2 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

2 Ekim Hangi Burç

2 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 2 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

2 Ekim 2022 Terazi Burcu Yorumu

Teknik becerileriniz, yetenekleriniz bugün gerçek bir sıçrama yapıyor. Görünüşe göre yaptığınız tüm eğitim sonunda meyvesini veriyor. Yeni becerileriniz verimliliğinizi büyük ölçüde artıracak ve pazarlanabilirliğinizi artıracaktır. Yeni bir pozisyona başvurmayı düşünüyorsanız, çekici bir reklam gördüğünüzde özgeçmişinizi göndermeye hazır hale getirin. Yaptığın her hareket daha iyi olacak.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Bugün Ay Aslan burcunda ilerliyor. Gün içinde aşk veya arkadaşlık ilişkinizin olduğu kişilerden bir teklif alabilir, alacağınız teklifle daha mutlu hissedebilirsiniz. Sevginin arkasında durmak, sevgi için emek sarf etmek ilişkilerin anahtarı olabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Saat 17.00'a kadar olan zaman diliminde finansal konular, aşk hayatınız, kendi enerjinizi ve yeteneklerinizi sergileyeceğiniz alanlarda ve çocuklarınızla ilişkilerinizde problemler yaşayabileceğiniz bir zamanda iken, 17.00 sonrasında çok daha rahat iletişim kurabileceğiniz, aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde etkili paylaşımlarda bulunabileceğiniz, enerjinizin yükseldiği bir zamanda olacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

İş yerinizde yaşadığınız problemler neredeyse sağlığınızı etkiliyor. Gün boyu moraliniz çok bozuk olabilir. İş hayatınızdaki huzursuzluklar genel rutinlerinizi çok etkiliyor. Kendinizi çok güçlü ve her şeyin üstesinden gelebilecek gibi hissediyorsunuz ama olan bitenler hayat kalitenizi düşürüyor. Yeni yaş, yeni iş mi yoksa?

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler Saat 02:18 Ay-Satürn karşıtlığı, güvende olmaya, huzur bulmaya, üstümüzdeki ağırlıklardan kurtulmaya ihtiyacımız vardır. Sanki her şey ters gidiyor gibidir. Bir şeyler olacak ve biz zor durumda kalacakmışız gibi hissederiz. Kimseye bunları ifade edemeyiz. Bizi bilerinin anlamadığını düşünürüz. mesafeli ve soğuk davranabiliriz. Oysaki bu enerjinin etkisiyledir. Geçicidir. Lütfen kendinizi üzmeyiniz. Saat 12:45 Yengeç burcunda oluşan sondördün, sizin isteğiniz, özgürce kararlar alarak, hayatınızın kontrolünü elinizde tutmak, girişimlerde bulunarak yaşamınızı düzgün bir şekilde geçirmektir. Bu nedenle gün boyu etrafınızda bulunan insanlarla iyi geçinmeye, diyalogunuzu bozmamaya çalışabilirsiniz. Bazı durumlar ve kişiler canınızı sıksa dahi, içinizden bazı sözler sarf etmek gelse de bunları içinizde bastırarak, olayları kendi kendinize çözmeye çalışabilirsiniz. Ancak üzerinize gelebilirler. İş hayatı, çocuklar, ailemiz veya büyüklerimiz ikazda bulunur veya biz bu kişiler nedeniyle kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Ben bugün kendinize iyi davranmanızı istiyorum. Sizi kimsenin üzmesine izin vermeyiniz ancak gerektiğinde de lütfen sakin olunuz. Saat 15:18 Ay-Venüs olumlu görünümü, para ve ilişki meselelerinde bir hayli tutkulu davranmaya işarettir. İlişkide bir taraf bağımlıdır. Diğer taraf beraberliği mücadele alanı olarak görür. Hassasiyet yoğundur. Kimi çiftler bu görünümden, faydalı yönde istifade ederler. Birbirleriyle güç birliğinde bulunurlar. Bir taraf mali yönden diğer taraf iş anlamında destek verir. İşte böyle bir ilişki zenginleştiricidir. Bazı Teraziler bu görünüm altında bireysel anlamda iş ve parasal konular üzerinde dikkatle dururlar. Rahata ermek için canla başla mücadele etmeye karar verirler. Saat 21:46 Ay-Neptün görünümü, çıkarlarınızı düşünme ve korumada hassas olduğunuzu, ideallerinize uygun şekilde uzun vadeli düşünmenin de önemini vurguluyor.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 57' 37" R
Ay
Yay
08° 15' 25" R
Merkür
Boğa
19° 06' 24"
Venüs
Yengeç
28° 18' 03"
Mars
Aslan
08° 09' 23"
Jüpiter
Boğa
03° 59' 38"
Satürn
Balık
07° 03' 03"
Uranüs
Boğa
20° 21' 16"
Neptün
Balık
27° 29' 20"
Plüton
Kova
00° 07' 07"
Chiron
Koç
18° 56' 10"
Lilith
Aslan
16° 23' 04"
True Node
Boğa
03° 32' 11"
Son Güncelleme : 03/06/2023 22:10

Astroloji Gündemi

3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 3 Haziran 2023, Cumartesi 3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Akrep burcunda ilerleyen gergin ve yorgun Ay saat 03:51’de son açısını Venüs ile son açısını kurduktan sonra sabah 08:04’e de... Devamını Oku >>