11 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

11 Ekim Hangi Burç

11 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 11 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

11 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

İşinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istemenize rağmen, çevresel koşullara fazla güven duymuyorsunuz. İnanmadığınız şartları değiştirmek adına, olumlu çabalar harcamanız kolay bir olay değil. Sitemlere aldırmamalısınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Ortak çalışmalara ve sosyal aktivitelere açık olduğunuz bir günde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak işlere imzanızı atabilirsiniz, birlikte hareket etmekten keyif alacağınız bir gün olabilir. Ancak ilişkilerde gizli kalan durumları gözden kaçırmayın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Ay, günün genelinde Balık burcunda hareket ediyor. Sabah oluşan Ay ve Neptün kavuşumu sayesinde çalışma hayatınızda hayal ettiğiniz mevkiye ulaşabilirsiniz. Ay-Jüpiter arasındaki olumsuz açı nedeniyle eğitim hayatınızda karşınıza engeller çıkabilir. Saat 12:55 olunca Ay, yarına kadar boşlukta hareket ediyor. Duygusal olarak kendinizi rahatlatmak isteyebilirsiniz. Kişisel gelişim çalışmalarına ilgi duyabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

İş yerindeki her işe koşturan hallerin çalışma arkadaşlarının kıskançlık yapmasına sebep olabilir. Çalışma ortamında birlikte çalıştığın insanlarla arana mesafe koymak isteyebilirsin. Bulunduğun konumdan daha yükseklere ulaşmak adına yoğun bir istek duyabilirsin. Kendi işini yapan bir Terazi burcuysan, hesap kitap işlerine yoğunlaşacaksın. Her zaman doğru seçimler yapmayız. Sen de bugün aşk hayatına dair yanlış bir seçimin adımını atabilirsin. Evli bir Terazi burcuysan, eşinle ailen arasında kalabilirsin. Yakın çevrenden birinin senin yardımına ihtiyacı olabilir. Sorunun maddi konular olması, senin finansal anlamda ufak çaplı yardımlarda bulunmaya itebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

İş hayatınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde sorumlu olduğunuz konuları ilerletmek için üstlerinizden yardım alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelmek sizin için iyi olabilir. Frakında olmadığınız konularda verdiğiniz mücadele sizi zorlayabilir. İşlerinizle ilgili sözleşmeleriniz sorumluluklarınızı arttırabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Oğlak
27° 57' 05" R
Ay
Yengeç
29° 07' 43" R
Merkür
Kova
09° 04' 16" R
Venüs
Oğlak
13° 40' 41" R
Mars
Yay
25° 20' 32"
Jüpiter
Balık
04° 05' 25"
Satürn
Kova
13° 50' 06"
Uranüs
Boğa
10° 49' 07"
Neptün
Balık
21° 02' 14"
Plüton
Oğlak
26° 29' 41"
Chiron
Koç
08° 49' 43"
Lilith
İkizler
20° 21' 26"
True Node
İkizler
00° 07' 44"
Son Güncelleme : 18/01/2022 05:20

Astroloji Gündemi

17 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 17 Ocak 2022, Pazartesi 17 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yengeç burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saatlerinden itibaren hassas, alıngan ama bir o kadar da sev... Devamını Oku >>