7 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

7 Kasım Hangi Burç

7 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 7 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

7 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Karşı cinsle ilişkilerinizde problemler var. Ya onlar sizi anlamıyor veya siz kendinizi anlatamıyorsunuz. Biraz içinize dönük yaşıyorsunuz. Onlarla aranızda hep mesafe var. Ancak bunu olumsuz bir olay gibi görmeyin ve özgürlüğünüzün tadını çıkarın.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Sevdikleriniz, aşkınız ve varsa çocuklarınızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Bireysel farklılığınızı, kişiliğinizin renkli, yaratıcı yönlerini ortaya koyma zamanı ve bundan zevk duyabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Ay, bugün burcunda hareket ederken, akşam saatlerinde burcunda Yeniay gerçekleşecek. Bugün çok başarılı yatırımlar ve satın almalar yapman mümkün. Ancak online alışveriş sistemini kullanan biriysen güvenlik konusundan emin olman gerekebilir. Yetişmesi gereken bir evrak peşindeysen onun telaşıyla stres yapabilirsin. Bugün aynı zamanda ortak kaynaklara dayalı insan ilişkilerine dikkat etmelisin. Boşanma, tazminat, ortaklıkların feshi gibi konular gündeme gelirse sen tedbirini önceden almış ol! İlişkisi olmayan bir Akrep burcuysan, hoşlandığın kişiyle ortak arkadaşlarınız aracılığı ile bir araya gelebilirsin. Cesaretli tavrın herkesi şaşırtacak.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Ay İkizler burcunda seyahat ederken, ortak paylaşım alanlarınızda bugün bir kriz patlak verebilir. Ama yüksek öz güveniniz nedeniyle tüm zorlukların altından kalkarsınız. Vergi, kredi, ödemeler gündeminizi meşgul edebilir. Aileye yönelik maddi paylaşımlar için bir karar günü olabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Kasım 2016 Akrep Burcu Yorumu

Ailenizle eve tıkılmak bugün sizi sıkabilir. Dolayısıyla onları da kırıp incitmeden özgürleşmenin yollarını aramaya çalışmalısınız. Teknolojik ve çağın ilerisindeki muhabbetlere açıksınız.Bugün mümkünse geçmişten ve eski adetlerden biraz kopmalı, geleceğinizle ve kendinizi konumlandırdığınız ileri bir tarihle ilgili zihin çalışması yapabilirsiniz. Kontrolünüz dışında gelişen konularda bilgiye ulaşıp durumu lehinize çevirebilecek şartlara sahip bulunabilirsiniz. Sosyal çevrenizi dönüştürmek ve ün kazanmaya odaklı özel etkilere sahip bulunuyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
29° 15' 33" R
Ay
Koç
11° 38' 43" R
Merkür
Terazi
24° 07' 32" R
Venüs
Akrep
12° 47' 24" R
Mars
Terazi
04° 33' 34" R
Jüpiter
Kova
23° 26' 51" R
Satürn
Kova
07° 10' 43" R
Uranüs
Boğa
14° 21' 29"
Neptün
Balık
21° 34' 31"
Plüton
Oğlak
24° 21' 57"
Chiron
Koç
11° 10' 20"
Lilith
İkizler
07° 16' 32"
True Node
İkizler
03° 44' 04"
Son Güncelleme : 22/09/2021 04:10

Astroloji Gündemi

02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek 21 Eylül 2021, Salı 02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek Saat yaklaşık 03:00’ te Balık burcunda gerçekleşen dolunay; duygularımızı en üst seviyede yaşayacağımız, bol bol rüya göreceğ... Devamını Oku >>