29 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

29 Eylül Hangi Burç

29 Eylül doğumluların burcu Terazi Burcudur. 29 Eylül'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

29 Eylül 2022 Terazi Burcu Yorumu

Kendi yolunuza gitmek ve kendi işinizi yapmak için izin istemenize gerek yok. Aksine, haritanızın en maceralı bölgesindeki kozmik aktivite, muhalefetten bağımsız olarak ilerlemenizi gerektirir. Kimse senin yolunda duramayacak.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Eylül 2021 Terazi Burcu Yorumu

Amacınız yaşam kalitenizi yüksek tutmak. Bugün, ailenizle ilgili fikir ayrılıkları yaşamanız mümkün. Her zamanki denetimli davranışlarınızla, çevrenizde hayranlık uyandıracaksınız. Bugün, sezgilerinizde yanılmayacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Eylül 2020 Terazi Burcu Yorumu

İş hayatınızdaki sorumluluklar gündeminizi etkileyebilir. Uğraştığınız işlerde en iyisini yapmak için çabalayacağınız bir gündesiniz. Çalışma arkadaşlarınızda fikirsel düzeyde tartışmalar yaşanabilir. Sosyal sorumluluk projelerinde çalışmak için hevesli olabilirsiniz. İlerleyen saatlerde keyif aldığınız şeyler için alışveriş yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Eylül 2019 Terazi Burcu Yorumu

Açtığınız yeni deftere güzel anılar eklemeye başlamışken karşınıza bir anda eski defterler çıkabilir. Kapatın ve devam edin. Siz sizin için iyi olanı zaten seçtiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Eylül 2018 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler, Saat 01:36-16:26 arasındaki Ay-boşluk etkisinde parasal konularda gerçekçi olmak lazım. Başka insanlarla gerek duygusal gerekse her türlü alış verişinizde sizin düşüncelerinizle onlarınki arasında farklılıklar oluşabilir. Bu durumu, bir kriz gibi değerlendirmeyiniz. Sizin isteğiniz, karşınızdaki insanla ortak bir nokta oluşturmak ve olumlu bir şekilde bağlantı kurmaktır. Bu gayet iyi niyetli bir düşüncedir. Ne kendinize ne de bir başkasına baskıda bulunmayınız. Boşluk zamanlarında net bir karar verebilmek kolay değildir. Saat 16:26 sonrası Ay-İkizler burcu seyri, bilgi sahibi olmanızı, aktif hareket etmenizi sağlayan alanlarda enerjinizi yükseltiyor. Ancak bir o kadar da laf söz ortalarda çoğalıyor. Söylenenlere akıl ve mantık çerçevesinde bakmakta yarar var. İş, ailevi meselelerde, bilgi edinme, araştırma anlamında işlerde planlamada bulunarak ilerlemekte yarar var. Aceleye getirmeden enine boyuna düşünelim. Bu enerji, zaten bilgilenmeye önem vermemizi sağlar. Çok okuruz, çok konuşuruz, bağlantılarda bulunmaya çalışırız. Anlamak isteriz. Anladıklarımızı doğru biçimde yerli yerine koyarsak, zamanı gayet olumlu değerlendirmiş oluruz. Saat 20:53 Ay-Kuzey düğüm görünümü, hedefe yönelik düşüneceğiz. İnsanları ikna edebilecek güçteyiz. Farklı çözümlere açığız. Grup faaliyetleri, ürün tanıtımı, insanlara ulaşarak etkileme becerimiz de yükseliyor. Gün boyu bir yıldız gibi parlamanız, huzur içinde paylaşımlarda bulunmanız dileğimle,

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 24' 30" R
Ay
Yay
00° 09' 46" R
Merkür
Boğa
18° 23' 52"
Venüs
Yengeç
27° 44' 39"
Mars
Aslan
07° 49' 15"
Jüpiter
Boğa
03° 52' 17"
Satürn
Balık
07° 02' 14"
Uranüs
Boğa
20° 19' 23"
Neptün
Balık
27° 28' 50"
Plüton
Kova
00° 07' 36"
Chiron
Koç
18° 54' 48"
Lilith
Aslan
16° 19' 11"
True Node
Boğa
03° 34' 21"
Son Güncelleme : 03/06/2023 08:20

Astroloji Gündemi

3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 3 Haziran 2023, Cumartesi 3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Akrep burcunda ilerleyen gergin ve yorgun Ay saat 03:51’de son açısını Venüs ile son açısını kurduktan sonra sabah 08:04’e de... Devamını Oku >>