29 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

29 Kasım Hangi Burç

29 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 29 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

29 Kasım 2022 Yay Burcu Yorumu

Çevrenize karşı kuşkulu davranıyorsunuz. Arkadaşlarınızı yargılayabiliyorsunuz. Bazı düşüncelerinizi kendinize saklamak isterken, içsel öfkelerinizi açığa çıkarabilirsiniz. Fakat işinizi ısrarcılığınızla sonuçlandıracaksınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2021 Yay Burcu Yorumu

Sevdiğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebileceğiniz ve görüşebileceğiniz bir gündesiniz. Fikirlerinizi paylaşabilir, geleceğe yönelik planlarınızda dostlarınızın görüşlerini alabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugün sürprizlerle, beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İş hayatı ve görevlerle ilgili stresli bir konuyla ilgilenebilir, günün ikinci yarısında rahatlamaya, dinlenmeye odaklanabilirsiniz. Beslenmede daha titiz ve seçici olmalı. Abartılı beslenmelerden kaçının.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Yay burçlarının duygusal tatminleri, aşk hayatlarındaki hareketlilik ve hayattan aldıkları zevkler artıyor. Gün boyu hem çok mutlu hem de çok enerjiksiniz. Sosyalleşmek için uygun zamanlar. Arkadaşlık ilişkilerinde bazı kuruntularınız olabilir. Problemleri büyütme eğiliminde olabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Bugün yabancılarla ilişkileriniz önem kazanabilir. Akademik konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizi etrafınızdakilerle paylaşmak önem kazanabilir. Öğleden sonra sorumlu olduğunuz konularda mücadeleci bir tavır sergileyebilirsiniz. Gelecek yönünde yeni kararlar vermeniz gerekebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2017 Yay Burcu Yorumu

Dinlenme ve içe kapanma dönemindesiniz.Oysa ki, umut ışığınız pırıl pırıl parlıyor. Bu ışığı görmeniz için gözlerinizi aralamanız yetecek. Hayata sürekli gülmeniz ve ona kucak açmanız için sürüyle malzemeniz var. Gecenin geç saatlerinde içinizi rahatlatacak bir konuşma yapabilirsiniz. Kendinizi açmanızda yarar var. Yeni tanışmalar yeni umutlar getirecek.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
09° 05' 40" R
Ay
Balık
18° 20' 27" R
Merkür
Yay
21° 33' 36" R
Venüs
Yay
18° 55' 20" R
Mars
İkizler
18° 44' 58"
Jüpiter
Balık
28° 53' 35"
Satürn
Kova
19° 52' 21"
Uranüs
Boğa
16° 01' 52"
Neptün
Balık
22° 38' 49"
Plüton
Oğlak
26° 47' 24"
Chiron
Koç
12° 09' 26"
Lilith
Yengeç
25° 43' 00"
True Node
Boğa
13° 09' 40"
Son Güncelleme : 01/12/2022 11:00

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>