10 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

10 Kasım Hangi Burç

10 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 10 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

10 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Olumlu duruşunu korumak senin için iyi olacak. Hayata sürekli olumlu tarafından bakmak, iyi şeylerin sana doğru gelmesini sağlayacak. Sevdiğin insanlarla birlikte daha çok zaman geçirmek sana yardımcı olacak.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Ay, tüm gün Başak burcunda seyahat ediyor.Sosyal çevrenizle olan ilişkilerinizin önem kazanacağı bir gün sizi bekliyor. Kişisel hedefleriniz üzerine kafa yorabilir, amaçlarınızı netleştirebilirsiniz. Ay ile Uranüs arasındaki destekleyici açıyı evlilik hayatınıza heyecan katmak için değerlendirebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Bu gün derin, hoş duygular için uygun bir zamandır. Arkadaşlar, akrabalar ya da kadınlar size harika davranacak.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Parasal konularda yapabileceğiniz çok şey var. Bütçeniz üzerinde yeniden düşünmek de faydalı olabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrepler, Saat 02:46 Ay-Jüpiter görünümü, iş hayatınızla ilgili konularda biraz endişeleriniz olabilir. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek istersiniz. Ancak koşullar yorucudur. Tam hallettim derken birçok gereksiz ayrıntıyla, insanla uğraşmak durumunda kalırsınız. Bu durumda bir mola vermek, dinlenmek iyi gelecektir. Saat 11:35 Ay-Mars görünüm etkisi, iş hayatınızla ilgili konularda güven duygunuzu yükselten bu enerji, kararlarınızı kimsenin etkisinde kalmadan vermenizde yardımcıdır. Ancak ilişki meselelerinde hala bir şeyler tam olarak belli değil. Bazen gururunuz baskın geliyor ve tamam bitti diyorsunuz fakat çoğu zaman geçmiş gözlerinizin önünde canlanıyor ve unutamıyorsunuz. Saat 23:36 itibariyle gerçekleşecek sondördün, ilişkinizle ilgili konularda, bugüne dek yaşananların yüreğinizde bıraktığı izler, uzun yalnızlık duygusuyla birleşince doğal olarak kendinizi koruma altına almak isteyebilirsiniz. Üzerinizde denetim ve baskı kurmaya çalışan bir partneriniz varsa, bu durum daha fazla yoğunlaşabilir. Çatışmaya dünden hevesli ve ne yapsanız da bir türlü kendinizi kabul ettiremediğiniz, düzelmesini istediğiniz halde bir türlü huzur bulamadığınız ilişkinizde bugün sorunları kimin çıkardığından ziyade, nasıl toparlanırız sorusunu cevaplandırmak çok daha yararlı olur kanaatindeyim. Benim tavsiyem önce sakin olunuz ve her şeyi son bir kez daha gözden geçiriniz. İlişkisi olmayanlar ise, duyguları ve düşünceleri arasında çelişkiler yaşarken geçmişi, bazı kişileri suçlayabilirler. Bu durumda Akrepler lütfen elinizden geldiğince sakin olunuz. Hayatta yaşanan zorlu deneyimlerin bizden götürdükleri kadar bize öğrettikleri de vardır. Önemli olan çıkarılan derstir. Geçmişi unutmayalım ama yeni bir sayfa açabileceğimizden kuşku duymayalım. Mesleki konularda ise, otoriteler veya ailenizin baskısıyla karşılaşabilirsiniz. Bu durumda sakinlik ve sabır en iyi çaredir. Büyük önder Atatürk'ümüzü ölümünün 79. yılında saygı ve minnettarlıkla anıyoruz. Nurlar içinde uyusun.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
07° 22' 23" R
Ay
Boğa
17° 58' 31" R
Merkür
Boğa
27° 11' 10"
Venüs
Boğa
00° 08' 01"
Mars
Koç
02° 47' 55"
Jüpiter
Koç
03° 12' 30"
Satürn
Kova
25° 12' 38"
Uranüs
Boğa
16° 07' 31"
Neptün
Balık
25° 11' 26"
Plüton
Oğlak
28° 24' 27"
Chiron
Koç
15° 19' 30"
Lilith
Yengeç
04° 52' 26"
True Node
Boğa
22° 33' 12"
Son Güncelleme : 28/05/2022 20:30

Astroloji Gündemi

28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Mayıs 2022, Cumartesi 28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Ay halen Boğa burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Bugün de maddi manevi huzur, güven, konfor ve istikrar arayışındayız...... Devamını Oku >>