19 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

19 Kasım Hangi Burç

19 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 19 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

19 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Bugün iletişimi yoğun bir gündesiniz. Yakın çevrenizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde kardeşlerinizle bir araya gelebilirsiniz. Alacağınız yeni haberler planlarınızda değişiklik yapabilir. Ortaklı para konuları sizi uğraştırabilir, dikkatli olmanızda fayda var. Akşam saatlerinde kadın arkadaşlarınızla birlikte plan yapabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Ay, tüm gün hareketini Aslan burcunda sürdürüyor. Venüs sonra Jüpiter ile uyumlu açılar kuran Ay sayesinde bugün kariyer hayatınızdaki şansınız yükselişe geçiyor. Mars sabah Akrep burcuna geçiyor. 3 Ocak 2020'ye kadar partnerinize karşı daha tutkulu olacağınız bir dönemde olabilirsiniz Enerjinizi daha çok kendinize harcayabilirsiniz. Uzun zamandır yapmak istediklerinize odaklanabilirsiniz. 2020 yılının ayrıntılı burç yorumlarını okumak için tıklayınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Bugün senin için oldukça hareketli geçecek. Yoğun iş temposu bazı sakarlıklara davetiye çıkarabilir. İş arayışında olan bir Akrep burcuysan, önemli bir referansla görüşmeye çağrılabilirsin. Kendini ne kadar iyi ifade edersen şansın da kadar artacak. Özellikle ilişkisi olmayan bir Akrep burcuysan kalp atışlarını hızlandıracak birisiyle karşılaşman an meselesi... Arkadaşların aracılığı ile tanışacağın bu kişinin de sana karşı olan ilgisi dikkatini çekecek. Bugün aynı zamanda sosyalleşme adına karşına güzel fırsatlar çıkabilir. Ancak telefonunu ulu orta yerlerde bırakma. Sosyal medya hesaplarını ve maillerini başka bilgisayar ya da telefonlarda mümkün olduğunca açmamaya çalış.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Kasım 2016 Akrep Burcu Yorumu

Duygusal yapınızı etkileyecek bir hareketlenme söz konusu. . Bugün akıllı ve işini bilen kişilere ihtiyacınız olacak. Bugün, dengelerinizi korumak adına, alışık olduğunuzdan daha fazla bir gayret içinde olabilirsiniz, Hedeflerinizle ilgili düşüncelerinizi gizleme gereği duyacaksınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları