28 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

28 Ekim Hangi Burç

28 Ekim doğumluların burcu Akrep Burcudur. 28 Ekim'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

28 Ekim 2020 Akrep Burcu Yorumu

Önünüzde zorlu günler var. Mutlu olmak için biraz uğraş vermeniz gerekecek. Fakat bu zorlu günleri atlatmak çok uzun sürmeyecek. Aşk size yardımcı olacak. Eğer seviyor ve seviliyorsanız istediğiniz desteği karşınızdaki insandan fazlasıyla göreceksiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Ekim 2019 Akrep Burcu Yorumu

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Kişisel hassasiyetiniz fazla olan olaylarda dönüşüm yaşayacağınız zamanlar olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha ileri gitmek isteyebilirsiniz. İstikrarlı bir başarı için işlerinizin yönlerini netleştirmek isteyeceksiniz. Sağlığınıza özen göstermeyi unutmayın.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Ekim 2018 Akrep Burcu Yorumu

Bugün Ay tüm gün boşlukta hareket edecek. Bugün, günün hızına yetişmekte zorlanacaksın. Ön saflarda olma merakın yok ama etrafındakilerin neyin peşinde olduğuna sürekli seyirci kalmak, seni sert ve acımasız eleştiriler yapmaya itebilir. Daha çok dışarda olmak ya da kalabalıkların arasına karışmaktan keyif alacaksın. Zaten şartlarında bu durumu teşvik edecektir. Evliliğinde sorunları olan bir Akrep burcuysan, eşinle enine boyuna konuşmak isteyeceksin. Sakin ve anlayışlı yaklaşımın sana çok şey kazandıracak. Organizasyon, konferans, uluslararası toplantılar gibi düzenlemeler içinde bizzat yer alabilirsin. Bu çalışmalar sayesinde birçok insanla tanışma imkânın olacaktır. Hatta paylaşmak istediğin fikirler varsa onlar için doğru adresler bulabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Ekim 2017 Akrep Burcu Yorumu

İletişiminizi planlarınıza göre yönlendireceksiniz. Etrafınızdaki insanları kendi planlarınıza göre yönlendirmeye çalışmanız ters tepebilir. Yine yakın çevre ilişkilerinizde olan olaylar sizi manen etkileyecek.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Ekim 2016 Akrep Burcu Yorumu

Kendinize zaman ayırmak ve farklı olmak istiyor olabilirsiniz. Görüntünüzü de değiştirdiniz. Bu sizi çok mutlu ediyor. Fakat fazla para harcamak sizi zora sokabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları