20 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

20 Ekim Hangi Burç

20 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 20 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

20 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Disiplinli zihniniz gerçekçi gelecek planları yapmak için size yardımcı oluyor. Siz isteyerek ve hemen alınacak övünce bakılmaksızın sizi hedeflerinize daha da yakınlaştıracak görevleri yerine getiriyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Haftanın son günü annenize ya da anneliğinize odaklanarak geçirin. Zira bu alana özel ilginizi taşıyacak güçlü bir enerjiyle karşı karşıyasınız.Partnerinizin sürpriz fikri size yeni bir bakış açısı kazandırabilir. Gününüzü dış mekanlarda sevdiklerinizle vakit geçirerek değerlendirmek enerji toplamanıza yardım eder.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Bugün maddi konularda doğru düşünmek için çaba harcamalısınız. Sahip olduklarınızı, varlıklarınızı, yeteneklerinizi değerlendirme konusunda uçsuz, bucaksız, sınırsız düşünceler içinde olabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Aşk arzularınız giderek yükseliyor. Büyük istekler içine girebilir, heyecanlı ve huzursuz davranışlarda bulunabilirsiniz. Enerjinizi olumlu yönde kullanmak için daha fazla gayret göstermeli, ani tepkilerden kaçınmalısınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden planladığınız etkinlikler, davet, organizasyon, sosyal ortamlar, internet alanları ve arkadaş çevrenizle ilgili belirsizlik ve durağanlıklar yaşayabilirsiniz. Kariyer hedefleriniz ve gelecek planlarınız açısından yeni kararlar almamayı tercih etmeniz ve ilişkilerinizi akışına bırakmanız gereken bir gündesiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları