2 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

2 Kasım Hangi Burç

2 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 2 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

2 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Saat 17.00'a kadar olan zaman diliminde görüşmeler, iletişim, haberleşme ve yakın çevre ilişkilerinizde ifade gücünüzü kullanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. 17.00'dan sonra iletişim yeteneklerinizi çok daha güçlü kullanırken, akşam saatlerinde özel hayatınızda buluşma ve görüşmeler gerçekleştirebilir, daha kaliteli iletişim kurabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Yakın çevre iletişimleriniz, dostluklarınız bazı sınavlardan geçebilir. Geçmişte iletişimsel hatalar varsa bundan dolayı zor durumda kalabilirsiniz. Kendinizi doğru ifade edebilmek için öfkenize yenilmemeniz gerekmektedir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Sosyal becerilerinizin öne çıktığı bir gündesiniz. Romantik konularda illüzyona kapılmamak önemli. İnsanları olduğu halleri ile anlamaya çalışın. Yaratıcı becerileriniz son derece yüksek, yazarak ifade edebilirsiniz. Hafta boyu birikmiş yakıcı duygularınızı salıverip kendinizi şifalendırmak için nefes çalışmaları yapabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Bugün arkadaş çevrenize olan desteğiniz ile onların sevgisini bir kere daha kazanıyorsunuz. Hoşgörülü tavrınızla tüm sorunlarınıza çözüm bulabileceğiniz bir gündesiniz. Yaptığınız organizasyonlarda birtakım karışıklıklar gelişebilir, planlamanızı iyi yapın. Özellikle akşam saatlerinde özel hayatınızda mükemmel bir uyum ve sevgi dolu paylaşımlar sözkonusu.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Kasım 2016 Akrep Burcu Yorumu

Bugün dilediğiniz konular üzerinde yatırım yapabilir, çılgınca da olsa hayalinizde canlandırdığınız konular için para harcamaya girişebilirsiniz.Maddi ve manevi kaynaklarınızı insanlığa fayda ve yardımlaşma için nasıl kullanabileceğinizi tasarlayabilirsiniz. Yatırımlarınızın zihinsel tatmine götüren yolda harcanıyor olması manevi tatmin sağlamanıza neden olabilir. Ayrıca karar mekanizmanızı hızlandırmak için bugün çok değerli fırsatlara sahip gözüküyorsunuz. Bilhassa hukuksal ve eğitsel meselelerde yol almanız mümkündür.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları