11 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

11 Kasım Hangi Burç

11 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 11 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

11 Kasım 2022 Akrep Burcu Yorumu

Ortak maddi konular, alım satım ve yatırım işleri gündeminizde olabilir. Vergi ve miras işleriyle ilgilenmeniz gerekebilir. Duygusal stres ve baskıyı kontrol edebildiğiniz takdirde olumlu gelişmeler içerisinde olabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Etrafındaki insanların net konuşmalar yapmaması bugün sabrını zorlayacak. Özellikle çalışma ortamındaki gruplaşmalar keskin ve net konuşmalar yapmana neden olabilir. Kariyerine yeni bir ivme kazandırmak adına mesleki eğitimlere katılmak isteyeceksin. Çocukları olan bir Akrep burcuysan, onların eğitim ve kişisel gelişimlerine dair konularda hassasiyetin artabilir. Onlar için yeni kurslar araştırabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Sevgilinize olan duygularınızı belli edememek yüzünden zor bir gün geçirebilirsiniz. Bu konudaki çekimserliğiniz, sevgilinizi üzebilir ve yanlış anlaşılmanıza neden olabilir. Kariyerinizde şansınız açık, fakat tanımadığınız yeni sorunlarla ilk kez karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olun! İş hayatınızda yeni bir dönem açılmak üzere. Paraların tamamen suyunu çektiği bir dönemdesiniz, ama yakın geleceğinizde bol ışık görünüyor. Sağlığınız iyi, fakat kendinizi çeşitli vitaminlerle destekleyebilirsiniz

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Kendini dingin ve yaratıcı bir şekilde ifade etmen birçok konuda öne geçmene neden olacak. Özellikle iletişim araçlarına ve trafiğe dikkat! Günün yoğunluğu akşam saatlerine kadar devam edebilir. Yatırım ve birikim konusunda önemli adımlar atabilirsin. İlişkisi olan bir Akrep burcuysan, sevgilinin ailesiyle tanışabilirsin. Yakın bir arkadaşının başına gelenlerle, sahip olduklarının kıymetini daha iyi anlayabilirsin. İşinden ve bulunduğun pozisyondan mutlu değilsen yeni alanlara ve farklı sektörlere yönelmek isteyebilirsin. Beslenmene daha da dikkat etmen gereken bir dönemden geçiyorsun. Planladığın, gerçekleştirmek istediğin konuları ertelememen de fayda var. Spora yazılmak gibi küçük bir adımla başlayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

İş yoğunluğundan bir süredir şikâyetçi olan sevgilinle sorun yaşamanız an meselesi. Her ne kadar sana karşı anlayışlı davranmasını istesen de aslında ona da hak veriyorsun. Arkadaşlarının aracı olması ile sorunları aşmaya çalışacaksın. Hayatını basitleştirmek aslında bazı konulara daha çok zaman ayırman anlamına gelecektir. Bu süreçte özel işlerine, kendinle ilgili maddi-manevi düzenlemelere zaman ayırman en doğrusu olur. Eğer yeni bir çevreye girdiysen buradaki insanlar seni anlık bir durumun üzerinden değerlendirmemeli. Gireceğin ortamlarda kendine dikkat etmen gerekebilir. Olduğundan daha farklı algılanman söz konusu olabilir. Tanışacağın insanlarla kuracağın diyalog gelecek için belirleyici olacak.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrepler, Saat 01:17 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, kendimize güvenerek, inanarak bir yol ve bir hedef belirlememizde etkili oluyor. Tabii ki zorluklar hayata dairdir. Ancak kişi, cesaretle ilerlediğinde her türlü engelin üstesinden gelerek başarılı olabilir. Saat 11:55 Ay-Satürn görünümü, size sabır ve kararlılık gücü verir. Parasal konularda isteklerinizi kabul ettirmekten yanasınız. Sizi kimsenin durdurması, hafife alması mümkün değildir. Saat 11:55-19:41 arasında Ay-Boşluk etkisinde, rutin işlerinize öncelik tanıyınız. Eksikleriniz var mı diye tekrar kontrol ediniz. Saat 12:44 Satürn-Uranüs görünümü, finansal açıdan yeni bir iş fırsatı veya mevcut işinizde ilerleme yönünde yararlıdır. Paranızı nereye ve nasıl harcamanız gerektiğini edindiğiniz tecrübeler size öğretmiş olmalı. Şimdiden sonra dikkatli bir şekilde yatırıma yönelmelisiniz. Sağlıklı yaşama önem vermeli, kilo sorunlarınıza karşı yediklerinize dikkat etmeliyiz. Bu görünüm, bu yönde de size destek olacaktır. Saat 19:41 itibariyle etkili olacak Ay-Başak burcu geçişinde titiz düşünebiliriz. Duygularımız pek sıcak değildir. Durumları ele alırken, fazla analiz edebiliriz. Saat 21:30 Güneş-Kuzey düğüm görünüm etkisinde yolumuza kimsenin çıkmasını istemeyiz. Birileri bize karşı durduğunda veya ilkelerimize ters düştüğünde canımız sıkılır. Hem kişisel hem ilişki hem de iş hayatında gücümüzü kabul ettirmek isteriz. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
09° 01' 52" R
Ay
Balık
17° 29' 12" R
Merkür
Yay
21° 27' 54" R
Venüs
Yay
18° 50' 38" R
Mars
İkizler
18° 46' 23"
Jüpiter
Balık
28° 53' 29"
Satürn
Kova
19° 52' 06"
Uranüs
Boğa
16° 02' 00"
Neptün
Balık
22° 38' 49"
Plüton
Oğlak
26° 47' 19"
Chiron
Koç
12° 09' 30"
Lilith
Yengeç
25° 42' 35"
True Node
Boğa
13° 09' 37"
Son Güncelleme : 01/12/2022 09:30

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>