2 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

2 Kasım Hangi Burç

2 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 2 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

2 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Bir süredir kendinizi kış uykusunda hissettiğiniz konularda heyecan verici gelişmelere ramak kaldı. Bu yeni olaylar ışığında siz de bazı değişiklikler için motive olabilirsiniz. Taşınabilir veya bulunduğunuz alanda sizi daha iyi hissettirecek yenilikler yapabilirsiniz. Sizin için dinlenmek artık bir projeden başkasına geçmekten ibaret olabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Yaşamınız tam anlamıyla değişiyor. Belki de semt, kent ya da ülke değiştirmek için çalışmalara başlayabilirsiniz. İstediğiniz yönde gelişecek bir değişme bu. Çok meraklı tavrınız çevrenizde rahatsızlık uyandırıyor. Bu tutumunuzla onları çileden çıkarıyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Güvensiz duyguların sizi ezmesine izin vermemelisiniz. Bu durumun üstesinden gelmek için, bilinçli tavırlar içinde olup kendinize olan güveninizi arttırmalısınız.AKREP Aşk ve İlişkiler: İlişkinizde hassas duygular yaşayabilirsiniz. Bunu Eş ya da sevgilinize gösterme eğiliminde olabilirsiniz. Tatsızlık olmaması için sakinliğinizi korumalısınız.AKREP Finans: Para kaybı yaşamanız olası. Dikkatli olmanızda fayda var.AKREP Sağlık: Isı değişimine bağlı deri döküntüleri yaşayabilirsiniz. Cildinizi nemlendirmeye ve serin yerde durmaya gayret gösterin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Bugün gelecek yönünde yeni planlamalar yapabilirsiniz. Gözden kaçırdığınız durumlar olabilir. Kendinizi sıkışmış hissedeceğiniz zamanlar var. Beklemediğiniz olaylar karşısında tepkisel davranabilirsiniz. Öğle saatlerinde kendinizi bulanık hissedebilirsiniz. Bazı konularda bitişler meydana gelebilir. Kendinizi sosyal konularla oyalamak isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Çalışma hayatınızla ilgili konularda daha fazla göz önünde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek için çalışacaksınız. Detaylar içinde çalışmak sizi yorabilir. Gün içinde sevdiklerinizle planlar yapabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişiler gündeminizi etkileyebilir. Keyif aldığınız konuları başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
07° 37' 50" R
Ay
Yengeç
10° 29' 03" R
Merkür
İkizler
19° 17' 27" R
Venüs
İkizler
07° 34' 50" R
Mars
Koç
25° 51' 29"
Jüpiter
Koç
07° 20' 12"
Satürn
Kova
24° 46' 36"
Uranüs
Boğa
17° 40' 39"
Neptün
Balık
25° 26' 32"
Plüton
Oğlak
27° 50' 16"
Chiron
Koç
16° 15' 25"
Lilith
Yengeç
08° 24' 05"
True Node
Boğa
21° 42' 51"
Son Güncelleme : 29/06/2022 12:10

Astroloji Gündemi

29 Haziran 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 29 Haziran 2022, Çarşamba 29 Haziran 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Bugün sabaha karşı 05:52’de Yengeç burcunun 7. derecesinde bir Yeniay gerçekleşiyor... Yeniay’lar her zaman başlangıç zamanla... Devamını Oku >>