29 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

29 Kasım Hangi Burç

29 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 29 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

29 Kasım 2021 Yay Burcu Yorumu

Yaşamı dolu, dolu yaşamak isteyen bir yapınız var. Üstelik yorulduğunuzu anlamıyorsunuz İyi yiyeceklere düşkün olmanız, sağlığınızı daha da tehlikeye atıyor. Sağlam bünyenize her zaman güvenmemelisiniz. Akıllı ve uyumlusunuz

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugün sürprizlerle, beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İş hayatı ve görevlerle ilgili stresli bir konuyla ilgilenebilir, günün ikinci yarısında rahatlamaya, dinlenmeye odaklanabilirsiniz. Beslenmede daha titiz ve seçici olmalı. Abartılı beslenmelerden kaçının.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili dalgalanmalar gündeminizi etkileyebilir. Finansal durumunuza daha fazla bakmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Eve ait harcamalarınıza dikkat etmek ve bütçeleme yapmak isteyebilirsiniz. Ailenizle ilgili sorumluluklarınız ön plana çıkabilir. İkili ilişkilerinize daha korumacı yaklaşabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Değişime ayak uyduruyorsun! Ay, öğle saatleri itibariyle boşlukta hareket edecek. Bugün telefonun hiç susmayabilir. Başarılarını göstermek için mükemmel bir gün olabilir. Değişmenin olumlu taraflarından birini yaşayacaksın. Eğer çalıştığın işyerinde mutlu değilsen geçmişte birlikte çalıştığın insanlarla yeniden anlaşmaya gidebilirsin. Sorumluluklarından kaçan kişilerle çatışabilirsin. Ani bir kararla ev değiştirmek, hatta ev sahibi isen kiracınla bu konuda görüşmek isteyebilirsin. Bugün aşk hayatın adına önemli bir dönem başlıyor! Özellikle seni cesaretlendiren bir sevginin içinde olmak bazı şeyleri geride bırakmana neden olabilir. Çocukların varsa, paylaşmak, saygı duymak, dürüstlük gibi konularda onlarla bazı diyaloglar geliştirebilirsin. Kronik rahatsızlığın varsa, soğuk algınlığına dikkat etmende fayda var.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Kasım 2017 Yay Burcu Yorumu

Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
04° 13' 54" R
Ay
Koç
07° 11' 24" R
Merkür
Boğa
28° 40' 24"
Venüs
Koç
26° 18' 29"
Mars
Koç
00° 21' 50"
Jüpiter
Koç
02° 39' 29"
Satürn
Kova
25° 09' 48"
Uranüs
Boğa
15° 56' 42"
Neptün
Balık
25° 08' 04"
Plüton
Oğlak
28° 26' 50"
Chiron
Koç
15° 11' 22"
Lilith
Yengeç
04° 30' 35"
True Node
Boğa
22° 30' 15"
Son Güncelleme : 25/05/2022 14:00

Astroloji Gündemi

25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 25 Mayıs 2022, Çarşamba 25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabaha karşı erken saatlerde Ay, son açısını Balık burcundaki Mars ile yapacağından tepkisel olabilir; duygularımızın etkisiy... Devamını Oku >>