9 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

9 Ekim Hangi Burç

9 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 9 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

9 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Ay günün tamamında Yengeç burcunda seyahat edecek. Bugün gündeminizde kariyerinizle ilgili konular olacaktır.İş plan ve stratejilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Mars ile Plüton arasındaki sert etkileşim ikili ilişkilerinizde yaşanabilecek gerginliklere işaret ediyor. Aile üyelerinizle ve partnerinizle güç savaşlarına girmemeye çalışın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

İlişkilerinizde, işte, evde ya da okulda birçok karışıklık var. Neyse ki, bu karışıklıklar çoğunlukla iyi sonuçlar veriyor. Hayatınızda çatışma içinde olan insanlar sonunda asırlık farklılıklarını çözüyorlar ve pozitif bir şekilde bir araya geliyorlar.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Haydi yine gökyüzü sizin için çalışıyor. Burcunuzdaki yeni ay ilişkilerde sizi ön plana itecek. Her türlü sürpriz gelişmeye hazır olun. Yeni bir iş, yeni bir eş bomba gibi hayatın merkezine oturabilir. Yeni kararlar size cesaret verirken geleceğinizi şekillendirir. Estetik ve güzellik konuları ön planda. Ama Venüs Retro olduğu için Aralık ayına kadar beklemek doğru olur.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

İletişimde zorlanabilirsiniz. Belli konularda anlaşmaya varılmadan önce çok iyi düşünülmelisiniz. Yanıltıcı kişilerle kırşılaşabilirsiniz. Sezgilerinizi...

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Bugün geçmişten kaynaklanan ya da bir şekilde ailenizi de ilgilendiren işler, sorumluluklar olabilir. Daha fazla gayret gösterebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları