9 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

9 Ekim Hangi Burç

9 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 9 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

9 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Bugün birkaç zorlukla karşılaşabilirsiniz iş hayatınızda. Dikkatli olmalı ve hırsla kararlar almamalısınız. Zihinsel bir baskı hissedebildiğiniz için, başka bir gün için önemli görevlerinizi yeniden planlamanız daha doğru olacaktır. Özel yaşamınızda ise anlayışsız bir tutum içinde olmamaya dikkat etmelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Yeni insanlar ve fikirlere açıksınız ve etrafınızdaki dünyayı derinlemesine araştırmaya hazırsınız. Seyahat ve eğitim konularında olumlu ilerlemeler olacak. Siz öğrenmek ve öğretmek için isteklisiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Size yeni yaklaşımlar getirecek konulara açıksınız. Kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Bugün yeni konulara ilgi duyabilirsiniz. Eğitime başlamak için uygun bir gündesiniz. Akademik konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte yolculuklar planlayabilirsiniz. İdeolojilerinizi paylaşacağınız insanlarla zaman geçirebilirsiniz. Derin konuşmalar içinde girebilirsiniz. Teknik işlerinizde kısıtlanmalar olabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Karşı karşıya kalabileceğiniz tartışmalardan veya mücadele ortamlarından başarıyla çıkmanın anahtarı bilgi sahibi olmak. Bu hafta sonu, güvendiğiniz kişilerle vakit geçirmeye ihtiyacınız olacak. Stresli veya riskli ortamlardan uzak kalmanızda ve ufak tefek sakarlıklara karşı acele hareket etmemenizde fayda var. Tartışmalara girmeyin. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Altından kalkamayacağımız işlere soyunmamalı, tutamayacağımız sözler vermemeliyiz. Fazla ısrarcı, iddiacı veya baskıcı olmak sorun yaratabilir veya bu tipte kişilerle uğraşabiliriz. Otorite konumundaki kişilerle ilişkilerde problemler yaşanabilir. Artan talepleri olan veya kötü niyetli kişilere dikkat edelim. Güç mücadeleleri ve finansal alanlarda dikkat gerektiriyor birkaç gün boyunca. Saldırgan tutumların artığı zaman dilimi başlıyor bugünden itibaren. Öğleden sonra daha rahat hareket edebiliriz, rahatlayabiliriz, ama yine risk almaktan ve kendimize risk teşkil ettiğini düşündüğümüz kişilerden kaçınalım ve ilişkilerde dengeyi sağlamak adına politik olalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
24° 38' 33" R
Ay
Aslan
22° 20' 55" R
Merkür
İkizler
17° 59' 39" R
Venüs
Yengeç
15° 50' 16" R
Mars
Aslan
02° 26' 50"
Jüpiter
Balık
02° 08' 35"
Satürn
Kova
13° 05' 34"
Uranüs
Boğa
13° 08' 36"
Neptün
Balık
23° 10' 18"
Plüton
Oğlak
26° 17' 24"
Chiron
Koç
12° 32' 29"
Lilith
Boğa
26° 21' 49"
True Node
İkizler
10° 40' 12"
Son Güncelleme : 15/06/2021 15:50

Astroloji Gündemi

15 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 15 Haziran 2021, Salı 15 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 15 Haziran 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında... Devamını Oku >>