26 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

26 Kasım Hangi Burç

26 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 26 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

26 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugün önemli bir zorluğu aşabilir veya önemli bir başarı elde edebilirsiniz. Emek ve çabanın sonuçları gelebilir. Finansal konularda uzun vadeli planlarla akılcı riskler alabilirsiniz. Yatırımlar ve yatırımlardan gelen kazançlar gündemde.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Burcunuzda meydana gelen Yeni Ay, sizi ilişkilerde sürprizli süreçlere davet edecek. Bu dönemde yeni filizlenen bir aşka yelken açabilirsiniz. Yurt dışı planlarınızda son anda sürpriz değişimler yaşamanız mümkün. Çok kültürlü kadınlarla, etnik gruplarla beraber kendinizi geliştireceğiniz faaliyetlere adım atın.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Biraz karamsar ve duygusal olabileceğiniz bir gün. Alacağınız bazı haberler yüzünden heyecanlanabilir, duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Fakat yine de mantıklı davranmayı başarabilirsiniz. Zihinsel faaliyetiniz yüksek.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Kasım 2017 Yay Burcu Yorumu

Yakın çevrenizin sorunları üzerine eğilebilirsiniz. Öğleden sonra vaktinizi evinize ve ailenize ayırmak isteyeceksiniz. Onları ihmal etmeyin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Kasım 2016 Yay Burcu Yorumu

Sosyal çevrelerde abartılı hareket etmeyin. Parasal konularda ipin ucu kaçabilir. Özel ilişkilerinizde dengeyi korumanız gerekiyor.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları