29 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

29 Kasım Hangi Burç

29 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 29 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

29 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

Partneriniz ile aranızdaki bağ gittikçe güçlenmeye başlıyor. Bugün iş yerinizde kendinizi çok üretken ve keyifli hissedeceksiniz. Arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile birlikte daha fazla vakit geçirmeye özen gösterin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Özellikle baskın burç, ya da sabit burçtan bir partneriniz varsa ilişki içerisinde çatışmalar yaşayabilirsiniz. Duygusal özgürlük iki tarafında koruması gereken bir süreçtir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Başak burcunda seyahat eden Ay, kariyerde pek çok işin detayını halletmenize yardım edecek. Asistanınıza aktaracağınız görevler eksiksiz yerine getirilir. Detayda boğulmadan büyük resme odaklanmak işleri daha kolay halletmenize yardımcı olacaktır. Sorumluluklarınızı devrettiğiniz sürece daha sağlıklı edinimler kazanırsınız. Çift kısmetli bir dönemdesiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2017 Yay Burcu Yorumu

Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2016 Yay Burcu Yorumu

Son dakika sürprizleri hatta ek kazançlar gündeme gelebilir. Bu hafta tüm baskılara rağmen daha bağımsız hareket etme isteği içinde olacaksınız. Keyfinize göre davranmanın tadını çıkarın. Günün Atmosferi:Özel ilişkiler açısından kritik bir süreçteyiz. Beklenmedik gelişmeler yaşansa da Yay burcundaki yeni ay enerjimizi yükseltiyor ve hedeflerimiz konusunda bize yol gösteriyor. Fakat bu esnada fazla hayalperest olmayalım. Zira yanıltıcı etkiler ve enerjiler hakim. Yarım kalan işleri tamamlamalı ve yeni girişimlerde bulunmalıyız. Özellikle akşamüzerine doğru, daha gerçekçi hareket etmekte fayda var. Verdiğimiz sözlerin arkasında duralım. Gece yarısına doğru ise ilişkilerde bir hareketlenme ve yenilenme söz konusu olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
02° 00' 17" R
Ay
İkizler
22° 13' 21" R
Merkür
Terazi
13° 42' 34" R
Venüs
Yay
18° 52' 39"
Mars
Terazi
26° 23' 49"
Jüpiter
Kova
22° 24' 40"
Satürn
Kova
07° 02' 45"
Uranüs
Boğa
13° 13' 32"
Neptün
Balık
20° 46' 39"
Plüton
Oğlak
24° 23' 54"
Chiron
Koç
09° 42' 35"
Lilith
İkizler
10° 56' 55"
True Node
İkizler
01° 55' 29"
Son Güncelleme : 25/10/2021 08:10

Astroloji Gündemi

Ay İkizler Burcunda 25 Ekim 2021, Pazartesi Ay İkizler Burcunda Haftaya İkizler burcundaki Ay’ın iletişime açık enerjileriyle başlıyoruz. Sabah erken saatlerde seçim yapmakta zorlanabilir,... Devamını Oku >>