8 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

8 Kasım Hangi Burç

8 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 8 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

8 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Gün boyunca her söylediğinizi düşünmeli ve size iyi hissettirmeyen, zihninizi karıştıran ortamlarda bulunmamayı tercih etmelisiniz. İş görüşmeleri ve seyahatler edebileceğiniz bugün, ilişkilerinizde daha sakin iletişim benimsemeyi tercih etmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrep; son günlerde yaşanan gelişmeler biraz kafanı karıştırmış olsa da enine boyuna düşünüp içinde bulunduğun durumu değerlendirebilirsin. Öğle saatleriyle birlikte gündemin değişebilir ve işe güce yönelebilirsin. Yoğun çalışma gerektiren koşullar senin de dinamik ve enerjik olmanı gerektirebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Aile içinde süren bir tartışma, kısa sürecek bir küskünlükle bitebilir. Özel bir günün hazırlığı içindesiniz. Bu özel günün anlamını ilerde kavrayacaksınız. Şimdi ilgisiz görünmenizin bazı takıntılarınızla alakası var. Geçen günlerde tanıştırıldığınız biri, sizden övgüyle bahsediyor. Onunla yakın zamanda bir alışveriş içinde olacak, ilişkiyi geliştireceksiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Kendinize vakit ayırmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Yakın çevrenizle planlar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla güzel ve keyifli bir gün geçirmek sizin elinizde.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Kasım 2016 Akrep Burcu Yorumu

Günün büyük bölümünde Ay boşluğu yaşanacak. Dolayısıyla ağır enerjilerle akacak bir güne hazırlıklı olmalısınız. Bilhassa eviniz, aileniz ve akrabalarınızla ilgili konuların gündemde olacağı ancak çok da sonuca bağlanmadan ilerleyeceği bir gündesiniz. Öğlene kadar nispeten işlerinizi halledebilir, bozuk ev aletlerinizi tamir ettirebilirsiniz. Ancak öğleden sonra mümkünse akışta kalıp günün sorunsuz bir şekilde noktalanmasını beklemelisiniz. Gece yarısından sonra ise özel hayatınızı renklendirecek bir Ay konumu meydana gelecektir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları