4 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

4 Ekim Hangi Burç

4 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 4 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

4 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Konuşmalarınızda seçtiğiniz doğru sözcükler, mesajlarınızın etkili bir biçimde sevgilinize ulaşmasında son derece olumlu bir etkiye sahip. Dolayısıyla bu şekilde devam etmeniz, özel hayatınızda büyük başarı elde etmenize yardımcı olacak. İş yerinde artan sorumluluklarınız nedeniyle daha çok çalışıyorsunuz. Bu durum evinizi ilgilendiren konularda bazı sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Yakın dostlarınızdan birinin bir hatası yüzünden finansal darboğaza girebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Bugün görüşmelerinizde, arkadaş çevrenizle ilgili konularda, sosyal etkinliklerde ve aşk hayatınızda beklentilerinizi yüzdeyüz karşılamayan etkiler sözkonusu olsa da, öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, ani tekliflere ve ilişkilerinizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşamaya açık bir enerjiden geçmektesiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Bugün kendinizi son derece huzursuz hissedebilirsiniz. Maddi dünyanın getirdiği sorumlulukları ve görevleri takip etmekte zorlanabilirsiniz. Yapabiliyorsanız, şehirden bir günlüğüne uzaklaşabileceğiniz bir yolculuğa çıkarak kaçış dürtünüzü tatmin edin. Kırsal kesimlere gidin ve doğayla bağlantı kurun. Koşuya ya da uzun bir bisiklet sürüşüne çıkın. Tebdil-i mekanda ferahlık vardır.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Kariyerinizle ilgili konuların gündeme gelmesiyle birlikte bu alanda azminizin artacağı verimli bir süreç içine giriyorsunuz. Mücadele içinde olmanız belirlediğiniz hedeflere daha kolay ulaşmanızı sağlıyor.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Günün hızına yetişmekte zorlanacaksın. Olaylara seyirci kalmak, seni acımasız eleştiriler yapmaya itebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Ailevi bir mesele yüzünden maddi destek ihtiyacı olabilir. Aile bütçenize ya maddi olarak ya da sağladığınız tasarruf ile destek olabilirsiniz. Rutin giderlerinizi tekrar gözden geçirip bazılarından feragat edebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
03° 40' 24" R
Ay
Yengeç
12° 01' 13" R
Merkür
Terazi
15° 31' 50" R
Venüs
Yay
20° 35' 04"
Mars
Terazi
27° 30' 55"
Jüpiter
Kova
22° 27' 18"
Satürn
Kova
07° 05' 16"
Uranüs
Boğa
13° 09' 29"
Neptün
Balık
20° 44' 47"
Plüton
Oğlak
24° 24' 51"
Chiron
Koç
09° 38' 31"
Lilith
İkizler
11° 08' 02"
True Node
İkizler
01° 58' 31"
Son Güncelleme : 27/10/2021 00:20

Astroloji Gündemi

Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor 26 Ekim 2021, Salı Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor Bugün Ay, Yengeç burcundaki yaklaşık 2.5 gün süren yolculuğuna başlıyor. Günün ilk yarısı hassas, sezgisel ve son derece uyum... Devamını Oku >>