10 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

10 Eylül Hangi Burç

10 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 10 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

10 Eylül 2022 Başak Burcu Yorumu

Yılın çok heyecanlı bir dönemine girmiş bulunuyorsunuz ve birçok zor mesele çarpıcı bir finale yaklaşıyor gibi gelebilir. Bu yüzden de bunu hak etmeyen insanlara ani, sert tepkiler verebilir ve onları tersleyebilirsiniz. Çıkışlarınızın gereğinden fazla abartılı olması muhtemel ki bu durum yaklaşan sorunlarla baş etmeyi daha da zor bir hale getirebilir. Bugün yapmanız gereken, hayatınıza biraz daha denge getirmek, özellikle de duygusal anlamda. Duygularınızı kontrol altına alıp dengeleyebilirseniz, dışardan gelen her türlü sorunla daha kolay baş edebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Arkadaşlarınla farklı düşüncelere sahip olman tartışmalara yol açabilir. Sevgi gezegeni Venüs, sabit burçta konumlanıyor. Evli bir Başak burcuysan, evliliğinizin monotonlaştığını düşünüyorsanız farklı deneyimleri araştırmaya karar verebilirsiniz. İlişkisini sonlandırmış bir Başak burcuysan, yeni aşklara yelken açmadan önce iyice düşünmelisin. Sağlığınla ilgili konularda hassasiyetin artabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Ay, öğlen saatleri itibariye İkizler burcundaki seyahatini sonlandırıp Yengeç burcunda seyahat etmeye başlıyor.Arkadaşlarınızla kurduğunuz duygusal bağların önem kazandığı bir gün olacaktır. Güneş'in Neptün ile karşıtlığı ikili ilişkilerinizde yaşanabilecek belirsizliklere işaret ediyor. Bugünlerde imzalı işlerden mümkün olduğunca uzak durmalısınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Aşk konusunda sorumlu ve ciddi yaklaşımlarınızı ortaya koyabileceğiniz, gösterebileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Sevdikleriniz, aşkınız, varsa çocuklarınız ön planda olabilir ve bu aşkın peşinde onu daha yukarı taşıyabilecek hedefler, planlar belirlemek isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Bugün kendinize yönelmek isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önemli olaylara dikkatinizi verebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda bitişler meydana gelebilir. Uğraştığınız işlerinizde detaylı ve titiz çalışmalar yapmak için uygun bir gündesiniz. Kendinize dilenmek için zaman ayırmanızda yarar var. Sevdiklerinizle birlikte olmak size iyi gelecek.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Bugün kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz koşullar var. Yeni insanlarla tanışmak bakış açınızı yenileyebilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 35' 11" R
Ay
Boğa
03° 45' 08" R
Merkür
Yay
26° 46' 51" R
Venüs
Yay
23° 14' 39"
Mars
İkizler
17° 25' 51"
Jüpiter
Balık
29° 00' 05"
Satürn
Kova
20° 05' 60"
Uranüs
Boğa
15° 54' 20"
Neptün
Balık
22° 38' 42"
Plüton
Oğlak
26° 52' 28"
Chiron
Koç
12° 05' 39"
Lilith
Yengeç
26° 06' 09"
True Node
Boğa
13° 14' 34"
Son Güncelleme : 04/12/2022 21:40

Astroloji Gündemi

4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Aralık 2022, Pazar 4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları Ay Koç burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Sabah saatlerinde hem bedensel hem de zihnen oldukça aktifiz...Yine hızlı k... Devamını Oku >>