29 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

29 Eylül Hangi Burç

29 Eylül doğumluların burcu Terazi Burcudur. 29 Eylül'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

29 Eylül 2020 Terazi Burcu Yorumu

Amaçlarına odaklanmaya karar verdiğinde önemli neticeler alacaksın. Birikimlerinle yatırım yapmaya karar verebilir, gayrimenkul araştırmaları içinde olabilirsin. Sosyal medyayı kullanırken temkinli adım atman gerekecek. İlişkisi olan bir Terazi burcuysan, partnerinle beraber tatile çıkmayı planlıyorsun.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Eylül 2019 Terazi Burcu Yorumu

Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız. Çünkü biraz abartıyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Eylül 2018 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler, Saat 01:36-16:26 arasındaki Ay-boşluk etkisinde parasal konularda gerçekçi olmak lazım. Başka insanlarla gerek duygusal gerekse her türlü alış verişinizde sizin düşüncelerinizle onlarınki arasında farklılıklar oluşabilir. Bu durumu, bir kriz gibi değerlendirmeyiniz. Sizin isteğiniz, karşınızdaki insanla ortak bir nokta oluşturmak ve olumlu bir şekilde bağlantı kurmaktır. Bu gayet iyi niyetli bir düşüncedir. Ne kendinize ne de bir başkasına baskıda bulunmayınız. Boşluk zamanlarında net bir karar verebilmek kolay değildir. Saat 16:26 sonrası Ay-İkizler burcu seyri, bilgi sahibi olmanızı, aktif hareket etmenizi sağlayan alanlarda enerjinizi yükseltiyor. Ancak bir o kadar da laf söz ortalarda çoğalıyor. Söylenenlere akıl ve mantık çerçevesinde bakmakta yarar var. İş, ailevi meselelerde, bilgi edinme, araştırma anlamında işlerde planlamada bulunarak ilerlemekte yarar var. Aceleye getirmeden enine boyuna düşünelim. Bu enerji, zaten bilgilenmeye önem vermemizi sağlar. Çok okuruz, çok konuşuruz, bağlantılarda bulunmaya çalışırız. Anlamak isteriz. Anladıklarımızı doğru biçimde yerli yerine koyarsak, zamanı gayet olumlu değerlendirmiş oluruz. Saat 20:53 Ay-Kuzey düğüm görünümü, hedefe yönelik düşüneceğiz. İnsanları ikna edebilecek güçteyiz. Farklı çözümlere açığız. Grup faaliyetleri, ürün tanıtımı, insanlara ulaşarak etkileme becerimiz de yükseliyor. Gün boyu bir yıldız gibi parlamanız, huzur içinde paylaşımlarda bulunmanız dileğimle,

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Eylül 2017 Terazi Burcu Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Eylül 2016 Terazi Burcu Yorumu

Bugün biraz yavaşlayacak ve isteksiz davranacaksınız. Yaratıcılıkla ilgili alanlarda olumlu etkilere sahipsiniz. Bazı şeyleri gözden geçirmek için yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 09' 48" R
Ay
İkizler
24° 12' 12" R
Merkür
Terazi
25° 25' 53" R
Venüs
Akrep
19° 34' 52" R
Mars
Terazi
08° 29' 01" R
Jüpiter
Kova
23° 00' 04" R
Satürn
Kova
07° 01' 14" R
Uranüs
Boğa
14° 11' 35"
Neptün
Balık
21° 24' 45"
Plüton
Oğlak
24° 19' 57"
Chiron
Koç
10° 54' 16"
Lilith
İkizler
07° 56' 35"
True Node
İkizler
03° 26' 06"
Son Güncelleme : 28/09/2021 04:50

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>