5 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

5 Kasım Hangi Burç

5 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 5 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

5 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Akrabalarının seni başkaları ile kıyaslamasından hoşlanmıyorsun. Bu konudaki net tavrını dile getirebilirsin. Özel hayatında yaşadığın dalgalanmaların durulması için bazı önlemler alabilirsin. Sahip olduğun ilişkinde yaşadığın problemlere kalıcı çözümler üretmeye başlıyorsun.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Bugün eş yada ortaklaşa işlerinizin olduğu alanlarda gerçekleşecek gelir düzeyindeki artış sizleri bir hayli memnun edecek. Sosyal yaşamınız oldukça önem kazanıyor arkadaş ziyaretleri yaş günü partilerinin vazgeçilmez ismi olacaksınız. Yakın akrabalarınızın sizi test eden tavırları öfkenizi uyandırabilir. Yaptıkları iyi niyetli bile olsa özel yaşamınızda olan biten her şeyi öğrenme merakıdır. Kırıcı olmadan uyarılarda bulunmanız yerinde olacaktır. Ailenizi ilgilendiren konularda hem fikir olunarak yapacağınız uygulamalar hem ilişkilerinizi kuvvetlendirecek hem de bir alım satımla ilgili yatırımın gerçekleşmesini kolaylaştıracaktır. Özel yaşamınızda huzurlu ve keyifli bir süreç sizleri karşılıyor. Huzurunuzu kaçıran size rahatsızlık veren insanlar sizin müdahaleniz olmadan yaşamınızdan çıkıp gidecekler.. Araç kullanırken dikkat gerektiren işlerde yaralanmalara karşı hassas davranın ve bu tarihler arasında uyku düzeninize her zamankinden daha fazla önem verin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Zihinsel faaliyetleriniz hızlı olmakla birlikte önemli ayrıntıları unutabilirsiniz. Son derece hareketli ve yoğun bir dönemde bulunuyorsunuz. Yepyeni atılımlarda bulunabilir, istek ve keyifle çalışabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

İlişkilerinde karşındakinin güven vermesini beklediğin bir gün. Aksi taktirde tepki vermeye hazırsın!

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Kasım 2016 Akrep Burcu Yorumu

Bugün kısa ziyaretler ya da görüşmelerde daha dikkatli davranabilirsiniz. Kardeşlerinizle, yakın çevrenizle ilgili konulara daha duyarlısınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları