25 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

25 Kasım Hangi Burç

25 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 25 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

25 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

İlişkinizin gelişmesine bazı şeyler engel oluyor. Bu, kolayca aşılabilecek bir engel değil gibi. Engeli aşabilecek adımları atmak için, sorunu net bir şekilde tanımlamanız gerekiyor. Herkesin sizin kadar dürüst olmasını beklemeniz hata. Hele bunu iş yaşamında tanıdığınız insanların yüzüne vurmanız daha da büyük hata. Ödemelerinizin sıkıntısını fazla erken yaşamaya başlıyor, gereğinden fazla abartıyorsunuz. Midenize olan düşkünlüğünüz sağlıksız beslenmenize yol açıyor.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Elinde olmayan sebeplerden dolayı evinden ya da düzeninden ayrılmak zorunda kalabilirsin. Özellikle ailenin yanına geri taşınmak gibi bir durum söz konusu olabilir. Gün sana güzel haberler de getirecek, yeni iş tekliflerine hazır ol! Geçtiğimiz ay, üzerinde durmadığın bazı konular bu günlerde yeniden gündeme gelebilir. Özellikle kariyerini ilgilendirecek bu konular, senin için önemli bir şans kapısı olabilir. İlişkisi olan ya da evli bir Yay burcuysan, ilgiyi üzerinde istemen ve benmerkezci olman karsındaki kişi tarafından eleştirilebilir. Ancak eşit şartlarda olmayan sosyal hayatın bazı önlemler almana da neden oluyor. Akşamüzeri çeşitli alışveriş sitelerinden alışveriş yapabilir, üzerindeki ağırlıktan bu şekilde kurtulmak isteyebilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Bugün Yengeç burcuna ilerleyen Ay, bazı ikilemlere ve hassasiyetlere işaret etmekte. Ortaklaşa bir konu oldukça bağlayıcı da olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Kasım 2017 Yay Burcu Yorumu

Merkür ile Uranüs arasındaki güçlü etkileşim sayesinde bir yanınız mantıklı düşünmeye çalışırken diğer yanınız kanat takmaya hazırlanıyor. Zihninizin gereğinden fazla hızlı çalıştığı bir dönemdesiniz. Bu yüzden tüm kararlarınıza dikkat etmeli, başkalarının da görüşlerini almaktan çekinmemelisiniz. Seyahatlerden eve gelmeye vakit bulamazsınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Kasım 2016 Yay Burcu Yorumu

Gün boyunca seyahatleriniz, görüşmeleriniz ve arkadaş çevrenizle keyifli ilişkileriniz ön plana çıkarken, özel hayatınızda uyumlu, dengeleyici ve sevgi dolu paylaşımlarda bulunarak keyifli bir gün geçirebilirsiniz. İş görüşmelerinde başarı elde edebileceğiniz bir gündesiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
04° 55' 05" R
Ay
İkizler
21° 14' 55" R
Merkür
Terazi
25° 27' 09" R
Venüs
Akrep
19° 18' 04" R
Mars
Terazi
08° 19' 14" R
Jüpiter
Kova
23° 01' 03" R
Satürn
Kova
07° 01' 33" R
Uranüs
Boğa
14° 12' 02"
Neptün
Balık
21° 25' 09"
Plüton
Oğlak
24° 20' 00"
Chiron
Koç
10° 54' 56"
Lilith
İkizler
07° 54' 55"
True Node
İkizler
03° 25' 53"
Son Güncelleme : 27/09/2021 22:50

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>