16 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

16 Ekim Hangi Burç

16 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 16 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

16 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Depresyonda veya kısıtlanmış gibi hissedeceksiniz. Kendine acıma moduna girmeyiniz. Bu kadar ciddi düşüncelerdeyken sıkıcı görevlerle uğraşın. Hayatın gerçeklerini kabul edin ve onlarla yaşayın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Sizin için oldukça güzel bir gün. Hayat sizi yeni bir aşamaya taşımak için çabalıyor. Siz de geride kalmayın. Bir sene içinde Terazi burçlarının hayatları oldukça güzel bir şekilde değişip, dönüşebilir. Kişisel haritalara göre değişebilmekle beraber birçok Terazi burcu aradıkları mutluluğu yakalayacaklardır.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Ailenizle ilgili konularda daha fazla çaba sarf etmeniz gereken zamanlar içinde olabilirsiniz. Geçmişe ait olaylarla ilgilenmeniz gerekebilir. Güven hissettiğiniz yerlerde olmak size iyi gelecektir. Ev hayatınızla ilgili işlerde bugün sonuca varabilirsiniz. Aşk hayatınızda karmaşık durumlar oluşabilir. Sakin kalmanızda fayda var.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Bugün kontrolünüz dışı olaylar hayatınıza biraz daha hakim olabilir. Ancak sıkı bir disiplinle yapmanız gerekenlerin üstesinden gelebilirsiniz. İletişimde biraz daha temkinli davranmaya özen göstermelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Gün içinde aile yaşamınız, ev ve yerleşime ait konular ile ilişkilerinizde olası öfkeli davranışlar veya geçici gerginliklerle karşılaşabilirsiniz. Ruhsal dünyanızda yalnız kalmayı tercih edebileceğiniz, sakin, pozitif ve ılımlı insanlarla görüşmeniz gereken bir zaman dilimindesiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları