4 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

4 Ekim Hangi Burç

4 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 4 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

4 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Ay Boğa'da güvensizlik yaratabilecek konular getirebilir. Hafta sonu olmasına karşın bugün sizi meşgul eden işler, detaylar olabilir. Gününüzü daha iyi organize etmeye bakmalısınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Bugün görüşmelerinizde, arkadaş çevrenizle ilgili konularda, sosyal etkinliklerde ve aşk hayatınızda beklentilerinizi yüzdeyüz karşılamayan etkiler sözkonusu olsa da, öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, ani tekliflere ve ilişkilerinizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşamaya açık bir enerjiden geçmektesiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Bütçe planlaması yapmak için ideal bir gün? Ancak maddi konularda birtakım aksilikler yaşanabilir; planlar bozulabilir. Bugün mücadele etmeni gerektirecek olaylarla karşılaşabilirsin. Sabırsızlığının önüne geçebilirsen, pratik yönünü ortaya koyarak, her şeyin üstesinden rahatlıkla gelebileceksin. İlişkisi olan ya da evli bir Terazi burcuysan, değer verdiğin kişiyle ilişkinize yeni bir soluk getirmek isteyebilirsiniz. Aldanmaya yatkınsın, bu yüzden özellikle ikili ilişkilerine çok dikkat etmelisin. Sana yakın görünen kişilerin, seni sömürmeye çalışmasına izin verme. Bazen şüphe etmek ve olayların nedenlerini sorgulamak gerekir. Ani çıkışlar yapmadan sessiz ve derinden ilerlemende fayda var. İstediğin cevaplar önüne kendiliğinden düşecektir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Sert ve ödünsüzsünüz. İnsanlara kolay kredi açmıyorsunuz. Oysa bunun tersi yapıldığında çok kazançlı çıkılabiliyor, bunu da bu konuda edindiğiniz deneyimlerinizle biliyorsunuz. Bugün aranızın açık olduğu eski bir dostunuzun yaş günü. Bugünün geçmişteki unutulmaz anıları bir bir aklınızda. Ama onu yine de aramak istemeyeceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Ailevi bir mesele yüzünden maddi destek ihtiyacı olabilir. Aile bütçenize ya maddi olarak ya da sağladığınız tasarruf ile destek olabilirsiniz. Rutin giderlerinizi tekrar gözden geçirip bazılarından feragat edebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
24° 35' 49" R
Ay
Boğa
18° 54' 46"
Merkür
Koç
19° 24' 43"
Venüs
Koç
29° 27' 56"
Mars
İkizler
24° 27' 29"
Jüpiter
Kova
25° 42' 15"
Satürn
Kova
12° 17' 58"
Uranüs
Boğa
09° 44' 18"
Neptün
Balık
21° 52' 49"
Plüton
Oğlak
26° 45' 51"
Chiron
Koç
09° 47' 16"
Lilith
Boğa
19° 27' 59"
True Node
İkizler
11° 29' 29"
Son Güncelleme : 14/04/2021 11:00

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>