3 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

3 Ekim Hangi Burç

3 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 3 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

3 Ekim 2023 Terazi Burcu Yorumu

Bugün maddesel konular önem kazanıyor. Ortaklarınızla veya çalışma içinde bulunacağınız arkadaşlarınızla olumlu kararlar alabileceksiniz. Sosyal yaşantınızla ilgili planlarınızı sakin bir şekilde uygulayın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ekim 2022 Terazi Burcu Yorumu

Ailevi konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Size Kendinizi daha güvende hissettirecek kişilerle bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Geçmişle ilgili konuları çözmek için uygun bir gündesiniz. Hayatınızda bazı defterleri kapamak durumunda kalabilirsiniz. Öğleden sonra sorumlu olduğunuz olaylarda kararsızlık yaşamanız mümkün.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Sabah saatleri ile beraber bazı konularda aksilik yaşayabilirsiniz. Genellikle evinizde vakit geçirebilir ve aileniz ile vakit geçirebilirsiniz. Geçmişe ait konularla alakalı aşk ilişkilerinizde sizleri güven arayışına atabilir. Yorucu bir gün olabilir fakat kendinizi daha enerjik hissediyor olabilirsiniz. İş hayatınızda üstünde çalıştığınız işleri tamamlamak için daha kişisel yeteneklerinizi kullanmanız gerekebilir. Yorucu bir gün olsa da aldığınız tüm sorumlulukları yerine getirecek ve maddi kaynaklı konularınızı halledeceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Bugün eşinizle ya da sevgilinizle daha dengeli bir ilişki kurmaya bakmalısınız. Daha iyi bir dinleyici olmaya gayret edin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Çalışma ortamındaki arkadaşlarınla arana mesafe koyabilirsin! İletişim gezegeni Merkür, bugün itibariye su burcunda hareket etmeye başlıyor. İş yerindeki her işe koşturan hallerin çalışma arkadaşlarının kıskançlık yapmasına sebep olabilir. Çalışma ortamında birlikte çalıştığın insanlarla arana mesafe koymak isteyebilirsin. Bulunduğun konumdan daha yükseklere ulaşmak adına yoğun bir istek duyabilirsin. Kendi işini yapan bir Terazi burcuysan, hesap kitap işlerine yoğunlaşacaksın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
27° 06' 33" R
Ay
Aslan
06° 25' 51"
Merkür
Koç
19° 08' 29"
Venüs
Koç
14° 09' 02"
Mars
Balık
19° 09' 22"
Jüpiter
Boğa
20° 48' 32"
Satürn
Balık
15° 16' 39"
Uranüs
Boğa
21° 35' 08"
Neptün
Balık
28° 27' 58"
Plüton
Kova
02° 02' 33"
Chiron
Koç
19° 52' 10"
Lilith
Başak
21° 49' 18"
True Node
Koç
15° 33' 50"
Son Güncelleme : 16/04/2024 18:00

Astroloji Gündemi

25 Mart 2024 Terazi Burcunda Ay Tutulması - Burçlara Etkileri 30 Mart 2024, Cumartesi 25 Mart 2024 Terazi Burcunda Ay Tutulması - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar 25 Mart'taki Terazi burcundaki Ay Tutulması ile bazı defterleri yeniden ama son ke... Devamını Oku >>