18 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

18 Kasım Hangi Burç

18 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 18 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

18 Kasım 2023 Akrep Burcu Yorumu

Uzun zamandır beklediğiniz taşınma işine bugün sonunda başlıyorsunuz. Çok yorulsanız da yaşam kalitenizi arttıracak bir evde olmak sizi rahatlatıyor. İlişkisi olan Akrep burcuysanız, partnerinize alacağınız hediye ilişkini farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Kasım 2022 Akrep Burcu Yorumu

Günün enerjisi sizi oldukça iyi hissettirmeli. Moraliniz yüksek ve gülmek gününüzün iyi bir parçası olabilir. Hatta kahkahalarınız, diğer insanları harekete geçirebilir. Bu, sahip olunması gereken güçlü bir etkidir. Sahip olduğunuz coşku ve güzel duyguları çevrenizdekilere aktarabileceğinizi görebilirsiniz. Pozitif enerjinizi gülümseyerek, gülerek ve sadece kendiniz olarak paylaşın.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Bugün inovasyon ve teknolojiye karşı direnmemeye bak. Yeni bir bilgisayar sistemi veya alet-edevatlar karşına çıkabilir. Bunları nasıl kullanman gerektiğini öğrenmek zorunda kalabilir; üzerine eğitim alabilirsin. Detaylı bir eğitim konusunda biraz sabırsız olmaya eğilimli olsan da, şimdilik sadece üstlerin sana yol gösterecek olabilir. Kibirli olma. Eğer nasıl kullanacağını bilmiyorsan, bir uzmandan yardım iste!

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Bugün bir anlaşma imzalayabilir, iş ve özel hayatınızda uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. İş görüşmelerinden yanıt gelebilir, iş hayatındaki süregelen bir konu sonuca bağlanabilir. Her konuda geleceği ve ilerisini düşünerek hareket etmeye açıksınız. Nitekim fevrilik ve acelecilik kazanç getirmeyecektir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Bugünün sana getirdiği aktiflikle, tüm hareketliliğin; iş ve aşk ilişkilerine yansıyor. Yapacağın girişimlerde çok hırslı olacaksın ve bu yüzden başarıyı rahatlıkla yakalayacaksın. İş yerinde üstlerinin gözleri üzerinde olacak. Grup çalışmalarında kendini göstereceğin bir gün seni bekliyor. Bir süredir üzerinde çalıştığın bir proje ya da etkinlik ile dikkatleri üzerine çekebilirsin. İlişkisinden yeni ayrılmış bir Akrep burcuysan; geri adım atmak isteyebilirsin. Aile bağlarını güçlendirmek adına fazla korumacı davranarak özellikle çocuklarının üzerinde fazla baskı oluşturabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 29' 29" R
Ay
Akrep
10° 38' 10" R
Merkür
Aslan
19° 23' 15" R
Venüs
Aslan
04° 41' 41" R
Mars
Boğa
26° 15' 49"
Jüpiter
İkizler
11° 15' 18"
Satürn
Balık
19° 13' 28"
Uranüs
Boğa
26° 19' 16"
Neptün
Balık
29° 53' 08"
Plüton
Kova
01° 03' 10"
Chiron
Koç
23° 28' 50"
Lilith
Terazi
01° 47' 06"
True Node
Koç
09° 58' 48"
Son Güncelleme : 15/07/2024 15:00

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>