7 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

7 Ekim Hangi Burç

7 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 7 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

7 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Ay'ın İkizler burcunda seyahat edeceği bugün gündeminizde inançlarınız ve hayat görüşünüzle ilgili konular olacaktır.Eğitim hayatınızı ilerletmeye yönelik kararlar alabilir, lisans üstü eğitimleri araştırabilirsiniz. Merkür'ün Uranüs ile karşıtlığı finansal konularda temkinli hareket etmeniz gereken bir güne işaret ediyor. Partnerinizle veya iş ortaklarınızla finansal konularda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Gerçekten ne istediğini yazmaya çalışırken kendini saatlerdir boş sayfaya bakarken bulabilirsin. Belki de motivasyonunu kaybetmişsindir. Aklın bugün bulutların üzerinde dolanıyor, o yüzden herhangi bir görev için onu tuman pek mümkün değil. Yine de bir kere yazmaya başladığında, tamamlaman gereken görev ne olursa olsun, olaylar kendiliğinden tamamlanmaya doğru gidecek.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Bugün Ay akşam saatlerinden itibaren boşlukta hareket ederken, aşk gezegeni Venüs geri hareketine başlayacak. Yaşam alanınla ilgili daha çok inisiyatif alabilirsin. Bugün kendini özellikle duygusal dünyanda kısıtlanmış ve baskı altında hissedebilirsin. Bu ruh haliyle ilişkine fazla yüklenmemende fayda var. Yenilenmeye başladığını fark etmelisin. Duygularını, biraz daha açığa çıkarabileceğin bir dönemdesin. Böyle anlarda, kendi değişiminle karşılaşacaksın zaten. Akşamüzeri ailenle zaman geçirebilirsin. Bazı inatlaşmalar söz konusu olabilir. Biraz, hızlı sinirlenen bir yapın var. Biraz sakin kalmayı deneyerek, ruhunu dinlendirmelisin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Sözünde durmayan insanlara asla tahammül edemiyorsun. Bugünkü plan değişiklikleri canını sıkabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Gün boyunca sizin için önem teşkil edebilecek görüşmelerde yer alabilir, ikili ilişkiler ve özel hayatınızda sürpriz tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Haberleşme, görüşmeler ve yakın çevre ilişkilerinde fırsatlar elde edebileceğiniz bugün, akşam saatlerinde iletişim alanında geçmiş düşüncelere yer vermemeye ve bugüne odaklanarak sevdiklerinizle iletişim kurmaya yönelmeniz faydalı olacaktır.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
22° 07' 30" R
Ay
Koç
18° 53' 55"
Merkür
Koç
14° 22' 32"
Venüs
Koç
26° 20' 39"
Mars
İkizler
22° 56' 15"
Jüpiter
Kova
25° 15' 29"
Satürn
Kova
12° 08' 32"
Uranüs
Boğa
09° 35' 51"
Neptün
Balık
21° 47' 46"
Plüton
Oğlak
26° 44' 46"
Chiron
Koç
09° 38' 36"
Lilith
Boğa
19° 11' 12"
True Node
İkizler
11° 45' 47"
Son Güncelleme : 11/04/2021 22:30

Astroloji Gündemi

11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Nisan 2021, Pazar 11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Nisan 2021 Pazar yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında n... Devamını Oku >>