25 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

25 Kasım Hangi Burç

25 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 25 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

25 Kasım 2022 Yay Burcu Yorumu

İlişkinizi daha iyi bir seviyeye taşıyabilmek elinizde. Biraz daha yumuşak olur ve daha az hükmetmeyi tercih ederseniz, sevdiğiniz insanın sizinle alakalı hiçbir sorunu kalmayacak. Yeni bir konuya el atarak başarılı ve zevkli bir çalışma yapabileceksiniz. Patronunuz da sizden uzun zamandır böyle bir atak bekliyordu. Yakın dostlarınızdan yardım istemeyi unutmayın. Hesapta olmayan beklemediğiniz harcamalarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi sağlıklı hissetseniz de bazı kontrolleri ihmal etmeyin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Kasım 2021 Yay Burcu Yorumu

Karşına çıkacak zıtlaşma ve zorlukları önceden görebiliyor musun? Ustalığını bir kez daha gösterecek misin bakalım? Elbette bu tip meseleler her zaman yaşanacak potansiyeldedir. Fakat bugünün sana iletmek istediği mesajı dikkate alırsan, silahları bırakıp, zırhını çıkarıp atını bir yere bağlayıp birkaç saat dinlenmeye karar verebilirsin. Kahraman şövalye, bir molayı hakettin!

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

Hayalleriniz bağımsız eylemler için esin kaynağı olabilir. Seyahat uyum gerektirebilir. Uyuşturucu ve alkol kullanımı tehlikeli olabilir. Zorunluluk ideallerinizi yeniden değerlendirmeniz için sizi zorlayabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Elinde olmayan sebeplerden dolayı evinden ya da düzeninden ayrılmak zorunda kalabilirsin. Özellikle ailenin yanına geri taşınmak gibi bir durum söz konusu olabilir. Gün sana güzel haberler de getirecek, yeni iş tekliflerine hazır ol! Geçtiğimiz ay, üzerinde durmadığın bazı konular bu günlerde yeniden gündeme gelebilir. Özellikle kariyerini ilgilendirecek bu konular, senin için önemli bir şans kapısı olabilir. İlişkisi olan ya da evli bir Yay burcuysan, ilgiyi üzerinde istemen ve benmerkezci olman karsındaki kişi tarafından eleştirilebilir. Ancak eşit şartlarda olmayan sosyal hayatın bazı önlemler almana da neden oluyor. Akşamüzeri çeşitli alışveriş sitelerinden alışveriş yapabilir, üzerindeki ağırlıktan bu şekilde kurtulmak isteyebilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Kalbinin kapıları açılıyor! Senin için hayat; yapacaklarınla değil yaptıklarınla bir yere gelmektir. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemek senin için esas olandır. Aşk senin için; gelişigüzel konuşurken, kalbindeki nasırları, koyduğun mesafelerden görebilmektir. Kolay oluşmamıştır elbet o duvarlar, hepsinin bir sebebi, bir anısı vardır. Ancak artık kalbinin kapılarını açma vakti geldi. Usulca hayatına girecek kişi hayatını bambaşka bir yöne çevirebilir. Bugün ailevi konularla ilgilenebilirsin. Geçmişte kalan meseleler, ilgisi olmayan kişiler tarafından yeniden açılmak isteniyor. Bu durum keyfini kaçırabilir. Komşular, yakın çevre, site görevlisi gibi kişiler ile aranda ufak tefek anlaşmazlıklar oluşabilir. Evinin tadilatı yüzünden üst komşun ile tatsız bir diyalog yaşayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
18° 15' 48" R
Ay
Kova
28° 45' 55" R
Merkür
Boğa
26° 44' 23"
Venüs
Aslan
03° 31' 22"
Mars
Aslan
11° 23' 36"
Jüpiter
Boğa
05° 09' 09"
Satürn
Balık
07° 09' 10"
Uranüs
Boğa
20° 39' 08"
Neptün
Balık
27° 33' 42"
Plüton
Kova
00° 02' 03"
Chiron
Koç
19° 08' 37"
Lilith
Aslan
17° 00' 19"
True Node
Boğa
03° 03' 20"
Son Güncelleme : 09/06/2023 11:10

Astroloji Gündemi

9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 9 Haziran 2023, Cuma 9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Gerilimi yüksek iki günün ardından sabah saatlerinde inatlaşmaya devam edebiliriz. Hatta kendimizi uzlaşmaya ve anlaşmaya iyi... Devamını Oku >>