26 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

26 Kasım Hangi Burç

26 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 26 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

26 Kasım 2023 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yay, bugün sizi her zamankinden daha fazla cesaretle dolduruyor. Her zamankinden daha yoğun ve belki de oldukça arzulusunuz! Yine de koşullar size çok fazla ilerlemeniz durumunda yavaşlamanızı hatırlatabilir. Bir şeyin peşinde koşma konusunda hepiniz heyecanlı olsanız da başkaları yolunuza çıkabilir veya hayatınızdaki insanlar inatçı görünebilir ve amacınıza pek sempati duymuyor olabilir! Şu anda rutin ev içi görevleri yerine getirmek daha zor. Nitekim, gecikmeler hızınızı ayarlamanıza yardımcı olabilir veya gerekirse sizi daha iyi bir yola yönlendirebilir. Sonuçta kendinize güvenmek ilk başta düşündüğünüzden çok daha tatmin edici olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Kasım 2022 Yay Burcu Yorumu

Günün ilk yarısında bazı işler, yükler, sorumluluklar yaşanabilir. Öğle sonrasında gruplar içinde daha hareketli olabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Kasım 2021 Yay Burcu Yorumu

Hem hareketli hem de eğlenceli bir gün seni bekliyor. Her ne kadar işinde başarılı olsan da var olan eğitiminle yetinmeyip, takviye eğitim araştırmaları yapabilirsin. Ek iş fırsatları yakalayabilirsin. Finansal anlamda elini güçlendirmek istiyorsun. Özellikle evli bir Yay burcuysan iletişim konusunda eşinle problemler yaşayabilirsin. Hafta sonu için seyahat planları yapabilirsin. Fiziksel olarak yorgunluğundan kaçmak isteyeceksin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugünlerde kavga ederek çözüme ulaşılamayacağınız keşfedebilir ve ilerleyen günlerde yine diplomatik tavırlarınızla hayatınızı sürdürebilirsiniz...

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Bugün uzun zamandır yapmayı planladığınız arzularınız yerine gelecek. Kariyer hayatınızda ilerleme gözlemleyebilirsiniz.YAY Aşk ve İlişkiler: Eş ya da sevgiliniz ile üçüncü şahıslardan dolayı tartışma içinde bulabilirsiniz kendinizi, kimseye itimat etmeden içinizde çözün olaylarınızı.YAY Finans: İş hayatınızdaki başarınız kazanımlarınızda artışa neden olacak.YAY Sağlık: Sağlıklı ve zindesiniz. Formunuzu korumaya devam etmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
01° 05' 07" R
Ay
Akrep
08° 55' 50" R
Merkür
Boğa
08° 07' 60"
Venüs
Boğa
27° 18' 50"
Mars
Koç
16° 05' 05"
Jüpiter
Boğa
28° 59' 15"
Satürn
Balık
18° 11' 14"
Uranüs
Boğa
23° 35' 02"
Neptün
Balık
29° 28' 02"
Plüton
Kova
02° 01' 17"
Chiron
Koç
21° 47' 20"
Lilith
Başak
25° 42' 30"
True Node
Koç
14° 53' 19"
Son Güncelleme : 21/05/2024 19:04

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>