4 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

4 Ekim Hangi Burç

4 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 4 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

4 Ekim 2022 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Terazi burçları, bir günlüğüne başka biri olduğunuzu varsayalım.Normalde diğer insanlara davrandığınız gibi davranılsa nasıl hissederdiniz? Kendinizi başka birinin yerine koymak ve hayatı onların gözünden deneyimlemek için iyi bir zaman. Bunu yaparak, kendi eylemleriniz ve bu eylemlerin çevrenizdeki insanlar üzerindeki etkisi konusunda daha bilinçli hale gelirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Önemli işlerinizi başlatmak yerine ilerleyen günlere erteleyebilirsiniz Vazgeçmek yerine yarıda bırakıp, dinlenip devam etmenizde fayda olacaktır.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Yemek tercihlerin konusunda daha spesiyal lezzetler tercih edebilirsin. Rafine lezzetlerin maliyetli olsa da onlardan vazgeçmek gibi bir amaç gütmüyorsun. Yeni boşanmış bir Terazi burcuysan bu süreçte hayatına kimseyi almayı düşünmüyorsun. Bol bol kendine vakit ayırıyorsun. Aileni ihmal ediyor olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Terazi; gün itibariyle burcuna geçen Mars, seni hareketli ve enerjik kılacağı gibi her an tartışmaya hazır bir ruh haline girmene de neden olabilir. Bu ara ufak kazalara da açıksın.  İş birlikleri ve ilişkiler adına da pek çok şeyin değişebileceği bir sürece girmektesin. Akşam saatlerinde yaşayabileceğin çatışma ve tartışmaları uzatmamaya bakmalısın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Sert ve ödünsüzsünüz. İnsanlara kolay kredi açmıyorsunuz. Oysa bunun tersi yapıldığında çok kazançlı çıkılabiliyor, bunu da bu konuda edindiğiniz deneyimlerinizle biliyorsunuz. Bugün aranızın açık olduğu eski bir dostunuzun yaş günü. Bugünün geçmişteki unutulmaz anıları bir bir aklınızda. Ama onu yine de aramak istemeyeceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
11° 27' 30" R
Ay
Aslan
18° 03' 29"
Merkür
Koç
26° 07' 49"
Venüs
Boğa
18° 33' 06"
Mars
Yengeç
03° 25' 48"
Jüpiter
Koç
19° 13' 53"
Satürn
Balık
02° 46' 24"
Uranüs
Boğa
16° 49' 14"
Neptün
Balık
25° 44' 08"
Plüton
Kova
00° 08' 43"
Chiron
Koç
15° 36' 08"
Lilith
Aslan
09° 17' 18"
True Node
Boğa
04° 14' 47"
Son Güncelleme : 01/04/2023 14:00

Astroloji Gündemi

1 Nisan 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 1 Nisan 2023, Cumartesi 1 Nisan 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Ay Aslan burcunda...Kendimizi ortaya koymak ve isteklerimizin peşinden ilerlemekten çekinmeyeceğimiz bir gün bizleri beklemek... Devamını Oku >>