22 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

22 Kasım Hangi Burç

22 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 22 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

22 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Daha akıcı ve kendinizi daha yaratıcı hissedebileceğiniz imkanlar var. Sevdiklerinizle bir arada olmak da size iyi gelecek.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı iletişim problemleriyle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Alınan kararlarda dikkatli olmakta fayda var. Gizli düşmanlar olabilir. Kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz. Kendi iç dünyanıza yöneleceğiniz zamanlar olabilir. Akşam saatlerinde rahatlatıcı koşullar söz konusu.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Bugün sevdiğinizden alacağınız bir haber keyfinizi yerine getirecek. Kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Olayların üzerinde durmayacak, gelişmelerden etkilenmeyeceksiniz. Dostlarınızla birlikte çok hoş organizasyonlar yapabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte keyifli bir gün geçireceksiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrepler 22 Kasım saat 06:05-21 Aralık saat 19:28 tarihleri arasında Güneş-Yay burcu geçişi, parasal konularda iyice düşünmemiz ve bütçemizi aşan masraflara dikkat etmemiz gerektiğini işaret ediyor. Harcama meyli genel olarak yükselir. Kazancımız yerindeyse, bol keseden harcarız tabii ki. Ancak ya, sıkıntımız varsa ne olacak? İşte böyle hallerde kredi kartlarına yüklenmek, har vurup harman savurmak tabii ki yanlıştır. Hayatın güzelliklerini yaşamak istediğimiz için, bize mutluluk veren her şeyin peşinden koşarız da, aklımızın ucundan geçmez, sonrası ne olacak. Satürn-Yay burcunda ilerlediğini unutmayalım. Bu nedenle mecburen hesabımızı bilmekte yarar var. Ayrıca bir başka önemli husus, Güneş-Yayda seyrini sürdürürken, Merkür, 3 Aralık itibariyle gerileyecek. Parasal kazanç, bağlantılar, girişimler ve işlerle alakalı konular, yatırım, ticaret ve hukukla alakalı konular, sözleşme, kira kontratları, veraset davaları, para kazanmak amaçlı yapılan yolculuklar, eşinizin veya sizin bir akrabanızla alakalı maddi konular üzerinde şimdiden iyi düşünmekte yarar var. Şartların, durumun farkında olarak hareket edelim. Elimize geçeni har vurup harman savurmayalım. Mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Kasım 2016 Akrep Burcu Yorumu

Bugün gelecek beklentileriniz için mücadele edeceğiniz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda değişiklikler olabilir. Sosyal konularda farkındalığınız artabilir. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelecek. Eğitim konularında yeni farkındalıklarınız olabilir. Çözemediğiniz iletişim problemlerinin bugün üstesinden gelebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları