4 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

4 Ekim Hangi Burç

4 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 4 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

4 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Ay'ın Boğa burcunda devam eden seyahati finansal konulara dikkat çekiyor.Krediler ve borçlarla ilgili konular ön planda olacaktır. Eşinizin veya iş ortağınızın finansal durumuyla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Gelir paylaşımı üzerine konuşmalar yapmak için bugünü değerlendirebilirsiniz. Öğlen saatlerinde etkili olacak Ay – Uranüs kavuşumu finansal konularda sürprizlere açık bir güne işaret ediyor.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Mars burcunuzda ilerlerken, neden bu kadar sinirli, öfkeli, kararsız olduğunuza bir türlü anlam veremeyeceksiniz.Diğer yandan cesaret edemediğiniz ilişkilere adım atabilir, kendinizi bir kahraman olarak görebilirsiniz. Bu dönemde başlayan ilişkiler kalıcı olmaz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Ay tüm gün Aslan burcunda seyahat ederken, topluluklar arasında aranılan kişi olursunuz. Arkadaş çevrenizle birlikte organize edeceğiniz etkinlikler başarıyla sonuçlanır. Aşk hayatınızı sosyal yaşantınızla birleştirme potansiyeli olan bir gün.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler, saat 00:34 Ay-Venüs ve ardından saat 02:36 Ay-Mars karşıtlığı halledilmesi gereken işlerimizin bir an önce çözüme kavuşturulması gerekiyor. Bu nedenle seçiciyiz. Ancak diğer yandan insanların da bize karşı anlayışlı olmasını arzuluyoruz. İyi niyetimizin kullanılmaması için, dikkatli olmaya çalışmalıyız. Saat 10:19-23:40 arasındaki Ay-Boşluk etkisinde, duygular kendiliğinden akıcıdır. Ancak boşluk etkisinin zorlayıcı yönleri vardır. Dalgınlık ve unutkanlıkların olabileceğini düşünerek önleminizi alınız. Kaçmakla veya problemi yok saymakla kökünü kazıyamazsınız. Ortada bir sorun varsa, çözümlemek de bizlere düşüyor. İşte boşluk etkisi altında kişi problemini çerçeve içine aldığında aksayan noktaları rahatlıkla tespit etmiş olur. Saat 23:40 itibariyle etkili Ay-Koç geçişi, bizi sınırlayan kişi veya durumlarla yüzleşmemiz gerekebilir. Bu bazen eşimiz-sevgilimizdir, bazen açıkça bize diş bileyen bir kişidir, yaşadığımız ortam veya rakibimizdir. Burada bizi rahatsız eden husus, insanların bencil tavırlarıdır. İyi niyet taşımayan hareketler canımızı sıkar. Söylesek belki kimse anlamaz ancak biz, kimin ne yapmaya çalıştığını fark edebiliriz. Zaten bizi de üzen nokta budur. Yolunuz ışıklansın daima. Canı gönülden sevgilerimle,

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

İletişimsel konularda sorumluluklarınızı bilerek davranmak, karşılaştığınız zorlukları geride bırakmanıza sebep olacak ve hayatın sizi desteklediği fikrini karşınıza getirecek.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları