21 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

21 Eylül Hangi Burç

21 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 21 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

21 Eylül 2022 Başak Burcu Yorumu

Ay Aslan burcunda ilerlerken hayatı biraz daha akışına bırakma zamanı olabilir ancak kontrol dışı durumlara dikkat etmelisiniz. Sabit burçların bugünkü güçlü durumunda esnek, değişken, uyumlu tutumunuzla başkalarına destek olabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Bugün sizi yoran koşullar daha fazla gündeme gelebilir. Ortaklı para konularıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Parasal konulardaki sıkışmalar sizi sıkıntıya sokabilir. Bazı konularda kabullenme içine girebilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Yenilenme içine girmek isteyebilirsiniz. Banka işlerinize daha fazla özenmelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Güneş'in burcunuzdan ayrılmadan önceki bu son gününü kişisel konularınıza öncelikler tanıyarak, kendinizle ilgili yapmanız gerekenleri veya yapmak istediklerinizi tamamlayarak geçirebilirsiniz. İlişkilerinizde beklediğiniz derinlik bugün daha fazla olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Bugün yapmanız gereken tek şey içgüdülerinizi takip etmeye devam etmektir çünkü çok sağlamlar! En iyisini hissettiğiniz yöne doğru gitmeye devam edin; yoldan çıkma tehlikesiyle karşı karşıya olmazsınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Genel olarak pozitif ve iyimser etkilerle başladığınız bugün, partneriniz ve yakın dostlarınızın davranışları ile ilgili belirsizlikler, yanılgılar yaşayabilirsiniz. Bugün onların size söylediklerinden tam emin olamayabilir, asıl söylemek istediklerini gizlediklerini düşünebilirsiniz. Bekar olanlarınız için bugünün özel bir anlamı hayalinizdeki gibi bir teklifle karşılaşabilecek olmanızdır.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. Şansınız açılıyor. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
15° 18' 21" R
Ay
İkizler
07° 17' 40" R
Merkür
Oğlak
00° 47' 60" R
Venüs
Yay
26° 36' 27" R
Mars
İkizler
16° 23' 45"
Jüpiter
Balık
29° 06' 48"
Satürn
Kova
20° 17' 18"
Uranüs
Boğa
15° 48' 42"
Neptün
Balık
22° 38' 54"
Plüton
Oğlak
26° 56' 35"
Chiron
Koç
12° 03' 08"
Lilith
Yengeç
26° 24' 09"
True Node
Boğa
13° 11' 58"
Son Güncelleme : 07/12/2022 14:00

Astroloji Gündemi

7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 7 Aralık 2022, Çarşamba 7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay, İkizler burcuna sonrasında da Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yarın gerçekleşecek dolunay önces... Devamını Oku >>