27 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

27 Kasım Hangi Burç

27 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 27 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

27 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugün önemli bir zorluğu aşabilir veya önemli bir başarı elde edebilirsiniz. Emek ve çabanın sonuçları gelebilir. Finansal konularda uzun vadeli planlarla akılcı riskler alabilirsiniz. Yatırımlar ve yatırımlardan gelen kazançlar gündemde.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Bugün kapınızın önünde birtakım sürpriz misafirler belirebilir. Öyleki sanki kapınızda ?herkese açık etkinlik? yazan bir tabela varmış gibi hissedebilirsiniz! Sosyal enerjiler şu anda güçlü olduğu için insanlarla iletişim kurmaya açık olun. Komşularınız ve arkadaşlarınızla biraz çene çalmaktan keyif alacaksınız. Aile üyeleri size ulaşmaya çalıştığı için telefonunuz durmaksızın çalıyor olabilir. Bugün yalnız kalmaktansa keyifli bir arkadaşlığın tadını çıkarmalısınız!

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Günün ruh hali: B planı oluşturuyorsun! Güne başlarken sabah saatlerinde yaşayabileceğin aksilikler biraz motivasyonunu düşürebilir. Bugün her konuda bir B planı ile hareket etmen daha sağlıklı olabilir. İş yerinde yaşanan sorunla ilgili alakan olmadığını açıklamak zorunda kalabilirsin. Hırsların bugün seni çok başka yerlere götürebilir. Hem iş hem de sosyal hayatında dengeyi korumalısın. Haksızlığa uğradığını düşünüyorsan öncelikle konuyu araştırman gerekebilir. Ancak öğleden sonra zihnini boşaltmak için yazmak, biraz sosyal medyayı takip etmek gibi sıradan işler ile uğraşabilirsin. Tembel olmak zamanı değil eğer sorumluluklarını aksatıyorsan uzun soluklu işlerde başarılarına gölge düşmesin? Eğer işinden ve bulunduğun pozisyondan mutlu değilsen yeni alanlara ve farklı sektörlere yönelmek isteyebilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Kasım 2017 Yay Burcu Yorumu

Bugün eviniz ve ailenizle ilgili konular daha fazla gündeminizde olabilir. Şefkatli ve merhametli yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Beslenme konuları, yemek işleri ve mutfağınızla daha fazla ilgilenebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Kasım 2016 Yay Burcu Yorumu

Bilinçaltınızdaki suskun kalmış duygu ve düşünceleri irdelemek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Günün yüksek enerjisine sabah saatlerinden itibaren kavuşacaksınız.Mesleki alanda duygusal olarak yanılgıya neden olabilecek etkiler altında kalacaksınız. Temkinli ve duyguların etkisinde kalmadan ilerlemelisiniz. Gün içinde kısa bir süre depresif ve duygu taşması hissetseniz de krizlerinizi aşmak adına olumlu düşüncelere ve en önemlisi umuda sahip olabileceksiniz. Akıl ve sağduyu bugün en değerli destekçileriniz olacaktır.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları