15 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

15 Ekim Hangi Burç

15 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 15 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

15 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Aşk konusunda inişler ve çıkışlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevgilinizle aranızda çıkabilecek tartışmalar kolaylıkla halledilebilecek türden. Panik yapmayın her şey yoluna girecek. İşinizle ilgili çok büyük istekler içine girebilir, sabırsız ve öfkeli bir tutum içinde bulunabilirsiniz. Geriliminizi iş arkadaşlarınıza ve yakın akrabalarınıza yansıtmaktan kaçının. Parayla ilgili bir probleminize geçici bir çözüm bulduğunuzdan beri daha rahatsınız. Ama sıkıntınız geçmiş değil.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Popülaritenizin yükselmeye başladığı şanslı bir gün sizler için. Tamamlanmamış eksik kalmış tüm işlerinizi bugün gözden geçirip kısa bir süre içinde bitirebilirsiniz. Sizin gibi yaşamın getirileri ile olgunluğa ulaşmış bir ruh ne istediğini neler yapabileceğini bilir ve rotasını istediği yönde tayin eder. Özel yaşamınızda ise keyifli gelişmelerle uzun zamandır eş ya da sevgilinizle mücadele ettiğiniz bir konuda kazanacağınız zaferle haklı galibiyetinizin sevincini yaşayacaksınız. İlerleyen günlerle birlikte daha da rahatlayacak ve tam anlamı ile huzuru yakalayabileceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Aşk veya ilişkilerden yana güzel gelişmeler yakalayabilirsiniz. Belki de uzun zamandır sizi üzen konularda kendinizle bir anlaşmaya gidebilirsiniz. Yalnız bu durumda fazla düşünmenin size zarar verebileceğini ve kendinizi oyalamanız gerektiğini unutmayın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Uyum ve denge seven Teraziler, ev ve aile konuları sizi meşgul edebilir. Sevdikleriniz için verici davrandığınız dönemlerin, ertelenmiş masrafları söz konusu olabilir. Yeteneklerinizi sergileme arzunuz yüksek, ancak koşullar kısıtlayıcı.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler, saat 08:27-14:20 arasındaki Ay-Boşluk etkisinde, aşk hayatınızda, sosyal ilişkilerinizde ve sizi birebir ilgilendiren konularda makul olmaya çalışınız. Kişisel bakımınız, rutin kontrolleriniz, yarım kalan işleriniz, çocuklarınızla alakalı konular, sanatsal anlamdaki çalışmalar bu saatler arasında faydalı olacaktır. Ancak, üzerinde düşünmeden, hesap yapmadan yenilik anlamında bir karar vermeyiniz. Saat 10:50 Merkür-Uranüs karşıtlık etkisinde kişi, adil bir bakış açısıyla ilişkisini, iş ortaklığını veya kendisine karşı görünen her durumu inceleme altına alır. Aman dengeler alt üst olmasın, aman birileriyle anlaşmazlığa düşmeyeyim, ayaklarımı sağlam yere basayım diyerek özen gösterir. Ancak bugünkü karşıtlık, bir takım insanların veya partnerin üstünüze gelebileceğini işaret ediyor. Bu kutuplaşma sonucu Teraziler, doğal olarak dengesini kaybedebilir, gerginleşebilirler. Bu karşıtlığı bir de karşımızdaki diğer kişi tarafından ele alalım. Partneriniz veya iş yaptığınız kişi, kendi yoluna gitmek isteyebilir. Siz ılımlı konuştukça o, tam tersine buna itiraz edebilir. Her iki örnek de doğaldır ki, yaşanabilecek bir stresin işaretçisidir. Peki, böyle bir durumda ne yapılmalıdır? Öncelikle ilişkimizi gözden geçirmek, birbirimizin farklılıklara saygı duymak ve ne istediğinizi de iyi anlamak lazımdır. Sizi hangi nedenlerin veya arzuların karşı karşıya getirdiğini iyice anlamak gerekiyor. Saat 14:20 Ay-Başak burcu seyrinde, gördüğünüzle yetinmezsiniz. Bir şeyin ne kadar işe yaradığı sizin için kıymetlidir. Endişe verici bir durum varsa, bunu çözmeden rahat etmezsiniz. Geri planda yapılacak işlerle uğraşırsınız. Saat 15:28 Mars-Chiron karşıtlığında, kafamız bazı meselelere takılabilir. Bir şeyleri düzenlemeye çalışırken, kendi kendimize dağılabiliriz. İçimizdeki ses, kendi gerçeğine sahip çık, öteni berini topla düzenle ve bir an önce hallet derken, diğer bir ses bütün bunları yapsak bile hayatın bize karşı pek şefkatli davranmayacağını söyler. Bu iç sesleri arasındaki uyumsuzluk bizi hakikaten rahatsız edicidir. Hangi yana dönsek bir kıskaç altında gibiyizdir. Peki ne yapmalıyız? Amacımızdan emin olacağız, kendimize güveneceğiz, zamanla bunların yerine oturacağını bilerek sakin olacağız. Hepimiz için mutlu, keyifli bir Pazar günü olsun. Kalben sevgilerimle,

