25 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

25 Kasım Hangi Burç

25 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 25 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

25 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugün keyifli ve eğlenceli bir gün geçirebilir, sevineceğiniz farklı pek çok durumla karşılaşabilirsiniz. Yetenekleriniz üzerinde uzmanlaşmakla ilgilenebilir, bireysel hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Çocuk sahibi olma, çocukların hayatıyla ilgili kararlar, gebelik haberleri gündeminizde olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Burcunuzda hareketliliğin fazla olduğu bir haftaya ilerlerken ihmal, dalgınlık ve unutkanlığa bir kat daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Burcunuzda yarın gerçekleşecek olan yeni ay öncesi kontrol dışı durumlar karşısında bugün akışta ve sakin kalabilmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Kalbinin kapıları açılıyor! Senin için hayat; yapacaklarınla değil yaptıklarınla bir yere gelmektir. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemek senin için esas olandır. Aşk senin için; gelişigüzel konuşurken, kalbindeki nasırları, koyduğun mesafelerden görebilmektir. Kolay oluşmamıştır elbet o duvarlar, hepsinin bir sebebi, bir anısı vardır. Ancak artık kalbinin kapılarını açma vakti geldi. Usulca hayatına girecek kişi hayatını bambaşka bir yöne çevirebilir. Bugün ailevi konularla ilgilenebilirsin. Geçmişte kalan meseleler, ilgisi olmayan kişiler tarafından yeniden açılmak isteniyor. Bu durum keyfini kaçırabilir. Komşular, yakın çevre, site görevlisi gibi kişiler ile aranda ufak tefek anlaşmazlıklar oluşabilir. Evinin tadilatı yüzünden üst komşun ile tatsız bir diyalog yaşayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Kasım 2017 Yay Burcu Yorumu

Rutinin dışına çıkmaktan, farklı konularla ilgilenmekten, değişik insanlarla tanışmaktan keyif alacağınız bir gün olabilir. Hareketli, hızlı bir gün geçirebilirsiniz ve hayat karşınıza sürpriz tanışıklıklar, temas ve görüşmeler çıkarabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Kasım 2016 Yay Burcu Yorumu

Hiç aklınıza gelmeyecek bir konuda şaşkınlık yaşayacağınız güzel haberler alacaksınız. Bu haberden sonra geleceğinizle ilgili yeni planlar yapmaya başlayın. Bu arada bir yakınınıza çokça vakit ayırmanız gerekebilir. İlginizi ondan esirgemeyin. Hayatınızda çıkarmanız gereken insanlar varken bunu yapmaya cesaret edemiyorsunuz sanki.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları