2 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

2 Ekim Hangi Burç

2 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 2 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

2 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Bugün sevildiğinizi hissetme, takdir edilme ve bulunduğunuz ortamlarda öne çıkma isteği artabilir. Bazı ilişkilerde belirsizlik, geleceği merak etme durumu oluşabilir. Bazı yakın ilişkilerde ilahi adalet durumu çalışabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Hiç beklemediğin bir aşk itirafı alabilrisin! İlişkisi olmayan bir Terazi burcuysan, hiç beklemediğin bir arkadaşının aşk itirafı büyük bir şaşkınlık yaşatacak. Evliliğinde sorunları olan bir Terazi burcuysan, yakın bir arkadaşının çözüm önerilerinden yararlanabilirsin. Akşam saatlerinde tesadüfen katıldığın bir organizasyonda, hiç tahmin etmediğin bir kişiyle karşılaşabilirsin. Bu karşılaşma seni duygusal olarak yorabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Bugün kendinizi psikolojik açıdan rahat ve hoşgörülü hissedebilirsiniz. Manevi konulara olan ilginiz artabilir ve böylece kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz. Ayrıca bazı konularda hakkınızı arama konusunda daha titiz davranabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler saat 02:36 Mars-Pluto olumlu görünüm etkisinde yeni haftamız başlıyor. Aylardır süren endişeli bekleyişin ve ruhsal anlamda sizi baskılayan meselelerin son damla misali bardağı doldurduğunu gösteriyor. Ne olacaksa olsun, bundan daha iyidir diyebilirsiniz. Ben derim ki, sağlığınıza özen gösteriniz. İçinizde öfke biriktirmeyiniz. Merhamet, fedakarlık, özveri gibi duygu hallerinizin ayarını iyi biliniz. Bazen bunları kullanan insanlar, can sıkar. Siz önemlisiniz, kendinize özen gösteriniz. Saat 02:56 Ay-Satürn görünümü, ancak çok sevdiğiniz, kafanızın yattığı kişilerle irtibatta bulunmak istediğinizi gösteriyor. Çocuğunuz varsa onunla, sevgilinizle, yakın bir arkadaşınızla duygularınızı paylaşırsınız. Siz, genelde sıkboğaz edilmekten hoşlanmıyorsunuz. Bugün elden geldiğince hoşgörülü olmaya çalışacaksınız. Grup faaliyetleri, bilgi paylaşımları, bir şeyleri öğrenmek amaçlı aktivitelerde bulunabilirsiniz. Saat 12:13 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle etrafınızla temasa geçmek, bilgilenmek, bildiklerinizi başkalarıyla paylaşmak size hem zevk verir hem de etrafınızdaki insanlara örnek olmanızı sağlar. Saat 14:12-17:26 arasında etkili olacak Ay-boşlukta, sakin olmak, olayları kendi akışı içinde değerlendirmek yönünde olumludur. İç gözlemde bulunmak vaktidir. Kişiye muhteşem bir sezgi gücü kazandıracağından, aslında canınızı sıkan konularda şöyle bir yüreğinizin sesini dinlemek size iyi gelebilir. Saat 17:26 Ay-Balık burcunda ilerlediğinde, insanların gönlünü kazanmak, yeri geldiğinde onları yüreklendirmekte yarar var. Aynı şekilde biz de bunu bekleyeceğiz. Mantıklı biri olmamıza rağmen duygusal düşünebiliriz. Eğer birileri haksız yere bizi suçlarsa veya iyi niyetimizi kullanırsa buna göz yummayız. Başkalarıyla uyumlu ve yapıcı ilişkiler kurabileceğiniz bir gün geçirmeniz dileğimle

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Evinizde olmaktan hoşlanır, sevdiğiniz insanları eve davet edip rahat etmelerini sağlayarak hoş dakikalar geçirirsiniz. Taşınmaz mallar, ticaret, halkla ilişkiler, kadınlar ile ilgili konularla uğraşanlar için oldukça güzel maddi gelişmeler yaşanır. Kısa yolculuk fırsatları da çıkabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
27° 16' 06" R
Ay
Başak
28° 49' 25" R
Merkür
İkizler
16° 54' 12" R
Venüs
Yengeç
19° 11' 09"
Mars
Aslan
04° 08' 39"
Jüpiter
Balık
02° 10' 32"
Satürn
Kova
12° 59' 18"
Uranüs
Boğa
13° 16' 09"
Neptün
Balık
23° 11' 05"
Plüton
Oğlak
26° 14' 07"
Chiron
Koç
12° 36' 28"
Lilith
Boğa
26° 40' 06"
True Node
İkizler
10° 37' 52"
Son Güncelleme : 18/06/2021 09:50

Astroloji Gündemi

17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 17 Haziran 2021, Perşembe 17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 17 Haziran 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>