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler Saat 06:34 Ay-Jüpiter karşıtlığı, ilişkide bir tarafın sadece kendi çıkarlarını düşünmesi, ters davranması ve sürekli bizim alttan almaya çalışmamız canımızı sıkar. İsteriz ki, uzlaşıyla sorunları çözelim. Bu görünüm özellikle sorunlu ilişkilerde dikkatli olmanın işaretçisidir. Saat 13:43 Güneş-Uranüs karşıtlığı, değişim ihtiyacı ve yenilik arzusu özellikle ikili ilişkilerde veya iş ortaklıkları gibi konularda bir hayli önem taşıyor. Taraflar olarak konuşmanın doğru olacağını, çekişmenin, huzursuzluğun, uyumsuzluğun, anlaşmanızın önünü tıkayacağını bilmenizi isterim. Teraziler için bu tarih, yeni bir ilişki anlamına gelebilir. Ancak partnerin ilişkileri ele alış biçimi ile sizinki arasındaki farkı iyi gözlememekte yarar var. Problemler bu tarihte, beraberliklerde sürpriz gelişmelere neden olabilir. Aklımız başımızda olsun. Saat 13:55 Ay-Mars görünümü, eş veya sevgilinizle, iş ortağınızla alakalı konularda gerginlik yaratıcı olabilir. Siz geleceğinizi garanti altına alacak şekilde düşünürsünüz. Elinizdeki bir mülkü satmak veya ailenizle ilgili sorumlulukları yerine getirmek isterken, başkalarının bencil düşünmesi, kendini öne alması canınızı sıkabilir. Saat 14:47 Ay-Satürn görünümü, başkalarıyla anlaşmakta ve özellikle partnerimizle ortaklaşa hareket etmekte zorlanmanın işaretçisidir. Kimseye uymak istemeyiz. Amacımız özgür olmak ve üstümüzdeki baskılardan kurtulmaktır. Durumumuzu her anlamda gözden geçirmek yönünde bu görünüm bir hayli etkilidir. Kendimizce tespitlerde bulunabiliriz. Saat 16:54 Ay-Merkür karşıtlık etkisi, ilişkisi sağlam temeller üzerine oturmuş çiftler açısından  olumludur. Bu aranızdaki fikir alışverişini daha güçlendirir ve sizi birbirinize yaklaştırır.  İlişkisi olmayanlar için bu enerjinin anlamı, kişisel farklılıklarınıza saygı duyacağınız, ortak bir paylaşımda bulunacağınız gerçekçi bir beraberliğin temelinin atılması anlamına gelebilir. Saat 18:20 Ay-Pluto görünümü, bilinçaltınızda yerleşmiş geçmiş tatsız olayları hatırlatabilir. Siz bu deneyimleri unutmadığınız için, fevri davranabilirsiniz. Özellikle partnerinizle aranızda bu yüzden sorunlar yaşanabilir. Mutlu, keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 57' 23" R
Ay
İkizler
21° 39' 00" R
Merkür
Terazi
13° 39' 39" R
Venüs
Yay
18° 49' 40"
Mars
Terazi
26° 21' 52"
Jüpiter
Kova
22° 24' 36"
Satürn
Kova
07° 02' 41"
Uranüs
Boğa
13° 13' 39"
Neptün
Balık
20° 46' 43"
Plüton
Oğlak
24° 23' 53"
Chiron
Koç
09° 42' 42"
Lilith
İkizler
10° 56' 35"
True Node
İkizler
01° 55' 24"
Son Güncelleme : 25/10/2021 07:00

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>