24 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

24 Ekim Hangi Burç

24 Ekim doğumluların burcu Akrep Burcudur. 24 Ekim'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

24 Ekim 2020 Akrep Burcu Yorumu

Bugünlerde ikili ilişkiler hususunda kendinizi oldukça iyi hissedebilirsiniz. Bunun neticelerini olumlu görebilirsiniz. Sosyalleşmek size fazladan moral olacak.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ekim 2019 Akrep Burcu Yorumu

Çok üretken olacağınız bir gündesiniz. Ayrıca daha taze ve kararlı hissedeceksiniz. Yeni girişimlerde bulunmanızda muhtemel olacak.Aşk ve İlişkiler: Bugün oldukça duygusal hissedebilirsiniz. Duygularınızı eş ya da sevgilinize belli edebilir ve küçük çaplı tatsızlıklar yaşayabilirsiniz.Finans: Finansal olarak zorlandığınız bir gündesiniz. Birikimlerinizi bozdurabilir, ödemelerinizi yapmakta zorlanabilirsiniz.Sağlık: Strese bağlı mide ağrıları yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ekim 2018 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrepler, 24 Ekim saat 19:45 Boğa burcunda oluşacak Dolunay, sağlıklı bir ilişki nasıl olmalı sorusuna cevap aramamızı sağladığı gibi, paylaşmanın hayatımızdaki önemini de vurguluyor. Bizim aradığımız nedir, başkasının bizden beklentisi nedir? Keseri sadece kendimize göre yontan biri miyiz? Yoksa dönüp dolaşıp böylelerine mi denk geliyoruz? Bunlara bakmak gerekiyor. Venüsün iki ayrı burçtaki geri hareketi, kendinize ve ilişkinize, hayatı ele alış biçiminize ışık tutuyor. Bu ışık aslında üstü kapatılan, görmezden gelinenleri bize gösteriyor. Kişisel ihtiyaçlarımız kadar, başkalarının beklentileri de önemli olacak. Evlilik, boşanma, iş ortaklığı kiminle nasıl bir bağımız varsa, bunun paylaşıma dönük kısmı ne kadar verimli ve sağlıklıdır, gözden geçireceğiz. Venüsün burcunuzdaki geri hareketi, aslında paylaşıma dönük bir durum değildir. Kendi payınıza düşeni önemseme halidir. Belki de sorunlar bu yüzden çıkmaktadır. Aranızdaki bağ güçlü değilse, uzun zamandır sorunlar varsa, bunları Aralık ayına kadar ele alacağız. Takıntılı, aşırı tutkulu, ya hep ya hiç tarzında yaşanan beraberliğin, ne size ne de karşı tarafa faydası yok. Bu Dolunayda önemli olan, geçmişin muhasebesi ve geleceğin analizidir. Bu Dolunay iş hayatı, sorumluluk, iletişim, çevrenin de ilişkideki önemini vurgular. Bunlarda sorun varsa, ilişkide aşk ve tutku ne kadar kalıcı olabilir? Gönülden sevgilerimle,

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ekim 2017 Akrep Burcu Yorumu

Âşık olduğunuz insan kişisel hayatınızdaki kararlarınızda sizi destekleyecek. Kreatif işlerinizde sanatsallığınızı ve yaratıcılığınızı konuşturabilir, çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ekim 2016 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrepler Ay-Aslan burcu seyir etkinliğinde yeni haftayı selamlarken, dış dünyanın üzerimizdeki etkisi bir hayli fazladır. Biz de buna karşılık olarak, kendimizi göstermek, ifade etmek yoluyla tepkimizi koyarız. Saat 15:21-25 Ekim saat 06:16 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, rutin işlerinize öncelik tanıyınız. Bir proje üzerinde çalışıyorsak eksikleriniz var mı diye bir bakınız.  Karşı cinsle ilgili konularda biraz daha temkinli olunuz. Bu zaman dilimi içinde, ya tümüyle olayları kendi kontrolünüz altında tutmak istersiniz veya  akışa bırakırsınız. Aslında yapılması gereken de, ikinci tercihtir. Eviniz, aileniz ve özel ilişkinizle alakalı  konular üzerinde şöyle bir düşünmemizde yarar var. 24 Ekim-12 Kasım tarihleri arasında, burcunuzda ilerleyecek Merkür,  çevre ilişkilerinin, iş meselelerinin, eğitim ve ticaret konularının gözden geçirilmesi yönünden değer taşıyor. Kişisel tercihlerimize, ilişkilerimiz, maddi ve manevi ortaklıklarımıza bakacağız. Bütün bunlar üzerinde bir hayli dikkatli, derinlikli, konulara hakim ve odaklanmış bir şekilde gözlemde bulunacağız. İlişkilerimize bir bakacağız. Bizim üzerimizde kimler tesirli, biz hayatta neleri önemsiyoruz, kimlerle iş birliğine yatkınız ve kimlerle birlik ve bütünlük anlamında sorunlar yaşıyoruz? Bunları gözden geçireceğiz. Öyle alttan almaya pek niyetimiz olmayacak ancak çıkarlarımız söz konusuysa, kaybetmeyi de göze almayacağız. Yeni haftanın hepimiz için güzelliklere vesile olması dileğimle,

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları