29 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

29 Kasım Hangi Burç

29 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 29 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

29 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

İş hayatınızda ve kariyerinizde hedeflerinizin doğrultusunda güçlü ve kararlı bir şekilde ilerleyebilir, stratejik açıdan doğru bir yol belirleyebilirsiniz. Sabah saatlerinde günlük işlerinize ve detaylara odaklanabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Cuma gününü sakın ve sıradan geçirmek niyetindesin. Ancak Ayı'n konumu sosyal ve girişken olmanı sağlayacak etkiler bırakıyor. Telefonun bugün nerdeyse hiç susmayacak. İletişimde ve düşüncelerinde yenilik katacağın konular gündeme gelebilir. Eğer grup çalışması içinde isen göz önünde olduğun işlerde başarılı olacaksın. Hem zekân hem de yapıcı yönlerinle popüler olabilirsin. Hatta romantik müzikler dinleyeceğin ya da bu tarz şık sanatsal içeriği yüksek ortamlarda yer alman ruhuna da iyi geleceği kesin. Sürpriz kararlar alarak çevrendeki kişileri şaşırtacaksın. Özellikle birkaç ay önce başlayan bir ilişkin varsa bir anda evlilik kararı alman an meselesi!

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yaylar Perşembe gününün ilk etkili görünümü, saat 11:17 Ay-Venüs arasında gerçekleşecek. Kendinizi güçlü bir şekilde dışa yansıtabilmenizde size ışık olur. İster para isterse aşk anlamında olsun kendinizi şımartmak, mutlu etmek istersiniz. Saat 12:47-14:08 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, ulaşımda tedbirli ve dikkatli olmakta yarar var. Saat 14:08 Ay-Başak seyrinde mantığımızı ön planda tutacağız. Hayatın kendi içindeki koşuşturmasına ayak uyduracağız. Düzenleme, temizleme, işler hale getirme yönünde işlerimize ağırlık vereceğiz. Saat 17:43 Ay-Merkür ve saat 22:11 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, nazik ve ölçülü bir şekilde insanlarla iletişimde bulunursunuz. Amacınız işlerinizi istediğiniz gibi yoluna koymaktır. Parasal anlamda başarılı olmaya ihtiyacınız var.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2017 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yaylar size aktif bir enerji sunacak Ay-Koç burcu geçişiyle güne uyanıyoruz. Gerek mesleki ve gerekse duygusal olarak, baskı altında kalmaktan hoşlanmazsınız. Tutkularınızı hissettirme biçiminiz davranışlarınıza yansır. Çalışan bir kişi iseniz, organize işlerin yürürlüğe konmasında hızlı bir şekilde hareket edebilirsiniz. Saat 08:22 Ay-Güneş olumlu görünümü bizi bir hayli aktif kılıyor. Ne isek öyle davranmak, kimseye bir şeyleri inandırmak veya yaşamımızın kontrolünü birilerinin eline bırakmak gibi bir niyetimiz yok. Hayatımızı, kararlarımızı sırf bizi onaylasınlar diye geçirmemiz mümkün değildir. Gün boyu yüreğiniz mutlulukla coşsun, her şey gülüşünüzle aydınlansın. Gönlümce sevgilerimle,

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2016 Yay Burcu Yorumu

Kendinizi olayların akışına bırakmak ve geri planda durmak önem kazanıyor. Hayatınızı yapılandırırken, sabırsız adımlar atmaktan kaçınmalısınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
08° 10' 07" R
Ay
Boğa
03° 46' 21" R
Merkür
Aslan
06° 32' 17" R
Venüs
Başak
10° 56' 05" R
Mars
Başak
00° 48' 51" R
Jüpiter
Kova
29° 42' 39" R
Satürn
Kova
10° 20' 28"
Uranüs
Boğa
14° 37' 46"
Neptün
Balık
22° 52' 35"
Plüton
Oğlak
25° 14' 46"
Chiron
Koç
12° 49' 41"
Lilith
İkizler
01° 25' 04"
True Node
İkizler
08° 53' 05"
Son Güncelleme : 31/07/2021 06:40

Astroloji Gündemi

31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları 31 Temmuz 2021, Cumartesi 31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>