19 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

19 Kasım Hangi Burç

19 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 19 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

19 Kasım 2022 Akrep Burcu Yorumu

Son zamanlarda yaşadığınız fiziksel bir semptom hakkında arkadaşlarınıza açılmak zahmete değer olabilir. Sizi neyin daha iyi hissettireceğine dair gerçekten yararlı fikirleri olabilir ancak, herkesin fikri eşit derecede geçerli değildir. Hangi önerilerin sizin için doğru olduğuna dair nihai yargıç siz olmalısınız. Sırf başkasının egosunu yatıştırmak için uygun olmayacağını bildiğiniz bir planın peşinden gitmeyi kabul etmeyin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

İkili ilişkiler gündemini oldukça meşgul ediyor. Eğer yeni başlayan bir ilişkin varsa, sevgilini daha yakından tanımak için onunla daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsin. Bugün toprak burcunda Dolunay meydana gelecek. Geçmiş konular bir anda karşına çıkması düşüncelerinin akışını değiştirebilir. Hakkında dönen dedikodulara şahitlik edebilirsin. Aile ilişkilerinde daha yapıcı davranmak isteyebilirsin. Beslenme düzenini yeniden oturtmaya özen gösteriyorsun.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Bugün gereksiz bir konu yüzünden partnerinize çok sinirleneceksiniz. İş ortamınızı çok seviyorsunuz ve çalışmaktan büyük bir zevk alıyorsunuz. Bugün güzel şeyleri kutlama havasında olacaksınız ve etrafa neşe saçacaksınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Öğrencilik hayatınızla ya da yurt dışı işlemlerinizle ilgili araştırmaların sonucu sizi memnun edebilir. Ancak yanlış değerlendirmeleriniz sonucu gereksiz hak arayışlarınızdan kaçınmanız gerekebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Bugün senin için oldukça hareketli geçecek. Yoğun iş temposu bazı sakarlıklara davetiye çıkarabilir. İş arayışında olan bir Akrep burcuysan, önemli bir referansla görüşmeye çağrılabilirsin. Kendini ne kadar iyi ifade edersen şansın da kadar artacak. Özellikle ilişkisi olmayan bir Akrep burcuysan kalp atışlarını hızlandıracak birisiyle karşılaşman an meselesi... Arkadaşların aracılığı ile tanışacağın bu kişinin de sana karşı olan ilgisi dikkatini çekecek. Bugün aynı zamanda sosyalleşme adına karşına güzel fırsatlar çıkabilir. Ancak telefonunu ulu orta yerlerde bırakma. Sosyal medya hesaplarını ve maillerini başka bilgisayar ya da telefonlarda mümkün olduğunca açmamaya çalış.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Güç çekişmeleri gündeme gelebilir. Enerjinizi kontrol etmekte zorlanabilir, bazı konuşmalara dürtüsel tepkiler verebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 33' 55" R
Ay
Boğa
03° 29' 11" R
Merkür
Yay
26° 44' 58" R
Venüs
Yay
23° 13' 05"
Mars
İkizler
17° 26' 19"
Jüpiter
Balık
29° 00' 02"
Satürn
Kova
20° 05' 55"
Uranüs
Boğa
15° 54' 23"
Neptün
Balık
22° 38' 42"
Plüton
Oğlak
26° 52' 26"
Chiron
Koç
12° 05' 40"
Lilith
Yengeç
26° 06' 00"
True Node
Boğa
13° 14' 33"
Son Güncelleme : 04/12/2022 21:10

Astroloji Gündemi

4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Aralık 2022, Pazar 4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları Ay Koç burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Sabah saatlerinde hem bedensel hem de zihnen oldukça aktifiz...Yine hızlı k... Devamını Oku >>