12 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

12 Ekim Hangi Burç

12 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 12 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

12 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Günün enerjisi sizin için biraz fazla olabilir, bu yüzden mola vermeniz gerektiğinde partnerinizin sizi korumasını sağlamaya çalışın. Sorunun bir parçasıysa, her şeyi açıklığa kavuşturmanız gerekir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Ay, hareketine boşlukta devam ederken 07:45'te Koç burcuna geçiyor. İlişki ve evlilik hayatınızın önem kazanacağı bir gündesiniz. Ay'ın oluşturduğu olumsuz görünümler nedeniyle gönül ilişkinizde agresif bir tutum sergileyebilirsiniz. Ay'ın Mars ile karşıtlığıyla bugün ani hareketlerden kaçınmalısınız. Kendinizle ilgili değişimler yapmak için uygun olmayabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

İnsanın kendisine özel bir değer biçmesinin, kendini önemsemesinin çok doğal olduğunu, hatta bunun gerekli olduğu inancındasınız. Ama sizin bunu kendine hayranlık derecesinde yaşadığınız eleştirilerini kabul etmiyorsunuz. Kişilik zayıflığı gösteren, edilgen insanlara eleştirilerinizde acımasızsınız. Beri yanda, sizin gibi iddialı insanlarla da geçinememe gibi bir açmazınız var.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Güne iş ve kariyer alanlarınız ön planda olarak başlıyorsunuz. Ortaklı işlerinizde bazı düzensizlikler oluşabilir. Kafanızda oluşturduğunuz fikirler için bazı planlar yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Bugün, kendinizi kuşlar kadar hür hissedecek ve bu duygunun gücü ile daha rahat adımlar atacaksınız. Âşık olanlar, sevdikleri için yaptıkları harcamalara özen göstermeye çalışabilirler.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları