8 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

8 Kasım Hangi Burç

8 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 8 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

8 Kasım 2022 Akrep Burcu Yorumu

Ailenizin desteğini almanın önemini anlıyorsunuz. Evinizin ihtiyaçları, kendi ailenizi kurma yolundaki adımlarınızda yalnız olmamanız motivasyonunuzu yükseltiyor. Hayatın size öğretilerini yakalamak hem maddi hem de manevi olarak güçlenmenize yardımcı olacaktır.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Dikkatinizi sadece yapacağınız işlerde odaklaştırmalısınız. Duygusal yaşantınızda önleyemeyeceğiniz bir hareketlilik mevcut. Büyük başarılara hazır olun. Güçlü konumunuzu kıskanan kişilerin varlığı, sizi huzursuz edebilir..

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Espirili ve neşeli bir gündesiniz. Bunu iyi değerlendirin. Dostlarınızı arayın ve onları eğlence yerlerine davet edin. Iş hayatınızda çok enerjiksiniz. Bu sayede isteklerinizi gerçekleştime imkanı bulacaksınız. Parasal yönden de durumunuz gayet iyi.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Sonunda Akrep burçlarının da yüzü gülüyor. Haylini kurduğunuz bazı konularda yaşayacağınız heyecanlar sizi gün boyu diri ve mutlu tutacak. Kafanızda çok fazla konu var. Özellikle süresi geçmişe dayanan bazı sırlar artık size yük yapıyor olabilir. Vize bekleyen Akrep burçları ise müjdeli haberlerine ulaşacaklar.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Aile içinde süren bir tartışma, kısa sürecek bir küskünlükle bitebilir. Özel bir günün hazırlığı içindesiniz. Bu özel günün anlamını ilerde kavrayacaksınız. Şimdi ilgisiz görünmenizin bazı takıntılarınızla alakası var. Geçen günlerde tanıştırıldığınız biri, sizden övgüyle bahsediyor. Onunla yakın zamanda bir alışveriş içinde olacak, ilişkiyi geliştireceksiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Arkadaşlarınızla işbirliği içinde olmanız, sizi oldukça mutlu edecek. Sevdiklerinizle aranızda sıcak ilişkilerin gelişebileceği bir günde olmanız, sizi istediğiniz gibi mutlu edecek. Ani masraflar karşısında dikkatli olmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
15° 17' 30" R
Ay
İkizler
07° 07' 26" R
Merkür
Oğlak
00° 46' 45" R
Venüs
Yay
26° 35' 24" R
Mars
İkizler
16° 24' 04"
Jüpiter
Balık
29° 06' 46"
Satürn
Kova
20° 17' 14"
Uranüs
Boğa
15° 48' 44"
Neptün
Balık
22° 38' 54"
Plüton
Oğlak
26° 56' 33"
Chiron
Koç
12° 03' 09"
Lilith
Yengeç
26° 24' 04"
True Node
Boğa
13° 12' 01"
Son Güncelleme : 07/12/2022 13:40

Astroloji Gündemi

7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 7 Aralık 2022, Çarşamba 7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay, İkizler burcuna sonrasında da Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yarın gerçekleşecek dolunay önces... Devamını Oku >>