1 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

1 Kasım Hangi Burç

1 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 1 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

1 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Kendini bitkin hissedebilirsin. Enerji değeri yüksek besinleri tercih ediyorsun. Ailen ile arandaki güven bağını suiistimal edecek işlerden uzak durmaya çalışsan da bazı arkadaşların seni yanlış yönlendirebilir. Akşam evinde çeşitli düzenlemeler gerçekleştirmek isteyebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Paranızı dikkatli harcamalısınız. Şans oyunlarına fazla güvenmeyin. Para konusunda tutumlu olmalısınız. Sonra sıkıntıyı siz çekersiniz. Dış görünüşünüzü şu günlerde epey ihmal ediyorsunuz. Nerede o eski bakımlı haliniz? Çevrenizdekiler buna çok şaşırıyorlar.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

İş hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgili bitişler olabilir. Hedefleriniz için daha hızlı ilerlemek isteyeceğiniz zamanlar var. Gün içinde yaşanan sıkışıklıklar keyfinizi kaçırabilir. Bürokratik engellerle uğraşabilirsiniz. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Gün ortasında duygusal paylaşım içinde olacağınız birilerini arayabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Kasım ayının bu ilk gününe iş ve çalışma ortamınız, gündelik yaşamınızın koşulları damga vurabilir. Kendinizi detaylara, hesap kitap işlerine odaklarken, üretken ve verimli yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Kasım 2016 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrepler saat 05:44-17:43 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Aileniz veya sevgilinizin, size anlayışlı bir şekilde yanaşması gerekir.  Çünkü ani bir tepki gösterme veya tümüyle yalnız kalma ihtiyacınız  yoğundur. Bu zaman dilimi içinde,  şu  meseleyi halledeyim demeye kalkışmayın. Kendinizle yakından ilgilenin. Bazen bir şeyleri toparlamak için güce ihtiyacımız olur. O zaman bu kısa boşlukta siz de güçlenmek için kendinize gülümsemeyi unutmayın. Saat 11:17 Güneş-Neptün görünümü, aşk hayatınızla ilgili konularda bu hoş, sempatik, ılımlı, sakinleştirici, her şeyi güzel gösterebilecek bir etkidir bu.  Romantizm ve tutkuları yoğunlaştırır. Kişi aşık olduğunu düşünebilir. İlişkilerde problemler göz ardı edilebilir. Ancak lütfen aklımızı başımızda olsun. Güzelliklere evet, ancak gerçekçi olmayı da bilelim. Saat 13:30 Güneş-Kuzey düğüm görünüm, derinlikli bir şekilde hedeflerinizi, geleceğinizi, toplumsal ilişkilerinizi düşünmenizi sağlıyor. İleri adımlar atabilmek için gerekli olan düzenlemelerde yardımcınız oluyor. Hangi yol sizi geleceğe taşır, hangi ortam ve insanlarla bir arada olmak sizi güçlendirir. Bunlar üzerinde geçmiş tecrübelerinizi de göz önüne alarak sağlıklı bir şekilde düşüneceksiniz. Saat 17:43 itibariyle etkili olacak Ay-Yay burcu parasal anlamda güce susamışlığın işaretidir. Düşündüğünüz bir yenilik için kafanızın içinde hesaplar yaparsınız. Ancak harcamalara dikkat diyorum. Çünkü farkında bile olmadan bir bakmışız ölçüyü kaçırmışız. Kaliteyi önemseriz. Seçkin bir zevk anlayışımız vardır. Eğer bu kriterlere uygun bir şey karşımıza çıkarsa hiç düşünmeden satın alabiliriz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
03° 39' 59" R
Ay
Yengeç
11° 56' 15" R
Merkür
Terazi
15° 31' 21" R
Venüs
Yay
20° 34' 39"
Mars
Terazi
27° 30' 38"
Jüpiter
Kova
22° 27' 17"
Satürn
Kova
07° 05' 15"
Uranüs
Boğa
13° 09' 30"
Neptün
Balık
20° 44' 48"
Plüton
Oğlak
24° 24' 51"
Chiron
Koç
09° 38' 32"
Lilith
İkizler
11° 07' 59"
True Node
İkizler
01° 58' 31"
Son Güncelleme : 27/10/2021 00:10

Astroloji Gündemi

Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor 26 Ekim 2021, Salı Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor Bugün Ay, Yengeç burcundaki yaklaşık 2.5 gün süren yolculuğuna başlıyor. Günün ilk yarısı hassas, sezgisel ve son derece uyum... Devamını Oku >>