7 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

7 Ekim Hangi Burç

7 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 7 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

7 Ekim 2022 Terazi Burcu Yorumu

Günlük işleriniz, çalışma ortamınızın veya uğraş alanınızın konuları ile ilgilenebilirsiniz. İrili ufaklı pek çok ayrıntı gündeme gelirken, titiz, mükemmeliyetçi yönünüz ortaya çıkabilir. Fazla eleştirel olmamaya çalışmalısınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Bugün görüşeceğiniz kişiye karşı bilgiçlik taslamayın. Konuya da çok hakim olabilirsiniz. Bu işin uzmanı olsanız bile alçak gönüllü davranmak size kazandıracaktır. Bilmediğiniz konulara daha yumuşak bir tavırla yaklaşmalısınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Yeni ufuklara açılmak için heves içinde olacağınız bir gündesiniz. Sabah saatlerinde kendinizi yaratıcı hissedebilirsiniz. Etkili konuşmanızla etrafınızdaki insanları ikna edebilirsiniz. Gün içinde yoğun temponuz içinde sorunlara hızlı çözümler getirebileceksiniz. Sınırlarınızı aşmak isteyeceğiniz zamanlar olabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Gerçekten ne istediğini yazmaya çalışırken kendini saatlerdir boş sayfaya bakarken bulabilirsin. Belki de motivasyonunu kaybetmişsindir. Aklın bugün bulutların üzerinde dolanıyor, o yüzden herhangi bir görev için onu tuman pek mümkün değil. Yine de bir kere yazmaya başladığında, tamamlaman gereken görev ne olursa olsun, olaylar kendiliğinden tamamlanmaya doğru gidecek.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

İç dünyanızda biraz detaycı olup zihninizi kurcalayan bazı konuları araştırmaya yönelik girişimleriniz olabilir. Fakat bu dönemde size iyi gelecek olan olayları akışına bırakmanız olacaktır.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler, saat 02:56 itibariyle Ay-Boğa burcunda seyrine başlıyor. Mükemmellik isteğinizin sağlamlık ve güvence olgusunun önemli olduğu bir güne daha adım atıyoruz. Maddi ve manevi anlamda huzur çok önemli. Yenilik olarak düşündüğünüz her şeyde garanti arayacaksınız. Güven duymak isteyeceksiniz. Size değer katabilecek, kazanç getirebilecek olana yöneleceksiniz. Saat 22:58 Ay-Neptün görünümü, iletişiminizi güçlendirici, güven ve sevgi olgusunu ön planda tutmamızı sağlayıcıdır. Bizim olana sahip çıkacağız. Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
15° 17' 56" R
Ay
İkizler
07° 12' 33" R
Merkür
Oğlak
00° 47' 22" R
Venüs
Yay
26° 35' 56" R
Mars
İkizler
16° 23' 55"
Jüpiter
Balık
29° 06' 47"
Satürn
Kova
20° 17' 16"
Uranüs
Boğa
15° 48' 43"
Neptün
Balık
22° 38' 54"
Plüton
Oğlak
26° 56' 34"
Chiron
Koç
12° 03' 08"
Lilith
Yengeç
26° 24' 07"
True Node
Boğa
13° 11' 59"
Son Güncelleme : 07/12/2022 13:50

Astroloji Gündemi

7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 7 Aralık 2022, Çarşamba 7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay, İkizler burcuna sonrasında da Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yarın gerçekleşecek dolunay önces... Devamını Oku >>