28 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

28 Ekim Hangi Burç

28 Ekim doğumluların burcu Akrep Burcudur. 28 Ekim'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

28 Ekim 2022 Akrep Burcu Yorumu

Eski evinizi yeniden restore etmek için tam zamanı. Nostaljik yapılardan hoşlandığınız bir gerçek. Beklediğiniz, tarzınıza uygun bir ev ve yaşam alanı kuracaksınız ve bu fırsatlardan memnun kalacaksınız. Tarzınız güzel.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Ekim 2021 Akrep Burcu Yorumu

İş ortaklarınız ile yeni projeler için bir araya gelebilirsiniz. Çalışmalarınıza yeni alanlar eklemek isterken çok araştırma yapabilir ve ve size kazanç sağlayacak en uygun sektörü seçebilirsiniz. Böylece çalışırken aynı zamanda keyif aldığınız alanları da yaratabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Ekim 2020 Akrep Burcu Yorumu

Çalışma hayatınızda yaşanabilecek kazalara karşı dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Aldığınız sorumluluklarınız için fedakâr hissedebilirsiniz. Tamamlanması gereken işler için çalışma arkadaşlarınızla birlikte planlama yapabilirsiniz. İş hayatınızda gelene destekleri göz ardı etmemeye çalışın. Sosyal konulara zaman ayırın.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Ekim 2019 Akrep Burcu Yorumu

Kendinizi savunma ihtiyacınızı artan hırsınızla dengeleyin. Her iki durumla karşılaşabilirsiniz. Başkalarını yıkmaya çalışırsanız mağlup olacaksınız. Başkalarıyla işbirliği yapın ve arzularınız yerine getirilecektir. Eğer ölü rolü oynarsanız, düşmanlarınız hayatınızı dayanılmaz hale getirebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Ekim 2018 Akrep Burcu Yorumu

Bugün Ay tüm gün boşlukta hareket edecek. Bugün, günün hızına yetişmekte zorlanacaksın. Ön saflarda olma merakın yok ama etrafındakilerin neyin peşinde olduğuna sürekli seyirci kalmak, seni sert ve acımasız eleştiriler yapmaya itebilir. Daha çok dışarda olmak ya da kalabalıkların arasına karışmaktan keyif alacaksın. Zaten şartlarında bu durumu teşvik edecektir. Evliliğinde sorunları olan bir Akrep burcuysan, eşinle enine boyuna konuşmak isteyeceksin. Sakin ve anlayışlı yaklaşımın sana çok şey kazandıracak. Organizasyon, konferans, uluslararası toplantılar gibi düzenlemeler içinde bizzat yer alabilirsin. Bu çalışmalar sayesinde birçok insanla tanışma imkânın olacaktır. Hatta paylaşmak istediğin fikirler varsa onlar için doğru adresler bulabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 09' 02" R
Ay
Yay
26° 03' 46" R
Merkür
Boğa
20° 41' 28"
Venüs
Yengeç
29° 29' 35"
Mars
Aslan
08° 52' 49"
Jüpiter
Boğa
04° 15' 25"
Satürn
Balık
07° 04' 41"
Uranüs
Boğa
20° 25' 19"
Neptün
Balık
27° 30' 24"
Plüton
Kova
00° 06' 02"
Chiron
Koç
18° 59' 04"
Lilith
Aslan
16° 31' 25"
True Node
Boğa
03° 25' 49"
Son Güncelleme : 05/06/2023 04:00

Astroloji Gündemi

4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Haziran 2023, Pazar 4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları Sabah 06:42’de Yay burcunda meydana gelecek dolunay ile güne başlayacağız. Dolunay anının haritasını çıkarmak istediğimizde ü... Devamını Oku >>