7 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

7 Kasım Hangi Burç

7 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 7 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

7 Kasım 2023 Akrep Burcu Yorumu

Arkadaşlarının zor durumda olduğunu görmek seni rahatsız edecek. Bu durumu değiştirmek için elinden geleni yapmak gerekecek. Kendini zor bir duruma sokmadan ona yardımcı olmak sana ve arkadaşına büyük yararlar sağlayacak.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Kasım 2022 Akrep Burcu Yorumu

Özel hayatınızda ilk günkü heyecanınızı yaşıyorsunuz. Böyle bir ilişkiyi yakalamaktan mutlu olmanıza rağmen aranızı bozmaya çalışanlar var, dikkatli olun. İş konusunda yeni sorumluluklar almaya hazırsınız. Fırsatları iyi değerlendirdiğiniz takdirde, daha mutlu olabileceğiniz bir başka sektöre geçmeniz mümkün. Son günlerde yaşadığınız olumsuz maddi gelişmeler canınızı sıkmasın, yakında her şey düzelecek. Uykusuzluk probleminiz giderek artıyor.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Bugün kendinizi çoğunlukla başka insanların işlerine koştururken bulabilirsiniz yalnız kendinize de biraz zaman yaratmayı unutmamalısınız. Elbette ki başkaları için kendi ihtiyaçlarınızdan vazgeçtiğiniz bazı anlar olabilir ancak her zaman böyle yapmak sonunda kendinizi ihmal edilmiş ve hatta incinmiş hissetmenize neden olabilir. Gününüz bu şekilde gelişiyorsa, bu gece ya da yarın için kendinize bazı planlar yapmanızda fayda var. Her şeyi dengede tutmaya çalışın.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Yeni ilgi alanları edinebilirsin. El becerilerinin geliştiğini hissediyorsun. Sebze meyve ağırlıklı beslenmeye başlayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Kendinizi ifade etmek istediğiniz işlere yoğunlaşabilirsiniz. Uğraştığınız işlerde göz önünde olmak sizi iyi hissettirecektir. Gelecek yönünde atılımlar yapmak isteyebilirsiniz. Gün içinde hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Keyif aldığınız yerlerde olmak isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizle zaman geçirebilir ve onlar için harcama yapabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
26° 02' 35" R
Ay
Terazi
23° 19' 24" R
Merkür
İkizler
28° 33' 53"
Venüs
İkizler
29° 20' 04"
Mars
Boğa
05° 34' 08"
Jüpiter
İkizler
05° 02' 42"
Satürn
Balık
19° 17' 09"
Uranüs
Boğa
25° 01' 29"
Neptün
Balık
29° 51' 54"
Plüton
Kova
01° 39' 57"
Chiron
Koç
22° 51' 36"
Lilith
Başak
28° 35' 47"
True Node
Koç
12° 51' 28"
Son Güncelleme : 16/06/2024 20:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>