11 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

11 Ekim Hangi Burç

11 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 11 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

11 Ekim 2022 Terazi Burcu Yorumu

Sabırlı olmaya çalışmak sana gün boyu büyük yarar sağlayacak. Sessizliğini koruyup sakin kalmaya çalışmak işlerin istediğin gibi gerçekleşmesi için uygun ortamın oluşmasını sağlayabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Artık size iyi hizmet etmeyen bir şeyi, özellikle de bir tutum veya beklentinin hayatınızda yer tutup tutmadığınızı düşünün. İlişki dünyanızın bu hafta ve sonrasında daha fazla netlik kazanmasını bekleyebilirsiniz. İlişkilerinizden ne istediğinize dair daha güçlü bir fikir edinecek ve maddi konularda yolunuza bir ışık bulacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Bugün ilişkilerdeki alma-verme dengeniz öne çıkabilir. Bazı ilişkilerde baskın ve yönetici taraf siz olabilirsiniz. Arkadaşların hayatıyla ilgili şaşırtıcı durumlar olabilir. Bazı arkadaşlarınızla ilgili gizli durumlar ortaya çıkabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Enteresan haberler alman mümkün! Ay, saat 12:55'ten itibaren boşlukta hareket ediyor. Kıskançlık duygusunun ön plana çıktığı bir gün… Evliliğinde sorunları olan bir Terazi burcuysan, tüm sorunların kaynağında üçüncü kişilerin olduğunu düşünebilirsin. Bugün aynı zamanda uzak akrabalarınla ilgili enteresan haberler alman da mümkün… Medya, yayıncılık, eğitim, yurt dışı ve inançlarınla ilgili konularda daha araştırmacı olduğun bir süreçtesin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

İlişkileri koparmaya kalkmayın. Zira pamuk ipliği ile bağlı olduğunuz konulardan uzaklaşma isteğiniz oldukça güçlü. Belki de size fayda vermeyen ilişkilerden çıkmak ve uzaklaşmak yararınıza olacaktır. Bunu da aklınızdan çıkartmayın. Yeni biriyle aniden tanışıp onu hemen etkilemeyi başarırsınız. Aranızdaki elektriklenme hızlı olacaktır. Kalıcı olma özelliğine dikkat edin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler, saat 06:38 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyecek Ay etkisinde, partnerinizin ilgi ve sevgisiyle sizi sarmalaması ve onun için ne kadar değerli olduğunuzu hissettirmesi lazımdır. Ancak o zaman kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Günlük enerjiler bazılarınızın aşk konusunda değişkenlikler göstermesine, geriye çekilmesine neden olabilir. Bunun nedeni, partnerinizin tepkisini görebilmek içindir. Saat 06:51 Ay-Jüpiter görünümü, evimiz-iş hayatımız, ailevi konularda hassasız. Fakat güçsüz değiliz. Jüpiter sizleri destekliyor. Kendinize güveniniz. Geçmişe değil bugüne bakınız. Siz isterseniz her konuda başarılı olursunuz. Saat 16:37 itibariyle etkili olacak Mars-Satürn görünümü, sürekli bir şeyleri kafanıza takmanıza, her meseleyi içinden çıkılmayacak bir problem gibi görmenize, kendinize yüklenmenize, hayata olumsuz yaklaşmanıza neden olur. Bunların sebebi biraz dış etkenler, çoğu da sizin kendi içinizdeki çelişkilerdir. Oysaki her şeyi şöyle sakin, aklınız başında ve gerçekçi şekilde bakabilseniz, çözüm yollarını kolaylıkla fark edersiniz. Yenilmiş değilsiniz. Aksine, altından kalkabilecek gücünüz olduğu halde, kendinize yüklenip, enerjinizi tüketmektesiniz. Bunu yapmayınız. Güzel yüreğiniz mutlulukla buluşsun, kalben sevgilerim sizlerle olsun.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 57' 46" R
Ay
Kova
18° 55' 11" R
Merkür
Yay
18° 20' 57" R
Venüs
Yay
16° 16' 53" R
Mars
İkizler
19° 32' 08" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 49"
Satürn
Kova
19° 44' 30"
Uranüs
Boğa
16° 06' 36"
Neptün
Balık
22° 39' 05"
Plüton
Oğlak
26° 44' 25"
Chiron
Koç
12° 12' 02"
Lilith
Yengeç
25° 28' 52"
True Node
Boğa
13° 10' 28"
Son Güncelleme : 29/11/2022 08:30

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2022, Salı 29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Günün erken saatlerinde ani ve sıra dışı gelişmelerin ortaya çıkması olası... Bu beklenmedik olaylar bizleri ilk anda şaşı... Devamını Oku >>