3 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

3 Ekim Hangi Burç

3 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 3 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

3 Ekim 2022 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Terazi; bugün aile ve ev konuları ön plana çıkabilir. Aile içinde bazı sorunlara dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde kariyer hayatınızdaki kadınlardan dolayı ani sorunlar gündeminize gelebilir aman dikkat edin, tuzağa düşmeyin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Bugün hayatınız hakkında düşünmek üzere iyi bir ara vermeyi hakediyorsunuz. Kendiniz ve istekleriniz üzerine düşünmeye ihtiyacınız var. Yaptığınız şeye ara vermek biraz zor olabilir ancak kendi içinize dönüp bakmaya ihtiyacınız var. Etrafınızdaki bazı şeylerin değişmesi gerektiğiniz düşünüyorsanız, son zamanlarda hayatınıza yön veren şeyler hakkında daha çok düşünmelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Yaşadığın ilişkinde son vermek istediğin sorunları açık yüreklilikle dile getirmeye başlıyorsun. Babanın ailesi ile ilgili bazı problemler aklını meşgul ediyor olabilir. Bu konuyla ilgili bazı akrabalarına tavır alabilirsin. Çocukları olan bir Terazi burcuysan onlara kişisel gelişimleri için daha yakından yardımcı olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Sahip olduklarınızla kendinize olan güveni artırabileceğiniz bir gün olabilir. Elinizdekileri daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Keyif ve konfor alanınızı genişletebileceğiniz bir gün olabilir, aşırı yemek ve beslenmeye dikkat etmelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Sorumlulukların önce çıktığı bir gündesiniz. Yeni konulara ilgi duyabilirsiniz. Akademik konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz, bu eğitime başlamak için uygun bir gündesiniz. Sevdiklerinizle birlikte yolculuklar planlayabilir, düşüncelerinizi paylaşacağınız insanlarla zaman geçirebilirsiniz. Sizin için samimi konuşmalar içinde keyifli bir gün olabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Fırsatlarla dolu bir gün seni bekliyor. İlişkinde ya da çalışma hayatında sıkıntı veren konularda yüzün gülecek.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 31' 11" R
Ay
Kova
12° 38' 18" R
Merkür
Yay
17° 40' 47" R
Venüs
Yay
15° 43' 57" R
Mars
İkizler
19° 41' 47" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 21"
Satürn
Kova
19° 42' 55"
Uranüs
Boğa
16° 07' 35"
Neptün
Balık
22° 39' 10"
Plüton
Oğlak
26° 43' 49"
Chiron
Koç
12° 12' 36"
Lilith
Yengeç
25° 25' 56"
True Node
Boğa
13° 11' 16"
Son Güncelleme : 28/11/2022 22:00

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>