29 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

29 Kasım Hangi Burç

29 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 29 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

29 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

Kaybettiğin bir eşyanın beklemediğin yerde çıkması seni şaşırtabilir. Kıyafet alışverişine çıkmak istiyorsun. Beğendiğin bir parçayı alıyorsun. Farklı renklere yönelmek yerine bildiğin tarzdan devam ediyorsun. Arkadaşlarının değişiklik fikrine sıcak bakmıyorsun. Değişime karşı biraz uzak olabilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Cuma gününü sakın ve sıradan geçirmek niyetindesin. Ancak Ayı'n konumu sosyal ve girişken olmanı sağlayacak etkiler bırakıyor. Telefonun bugün nerdeyse hiç susmayacak. İletişimde ve düşüncelerinde yenilik katacağın konular gündeme gelebilir. Eğer grup çalışması içinde isen göz önünde olduğun işlerde başarılı olacaksın. Hem zekân hem de yapıcı yönlerinle popüler olabilirsin. Hatta romantik müzikler dinleyeceğin ya da bu tarz şık sanatsal içeriği yüksek ortamlarda yer alman ruhuna da iyi geleceği kesin. Sürpriz kararlar alarak çevrendeki kişileri şaşırtacaksın. Özellikle birkaç ay önce başlayan bir ilişkin varsa bir anda evlilik kararı alman an meselesi!

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Değişime ayak uyduruyorsun! Ay, öğle saatleri itibariyle boşlukta hareket edecek. Bugün telefonun hiç susmayabilir. Başarılarını göstermek için mükemmel bir gün olabilir. Değişmenin olumlu taraflarından birini yaşayacaksın. Eğer çalıştığın işyerinde mutlu değilsen geçmişte birlikte çalıştığın insanlarla yeniden anlaşmaya gidebilirsin. Sorumluluklarından kaçan kişilerle çatışabilirsin. Ani bir kararla ev değiştirmek, hatta ev sahibi isen kiracınla bu konuda görüşmek isteyebilirsin. Bugün aşk hayatın adına önemli bir dönem başlıyor! Özellikle seni cesaretlendiren bir sevginin içinde olmak bazı şeyleri geride bırakmana neden olabilir. Çocukların varsa, paylaşmak, saygı duymak, dürüstlük gibi konularda onlarla bazı diyaloglar geliştirebilirsin. Kronik rahatsızlığın varsa, soğuk algınlığına dikkat etmende fayda var.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2017 Yay Burcu Yorumu

Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2016 Yay Burcu Yorumu

Son dakika sürprizleri hatta ek kazançlar gündeme gelebilir. Bu hafta tüm baskılara rağmen daha bağımsız hareket etme isteği içinde olacaksınız. Keyfinize göre davranmanın tadını çıkarın. Günün Atmosferi:Özel ilişkiler açısından kritik bir süreçteyiz. Beklenmedik gelişmeler yaşansa da Yay burcundaki yeni ay enerjimizi yükseltiyor ve hedeflerimiz konusunda bize yol gösteriyor. Fakat bu esnada fazla hayalperest olmayalım. Zira yanıltıcı etkiler ve enerjiler hakim. Yarım kalan işleri tamamlamalı ve yeni girişimlerde bulunmalıyız. Özellikle akşamüzerine doğru, daha gerçekçi hareket etmekte fayda var. Verdiğimiz sözlerin arkasında duralım. Gece yarısına doğru ise ilişkilerde bir hareketlenme ve yenilenme söz konusu olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları