26 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

26 Kasım Hangi Burç

26 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 26 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

26 Kasım 2022 Yay Burcu Yorumu

Bugün ruhunuz adeta parlıyor ve herkesi kendine çekiyor. Gününüze devam ederken muazzam bir enerjiyle dolu hissedebilirsiniz. Macera duygunuz yüksek ve sizi aşağı çeken çok az şey var. Şu anda başa çıkması zor olabilecek bir alan aşk ve romantizmdir. İşlerin istediğiniz gibi gitmediği tek alan burası gibi hissedebilirsiniz. Sabır işin sırrıdır.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Kasım 2021 Yay Burcu Yorumu

Bugün Ay Aslan burcunda ilerlemeye devam ediyor. Güne başlarken planlarınız değişebilir, iş hayatınızda ve çalışma ortamınızda netleşmeler ve görev değişiklikleri olabilir. Günün ikinci yarısında ise yapacağınız görüşmelerde uzlaşma daha kolay sağlanabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

Aşk hayatınızda ortaya çıkan ufak sorunları kafanıza takamamaya çalışın ve kendinizi üzmeyin. Yeteneklerinize güvenin ve iş yerinizdeki herkese kim olduğunuzu gösterin. Çevrenizdeki insanlara yardım etmekten zevk alıyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yay; burcunda gerçekleşen Yeniay ve Venüs'ün kazançlar evine geçmesiyle birlikte, kendini rahat ifade etmen ve hedeflerin doğrultusunda ilerlemen için fırsatlar gelişebilir.  Kendini geliştirmene ve geleceğini kurmana yardımcı olacak adımlar atabilir, fiziksel görünümünle ilgilenebilirsin. Hayatında yeni sayfalar açmak için önüne birçok şans çıkabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Biraz karamsar ve duygusal olabileceğiniz bir gün. Alacağınız bazı haberler yüzünden heyecanlanabilir, duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Fakat yine de mantıklı davranmayı başarabilirsiniz. Zihinsel faaliyetiniz yüksek.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Kasım 2017 Yay Burcu Yorumu

Bir yakınınızın sağlık problemi sizi endişelendiriyor. Sizden bir şey saklandığını sanıyor ve evhamlanıyorsunuz. Oysa sizden saklanan bir şey olmadığı gibi, yakınınızın endişelenmenizi gerektirecek bir durumu da yok. Yaşamınıza yeni giren birisi sizi yakından izliyor ve sizinle yakın dost olmak istiyor. Siz ise onun bu yakınlığını şu sıralar fark edecek durumda değilsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 48' 37" R
Ay
İkizler
25° 21' 10" R
Merkür
Oğlak
02° 59' 52" R
Venüs
Yay
28° 28' 00" R
Mars
İkizler
15° 49' 37"
Jüpiter
Balık
29° 11' 08"
Satürn
Kova
20° 23' 48"
Uranüs
Boğa
15° 45' 41"
Neptün
Balık
22° 39' 07"
Plüton
Oğlak
26° 58' 54"
Chiron
Koç
12° 01' 54"
Lilith
Yengeç
26° 34' 07"
True Node
Boğa
13° 05' 25"
Son Güncelleme : 09/12/2022 01:34

Astroloji Gündemi

8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 8 Aralık 2022, Perşembe 8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Bugün saat 07:08’ de İkizler burcunun 16 derecesinde Marsiyen bir dolunay gerçekleşiyor. Önümüzdeki onbeş gün boyunca gündemi... Devamını Oku >>