4 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

4 Ekim Hangi Burç

4 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 4 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

4 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Bugün Ay Başak burcunda ilerliyor. Günün ilk yarısında daha neşeli ve pozitif olabilirsiniz. Öğleden sonra gelecek beklentileriniz, gelecek kaygıları veya hayaller öne çıkabilir. Ruh haliniz ve enerjiniz daha sık değişebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Partnerinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız, bu konuyu onunla konuşun. İş yerinizdeki bir arkadaşınızdan çalışmanız ile ilgili çok önemli ipuçları öğreneceksiniz. Bugün kendinizden emin olun ve içgüdülerinize güvenin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Terazi; gün itibariyle burcuna geçen Mars, seni hareketli ve enerjik kılacağı gibi her an tartışmaya hazır bir ruh haline girmene de neden olabilir. Bu ara ufak kazalara da açıksın.  İş birlikleri ve ilişkiler adına da pek çok şeyin değişebileceği bir sürece girmektesin. Akşam saatlerinde yaşayabileceğin çatışma ve tartışmaları uzatmamaya bakmalısın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler Saat 00:12 Ay-Aslan burcu seyri, aşkta şansınızı yükseltiyor. Sevginizi cömertçe insanlara gösterirsiniz. Güzelliğiniz, çekiciliğiniz başkaları tarafından oldukça beğenilir. Saat 02:29 Ay-Uranüs görünümü, toplumla her türlü ilişkimizde gücümüzü göstermek ve ispat etmekten yanayız. Mevcut parasal durum veya şartlar bizi zorluyor. Başkalarının hayatımızdaki önemini biliyoruz. Ancak denetlenmeye, baskıya gelemiyoruz. Saat 04:02 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, bireylik duygumuzu her anlamda yükseltiyor. Toplum içinde veya kişisel yaşantımızda geleceğe dönük düşünmemizi sağlıyor. Saat 12:31 Ay-Mars karşıt etkisi, toplumsal olaylara karşı duyarlılığımızı yükseltiyor. Bizimle aynı düşünmeyen veya üzerimizde baskı kurarak yönlendirmeye çalışan kişilere baş kaldırırız. Sosyal ilişkilerimizde bireyliğimizi öne süreriz. Aşk ve yaşamın güzelliklerinin keyfine varmaktan hoşlanırız. Dışa karşı mesafe koyabilir, kendi zevklerimize ağırlık verebiliriz. Saat 18:22 Ay-Venüs görünüm etkisinde, ilişkilerimizde gücü elinde bulunduran taraf olmak isteyeceğiz. Finansal konularda daha dikkatli ve çıkarlarımızı kollayıcı davranacağız. Saat 19:19 Ay-Güneş görünümü dostlarımızla bir araya gelmemizi, güzel bir akşam geçirmemizi, ilgi uyandırmamızı sağlayıcıdır. Gözler üstümüze çevrilir. Günün tüm güzelliklerinin sizden yana olması dileğimle,

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Sert ve ödünsüzsünüz. İnsanlara kolay kredi açmıyorsunuz. Oysa bunun tersi yapıldığında çok kazançlı çıkılabiliyor, bunu da bu konuda edindiğiniz deneyimlerinizle biliyorsunuz. Bugün aranızın açık olduğu eski bir dostunuzun yaş günü. Bugünün geçmişteki unutulmaz anıları bir bir aklınızda. Ama onu yine de aramak istemeyeceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
07° 20' 47" R
Ay
Boğa
17° 38' 15" R
Merkür
Boğa
27° 11' 47"
Venüs
Boğa
00° 06' 03"
Mars
Koç
02° 46' 40"
Jüpiter
Koç
03° 12' 14"
Satürn
Kova
25° 12' 37"
Uranüs
Boğa
16° 07' 26"
Neptün
Balık
25° 11' 24"
Plüton
Oğlak
28° 24' 28"
Chiron
Koç
15° 19' 26"
Lilith
Yengeç
04° 52' 15"
True Node
Boğa
22° 33' 11"
Son Güncelleme : 28/05/2022 19:50

Astroloji Gündemi

28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Mayıs 2022, Cumartesi 28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Ay halen Boğa burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Bugün de maddi manevi huzur, güven, konfor ve istikrar arayışındayız...... Devamını Oku >>