7 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

7 Ekim Hangi Burç

7 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 7 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

7 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Gerçeklikler algılarınızla bağdaşmıyor. Sizin dünyagörüşünüz karışık ve güvenilmezdir. O kadar kafanız karışık ki, mevcut durumunuzla çok az alakası olan unsurlara konsantre oluyorsunuz. Dikkatle mevcut koşullara uygun yeni düşünceler oluşturun. Bir fizik muayene alın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Terazi burcu kararsızlıklar içinde zorlu bir gün olabilir. Haftaya zor başladınız. Özellikle partnerlik ilişkileri, üst alt, patronluk ilişkilerinde problemler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda kurduğunuz hayale çok yaklaşmış veya hayal kırıklıkları yaşıyor olabilirsiniz. Yanlış seçimler yapmaya ve birini platonik olarak sevmeye çok müsaitsiniz. Ancak gerçek ilişki ve doğru insan fark yaratandır.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

İsteklerinizi kabul ettirmek için uygun bir dönemde bulunuyorsunuz. Sempatik ve ikna edici tavırlarınızla çevrenizi etkileyebilir, istediğiniz desteği alabilirsiniz. Yeni kararlar almanız mümkün.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

İlişkilerde aldığınız sorumluluklar size ağır gelebilir.Üzerinizde baskı unsuru hissedebileceğiniz süreci sağduyulu atlatın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Karar vermeden önce öylesine ince eleyip sık dokuyorsunuz ki, çevrenizdeki kişileri canından bezdirebilirsiniz. Mükemmeliyetçi olduğunuzu artık herkes öylesine kanıksamış ki, onlarda hata yapmaktan adeta korkuyorlar. Siz duygu insanısınız. Geçmişi unutmaya çalıştıkça, anılara daha çok çekildiğinizi hissediyorsunuz. Eski öfkeleriniz yakanızı bırakmıyor.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları