3 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

3 Ekim Hangi Burç

3 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 3 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

3 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz insanları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından vazgeçin. Herkes herşeyi bilemez. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Böyle yaparsanız çevrenizde dost kalmaz. Para sizin için şu günlerde çok önemli.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Sahip olduklarınızla kendinize olan güveni artırabileceğiniz bir gün olabilir. Elinizdekileri daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Keyif ve konfor alanınızı genişletebileceğiniz bir gün olabilir, aşırı yemek ve beslenmeye dikkat etmelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Yaratıcılığınız ve kendinizi bir amaca adama potansiyeliniz yüksek. Başka sorumlulukların motivasyonunuzu düşürmesine izin vermeyin. Finansal konularda gelişmeler olabilir. İlişkiler alanı gün boyu hassas.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Aile ilişkilerine dikkat; ego savaşları zor durumda bırakabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Haftaya ketum bir yapıda maddi ve manevi meselelere eğileceğiniz bir enerjiyle başlıyorsunuz.Finansal ihtiyaçlarınızın, bu konulardaki durumunuzun veya donanımınızın farkındalığı ile ilgili derin planlamalar ve durum değerlendirmesi yapma eğilimine dönüşebilir. Farklı bakış açıları geliştirebilirsiniz ve ilgili konularla olan fikirlerinizi de kendinize saklamak isteyebilirsiniz. Yatırımlarınızla ilgili konularda bilhassa gizli kalmış konulara eğiliminiz artabilir. Kararlı bir iletişim dozuyla meseleleri halledebileceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları