29 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

29 Eylül Hangi Burç

29 Eylül doğumluların burcu Terazi Burcudur. 29 Eylül'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

29 Eylül 2022 Terazi Burcu Yorumu

Hayatınız heyecan verici yeni bir bölüme başlıyor! Bu, hayatınızın gelecek yılında neyi başarmak istediğinizi düşünmek için harika bir an. Hedefleriniz etrafında daha fazla netlik kazanmak için biraz zaman harcayın ve onların bazı rota düzeltmelerine ihtiyaçları olduğunu düşünüyorsanız, onları doğru yola sokmak için elinizden geleni yapın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Eylül 2021 Terazi Burcu Yorumu

Ortak olarak çalıştığınız kişilerle telafi edici görüşmeleriniz olacaktır. Yapılanların kötü niyetli olmaması özrü kabul etmenizi kolaylaştıracaktır. Her ne yaşanırsa yaşansın her zaman çizginizi bozmamaya özen göstermeli ve insanlara karşı sınırınızı belirlemelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Eylül 2020 Terazi Burcu Yorumu

Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız. Çünkü biraz abartıyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Eylül 2019 Terazi Burcu Yorumu

Hassas günlerden geçiyorsun! Aklının ve duygularının karışık olduğu hassas günlerden geçerken birilerinin hayatına müdahale edip, kararlarına yönelik yorum yapması canını sıkacak. İlişkisi olan bir Terazi burcuysan, sevdiğin kişiyle doğa yürüyüşüne çıkabilir, otantik gezilere katılabilirsiniz. Bir araya geleceğin arkadaşlarınla hem çok eğlenecek hem de ortak bazı kararlar alacağınız konuşmaların önünü açacaksın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Eylül 2018 Terazi Burcu Yorumu

Hayallerinizdeki o özel insanla karşılaşabilirsiniz. Çekimser kalmadan beğeninizi göstermelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Eylül 2017 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler, saat 01:34 Ay-Mars görünümü mevcut durumu akıllıca ve gayet ciddi bir şekilde gözden geçirmenizi sağlar. Sizi sakinleştirir. Durumları olgun bir şekilde, hoşgörülü ve geleceğe dönük şekilde ayarlamanızda destek olur. Saat 05:26 Ay-Pluto kavuşum etkisinde, başkalarına güvenmekte temkinli davranabilirsiniz. Olur olmaz yere kimi zaman korkular, kaygılar duyabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde sanki pek rahat değilsinizdir. Kafanızın içinde her şeyi kurgular, mantıklı düşünmek isteseniz de, elinizde olmadan endişelenebilirsiniz. Gün boyunca gülümseme yüzünüzden eksik olmasın. Her şey içinizden geldiği gibi, gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
15° 17' 30" R
Ay
İkizler
07° 07' 26" R
Merkür
Oğlak
00° 46' 45" R
Venüs
Yay
26° 35' 24" R
Mars
İkizler
16° 24' 04"
Jüpiter
Balık
29° 06' 46"
Satürn
Kova
20° 17' 14"
Uranüs
Boğa
15° 48' 44"
Neptün
Balık
22° 38' 54"
Plüton
Oğlak
26° 56' 33"
Chiron
Koç
12° 03' 09"
Lilith
Yengeç
26° 24' 04"
True Node
Boğa
13° 12' 01"
Son Güncelleme : 07/12/2022 13:40

Astroloji Gündemi

7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 7 Aralık 2022, Çarşamba 7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay, İkizler burcuna sonrasında da Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yarın gerçekleşecek dolunay önces... Devamını Oku >>