25 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

25 Ekim Hangi Burç

25 Ekim doğumluların burcu Akrep Burcudur. 25 Ekim'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

25 Ekim 2020 Akrep Burcu Yorumu

Günlük rutininizden çok sıkıldınız ve eğlenceli bir ilişkiye girmek istiyorsunuz. İş hayatınız ile ilgili kendinize sormanız gereken bazı sorular var. Hayattan keyif almaya çalışın ve olumsuz düşünceleri bir kenara bırakın.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Ekim 2019 Akrep Burcu Yorumu

Sabah uyanır uyanmaz, bedeniniz sizi her türlü heyecan verici zorluğa sokmak için canlanacak. Şu anda çok fazla enerjiniz var. Artan güven duygunuz, yapmak istediğiniz her şeyi yapabilmenizi sağlayacak.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Ekim 2018 Akrep Burcu Yorumu

Gün içinde ilişkilerle ilgili tekliflere açık olduğunuz, yeni görüşmeleri değerlendirebileceğiniz, sevgi ve aşk duygusunu daha yoğun hissederek, hayatın keyifli ve eğlenceli taraflarına odaklanabileceğiniz son derece mutluluk veren bir zaman diliminde olacaksınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Ekim 2017 Akrep Burcu Yorumu

İletişime dayalı konularda, sevdiğiniz insanla beraber rahat etkiler altında olacaksınız. İşinizdeki gerginliği ve duygusal sorunları ancak sevdiklerinizle vakit geçirerek aşabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Ekim 2016 Akrep Burcu Yorumu

İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları