21 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

21 Kasım Hangi Burç

21 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 21 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

21 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Gün boyunca işlerimizi tamamlamakta, odaklanmakta zorlanabiliriz. Akşam saatlerinde Venüs burcunuza geçiyor. 18 Aralık tarihine kadar ilişkilerinize güzellik gelecektir. Beğenildiğiniz, sevildiğiniz, itibarınızı yükseltecek bir dönem olacak.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Hızlı bir gün seni bekliyor. Özellikle iş yaşamınla ilgili önemli bir gün? Kariyerinle ilgili farklı insanlarla tanışabilir; yeni fikirler edinebilirsin. Bugün iletişim kurduğun insanların uzun vadede de sana faydası olabileceğini hatırlatmak isterim. Eğer yeni bir iş arayışında isen bir süre önce yaptığın başvurularından geri dönüş alabilirsin. Bu durum seni cesaretlendirebilir. Finansal durumunda tatmin edici gelişmeler yaşamaya başlamış olabilirsin. Uzun süren yalnızlığını doldurmak için eskilerden medet ummamalısın. Gün içerisinde bir araya geleceğin arkadaşlarının sorunları motivasyonunu düşürebilir. Kafanı ve hayat tarzını değiştirmek sana şifa gibi gelecektir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Tutukulu, meraklı ve sezgisel Akrepler için bugün ilişkiler önemli. Yeni insanlarla tanışıp farklı sosyal çevreye dahil olabilirsiniz. Bu çevre geçici de olsa dünya görüşünüze katkı sağlarken sizi geliştirecektir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Sizinle iyi anlaşan insanlara karşı krediniz sonsuz. Bugün, yakın çevrenizle paylaşımlarınızı artıracaksınız. Sevdiğiniz insanlara içtenlikle aşk hayatınızdan bahsedeceksiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Kasım 2016 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrepler saat 11:33-12:34arasında Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir. Rutin işlerinize öncelik tanıyınız. Bir proje üzerinde çalışıyorsak eksikleriniz var mı diye bir bakınız. Karşı cinsle ilgili konularda biraz daha temkinli olunuz. Bu zaman dilimi içinde, ya tümüyle olayları kendi kontrolünüz altında tutmak istersiniz veya  akışa bırakırsınız. Aslında yapılması gereken de, ikinci tercihtir. Eviniz, aileniz ve özel ilişkinizle alakalı konular üzerinde şöyle bir düşünmemizde yarar var. Saat 12:34 itibariyle etkili olacak Ay-Başak burcu geçişi, planlarımızın ve işlerimizin bu saat sonrası bilinçli bir şekilde ele alınması, titizlikle takip edilmesini gerektiriyor. Toplumsal konularda etrafınızdaki insanları iyi gözlemleyiniz. Endişeli veya aşırı eleştirel yaklaşımlardan kaçınmakta yarar görüyorum. Yeni haftamızın hepimiz için mutluk dolu geçmesi dileğimle,

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 07' 21" R
Ay
İkizler
23° 42' 38" R
Merkür
Terazi
25° 26' 08" R
Venüs
Akrep
19° 32' 04" R
Mars
Terazi
08° 27' 23" R
Jüpiter
Kova
23° 00' 14" R
Satürn
Kova
07° 01' 17" R
Uranüs
Boğa
14° 11' 40"
Neptün
Balık
21° 24' 49"
Plüton
Oğlak
24° 19' 57"
Chiron
Koç
10° 54' 22"
Lilith
İkizler
07° 56' 18"
True Node
İkizler
03° 26' 04"
Son Güncelleme : 28/09/2021 03:50

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>