4 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

4 Ekim Hangi Burç

4 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 4 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

4 Ekim 2022 Terazi Burcu Yorumu

Pes etmiyorsun geride bırakıyorsun... onca emek ve mücadelenin yetmediğini gördüğün her konuda kendini geri çekiyorsun. Sarıp sarmaladıklarından karşılık beklemesen de ilgisizlik ve riyakarlıkla daha fazla mücadele etmek istemeyeceksin. Düşüncelerinin şekil değiştirmesi sosyal çevrenin eleştirilerini üzerine çekebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Bugün partnerinizle beraber dinlenmeye ve rahatlamaya biraz fazladan zaman ayırmak için ideal bir gün. Uzun ya da kısa vadeli herhangi bir işe başlamanın imkansız göründüğü günlerden biri olabilir. Bütün günü içinizden o anda ne geliyorsa onu yaparak geçirirseniz her şey yolunda gidecektir. Ancak özellikle görülmesi gereken işler varsa en iyisi yavaş ve temkinli ilerlemek. Performansınızın her zaman en üst düzeyde olamayacağını kabul edin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

İçine düştüğünüz bu tezat halden kurtulmanın yolu sezgilerinize kulak vermek olabilir. Duygusal açıdan sürprizlerle dolu bir süreç geçirebilirsiniz...

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Hareket ve iletişimin yoğun olduğu bir gündeminiz olabilir. Eğitimlerle ilgilenebilirsiniz. Kardeşlerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. İletişimden kaynaklı sıkıntılara karşı dikkatli olmalısınız. Yakın çevrenizdeki değişiklikler hakkında yeni bilgiler edinebilirsiniz. Akşam saatlerinde farklı programlara dahil olabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Bütçe planlaması yapmak için ideal bir gün? Ancak maddi konularda birtakım aksilikler yaşanabilir; planlar bozulabilir. Bugün mücadele etmeni gerektirecek olaylarla karşılaşabilirsin. Sabırsızlığının önüne geçebilirsen, pratik yönünü ortaya koyarak, her şeyin üstesinden rahatlıkla gelebileceksin. İlişkisi olan ya da evli bir Terazi burcuysan, değer verdiğin kişiyle ilişkinize yeni bir soluk getirmek isteyebilirsiniz. Aldanmaya yatkınsın, bu yüzden özellikle ikili ilişkilerine çok dikkat etmelisin. Sana yakın görünen kişilerin, seni sömürmeye çalışmasına izin verme. Bazen şüphe etmek ve olayların nedenlerini sorgulamak gerekir. Ani çıkışlar yapmadan sessiz ve derinden ilerlemende fayda var. İstediğin cevaplar önüne kendiliğinden düşecektir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
01° 56' 40" R
Ay
Kova
04° 14' 25" R
Merkür
Başak
14° 32' 56" R
Venüs
Aslan
19° 39' 12" R
Mars
Terazi
18° 41' 58" R
Jüpiter
Boğa
14° 52' 14" R
Satürn
Balık
01° 47' 60" R
Uranüs
Boğa
22° 46' 27"
Neptün
Balık
26° 06' 42"
Plüton
Oğlak
27° 57' 02"
Chiron
Koç
18° 23' 38"
Lilith
Aslan
29° 04' 35"
True Node
Koç
25° 04' 37"
Son Güncelleme : 25/09/2023 09:30

Astroloji Gündemi

25 Eylül 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 25 Eylül 2023, Pazartesi 25 Eylül 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Akrep burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saat sekiz civarında Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte... Devamını Oku >>