2 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

2 Ekim Hangi Burç

2 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 2 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

2 Ekim 2022 Terazi Burcu Yorumu

Problemleri spiritüel bakış açısı ve içsel deneyiminiz ile bırakmayı öğrenerek yola devam edebilirsiniz. Sosyal ortamlarda bulunmayı tercih etmeyebilirsiniz...

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Motivasyonunuz konusunda aynı anda pek çok işi aynı anda yürütebileceksiniz. Çevrenizdeki kişilerin desteğini alabileceğiniz bir gün içerisindesiniz, iç sesinize kulak vermeniz sizlere fayda sağlayabilir. Bugün hedefleriniz konusunda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Planlamanızı gözden geçirebilir ve hedeflerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Maddi konularda daha sabırlı olmanız gerekmektedir. Bugün belirsizliğinizi koruyan işlerinizi hayata geçirme konusunda ani hareket etmemeniz size fayda sağlayabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Eşinize duygularınızı net bir şekilde ilettiğinizden emin olun. Bugün çok özel bir yerden, harika bir iş teklifi alabilirsiniz. Sevdiklerinizi zor günlerinde yalnız bırakmıyorsunuz ve onlara hep destek oluyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Bugün Ay Yay burcunda seyahat ederken hareketli bir gün sizi bekleyecek. Beklenmedik seyahatler kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Web sitesi hazırlamak, tanıtım faaliyetlerinde bulunmak, ofis ortamında yeni projeler araştırmak için harika bir gün. Yolda karşılaşacağınız kişiler sizin için önem taşır.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

İdeallerini gerçekleştirmek için sağlam adımlar atabileceğin bir dönemdesin. Sürprizlere hazır ol! Çevrendeki insanların sürekli bir şeylerden yakınan tavrı artık seni çileden çıkartacak duruma getirmiş olabilir ve sert uyarılarda bulunabilirsin. Artık silkelenip kendine gelme zamanı geldi. Hazır olmayı beklemek aslında hiç hazır olamamaktır. Gün içerisinde etrafındaki insanlar hatta kendin de ayaküstü muhabbetlerden ziyade önemli ve geleceğe yönelik planlara ve konuşmalara dâhil olabilirsin. Kendinle ve hedeflerinle ilgili kendine daha sert motivasyonlarda bulunabilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Terazi burcuysan, değer verdiğin kişiyle birlikte arkadaşlarınızla buluşabilir, keyifli bir akşam geçirebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Aile ilişkilerine dikkat; ego savaşları zor durumda bırakabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 38' 08" R
Ay
Boğa
04° 22' 21" R
Merkür
Yay
26° 51' 15" R
Venüs
Yay
23° 18' 19"
Mars
İkizler
17° 24' 43"
Jüpiter
Balık
29° 00' 11"
Satürn
Kova
20° 06' 12"
Uranüs
Boğa
15° 54' 14"
Neptün
Balık
22° 38' 42"
Plüton
Oğlak
26° 52' 32"
Chiron
Koç
12° 05' 36"
Lilith
Yengeç
26° 06' 28"
True Node
Boğa
13° 14' 36"
Son Güncelleme : 04/12/2022 22:50

Astroloji Gündemi

4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Aralık 2022, Pazar 4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları Ay Koç burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Sabah saatlerinde hem bedensel hem de zihnen oldukça aktifiz...Yine hızlı k... Devamını Oku >>