13 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

13 Kasım Hangi Burç

13 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 13 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

13 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Öfkeli olduğun anlarda kendini sakinleştiren konulara odaklanma yetin gelişiyor. Evli bir Akrep burcuysan eşin bu yönünden çok hoşlanıyor olabilir. Yakın çevrene karşı hissettiğin sahiplenme duygusu aşıya kaçmamalı. Ay boşlukta hareket ediyor; yeni aldığın kıyafetleri sonradan beğenmeyebilir, değiştirmek isteyebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün alacağınız kararlarda dikkatli olmanız konusunda sizi uyarıyor. Alacağınız karalar sizin lehinize olabilir. Dikkatli olmalısınız.AKREP Aşk ve İlişkiler: Romantik bir eğilim bu günkü yaklaşımınıza işaret ediyor. Eşinize olan sevginizi ikna edici bir şekilde ifade edebilirsiniz.AKREP Finans: Finansal olarak yeni yatırım kararları alabilirsiniz. Bu kararlarınızı ertelemenizde fayda olacaktır.AKREP Sağlık: Bel ve boyun ağrıları yaşayabilirsiniz. Doktorunuza başvurmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrepler, Saat 09:32 Ay-Venüs görünümü, çevrenizdekilerin konuşmalarına, davranışlarına karşı dikkatli olmamızda yarar var. Baktınız ki, biri haksızlık yapıyor, tuhaf haller içinde, onu sakince uyarabilirsiniz. Saat 18:13-18:45 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Yarım kalan işleri bitirmek, çevrenizle iletişimde sakin olmak yararlıdır. Ancak bir sorunu çözebilmek için tartışmaya kalkışmak yanlış olur. Bilgisayarınızı kontrol etmekte fayda var. Randevularınızı tekrar gözden geçirmek gerekir. Ulaşımda çıkabilecek sorunlara karşı dikkatli olmak gerekiyor. Bir de duyduğunuz haberlere, olan biten her şeye mantıklı yaklaşalım ki, yanılmayalım. Saat 18:45 Ay-Kova burcu seyir etkinliği altında ilişkinizi, aile hayatınızı ve iş konularını gözden geçirebilirsiniz. Zaten bu meseleler ister istemez öne çıkar. Eğer dışarıdan yönelen veyahut kendi içinizde sizi rahatsız eden mevzular varsa, bunları çözüme kavuşturmak istersiniz. Hatta bir hayli sabırsız davranabilirsiniz. Çünkü mali açıdan hayatınızı garanti altına almak, belki ailenize yardımcı olmak veyahut yeni bir yere taşınmak için güçlenmeniz gerekmektedir. Dışarıda bir ufak sorun oluşsa, hemen oturup düşünürsünüz. Şimdi ben bir tepkide bulunsam, işimi kaybederim, ondan sonra da parasız kalırım. En iyisi idare edeyim dersiniz. Fakat idare etmek de işinize gelmez. Saat 19:00 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı, üzerimizdeki baskının işaretçisidir. Aslında dış dünyada kendimizi güçlü şekilde ifade etmeye çalışırken, en yakınımızda bulunan kişiler bizi anlamamakta ısrar ederler. Biz de buna dayanamayız. Böyle bir durumda sizi neler üzüyorsa bunları tartışarak değil, konuşarak ifade etmeye çalışın. Kendinizi ezdirmeyin ancak başkalarını da dikkate almayı unutmayın. Saat 21:05 Ay-Jüpiter görünümü, maddi harcamaların işaretçisidir. Hoşunuza giden bir şeyler almak istersiniz. Ailenizi, kendinizi, sevdiklerinizi memnun etmeye çalışırsınız. Ancak dikkat edin fazla harcamayın. Bugünümüz, dünden daha güzel, yarınlarımız her zaman güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Venüs ve Jüpiter, iki şans ve kısmet yıldızı burcunuzda kavuşum yaparken cazibenizin bir mıknatıs gibi arttığı, dikkat çekici bir günde olabilirsiniz. Cesur, lider ve yönetici tavrınızı cömert şekilde ortaya koyabilir ve ilişkilerinizde şanslı taraf olabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Kasım 2016 Akrep Burcu Yorumu

İlişkiler anlamında destekleyici etkiler altındasınız. Ruhunuzu besleyen ve merhamet duygunuzu hissettiren birileriyle ilişkiye yönelmeye ve olumlu duygular yaşamaya başlayabilirsiniz.Koruma duygunuz yoğun bir sevgiye ve aşka dönüşebilir. Ayrıca ilişkinizde romantik ortamlar yaratmalısınız. Arkadaş ortamlarının size bu konularda sağlayabileceği desteği de göz ardı etmemelisiniz. Üstelik iş konusunda ortaklığınıza göstermiş olduğunuz sorumluluk bilinci de takdir toplamanıza neden olabilecektir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
08° 08' 07" R
Ay
Boğa
03° 21' 23" R
Merkür
Aslan
06° 27' 55" R
Venüs
Başak
10° 53' 35" R
Mars
Başak
00° 47' 32" R
Jüpiter
Kova
29° 42' 53" R
Satürn
Kova
10° 20' 38"
Uranüs
Boğa
14° 37' 44"
Neptün
Balık
22° 52' 37"
Plüton
Oğlak
25° 14' 49"
Chiron
Koç
12° 49' 42"
Lilith
İkizler
01° 24' 50"
True Node
İkizler
08° 53' 06"
Son Güncelleme : 31/07/2021 05:50

Astroloji Gündemi

31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları 31 Temmuz 2021, Cumartesi 31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>