11 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

11 Kasım Hangi Burç

11 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 11 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

11 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Yorgunluğunu ailene ayırdığın vakit ile atlatmayı tercih ediyorsun. Onlarla daha çok vakit geçirmen daha önce fark etmediğin ayrıntıları fark ettirebilir. İlişkisi olmayan bir Akrep burcuysan geçmişte ilişki yaşadığın biri seni arayabilir. Arkadaş çevrende güvenle alakalı problemler yaşıyor olabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Kendinizde beğenmediğiniz fiziksel özelliklerinizin gözünüze son zamanlarda daha çok battığını fark ediyorsunuz. Bugün bu özelliklerinizi nasıl daha iyi hale getirebileceğinizi düşüneceksiniz. Sevdiğiniz bir arkadaşınıza da bu konu hakkında danışabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Kendinize oldukça güveniyorsunuz. Kendinize güvenmekte haksız da sayılmazsınız. Verdiğiniz kararların ne kadar isabetli olduğunun herkes farkında. Çok yakın bir gelecekte yaşayacağınız önemli bir değişiklikle ilgili bugün bir haber alabilirsiniz. İnsanlarla iyi ilişki kurmanızın meyvelerini topladığınızı düşünüyorsunuz. Gerçekten de alacağınız haber bu ilişkilerinizin bir ürünü.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Kasım 2016 Akrep Burcu Yorumu

Sizi manipüle etmek isteyen kişilere karşı hazırlıklı olmalısınız. Bunun devamı olarak siz de etrafınıza yanlış yönlendirmelerde bulunabilirsiniz. Adımlarınızı dikkatli atın. Günün Atmosferi:Bu hareketli günü daha da enerjik bitiriyoruz. Gece saatleri bazılarımız için gergin ve sıkıntılı olmuş olabilir. Fakat sabah saatlerinde tüm bu negatif enerjiler son buluyor. Kendimizi daha dinamik ve pozitif hissetmeye başlıyoruz. Mücadele isteyen işlerle meşgul olabiliriz. Bu gece saatlerinde ise, biraz sınırlarımızın ötesine geçiyoruz. Aşırı harcamalar, alkolü fazla kaçırmalar gibi abartılı davranışlar söz konusu olabilir. Kendimizi her açıdan kontrol altına almalıyız.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 57' 23" R
Ay
İkizler
21° 39' 00" R
Merkür
Terazi
13° 39' 39" R
Venüs
Yay
18° 49' 40"
Mars
Terazi
26° 21' 52"
Jüpiter
Kova
22° 24' 36"
Satürn
Kova
07° 02' 41"
Uranüs
Boğa
13° 13' 39"
Neptün
Balık
20° 46' 43"
Plüton
Oğlak
24° 23' 53"
Chiron
Koç
09° 42' 42"
Lilith
İkizler
10° 56' 35"
True Node
İkizler
01° 55' 24"
Son Güncelleme : 25/10/2021 07:00

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>