10 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

10 Eylül Hangi Burç

10 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 10 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

10 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Bugün hayatınızdaki kişilerin yaşamında önemli gelişmeler, değişimler olabilir. Aile içi ilişkiler ve partnerle ilişki öne çıkabilir. Geleceğe dair yeni kararlar alınabilir, iş veya özel hayatınızda bir seçim yapabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Duygusal uzaklıklar söz konusu olabilir. Bazen partneriniz size çok uzakmış gibi hissediyor olabilirsiniz. Gerçeklerle kuruntularınızı aynı kefede tartmamalısınız. Ailevi problemler sizi çok yormuş olabilir. Ailenizle ilgili konularda sıkıntılar bir türlü son bulamamış olabilir. Bir süre daha sabretmelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Sizin de pek anlayamadığınız bir yorgunluğunuz var. Bazı ahbap ilişkilerinizdeki karmaşanın içindesiniz. Zarar görmemeniz için sabırlı ve toparlayıcı olmanız gerekiyor. Denizaşırı uzaklarda unutamadığınız biri var. Onu unutulmaz dost olarak özel bir yere koymuşsunuz. Uzaktan da olsa ilişkiyi sürdürmek için her yolu denediniz. Ama karşılığını hiç alamıyorsunuz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar, 10 Eylül (saat 05:52)-30 Eylül (saat 03:42) arasında tarihinde yöneticiniz Merkür, burcunuzda seyahatine başlıyor. Bu sizlerin düşünme, algılama, planlama yönünde en aktif zamanınız. Konuşurken, bir iş üzerinde incelemede bulunurken, bir adım atarken her bir ayrıntıyı kendinize göre ele alma vaktiniz. Sizler bu geçişin en etkin kişileri olarak, etrafınızdaki kişilere örnek olabilecek kişisiniz. İnsanlar size danışabilir, yaptığınız işi beğenerek bunu nasıl düşündüğünüzü sorabilirler. Maddi konularda, hayatın genelinde bir geri çekilip duygularınızı tartıyorsunuz. İşte Merkür burcunuzda ilerlediği bu tarihte, o geri çekilişin sizi yoran noktaları, detaylı şekilde ele alarak güce dönüştürebilirsiniz. Merkür-Başak burcu geçişinin hepimiz için verimli geçmesi dileğimle,

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Günün bir kısımında keyfinizi yerine getirecek karşılaşmalar söz konusu. Gönlünüzü hoş tutacak ve neşenizi yerine getirecek insanlara bir şans tanıyın. Gün içinde sizin için özel biriyle kıskançlık nedenli bir tartışma riski var.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları