15 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

15 Ekim Hangi Burç

15 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 15 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

15 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Kendinizi köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Ruhunuzun en derinliklerinde yer alan konular sizleri baskılıyor olabilir. Duygularınızı ifade etmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Zaman tanıyarak ruhunuzun sesini dinleyip kendinizi arındırmalısınız. Partnerinizle aranızda oluşan mesafeyi daha fazla büyütmemelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Bugün küçük şeylere odaklanmak isteyebilirsiniz. Kimi zaman programlara çok dikkat etmiyorsunuz örneğin. Önemli bir randevuya gitmeyi unutmamanız gerekebilir. Bu nedenle de onu daha sonradan bulabileceğiniz bir yere not aldığınızdan emin olun! Ayrıca aldığınız her türlü yol tarifini de iyi kontrol edin. Daha önce hiç gitmediğiniz bir yere araba kullanarak gidiyorsanız, doğru güzergahta olduğunuzdan emin olun.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

İletişimle ilgili konular gündeme gelirken iletişimden kaynaklanabilecek problemlere ve yanlış anlama ve anlaşılmalara her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Trafikle ilgili tedbir almayı da ihmal etmemelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Bazen tek istediğimiz yalnız kalmaktır. Bu anlara duyarlı olun ve ihtiyacı olana yalnız kalma armağanını verin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Bugün eşinizle ilişkiniz özel ilgi gerektiriyor. Karşılıklı isyan eden ve kural koyup inatlaşan tavırlar ilişkinizi zedeleyebilir. Her iki tarafta da yer almamaya ve eşinizin yaşam alanına ve isteklerine saygı duymaya çalışın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları