz olabilir. Bu değişiklikler oldukça tartışmalı olabilir, bu nedenle çok fazla dedikodu ve bir dizi görüş -artısıyla eksisiyle- duyarsanız şaşırmayın. Kendi düşüncelerinizi oluşturmadan önce gerçekleri daha derinden incelemek isteyebilirsiniz. Bu oldukça aydınlatıcı olabilir!

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Bugün yapmanız gereken tek şey içgüdülerinizi takip etmeye devam etmektir çünkü çok sağlamlar! En iyisini hissettiğiniz yöne doğru gitmeye devam edin; yoldan çıkma tehlikesiyle karşı karşıya olmazsınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar Saat 04:52 Güneş-Merkür kavuşumu sizin burcunuz üzerinde oluştuğu için, hem işlerinizi yoluna koyma hem mesleki konularda girişim ve görüşmelerde bulunma hem de kendinizi ortaya koyabilme anlamında gayet güçlüsünüz. Bu görünüm en son 2006 yılında gerçekleşmişti. O yüzden bir şans olarak görüyorum. Eğer sürüncemede kalmış işleriniz varsa bugün halledebilirsiniz. Sözlerinizle, kararlarınızla, düşüncelerinizle insanlar üzerinde tesiriniz gayet olumludur. Yeter ki zamanı iyi değerlendirin. Ne yapmak istiyorsanız planlayın ve yürürlüğe koymaya çalışın. Saat 20:13 - 22 Eylül 15:26 arasındaki Ay-Boşluk etkisinde, işlerinizi yaparken zorlanmaya neden olabilir. Kafanızın içi dağınık olabilir. Yenilikleri uygulamakta zorluk çekebilirsiniz. İş başvurularınızda başka bir güne ertelenme meydana gelebilir. Kendinizi ve yeteneklerinizi tam anlamıyla dışa göstermeniz kolay olmayabilir. Daha önceden başvuruda bulunduğunuz girişimlerinizin neticesini gecikebilir. Anlamsız işlerle uğraşmak veya tam olarak hangi yönde ilerlemeniz gerektiğini bilemez bir halde olabilirsiniz. En iyi çare, yarım kalan işlerinizi bitirmektir. Arzuladığınız gibi bir gün geçirmeniz dileğimle,

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Boş zamanında sevdiklerinle zaman geçirmen önemli. Uzun süredir görmediğin birinin ziyareti seni mutlu edecek.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Yakınlarınızdan gelen beklemediğiniz telefonlarınız sizi heyecanlandırabilir. Oysa, siz çok uzun zamandır ilgi bekleyen konulara uzak kalmıştınız. Çok fazla hassas davranarak gereksiz bir şekilde konuları uzatmamaya çalışın. Arkadaş çevreniz de sizden bu konuda daha hoş görülü olmanızı bekliyor. Size yakışan da bu olacak.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları