7 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

7 Kasım Hangi Burç

7 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 7 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

7 Kasım 2022 Akrep Burcu Yorumu

Bugün kendinizi çoğunlukla başka insanların işlerine koştururken bulabilirsiniz yalnız kendinize de biraz zaman yaratmayı unutmamalısınız. Elbette ki başkaları için kendi ihtiyaçlarınızdan vazgeçtiğiniz bazı anlar olabilir ancak her zaman böyle yapmak sonunda kendinizi ihmal edilmiş ve hatta incinmiş hissetmenize neden olabilir. Gününüz bu şekilde gelişiyorsa, bu gece ya da yarın için kendinize bazı planlar yapmanızda fayda var. Her şeyi dengede tutmaya çalışın.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Bugün işlerinizin normalde olduğu kadar kolay yoluna girmediğini fark edebilirsiniz. Herkesin böyle günleri vardır; bu da sizin payınız. Gezegenlerin bugünkü konumu çoğu kişiyi olumsuz etkileyecek, dolayısıyla bugün başkalarının gerginliğiyle uğraşmaya hazırlıklı olmalısınız. Sizin neyin beklediğini önceden bilirseniz başa çıkmak bir nebze daha kolay olabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Aileniz özgürlüğünüzü kısıtlamaya çalışıyor olabilir. Tepkisel yaklaşmadan önce sizi anlamaları için kendinizi ifade etmelisiniz. Sinirsel bir gerginlikle hareket etmek her iki tarafı da kırmaya yetecektir. Sakin kalmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Çalışma hayatındaki sorumluluklarının artmasıyla beklediğin pozisyona yaklaştığını hissedeceksin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Ay, bugün burcunda hareket ederken, akşam saatlerinde burcunda Yeniay gerçekleşecek. Bugün çok başarılı yatırımlar ve satın almalar yapman mümkün. Ancak online alışveriş sistemini kullanan biriysen güvenlik konusundan emin olman gerekebilir. Yetişmesi gereken bir evrak peşindeysen onun telaşıyla stres yapabilirsin. Bugün aynı zamanda ortak kaynaklara dayalı insan ilişkilerine dikkat etmelisin. Boşanma, tazminat, ortaklıkların feshi gibi konular gündeme gelirse sen tedbirini önceden almış ol! İlişkisi olmayan bir Akrep burcuysan, hoşlandığın kişiyle ortak arkadaşlarınız aracılığı ile bir araya gelebilirsin. Cesaretli tavrın herkesi şaşırtacak.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
18° 12' 13" R
Ay
Kova
27° 52' 01" R
Merkür
Boğa
26° 38' 44"
Venüs
Aslan
03° 27' 55"
Mars
Aslan
11° 21' 24"
Jüpiter
Boğa
05° 08' 23"
Satürn
Balık
07° 09' 07"
Uranüs
Boğa
20° 38' 56"
Neptün
Balık
27° 33' 39"
Plüton
Kova
00° 02' 07"
Chiron
Koç
19° 08' 29"
Lilith
Aslan
16° 59' 53"
True Node
Boğa
03° 03' 30"
Son Güncelleme : 09/06/2023 09:40

Astroloji Gündemi

9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 9 Haziran 2023, Cuma 9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Gerilimi yüksek iki günün ardından sabah saatlerinde inatlaşmaya devam edebiliriz. Hatta kendimizi uzlaşmaya ve anlaşmaya iyi... Devamını Oku >>