29 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

29 Kasım Hangi Burç

29 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 29 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

29 Kasım 2022 Yay Burcu Yorumu

Endişe duymayın, çok seviliyorsunuz. Ondan beklediklerinizin biraz abartılı olduğunu siz de fark ediyorsunuz. Bu konuda sizi uyarabilir, hazırlık olmanızda yarar var. Birikmiş işlerinizi halledebileceğiniz bir gün. Gözünüzde büyüttüğünüz kadar olmadıklarını göreceksiniz. Korktuğunuz ödemelerin günü yaklaşırken, önümüzdeki günler içinde de yeni masraflar görünüyor. Böbreklerinizle ilgili bir problem hissedebilirsiniz, ihmal etmek problemi büyütebilir. Bir uzmana danışmanızda fayda var.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2021 Yay Burcu Yorumu

Olumsuz etkilerden kendini mümkün olduğunca uzak tutmayı başarıyorsun. Çalışma ortamında yaşanacak tartışmadan etkilenmemek için taraf olmamaya özen göstermelisin. Kendi yol haritanı belirleyeceğin bu günde, aile büyüklerine danışabilir, onların tavsiyelerine ihtiyaç duyabilirsin. İlişkisi olan bir Yay burcuysan, ilişkinizi bir sonraki adıma taşımak için karar alabilirsiniz. İmajında değişiklik yapmak için harekete geçmişken, ufak estetik operasyonlarını da araştırmaya başlayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Ay, tüm gün hareketine Oğlak burcunda devam ediyor. Gün içerisinde bankacılık işleriniz vaktinizi alabilir. Güzel haber ise Ay'ın Neptün ile pozitif etkileşimi sayesinde umduğunuzdan da iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Ay-Merkür kontağının aktifleştiği akşam saatlerinde ise geçmişinizde bıraktığınız birinden haber alabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Dinlenme ve içe kapanma dönemindesiniz.Oysa ki, umut ışığınız pırıl pırıl parlıyor. Bu ışığı görmeniz için gözlerinizi aralamanız yetecek. Hayata sürekli gülmeniz ve ona kucak açmanız için sürüyle malzemeniz var. Gecenin geç saatlerinde içinizi rahatlatacak bir konuşma yapabilirsiniz. Kendinizi açmanızda yarar var. Yeni tanışmalar yeni umutlar getirecek.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
18° 18' 11" R
Ay
Kova
29° 21' 49" R
Merkür
Boğa
26° 48' 09"
Venüs
Aslan
03° 33' 40"
Mars
Aslan
11° 25' 04"
Jüpiter
Boğa
05° 09' 40"
Satürn
Balık
07° 09' 12"
Uranüs
Boğa
20° 39' 16"
Neptün
Balık
27° 33' 43"
Plüton
Kova
00° 02' 01"
Chiron
Koç
19° 08' 42"
Lilith
Aslan
17° 00' 35"
True Node
Boğa
03° 03' 14"
Son Güncelleme : 09/06/2023 12:10

Astroloji Gündemi

9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 9 Haziran 2023, Cuma 9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Gerilimi yüksek iki günün ardından sabah saatlerinde inatlaşmaya devam edebiliriz. Hatta kendimizi uzlaşmaya ve anlaşmaya iyi... Devamını Oku >>