23 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

23 Ekim Hangi Burç

23 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 23 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

23 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Takıntılarınızın üzerine gitmek yerine artık bunları bugün temizlemeyi seçmek isteyebilirsiniz. Bazı şeyler yaşandıysa yaşandı. Bunların üzerinde sürekli düşünmek ve kendinizi yıpratmak doğru bir fikir değil. Olması gerekiyordu ve oldu. Devam edin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Ay, günün geniş kısmında Aslan burcunda kalıyor. Ay ve Jüpiter olumlu kontağıyla bu sabah yaşadıklarınız tahmininizden de güzel olacaktır. Saat 20:19-22:29 aralığında boşlukta kalan Ay, 22:29'dan itibaren Başak burcuna giriş yapıyor. Güneş günün içerisinde Akrep burcuna geçiş yapıyor. 22 Kasım'a kadar çıkışa geçen maddi gelirinizde gelişmeler yaşamaya devam edebilirsiniz. Finansal olarak gittikçe güçleniyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Bugün ikili ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir. Karşınızdaki kişilerle olan iletişiminizde daha önce fark etmediğiniz konular gün yüzüne çıkabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizde acele kararlar almamaya özen gösterin. İşlerinizi tamamlamak için çaba sarf edebilirsiniz. Akşam saatlerinde farklı ortamlarda bulunmak size iyi gelecektir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Bugün Güneş'in burç değiştirmesiyle birlikte iş ve para konularında kendinizi daha motive hissedebilirsiniz. Kazançlarınızı, gelirlerinizi artırmak, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek için daha istekli ve hevesli davranabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Arkadaş ortamlarında ve dahil olduğunuz sosyal topluluklarda parlayabileceğiniz, lider olabileceğiniz ve değerli organizasyonları tertip edebileceğiniz bir gündesiniz.Bütün bu eylemler arasında kaçınmanız gereken tek dürtü kibir ve bencillik olmalıdır. Arkadaşlarınıza cömert ve güçlü enerjiler sunabileceğiniz etkinliklerde boy gösterebilirsiniz. Coşkulu bir gün deneyimleyeceksiniz. Bir ay boyunca odaklanacağınız konuların başında finansal durumunuz, yatırım, maddi ve manevi değer yarattığınız konular olacaktır.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları