22 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

22 Kasım Hangi Burç

22 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 22 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

22 Kasım 2023 Akrep Burcu Yorumu

Bir şeyin nasıl sonuçlanacağını görmek kendinizi daha güçlü hissetmenize ve hayatınızın kontrolünün daha fazla sizde olmasına yardımcı olur sevgili Akrep ve bu, dikkatinizi sizin için önemli bir şeye yönlendirmek için harika bir zamandır. Hayatınızı daha iyiye doğru değiştirmek için güçlü bir arzu olabilir, bu yüzden bundan yararlanın. Değişiklikler ve iyileştirmeler yapmak için mükemmel durumdasınız. Sözlerinizin bugün büyük etkisi var, sizin de öyle! Çözülmesi gereken daha derin sorunlarla cesurca yüzleşiyorsunuz ve eylemlerinizde daha amaçlı ve bilinçli davranıyorsunuz ancak değişim, bunu yapmayı seçmiş olsanız bile streslidir; bu nedenle, kendinizi ödüllendirmeyi unutmayın.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Kasım 2022 Akrep Burcu Yorumu

Yakın dostlarınızla birlikte bir araya gelecek; bir takım sürüncemede olan işlerinizi gözden geçirecek ve bazı sonuçlara daha fazla yaklaşacaksınız. Aile içi sorunlar gündem kazanacak. Onların fikirlerine saygı göstermelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Aşk hayatınızın düzene girmesi sizin kararlı olmanıza bağlı. Olayların dış görünüşünden anlam çıkarmak, hep kötüye yormak, kaprislere kapılmak sizi bir yere götürmez. Aşırı tutkulu yapınızı iş yaşantınıza da yansıtıyorsunuz. Çevrenizdeki herkes bu huyunuzu hem takdir ediyor, hem de kızıyorlar. Maddi konularda sıkıntınız fazla uzun sürmeyecek. Yaptığınız ortak çalışmalar size başarı sağlayacak. Kilolarınızla ilgili problem yaşamak istemiyorsanız yağlı ve ağır yiyeceklerden kaçının.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Ay'ın Balık burcundaki seyahati hayatın keyifli yönlerini ön plana taşıyor.Romantizm ihtiyacınız artacaktır, partnerinizin ilgisine ihtiyaç duyabilirsiniz. İlişkilerde duygusal paylaşımların ön planda olacağı bir gün. Yaratıcılığınız artıyor. Sanatsal faaliyetlerle ilgilenebilir, hobilerinize vakit ayırmak için bugünü değerlendirebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı iletişim problemleriyle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Alınan kararlarda dikkatli olmakta fayda var. Gizli düşmanlar olabilir. Kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz. Kendi iç dünyanıza yöneleceğiniz zamanlar olabilir. Akşam saatlerinde rahatlatıcı koşullar söz konusu.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
03° 09' 32" R
Ay
Kova
00° 38' 34" R
Merkür
Yengeç
14° 20' 06"
Venüs
Yengeç
08° 29' 49"
Mars
Boğa
11° 01' 32"
Jüpiter
İkizler
06° 43' 13"
Satürn
Balık
19° 24' 06"
Uranüs
Boğa
25° 23' 58"
Neptün
Balık
29° 54' 49"
Plüton
Kova
01° 31' 24"
Chiron
Koç
23° 05' 01"
Lilith
Başak
29° 25' 23"
True Node
Koç
11° 50' 03"
Son Güncelleme : 24/06/2024 07:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>