2 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

2 Kasım Hangi Burç

2 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 2 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

2 Kasım 2022 Akrep Burcu Yorumu

Yavaş yavaş da olsa kesin bir şekilde, küçük sakin adanızdan sıkılmaya başlıyorsunuz. Hayata geçirilmeyi bekleyen yeni fikirleriniz ve planlarınız var. Bunları daha fazla ertelemeyin. Bavulunuzu toplayıp yeni dünyalara yelken açın. Fikirlerinizi etrafınızdakilerle paylaşırsanız, size destek verecek dinamik bir tayfanız da olacak.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Normalde bağımsızlık taraftarısın, ama bugün birisiyle takım oluşturmak isteyebilirsin. Yardım istemek her zaman sana göre değil. Genellikle işleri kendi kendine çözmeye çalışıyorsun. Fakat şu anda, ekstra çaba gerektiren bir durumda olabilirsin. Sana asistanlık edebilecek bir arkadaş bul. İşbirliğinden karşılıklı olarak olumlu etkileneceksin ve projen akıp gidecek.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün olumlu enerjileri ile ruhunuzu şenlendirirken , İşinizle ilgili ortaklaşa kararlar alırken temkinli olmanız için uyarıyor sizleri. Sizin beklentilerinizle sizden istenenler çok uç noktalarda olabilir. Bir anlık kaygı ya da önerilerinizin kabul görmeyeceği endişesi ile yanlış bir adım atmamaya karşı dikkatli davranın. Maddi konularda ise uzun zamandır tahsil edemediğiniz bir alacağınızla ilgili olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Özel yaşamınızda bugün özverili davranmalı birlikte olduğunuz insanın gönlünü rahatlatmaya çalışmalısınız. Maddi konularda eş ya da ailenizden destek görebilirsiniz. Aşk hayatınızda kendinizi dünyanın merkezi olarak görmemelisiniz. Bu enerjiyi, olumlu bir şekilde kullanmanın yolu, ilişkiniz olsun veya olmasın, bencil düşünmemek olmamalıdır.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Bugün yakın çevrenizde çok daha aktifsiniz ve sürekli hareket halinde olabilirsiniz. Ancak sözlerinizde daha dengeli olmaya da gayret etmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Başak burcundaki Ay, sizin arkadaşlarla rahat ama üretken bir gün geçirmenizi sağlar. Eleştirel konuşmalardan çıkarılan dersler alacağınız kararları ve geleceğe dair görüşlerinizi destekler. Toprak alım satımı, organik tarım, sağlıklı beslenme günün gündemini oluşturur. Sosyal ilişkileriniz canlanır. Arkadaşlarınızın sorunlarına kulak vermelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Bugün arkadaş çevrenize olan desteğiniz ile onların sevgisini bir kere daha kazanıyorsunuz. Hoşgörülü tavrınızla tüm sorunlarınıza çözüm bulabileceğiniz bir gündesiniz. Yaptığınız organizasyonlarda birtakım karışıklıklar gelişebilir, planlamanızı iyi yapın. Özellikle akşam saatlerinde özel hayatınızda mükemmel bir uyum ve sevgi dolu paylaşımlar sözkonusu.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 48' 52" R
Ay
İkizler
25° 24' 12" R
Merkür
Oğlak
03° 00' 14" R
Venüs
Yay
28° 28' 19" R
Mars
İkizler
15° 49' 31"
Jüpiter
Balık
29° 11' 09"
Satürn
Kova
20° 23' 49"
Uranüs
Boğa
15° 45' 40"
Neptün
Balık
22° 39' 07"
Plüton
Oğlak
26° 58' 55"
Chiron
Koç
12° 01' 54"
Lilith
Yengeç
26° 34' 09"
True Node
Boğa
13° 05' 24"
Son Güncelleme : 09/12/2022 01:40

Astroloji Gündemi

8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 8 Aralık 2022, Perşembe 8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Bugün saat 07:08’ de İkizler burcunun 16 derecesinde Marsiyen bir dolunay gerçekleşiyor. Önümüzdeki onbeş gün boyunca gündemi... Devamını Oku >>