29 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

29 Eylül Hangi Burç

29 Eylül doğumluların burcu Terazi Burcudur. 29 Eylül'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

29 Eylül 2020 Terazi Burcu Yorumu

Bugün çalışma hayatında kendinizi gösterebilir, karışıklıkları çözebilirsiniz. Kusursuzluğa dair isteğiniz artabilir. Sorun ve eksiklikleri her zamankinden fazla fark edebilirsiniz. İlişkilerde uyum enerjisi önem kazanıyor ve süreçleri belirliyor.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Eylül 2019 Terazi Burcu Yorumu

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinizden daha emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. Sübjektif davranmaktan kaçınmalı, tarafsız yönünüzü korumalı, gerçekçi olmaya çalışmalısınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Eylül 2018 Terazi Burcu Yorumu

İkizler burcunda seyahat eden Ay, uzun yolculuklar, yabancılarla iletişim, medya, pazarlama, tanıtım, akademik konular alanında size gündem oluşturuyor. Son derece hareketli, iletişime açık bir hafta sonuna yelken açıyorsunuz. Sosyal ilişkilerinizi iş diyaloglarına dönüştürebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Eylül 2017 Terazi Burcu Yorumu

Ay Oğlak burcunda seyahat ederken evdeki düzeni korumak istersiniz. Bahçeyle uğraşmak, zemin kata bir ev yatırımı yapmak, soy ağacı düzenlemek, geleneklerle size aktarılan değerlere sahip çıkmak, miras konularıyla haşır neşir olmak, eski bir evi elden çıkarmak gündeminizi doldurabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Eylül 2016 Terazi Burcu Yorumu

Kafanızdaki sinir bozucu düşüncelerden kurtulmakta zorlanabilirsiniz. Belki de takıntı haline gelen bu düşüncelerden kurtulmak yerine, size ne anlatmak istediğine bakmanız yararınıza olur. Daha önce katılmadığınız aktivitelere katılmanız fırsatlar yaratabilir. Ailenizi ilgilendiren işle veya kurs ya da seminerlere katılmanın faydasını görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Genelde enerjik ve girişimci yönümüzün ön planda olduğu zamanlar. Ancak, öğle üzeri saatlerde ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmakta ve tartışmalardan kaçınmakta fayda var. Akşam saatlerinde ise, hafta başında yazdığımız fırsatlara açık, farklı şansları devreye sokan veya iyimser düşünmemize yardım eden etkiler yürürlüğe giriyor ve hafta sonu genelinde de bizi motive ediyor olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
24° 40' 32" R
Ay
Aslan
22° 47' 42" R
Merkür
İkizler
17° 58' 41" R
Venüs
Yengeç
15° 52' 48" R
Mars
Aslan
02° 28' 07"
Jüpiter
Balık
02° 08' 37"
Satürn
Kova
13° 05' 29"
Uranüs
Boğa
13° 08' 42"
Neptün
Balık
23° 10' 18"
Plüton
Oğlak
26° 17' 22"
Chiron
Koç
12° 32' 32"
Lilith
Boğa
26° 22' 03"
True Node
İkizler
10° 40' 09"
Son Güncelleme : 15/06/2021 16:40

Astroloji Gündemi

15 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 15 Haziran 2021, Salı 15 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 15 Haziran 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında... Devamını Oku >>