15 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

15 Ekim Hangi Burç

15 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 15 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

15 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Bugün kendinizle ilgili yeni niyetler ortaya koyabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yoğunlaşacağınız zamanlar olabilir. İlişkiler ön plana çıkabilir. Ailedeki hassas konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Uğraştığınız konularda daha fazla büyümek isteyebilirsiniz. Bunun için uygun koşullar yakalayabileceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Bugün günlük rutininiz çok rahatsız edici bir anda karmakarışık olacak. Günün geri kalanını nasıl düzelteceğinizi bulmaya çalışarak geçirebilirsiniz, ancak bunu yapmak zorunda değilsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler Saat 00:07 Ay-Uranüs görünümü, ailevi konularda verilen yeni kararların işaretçisidir. Çıkarlarınızı öne alarak düşünürsünüz. Saat 05:40 Ay-Satürn kavuşumu ailevi sorumluluklar, iş hayatımızla ilgili önemli işler önceliğimiz olacak. Biraz soğuk davranabiliriz. Kısıtlanmaya gelemeyiz. Duygular öyle sıcacık değildir. Saat 14:47 Ay-Merkür görünüm etkisinde kişi geleceğini en doğru anlamda çizebilmek için akıllı düşünür ve gözden geçirmeden rahat etmez. Saat 16:04 Ay-Venüs olumlu görünümü, ev içindeki baskıların ve mali durumunuzun sizi bir hayli düşündürdüğünü gösteriyor. Siz ister istemez, bir şeyleri kafanıza takmaktasınız. Hoşunuza gitmeyen durumlar ancak konuşularak ve karşılıklı dürüst yaklaşımlarla çözülebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, ruhsal ve bedensel olarak iyileşme dönemine giriyorsunuz. İş hayatınızda olası problemler yaşayabilirsiniz. Bir hastalığınız varsa ameliyat olabilir, ruhsal olarak gergin hissettiğiniz bir dönemde iseniz biraz yalnız kalıp, sakinleşerek fiziksel ve mental olarak iyileşme dönemine girebilirsiniz. Meditasyon ve enerji çalışmalarından bu süreçte faydalanabilir, geçmişte çözümleyemediğiniz bir konunun tekrar karşınıza çıktığını fark edebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler Saat 06:34 Ay-Jüpiter karşıtlığı, ilişkide bir tarafın sadece kendi çıkarlarını düşünmesi, ters davranması ve sürekli bizim alttan almaya çalışmamız canımızı sıkar. İsteriz ki, uzlaşıyla sorunları çözelim. Bu görünüm özellikle sorunlu ilişkilerde dikkatli olmanın işaretçisidir. Saat 13:43 Güneş-Uranüs karşıtlığı, değişim ihtiyacı ve yenilik arzusu özellikle ikili ilişkilerde veya iş ortaklıkları gibi konularda bir hayli önem taşıyor. Taraflar olarak konuşmanın doğru olacağını, çekişmenin, huzursuzluğun, uyumsuzluğun, anlaşmanızın önünü tıkayacağını bilmenizi isterim. Teraziler için bu tarih, yeni bir ilişki anlamına gelebilir. Ancak partnerin ilişkileri ele alış biçimi ile sizinki arasındaki farkı iyi gözlememekte yarar var. Problemler bu tarihte, beraberliklerde sürpriz gelişmelere neden olabilir. Aklımız başımızda olsun. Saat 13:55 Ay-Mars görünümü, eş veya sevgilinizle, iş ortağınızla alakalı konularda gerginlik yaratıcı olabilir. Siz geleceğinizi garanti altına alacak şekilde düşünürsünüz. Elinizdeki bir mülkü satmak veya ailenizle ilgili sorumlulukları yerine getirmek isterken, başkalarının bencil düşünmesi, kendini öne alması canınızı sıkabilir. Saat 14:47 Ay-Satürn görünümü, başkalarıyla anlaşmakta ve özellikle partnerimizle ortaklaşa hareket etmekte zorlanmanın işaretçisidir. Kimseye uymak istemeyiz. Amacımız özgür olmak ve üstümüzdeki baskılardan kurtulmaktır. Durumumuzu her anlamda gözden geçirmek yönünde bu görünüm bir hayli etkilidir. Kendimizce tespitlerde bulunabiliriz. Saat 16:54 Ay-Merkür karşıtlık etkisi, ilişkisi sağlam temeller üzerine oturmuş çiftler açısından  olumludur. Bu aranızdaki fikir alışverişini daha güçlendirir ve sizi birbirinize yaklaştırır.  İlişkisi olmayanlar için bu enerjinin anlamı, kişisel farklılıklarınıza saygı duyacağınız, ortak bir paylaşımda bulunacağınız gerçekçi bir beraberliğin temelinin atılması anlamına gelebilir. Saat 18:20 Ay-Pluto görünümü, bilinçaltınızda yerleşmiş geçmiş tatsız olayları hatırlatabilir. Siz bu deneyimleri unutmadığınız için, fevri davranabilirsiniz. Özellikle partnerinizle aranızda bu yüzden sorunlar yaşanabilir. Mutlu, keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
07° 05' 58" R
Ay
Koç
20° 14' 21" R
Merkür
Aslan
04° 11' 10" R
Venüs
Başak
09° 35' 53" R
Mars
Başak
00° 06' 44" R
Jüpiter
Kova
29° 50' 09" R
Satürn
Kova
10° 25' 27"
Uranüs
Boğa
14° 36' 39"
Neptün
Balık
22° 53' 44"
Plüton
Oğlak
25° 16' 20"
Chiron
Koç
12° 50' 32"
Lilith
İkizler
01° 17' 38"
True Node
İkizler
08° 54' 44"
Son Güncelleme : 30/07/2021 03:50

Astroloji Gündemi

29 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 29 Temmuz 2021, Perşembe 29 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 29 Temmuz 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>