2 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

2 Ekim Hangi Burç

2 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 2 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

2 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Bugün birini eğitmen gerekebilir. Yetenek öğrenmesi gereken insanlar çevrede geziniyor olabilir. Çevrende bir şeylerle boğuşan insanlar olabilir. Belki bilmedikleri bir şeyi sen biliyorsundur. Biraz bu kişiye vakit ayır ve yardım edip edemeyeceğini gör. Onlar bilgilenirken; sen de özgüven kazanabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Ay, 12:45-14:44 aralığında seyrini boşlukta sürdürüyor. Saat 14:44'ü gösterdiğinde Ay, Yay burcuna geçiş yapıyor. Sizler için de iletişim trafiğinizin arttığı bir dönem başlıyor. Herkes size bir şey sorabilir veya danışabilir. Bazen birkaç parçaya bölünüp her şeyi aynı anda yapmanız gerekebilir. Eğitim hayatınızda da hareketli bir gün olabilir. Güzel enerjinizle ve kendinize güveninizle her konunun üstesinden başarıyla gelebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Bugün belirli bir zaman dilimini kendinize vakit ayırıp, dinlenmek, enerjinizi dengelemek, dua, meditasyon ve rahatlatıcı etkinliklere yönelmek için harika bir gündesiniz. Her zamankinden daha şefkatli, merhametli ve insanlarla son derece paylaşımcı, sevgi dolu bir enerjidesiniz. Beklediğiniz bir haberin size hızla ulaşabileceği gün içinde, özel yaşamınızdaki görüşmeleriniz size iyi hissettirecek.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

İş hayatınızı veya üzerinde yoğunlaştığınız bazı iş ya da planları ilgilendiren konuların neticeye bağlanacağı bir gün. Planlarınızı yürürlüğe koymak için daha fazla çalışabilirsiniz. Bazı şeyler sonlansa da, bu sonlanmalar yeni ve çok daha güzel şeyler için yer açacak. Zaman zaman sinirlerinize hakim olamayabilir ve ani tepkiler verebilirsiniz. Sakin olmalısınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Aşk yaşantınızda birçok alternatif sizi bekliyor. Çok amaçlı bir yaşam tarzından hoşlandığınız için, çevrenize farklı gelebilirsiniz. Yapacağınız birçok kısa yolculuklarda karşılaşacağınız kişileri istemeden etkileyecek ve daha sonra onların ilginç teklifleri ile karşılaşacaksınız. Enerjiniz güçleniyor.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları