26 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

26 Kasım Hangi Burç

26 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 26 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

26 Kasım 2022 Yay Burcu Yorumu

Bugün ruhunuz adeta parlıyor ve herkesi kendine çekiyor. Gününüze devam ederken muazzam bir enerjiyle dolu hissedebilirsiniz. Macera duygunuz yüksek ve sizi aşağı çeken çok az şey var. Şu anda başa çıkması zor olabilecek bir alan aşk ve romantizmdir. İşlerin istediğiniz gibi gitmediği tek alan burası gibi hissedebilirsiniz. Sabır işin sırrıdır.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Kasım 2021 Yay Burcu Yorumu

Sabah saatlerinde kendinizi özgür hissedebilirsiniz. İleriye dönük plan yapmak ve sevdiklerinizi paylaşım içinde olmak isteyebilirsiniz. Yabancılarla ilgili olaylar gündeminizi meşgul edebilir. Akademik konular gündeme gelebilir. Sorumluluklarınızla ilgilenmeniz gereken zamanlar olacaktır. Bazı işlerinizde sıkışmalar meydana gelebilir. İlgilendiğiniz konularda kabullenme içinde olabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

Ay, günün tamamında Koç burcundaki seyahatine devam edecek.Hobilerinize ve sevdiklerinize vakit ayırmak iyi gelecektir. Çocuklarınızın sorumlulukları artabilir, her zamankinden daha fazla ilgiye ihtiyaç duyabilirler. Size keyif verecek bir harcama yapabilirsiniz. Kendinizi değerli hissetmenize yardımcı olacak aktivitelere vakit ayırın.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Bugün uzun zamandır yapmayı planladığınız arzularınız yerine gelecek. Kariyer hayatınızda ilerleme gözlemleyebilirsiniz.YAY Aşk ve İlişkiler: Eş ya da sevgiliniz ile üçüncü şahıslardan dolayı tartışma içinde bulabilirsiniz kendinizi, kimseye itimat etmeden içinizde çözün olaylarınızı.YAY Finans: İş hayatınızdaki başarınız kazanımlarınızda artışa neden olacak.YAY Sağlık: Sağlıklı ve zindesiniz. Formunuzu korumaya devam etmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Finansal konularla ilgili ciddi kararlar vermekten kaçınmanız gereken bir gündesiniz. Dağınık enerjiler var. Ortaklı para konuları gündeminizi etkilemeye devam edebilir. Duygusal yönden bağlayıcı koşulların etkisi altında kalabilirsiniz. Kendinizi aşma ve yenilenme sürecine girme isteği içinde olabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 28' 58" R
Ay
Oğlak
01° 06' 14" R
Merkür
Boğa
21° 08' 49"
Venüs
Yengeç
29° 49' 27"
Mars
Aslan
09° 04' 58"
Jüpiter
Boğa
04° 19' 48"
Satürn
Balık
07° 05' 07"
Uranüs
Boğa
20° 26' 27"
Neptün
Balık
27° 30' 41"
Plüton
Kova
00° 05' 44"
Chiron
Koç
18° 59' 52"
Lilith
Aslan
16° 33' 45"
True Node
Boğa
03° 23' 45"
Son Güncelleme : 05/06/2023 12:20

Astroloji Gündemi

5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 5 Haziran 2023, Pazartesi 5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yay burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Dün gerçekleşen dolunayın ardından bazı yüzleşmeler yaşanmış, duygula... Devamını Oku >>