1 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

1 Kasım Hangi Burç

1 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 1 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

1 Kasım 2022 Akrep Burcu Yorumu

Özel hayatınızda yaşadığınız problemleri kendi başınıza çok daha iyi çözeceğiniz görüşündesiniz. Üçüncü şahısların müdahalesi, sorunları çok dışa açık olarak sürdürüp yansıtmanızdan kaynaklanıyor. İş yaşamınızda risk taşıyan düşünceleriniz olabiliyor. Önümüzdeki günlerde bir girişiminizde bazı tereddütler yaşayabilirsiniz. Gelirinizin artması için biraz daha girişken olmanız gerekebilir. İş yerinde yaşayacağınız stresin sağlığınızı etkilemesine izin vermeyin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Sosyal ilişkilerinizde güçlü arkadaşlarınızdan ve dostlarınızdan destek göreceğiniz bir gün sizi beklerken, siz de ilişkilerinizde güçlü ve etkili duruşunuzla dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Uzak diyarlara ve egzotik yerlere dair rüyalar ve hayaller sizde her şeyi bırakıp bir süreliğine kaçıp gitme isteği uyandırabilir. Genelde fevri hareket eden biri olmasanız da bugün içinizin kıpır kıpır olması sizi o yönde teşvik ediyor. Bugün yapmak zorunda olduğunuz bir şey yoksa ve hava da elverişliyse arabaya atlayıp manzarası farklı bir yerlere gidebilirsiniz. Arada sırada biraz değişiklik herkese iyi gelir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

İlişkiler ve para gezegeni Venüs, 26 Kasım'a kadar sizin kazanç alanınıza yerleşiyor. Yurt dışı projelerinizden umduğunuzdan daha önce bir kazanç elde etmeniz mümkün. Yabancılarla ortaklık kurup ciddi sözleşmelere imza atabilirsiniz. Yurt dışına yatırım yapmak sizin için cazip hale gelebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

İşlerinizi yetiştirebilmek adına zamanı nasıl kullanmanız gerektiği üzerine düşünerek ve sorumluluklarınızı yeniden gözden geçirerek çözümler bulmak isteyebilirsiniz. Acelecilikten sakının.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Paranızı dikkatli harcamalısınız. Şans oyunlarına fazla güvenmeyin. Para konusunda tutumlu olmalısınız. Sonra sıkıntıyı siz çekersiniz. Dış görünüşünüzü şu günlerde epey ihmal ediyorsunuz. Nerede o eski bakımlı haliniz? Çevrenizdekiler buna çok şaşırıyorlar.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 29' 30" R
Ay
Kova
12° 14' 16" R
Merkür
Yay
17° 38' 14" R
Venüs
Yay
15° 41' 51" R
Mars
İkizler
19° 42' 23" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 20"
Satürn
Kova
19° 42' 49"
Uranüs
Boğa
16° 07' 39"
Neptün
Balık
22° 39' 10"
Plüton
Oğlak
26° 43' 47"
Chiron
Koç
12° 12' 38"
Lilith
Yengeç
25° 25' 45"
True Node
Boğa
13° 11' 19"
Son Güncelleme : 28/11/2022 21:20

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>