29 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

29 Eylül Hangi Burç

29 Eylül doğumluların burcu Terazi Burcudur. 29 Eylül'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

29 Eylül 2020 Terazi Burcu Yorumu

Amaçlarına odaklanmaya karar verdiğinde önemli neticeler alacaksın. Birikimlerinle yatırım yapmaya karar verebilir, gayrimenkul araştırmaları içinde olabilirsin. Sosyal medyayı kullanırken temkinli adım atman gerekecek. İlişkisi olan bir Terazi burcuysan, partnerinle beraber tatile çıkmayı planlıyorsun.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Eylül 2019 Terazi Burcu Yorumu

Bugün size verilen sözler tutulmayabilir ve güvendiğiniz bir insanın ihaneti ile sarsılabilirsiniz ve bu sizi endişelendirebilir. Olumsuz sonuçlardan kaçınmak için aklınızdaki mevcudiyeti tüm ilişkilerde kullanmanız gerekir. Hedeflerinize ulaşmak için de kararlı olmanız önem taşımakta. Fazla çalışma nedeniyle yorulmanız muhtemeldir. Görevlerinizi etkili bir şekilde planlamanız ve organize etmeniz gerekir. Bu daha iyi ilerleme elde etmenizi sağlayacaktır.Aşk ve İlişkiler: Eş ya da sevgilinize olan yaklaşımınızda çok hassas olmalı geçmiş hataları tekrarlamamak için duyarlı olmalısınız.Finans: Bugün yakınlarınız ile para alışverişlerinde olmamaya dikkat etmelisiniz.Sağlık: Diyetinize dikkat etmeniz gerekiyor. Daha iyi bir sağlık sağlamak için baharatlı ve sıcak yiyecekler tüketmekten kaçının.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Eylül 2018 Terazi Burcu Yorumu

Hayallerinizdeki o özel insanla karşılaşabilirsiniz. Çekimser kalmadan beğeninizi göstermelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Eylül 2017 Terazi Burcu Yorumu

Aile içindeki konumunuz son günlerde çok saygınlaştı. Sizin biraz geçimsiz olduğunuzu düşünenler, sizde buldukları başka zenginliklerle sizden kopamıyorlar. Kafanızda tamamen kurgu olan sağlık endişeleriniz var. Çok sevdiğiniz biriyle ilişkinizi sürekli sorun olarak yaşıyorsunuz. Onu sürekli koruma, sakınma ihtiyacı içindesiniz. Onunla bu yoğunluğu yaşarken kendinizi ihmal ediyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Eylül 2016 Terazi Burcu Yorumu

Dingin bir gün planlayın. Sadece bedensel değil ruhsal olarak da biraz huzura ve mola vermeye ihtiyacınız var. Sizinle aynı duyguları paylaşan ve konuşmasanız da birbirinizi anladığınız en yakınlarınıza zaman ayırabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları