5 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

5 Kasım Hangi Burç

5 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 5 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

5 Kasım 2022 Akrep Burcu Yorumu

Sevgilinize karşı sabırsız olabileceğiniz bugün, beklentilerinizin karşılanmadığını düşünebilirsiniz. Olayları kontrol etmeye çalışmak yerine serbest bırakmaya çalışın. Bir konuda iş arkadaşlarınızdan hiç beklemediğiniz tepkiler almanız mümkün. Planlı ve programlı hareket ettiğiniz takdirde yaşayacağınız problemleri en aza indirmiş olursunuz. Hesapta olmayan bir harcama gündeme gelebilir. Küçük harcamalar bile bütçenizi etkilemeye başladı! Size endişe veren sağlık probleminiz için doktora gidin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Bugün sizin burcunuzda Yeniay gerçekleşiyor. Geleceğe dönük kararlarınız, hedefleriniz ve hayalleriniz için önemli bir eşiktesiniz. Bu eşikten adım atarken hırs, şüphe, intikam gibi negatif duygulara kapılmamanız gerekiyor.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Bugün bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, yeni insanlarla tanışmak, yeni yerler görmek duygusal olarak besleyici olabilir. Sosyal paylaşımlara, düşünce ve fikirlere açık olabilirsiniz. Seyahatler gündeminize gelebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Bugün eş yada ortaklaşa işlerinizin olduğu alanlarda gerçekleşecek gelir düzeyindeki artış sizleri bir hayli memnun edecek. Sosyal yaşamınız oldukça önem kazanıyor arkadaş ziyaretleri yaş günü partilerinin vazgeçilmez ismi olacaksınız. Yakın akrabalarınızın sizi test eden tavırları öfkenizi uyandırabilir. Yaptıkları iyi niyetli bile olsa özel yaşamınızda olan biten her şeyi öğrenme merakıdır. Kırıcı olmadan uyarılarda bulunmanız yerinde olacaktır. Ailenizi ilgilendiren konularda hem fikir olunarak yapacağınız uygulamalar hem ilişkilerinizi kuvvetlendirecek hem de bir alım satımla ilgili yatırımın gerçekleşmesini kolaylaştıracaktır. Özel yaşamınızda huzurlu ve keyifli bir süreç sizleri karşılıyor. Huzurunuzu kaçıran size rahatsızlık veren insanlar sizin müdahaleniz olmadan yaşamınızdan çıkıp gidecekler.. Araç kullanırken dikkat gerektiren işlerde yaralanmalara karşı hassas davranın ve bu tarihler arasında uyku düzeninize her zamankinden daha fazla önem verin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Zihinsel faaliyetleriniz hızlı olmakla birlikte önemli ayrıntıları unutabilirsiniz. Son derece hareketli ve yoğun bir dönemde bulunuyorsunuz. Yepyeni atılımlarda bulunabilir, istek ve keyifle çalışabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Merkür'ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte maddi konulara, iş ve para konularına daha çok kafa yorabilirsiniz. Yakın çevrenizle daha sık iletişim halinde olabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
15° 15' 49" R
Ay
İkizler
06° 46' 56" R
Merkür
Oğlak
00° 44' 16" R
Venüs
Yay
26° 33' 19" R
Mars
İkizler
16° 24' 43"
Jüpiter
Balık
29° 06' 41"
Satürn
Kova
20° 17' 07"
Uranüs
Boğa
15° 48' 47"
Neptün
Balık
22° 38' 54"
Plüton
Oğlak
26° 56' 31"
Chiron
Koç
12° 03' 10"
Lilith
Yengeç
26° 23' 53"
True Node
Boğa
13° 12' 06"
Son Güncelleme : 07/12/2022 13:00

Astroloji Gündemi

7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 7 Aralık 2022, Çarşamba 7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay, İkizler burcuna sonrasında da Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yarın gerçekleşecek dolunay önces... Devamını Oku >>