11 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

11 Ekim Hangi Burç

11 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 11 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

11 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Gezegenlerden alacak olduğunuz etkiden doğru anlamda yarar sağlama şansınız var. Var olan sorunların ve sıkıntıların son bulması için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Tercihleriniz konusunda biraz daha sabırlı olmaya çalışın. Sizi içten içe rahatsız edebilecek her ne varsa ondan da uzak durmalısınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Partneriniz ile olan ilişkinize, üçüncü bir kişinin müdahale etmesine izin vermeyin. Geleceğiniz için finansal yatırımlar yapmaya çalışın. Bugün neşeli bir ruh hali içinde olacaksınız ve günün tadını sonuna kadar çıkaracaksınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Kariyer hayatınızı önemsiyorsunuz. Herkes önemsiyor ama siz neredeyse duygusal tüm tatminlerinizi işiniz ile özdeşleştirdiniz. Daha fazla sosyalleşmeye zaman ayırmalısınız. Kendinizi göstermekten çekinmeyin. Güneş yanınızda ve sizi aydınlatıyor. Kova burcu insanlara dikkat edin. Gelecekteki sevgiliniz olabilirler.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler Saat 01:02 Ay-Mars görünümü, istediğimiz gibi hareket etmek, özgür olmak, kararlarımızı kendimiz verebileceğimiz güce kavuşmaktır. Mali konularda kısıtlı bir bütçe ile hareket etmek canımızı sıkabilir. Saat 01:15 Ay-Venüs kavuşumu, kazanımları konusunda hırslı olan kişi, gerekirse bir ortakla birleşerek maddi anlamda kendini güçlendirmek isteyebilir. Bu görünüm, ticari anlamda yapılacak görünümlerin de işaretçisidir. Böyle bir etki altındayken insan, parayı kolayca harcar ancak sonra da pişmanlık duyabilir. Saat 05:29 Venüs-Mars görünümü, parasal tüm konuların hesabınızı bilerek, gereksiz harcamalardan kaçınılarak yapılmasını gerektirir. Çünkü Venüs geriliyor ve görüşmeler, borç-alacakların tekrar gözden geçirilmesi lazım. Gecikmeler olabilir. Evdeki hesap çarşıya uymayabilir. Yatırım yapılacaksa mutlaka iyi analiz edilmesi lazım. daha önce sorun yaratmamış veya umursanmamış aşk hayatınızdan çocuklara kadar olan konular şimdi karşımıza çıkabilir. Sakin ve aklı başında ele alınırsa bunların çözümü kolay olur. Biraz hoşgörü ve adaletli bakış açısı her açıdan faydalıdır. Tabii ki iyi niyetimizin ayarını bileceğiz. Saat 08:12 Ay-Neptün görünümü, sağlık, iş veya maddi sıkıntılarınızı endişeden uzak bir şekilde ele almamızda yardımcı olacaktır. Böylece nerelerde yanlış yaptık, neleri düzeltmemiz gerekiyor sakince bir bakarız. Saat 09:05 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, maddi bir meselenin sizin istediğiniz şekilde sonuçlanması bu saatte pek mümkün olmaz. Zorlamaya gerek yoktur. Size bir teklif sunulursa, bunu bir düşünün, zaman isteyin. Saat 16:23 Ay-Pluto görünümü, görünüm etkisinde, biriktirme ve kazanma olgularını çok daha fazla önemsememizi sağlıyor. Boş işlere ayıracak zamanımız yoktur. Benim bugün size tavsiyem aklı başında düşünmeniz ve yarar-zarar hesabınızı iyi yapmanızdır. Gün güzelliğiyle bizleri ışıklandırsın. Gün güzelliğiyle bizleri mutlu kılsın. Kalben sevgilerimle,

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
14° 59' 18" R
Ay
Terazi
15° 02' 21" R
Merkür
Yengeç
03° 38' 37" R
Venüs
İkizler
16° 48' 47"
Mars
Boğa
01° 17' 23"
Jüpiter
Koç
07° 57' 14"
Satürn
Kova
24° 26' 30"
Uranüs
Boğa
17° 58' 53"
Neptün
Balık
25° 25' 18"
Plüton
Oğlak
27° 39' 46"
Chiron
Koç
16° 21' 55"
Lilith
Yengeç
09° 15' 41"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 05:20

Astroloji Gündemi

6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 6 Temmuz 2022, Çarşamba 6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay Terazi burcuna geçiyor. Haftanın hararetli günlerinden birindeyiz. Sabah saatlerinde iletişim... Devamını Oku >>