7 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

7 Ekim Hangi Burç

7 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 7 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

7 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Her ufak mental farkındalık bir şey ifade eder. Bir dahaki sefere bir şelale gördüğünüzde bunu hatırlayın ve yalnızca yürümeyi planlayın. Orada durup yalnızca vakit geçirip ve dilek dileyip bir bozukluk atmak yerine bunu yapın. Bu fiziksel hareket uzun zamandır dinlenilmek için bekleyen hayallerinizi hatırlamanız konusunda size yardımcı olacak. Onlarda bir ses verin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Ay'ın İkizler burcunda seyahat edeceği bugün gündeminizde inançlarınız ve hayat görüşünüzle ilgili konular olacaktır.Eğitim hayatınızı ilerletmeye yönelik kararlar alabilir, lisans üstü eğitimleri araştırabilirsiniz. Merkür'ün Uranüs ile karşıtlığı finansal konularda temkinli hareket etmeniz gereken bir güne işaret ediyor. Partnerinizle veya iş ortaklarınızla finansal konularda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Işığınızı, enerjinizi ve yeteneklerinizi en iyi şekilde sergileyip, ilişkilerinizde güzel bir teklifle karşılaşabileceğiniz, basın, yayın, yurtdışı bağlantılı işler, yolculuklar, eğitimler ve medyadan destek görebileceğiniz, ilişkilerinizde etkili iletişim kurabileceğiniz pozitif bir günden geçmektesiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek bir kavuşma yaşayacaksınız. Bu akşam partnerinizle, kolay, kolay unutamayacağınız bir davette bulunacaksınız. Sonradan çok zor telafi edebileceğiniz hatalar yapıyorsunuz. Bu özellikle arkadaş ilişkilerinizde çok göze çarpıyor. Çünkü kendinizi kurma beceriniz olaylara sübjektif yaklaşmanıza yol açıyor.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Gizli aşk kapıda! Kimseye söylemeyeceğiniz kendi dünyanızı renklendiren dolu dizgin bir aşk sizi bekliyor. Kapalı kapılar ardında bir aşk hikayesi yaşayabilirsiniz. Gizli bir birlikteliğin varlığından da haberdar olabilirsiniz. Eşinizin çapkınlıkları ortaya çıkabilir. Kimseyle muhatap olamadan ortamdan uzaklaşın. Herkes yaptığı hatayı er ya da geç anlayacaktır.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
28° 39' 42" R
Ay
Oğlak
17° 17' 28" R
Merkür
İkizler
01° 55' 41" R
Venüs
Koç
19° 33' 39"
Mars
Balık
26° 02' 13"
Jüpiter
Koç
01° 38' 11"
Satürn
Kova
25° 02' 12"
Uranüs
Boğa
15° 37' 11"
Neptün
Balık
25° 01' 21"
Plüton
Oğlak
28° 30' 25"
Chiron
Koç
14° 56' 04"
Lilith
Yengeç
03° 51' 54"
True Node
Boğa
22° 30' 11"
Son Güncelleme : 19/05/2022 19:00

Astroloji Gündemi

19 Mayıs 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 19 Mayıs 2022, Perşembe 19 Mayıs 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Ay; 06:59 ila 09:35 saatleri arasını boşlukta geçirdikten sonra uyum ve dengenin burcu Terazi’ ye ilerleyerek ilişki ve işbir... Devamını Oku >>