23 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

23 Ekim Hangi Burç

23 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 23 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

23 Ekim 2022 Terazi Burcu Yorumu

Beklenmeyeni bekleyin! Bir aile sırrı veya bir zamanlar gizlenmiş rahatsız edici bir konu gibi, özel bir şey hayatınızı etkiliyor olabilir. Neyle uğraştığınızı bilmek savaşın yarısıdır ve kafa karıştırıcı bilgiler veya aldatmalar, daireler çiziyormuş gibi hissetmenize neden olabilir. Şans eseri, daha yaşlı birinden veya ruhsal olarak bağlı olduğunuz birinden beklenmedik bir hediye alabilirsiniz ve bu, moralinizi yükseltebilir. Yolunuza çıkan sürprizlere açık olun!

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Ay, Kova burcuna giriş yapacağı 15:16'ya kadar Oğlak burcunda ve boşlukta seyahat edecek.Sabah saatlerinde ev ve aile hayatınızda karşılaştığınız problemler çözümsüz kalabilir. Önemli projelerinize başlamak için 15:16 sonrasını değerlendirmeniz daha iyi olacaktır. Güneş'in Akrep burcuna girişi ile finansal konuların ön planda olacağı 1 aylık döneme giriyorsunuz. Bütçenizi planlamak ve para biriktirmeye başlamak için önümüzdeki günler destekleyici olacaktır.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Bir ay boyunca Akrep burcuna geçen Güneş, size finansal konularda destek verecek. Kazancınızı iyi bir yatırıma yönlendirmek için uygun bir zaman. Bu fırsatı iyi değerlendirin. Borsa ve diğer spekülatif yatırım araçlarından da faydalanabilirsiniz. Yeraltı zenginlikleri, madenler sizin için bir iş kolu haline gelebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Gökyüzünde kuvvetli etkiler var. Potansiyel olarak gücünü maddi beklentilerin ile birleştirmek istiyorsun. Özellikle yakın çevrenle olan ilişkilerinde bugün yapıcı oluyorsun. Telefonuna ve maillerine yönelik daha titiz ve sahiplenici bir tavır sergilemeni öneririm. Ayrıca toplu taşıma araçlarıyla ilgili bazı aksilikler de planlarını yeniden şekillendirmene yol açabilir. İlişkisi olmayan bir Terazi burcuysan, yarım kalmış ilişkine dair özlem duyduğunu fark edebilirsin. Varsa küçük kardeşlerin ya da ailenden genç bireyler, onların sorumluluk almasını sağlayabilirsin. Maddi yükümlülüklerinin yanı sıra yakın akrabalarınla ve komşularınla aranda geçmişe dair bazı meselelerin yeniden gündeme gelmesi canını sıkabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında kimliğinizi ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları önemli olacak. Bu ay içinde kazancınızı yükselteceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 57' 46" R
Ay
Kova
18° 55' 11" R
Merkür
Yay
18° 20' 57" R
Venüs
Yay
16° 16' 53" R
Mars
İkizler
19° 32' 08" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 49"
Satürn
Kova
19° 44' 30"
Uranüs
Boğa
16° 06' 36"
Neptün
Balık
22° 39' 05"
Plüton
Oğlak
26° 44' 25"
Chiron
Koç
12° 12' 02"
Lilith
Yengeç
25° 28' 52"
True Node
Boğa
13° 10' 28"
Son Güncelleme : 29/11/2022 08:30

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2022, Salı 29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Günün erken saatlerinde ani ve sıra dışı gelişmelerin ortaya çıkması olası... Bu beklenmedik olaylar bizleri ilk anda şaşı... Devamını Oku >>