22 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

22 Kasım Hangi Burç

22 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 22 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

22 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Hem özel hem de sosyal ilişkilere ait bazı sıkıntılarınızın sebebini bulmak için kendi içinize dönebilir ve bu sıkıntılarınıza cevap bulmak isteyebilirsiniz. Fiziksel görünümünüzü değiştirmek isteyebilir ve bunun için günü kendinize ayırabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Kendi duygularınızı sevgilinizle paylaşmak, birbirinize duyduğunuz sevgiyi daha da büyütür. Ona ne kadar bağlı olduğunuzu söylemek yeterli olmaz; davranışlarınızla da bunu vurgulayın. Yeni görevinizle birlikte omuzlarınıza yüklenen sorumluluğun altından kalkıp takdir ve güven kazanacaksınız. Hesapta olmayan harcamalar yüzünden düzenli ödemeleriniz aksayabilir. Hayatın gerginliği sağlığınızı etkiliyor. Bazı belirtileri küçük de olsalar ciddiye almalı, bir uzmana görünmelisiniz

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

İlişkiler açısından önemli bir gün olabilir ancak siz bu durumu göz önünde yaşamak istemeyebilirsiniz. Mistik ve spiritüel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Ay, öğle saatleri itibariyle boşlukta hareket ederken, Güneş ateş burcuna geçiyor. Uzun zamandır kafanı kurcalayan düşünceleri açık sözlülükle dile getirebileceğin bir gün. Ancak iş ortamındaki kraldan çok kralcılara özellikle dikkat etmen gerekecek. Söyleyeceğin sözler değiştirilerek dedikodu malzemesi haline getirilebilir. Sevgilisi olan bir Akrep burcuysan bugün biraz karşı tarafa sert davranabilirsin. Üçüncü kişiler kafanı karıştırabilir. Bu sıralar stresten dolayı geçmişte çok yaşadığın mide ağrıların artabilir. Biraz daha yediklerine dikkat ederek, problemlerin varsa içinde yaşamaman gerektiğini söylemeliyim.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Bugün yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Hareketli zamanlar içindesiniz. Kardeşlerinizle ilgili konular önem kazanabilir. Gün içinde eğitimler düzenleyebilirsiniz. Zihinsel konularda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Ticari konularda kısmetler gündeme gelebilir. İşlerinize yön verebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
07° 21' 59" R
Ay
Boğa
17° 53' 27" R
Merkür
Boğa
27° 11' 19"
Venüs
Boğa
00° 07' 31"
Mars
Koç
02° 47' 36"
Jüpiter
Koç
03° 12' 26"
Satürn
Kova
25° 12' 38"
Uranüs
Boğa
16° 07' 30"
Neptün
Balık
25° 11' 25"
Plüton
Oğlak
28° 24' 27"
Chiron
Koç
15° 19' 29"
Lilith
Yengeç
04° 52' 23"
True Node
Boğa
22° 33' 11"
Son Güncelleme : 28/05/2022 20:20

Astroloji Gündemi

28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Mayıs 2022, Cumartesi 28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Ay halen Boğa burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Bugün de maddi manevi huzur, güven, konfor ve istikrar arayışındayız...... Devamını Oku >>