16 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

16 Ekim Hangi Burç

16 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 16 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

16 Ekim 2022 Terazi Burcu Yorumu

Alışılmamış ve anlık hareketlerle ilişkilerinize yeni bir soluk katın. O kadar da zor olmadığını göreceksiniz. Kendinize biraz güvenle insanları birçok şekilde şaşırtabileceksiniz. Ayrıca ciddiye almanız gereken birçok teklif de alacaksınız. Kasvetli zincirleri ve geleneksel kalıpları kırabilir ve kişiliğinizi yeniden özgürce hüküm sürmesini sağlayabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Düşünceleriniz karşınızdaki insanlarla paylaşırken biraz daha temkinli olmaya çalışın. Olumsuz düşünceleri kendinizden uzak tutmayı başarabildiğiniz sürece herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Var olan sorunlarla mücadele etmediğiniz sürece her şeyin daha karmaşık ve zorlayıcı olabileceğini de unutmamalısınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz zamanlar içindesiniz. Kişisel niyetlerinizi rahatça ortaya koyabilirsiniz. İletişimden kaynaklı aksaklıklara dikkat edin. Ticari konular gündeme gelebilir. Kişisel hassasiyetiniz olduğu konulara yönelmek isteyeceğiniz zamanlar var. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle planlar yapmak size iyi gelecektir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Detaylar senin için önemli! Ay, bugün 11:37'den itibaren boşlukta hareket ediyor. Eğitim sektöründe olan bir Terazi burcuysan, odaklanma problemi yaşaman mümkün. Başarının kolay yakalanmadığının farkındasın. Bu yüzden detaylar senin için önemli. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Terazi burcuysan, duygusal iniş çıkışların yoğunlaşabilir. Akşam saatlerinde yakın bir arkadaşını arayarak dertleşebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Haftanın ilk yarısında özel hayatınızdaki bir kadının kural ve yaptırımları sizi yorsa da, kişisel planlarınız yapmaktan vazgeçmeyin. Ne de olsa kadife eldiven giyen demir yumruk enerjinizle hayat dinamiklerini yönetmekte ustasınız. Eski dostlarınızı arayıp buluşarak nostalji yaşamak ruhunuza iyi gelir. Ayrıca emlakçılarla görüşmek ev alım satımı ile ilgilenmek için uygun bir gün.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler yeni haftamız saat 11:32 Ay-Neptün karşıtlığında başlıyor. Ruhumuz her durumu inceden inceye düşünmekten yana. Düşünüyoruz ama doluya koysak almıyor, boşa koysak dolmuyor. Bizi endişelendiren her şeyden kaçmak isterken, ister istemez bunlarla karşılaşıyoruz. Sanki korktuklarımızla test ediliyor gibiyiz. Soğukkanlılığımızı korumakta zorlanıyoruz. Ancak meseleleri çözemezsek, daha fazla ilerlemenin mümkün olmadığını biliyoruz. Saat 14:13 Güneş-Satürn görünümü, tüm çekiciliğimizle çevremiz üzerindeki etkimizin işaretçisidir. Fikirlerimiz, duruşumuz, yaklaşım tarzımızla insanların dikkatinden kaçmayız. Görüş yapımıza uygun insanlarla iletişimde bulunmaktan hoşlanırız. Dostlarla sohbetler, yazışmak, konuşmak bir hayli mutlu edici olabilir. Saat 20:44 Ay-Pluto arasında meydana gelen görünüm, dönüşüm ve yenilenme içeren konular üzerinde sizi umutlandırıyor. Bilinçaltınızdaki korkulardan, olumsuzluklardan ve yargılamalardan sizi uzak tutarak kuvvet aşılıyor. Gönlünüze mutluluk, gözlerinize ışıltı, zihninize huzur verici bir hafta geçirmeniz dileğimle,

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 57' 46" R
Ay
Kova
18° 55' 11" R
Merkür
Yay
18° 20' 57" R
Venüs
Yay
16° 16' 53" R
Mars
İkizler
19° 32' 08" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 49"
Satürn
Kova
19° 44' 30"
Uranüs
Boğa
16° 06' 36"
Neptün
Balık
22° 39' 05"
Plüton
Oğlak
26° 44' 25"
Chiron
Koç
12° 12' 02"
Lilith
Yengeç
25° 28' 52"
True Node
Boğa
13° 10' 28"
Son Güncelleme : 29/11/2022 08:30

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2022, Salı 29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Günün erken saatlerinde ani ve sıra dışı gelişmelerin ortaya çıkması olası... Bu beklenmedik olaylar bizleri ilk anda şaşı... Devamını Oku >>