9 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

9 Ekim Hangi Burç

9 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 9 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

9 Ekim 2022 Terazi Burcu Yorumu

Uzak bir yer ile iletişim kurma konuları hakkında yaşanacak aksaklık bugünü sinir bozucu yapabilir. Çok ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz tatilinizi dört gözle bekliyor olabilirsiniz ama, ailesi ya da işle ilgili bir takım görevler ve sorumluluklar aniden ortaya çıkabilir ve bu seyahatinizi ertelemeniz gerekliliği oluşabilir. Büyük ihtimalle böyle bir şeye gerek kalmayacak ama hem istediklerinizi yapmak hem de sorumluluklarınızı yerine getirmek için dikkatli planlamalar yapmalısınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Sevgilinizle her zaman olduğundan daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Düşünmeden söyleyecekleriniz yüzünden canınız sıkılabilir. Alıngan bir tavır içine girmek yerine mantığınızla davranmaya çalışın. İşlere olan konsantrasyonunuz çok fazla. Bu nedenle çok çalışıyorsunuz. Çalışmalarınızın karşılığını alacağınızı düşünmek yorgunluğunuzu azaltacaktır. Finansal alandaki değişiklikler, işinizde de hedeflerinize daha rahat erişmenize yardımcı olacak.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Çalışma ortamınızı sahiplenmeniz sizlere hem olumlu hem de olumsuz yansıyor olabilir. İş yükü artışı ve sizlerin öözverili yaklaşımınız ekip arkadaşlarınız tarafından kullanılabilir. Profesyonel bakış açısı ile çalışmalı, kendinizi feda etmemelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Sağlığınızla ilgili konular ön planda olabileceği bugün, gün boyu baş ağrısı çekebilirsiniz. Ayrıca ortağınızla birlikte gelecek hakkındaki planlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Bugün sabah saatlerinde burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Yakın çevren, eğitimin, kardeşlerin ve ticari faaliyetlerin bu günlerde önem kazanıyor. Bu konularla ilgili haberler alman mümkün? Beklenmedik gelişmelerle de karşılaşabilirsin. Bir ilişkin varsa ya da evliysen uzun zamandır yapmak isteyip de yapamadığın programlara yönelebilir, özlediğin insanlarla plan yapabilirsin, eşinle güzel anılar biriktirebileceğin bir gündesin. Kendi hayatınla ilgili daha özgür kararlar almak istiyorsun. Ama duygusal anlamda sıkı bağ kurduğun insanlar senin dönüşüm süreci içerisinde olduğun gerçeğini kabul etmekte zorlanıyor olabilir. Her kafadan bir ses çıkması sinirlerini yıpratsa da, yalnız kalacağın anlar yaratmayı başaracaksın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 22' 07" R
Ay
Akrep
29° 34' 56" R
Merkür
Boğa
18° 20' 50"
Venüs
Yengeç
27° 42' 13"
Mars
Aslan
07° 47' 48"
Jüpiter
Boğa
03° 51' 45"
Satürn
Balık
07° 02' 11"
Uranüs
Boğa
20° 19' 15"
Neptün
Balık
27° 28' 47"
Plüton
Kova
00° 07' 38"
Chiron
Koç
18° 54' 42"
Lilith
Aslan
16° 18' 55"
True Node
Boğa
03° 34' 30"
Son Güncelleme : 03/06/2023 07:20

Astroloji Gündemi

2 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 2 Haziran 2023, Cuma 2 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Ay Akrep burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Bir gün öncesi kadar olmasa da sert enerji halen devrede...Ay’ın Merkür ile k... Devamını Oku >>