2 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

2 Ekim Hangi Burç

2 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 2 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

2 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Bugün Ay Aslan burcunda ilerliyor. Gün içinde aşk veya arkadaşlık ilişkinizin olduğu kişilerden bir teklif alabilir, alacağınız teklifle daha mutlu hissedebilirsiniz. Sevginin arkasında durmak, sevgi için emek sarf etmek ilişkilerin anahtarı olabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Bugün birini eğitmen gerekebilir. Yetenek öğrenmesi gereken insanlar çevrede geziniyor olabilir. Çevrende bir şeylerle boğuşan insanlar olabilir. Belki bilmedikleri bir şeyi sen biliyorsundur. Biraz bu kişiye vakit ayır ve yardım edip edemeyeceğini gör. Onlar bilgilenirken; sen de özgüven kazanabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Gücünüzü özellikle aşk konularında dikkatli kullanmanız gereken bir evredesiniz. Anlaşmazlıklar neticesinde kendinizi müdafa etmek zorunda hissedebilirsiniz

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler Saat 02:18 Ay-Satürn karşıtlığı, güvende olmaya, huzur bulmaya, üstümüzdeki ağırlıklardan kurtulmaya ihtiyacımız vardır. Sanki her şey ters gidiyor gibidir. Bir şeyler olacak ve biz zor durumda kalacakmışız gibi hissederiz. Kimseye bunları ifade edemeyiz. Bizi bilerinin anlamadığını düşünürüz. mesafeli ve soğuk davranabiliriz. Oysaki bu enerjinin etkisiyledir. Geçicidir. Lütfen kendinizi üzmeyiniz. Saat 12:45 Yengeç burcunda oluşan sondördün, sizin isteğiniz, özgürce kararlar alarak, hayatınızın kontrolünü elinizde tutmak, girişimlerde bulunarak yaşamınızı düzgün bir şekilde geçirmektir. Bu nedenle gün boyu etrafınızda bulunan insanlarla iyi geçinmeye, diyalogunuzu bozmamaya çalışabilirsiniz. Bazı durumlar ve kişiler canınızı sıksa dahi, içinizden bazı sözler sarf etmek gelse de bunları içinizde bastırarak, olayları kendi kendinize çözmeye çalışabilirsiniz. Ancak üzerinize gelebilirler. İş hayatı, çocuklar, ailemiz veya büyüklerimiz ikazda bulunur veya biz bu kişiler nedeniyle kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Ben bugün kendinize iyi davranmanızı istiyorum. Sizi kimsenin üzmesine izin vermeyiniz ancak gerektiğinde de lütfen sakin olunuz. Saat 15:18 Ay-Venüs olumlu görünümü, para ve ilişki meselelerinde bir hayli tutkulu davranmaya işarettir. İlişkide bir taraf bağımlıdır. Diğer taraf beraberliği mücadele alanı olarak görür. Hassasiyet yoğundur. Kimi çiftler bu görünümden, faydalı yönde istifade ederler. Birbirleriyle güç birliğinde bulunurlar. Bir taraf mali yönden diğer taraf iş anlamında destek verir. İşte böyle bir ilişki zenginleştiricidir. Bazı Teraziler bu görünüm altında bireysel anlamda iş ve parasal konular üzerinde dikkatle dururlar. Rahata ermek için canla başla mücadele etmeye karar verirler. Saat 21:46 Ay-Neptün görünümü, çıkarlarınızı düşünme ve korumada hassas olduğunuzu, ideallerinize uygun şekilde uzun vadeli düşünmenin de önemini vurguluyor.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Sevdiğiniz insanla iletişiminiz güçlü akacak. Yaratıcılığınız yüksek olacak. Kafanıza takılan tek şey yarım kalmış işleriniz olabilir. Ailenizdeki etkili biri yapmak istedikleriniz için sizi destekliyor.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
06° 28' 16" R
Ay
İkizler
26° 06' 54" R
Merkür
İkizler
17° 17' 50" R
Venüs
İkizler
06° 07' 47"
Mars
Koç
24° 59' 39"
Jüpiter
Koç
07° 13' 26"
Satürn
Kova
24° 49' 19"
Uranüs
Boğa
17° 37' 36"
Neptün
Balık
25° 26' 33"
Plüton
Oğlak
27° 51' 52"
Chiron
Koç
16° 14' 07"
Lilith
Yengeç
08° 15' 57"
True Node
Boğa
21° 50' 54"
Son Güncelleme : 28/06/2022 07:00

Astroloji Gündemi

27 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 27 Haziran 2022, Pazartesi 27 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Hafta ortasında Yengeç burcunda bir yeniay gerçekleşeceğinden enerjilerin artık kapanış aşamasında olduğu bir haftaya giriş y... Devamını Oku >>