8 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

8 Kasım Hangi Burç

8 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 8 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

8 Kasım 2023 Akrep Burcu Yorumu

Fikrine değer verdiğin insanların sana olumlu yaklaşmaması canını sıkmamalı. Eğer bir konuda ilerlemeyi kafaya koyduysan o zaman azmine daha çok güvenmen gerekecek. Başkalarının sözüyle kendi kalbini kırmaman gerekebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Kasım 2022 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrep; partner, ortaklık, evlilik, mahkeme konularında ani bitiş ya da başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Sizi koruyacak konu ise çocuklar, hobileriniz, borsa olacak. Sahneye çıkmalı ve affeden taraf siz olmalısınız. Akrebin en büyük sınavı affedememek ve kin tutmaktır ama aslında en çok kendine yapar. Çünkü bu kin ve nefret bedende kistlere, tümörlere dönüşürler. Hasta eder. Ayrıca sağlığınıza dikkat etmelisiniz, ani ortaya çıkabilecek rahatsızlıklarınız olabilir. Son olarak ev ve aile konularında değişiklikler meydana gelebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Bugün eylemleriniz gerçekliğinize bir tutam hayal getirmek yönündeki güçlü arzunuzun etkisinde kalabilir. Rutin hayatınıza alışılmadık bir şeyler katabilirsiniz. Ne de olsa hayat bir komedi sahnesi değil mi? Başkalarını her şeyi bu kadar ciddiye almamaya teşvik edin ve insanların aydınlanmasına yardım ederken yaratıcı olun.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Çevrenizden duyduğunuz şüphe ve kaygı sizleri biraz üzüyor olabilir. İlişkinizde arkanızdan dönen olaylara karşı daha özenli olmalısınız. Gereğinden fazla verdiğiniz tavizler sizi mutsuz biri yapmış olabilir. Bunun için kendinize kızmaktan vazgeçin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrep; son günlerde yaşanan gelişmeler biraz kafanı karıştırmış olsa da enine boyuna düşünüp içinde bulunduğun durumu değerlendirebilirsin. Öğle saatleriyle birlikte gündemin değişebilir ve işe güce yönelebilirsin. Yoğun çalışma gerektiren koşullar senin de dinamik ve enerjik olmanı gerektirebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
00° 07' 15" R
Ay
Terazi
26° 40' 45" R
Merkür
Boğa
06° 39' 50"
Venüs
Boğa
26° 04' 52"
Mars
Koç
15° 19' 26"
Jüpiter
Boğa
28° 45' 04"
Satürn
Balık
18° 07' 30"
Uranüs
Boğa
23° 31' 33"
Neptün
Balık
29° 26' 43"
Plüton
Kova
02° 01' 47"
Chiron
Koç
21° 44' 24"
Lilith
Başak
25° 35' 50"
True Node
Koç
14° 55' 60"
Son Güncelleme : 20/05/2024 19:00

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>